|
Miejski Bartoszycki Klub Sportowy Victoria Bartoszyce |
Rok założenia: 1952 |
Barwy: niebiesko-biało-czerwone |
Adres: Bohaterów Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce (klub); Sportowa 1 (stadion) |
telefon: (89) 762-98-78 |
WWW: http://victoriabartoszyce.futbolowo.pl (nieoficj.)
|
Stadion: Stadion Miejski im. Kazimierza Górskiego pojemność - 2 500 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 67 m |
Prezes: Janusz Blachliński, Grzegorz Korzeniewski (od marca 2010) |
Trener: Marek Ignatowski, Daniel Chruściel (od lutego 2010) |
|
Sukcesy
|
|
Uwagi
• Nazwy: (1952) BKS [Bartoszycki Klub Sportowy] Victoria Bartoszyce -> (1998) MBKS Victoria Bartoszyce
• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem: http://sport.bartoszyce.pl
|
|
Dane z sezonu: 2009/10
|
Zobacz także dane z sezonu:
2002/03
2003/04
2004/05
2005/06
2006/07
2007/08
2008/09
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2015/16
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
W drużynie grali m.in.:
Tomasz Bobrowski, Sebastian Całka, Krzysztof Iwanowski, Mariusz Kaczerski, Jakub Kołodziejczyk, Dominik Kozera, Piotr Kozłowski, Mateusz Kuraj, Paweł Miłoszewski, Mateusz Ochrin, Mirosław Rusiecki, Rafał Solecki, Tomasz Szawara, Mariusz Szulżycki, Paweł Szymański, Dawid Terefeńko, Adrian Wajda, Mariusz Walczak, Tomasz Włodarczyk, Damian Zawadzki. |
|
Rozgrywki z udziałem
|
2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska |
2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska I |
2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I |
2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I |
2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I |
2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska I |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I |
2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska I |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I |
2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska |
2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I |
2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I |
2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I |
2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska I |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska I |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska I |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2020/21 - Baraż uzupełniający o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska |
2020/21 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska |
2021/22 - Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska I |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2022/23 - Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: warmińsko-mazurska I |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2022/23 - Baraże o udział w forBET IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska |
2023/24 - Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I |
2023/24 - Bank Spółdzielczy w Szczytnie Puchar Polski 2023/2024, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |