[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

T-Mobile Ekstraklasa 2012/2013
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 30 67 20 7 3 59-22 12 2 1 33-8 8 5 2 26-14
2.  Lech Poznań 30 61 19 4 7 46-22 7 3 5 24-15 12 1 2 22-7
3.  Śląsk Wrocław 30 47 13 8 9 44-42 9 4 2 23-15 4 4 7 21-27
4.  Piast Gliwice 30 46 13 7 10 41-41 5 5 5 18-19 8 2 5 23-22
5.  Górnik Zabrze 30 43 12 7 11 35-31 7 2 6 19-15 5 5 5 16-16
6.  Polonia Warszawa 30 42 11 9 10 45-34 5 5 5 20-17 6 4 5 25-17
7.  Wisła Kraków 30 38 10 8 12 28-35 6 3 6 15-14 4 5 6 13-21 2 4 1 1 0 1-0
8.  Lechia Gdańsk 30 38 10 8 12 42-43 3 5 7 23-27 7 3 5 19-16 2 1 0 1 1 0-1
9.  Zagłębie Lubin 30 37 11 7 12 38-37 7 2 6 24-18 4 5 6 14-19 2 4 1 1 0 2-1
10.  Jagiellonia Białystok 30 37 8 13 9 31-45 4 6 5 13-19 4 7 4 18-26 2 1 0 1 1 1-2
11.  Korona Kielce 30 36 9 9 12 32-37 9 4 2 24-10 0 5 10 8-27
12.  Pogoń Szczecin 30 35 10 5 15 29-39 7 2 6 17-17 3 3 9 12-22
13.  Widzew Łódź 30 33 8 9 13 30-41 6 4 5 19-16 2 5 8 11-25
14.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 32 8 8 14 39-43 2 6 7 21-24 6 2 7 18-19
15.  Ruch Chorzów 30 31 8 7 15 35-48 4 5 6 17-21 4 2 9 18-27 2 6 2 0 0 5-1
16.  GKS Bełchatów 30 31 7 10 13 24-38 4 5 6 12-21 3 5 7 12-17 2 0 0 0 2 1-5
Zagłębie Lubin zostało ukarane trzema ujemnymi punktami za korupcję w sezonie 2005/06.
W związku ze zdobyciem mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Legię Warszawa w Lidze Europy zagra finalista Pucharu Polski - Śląsk Wrocław, a w związku z zajęciem przez ten zespół trzeciego miejsca w lidze - dodatkowo czwarta drużyna w tabeli - Piast Gliwice.
Polonia Warszawa została zdegradowana w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymał się Ruch Chorzów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    1-0 5-0 3-2 3-0 1-1 2-1 1-0 2-0 1-2 4-0 3-1 1-0 3-1 3-0 0-0 
 2 Lech Poznań1-3     0-3 4-0 0-0 0-1 1-0 4-2 3-1 0-2 2-0 1-1 4-0 0-2 4-0 0-0 
 3 Śląsk Wrocław1-0 1-1     1-3 2-1 2-1 3-0 1-1 0-2 3-3 2-0 1-0 2-1 1-1 1-0 2-1 
 4 Piast Gliwice0-0 0-3 3-2     1-2 1-1 2-0 2-0 1-1 1-1 1-1 1-0 1-2 1-0 1-3 2-3 
 5 Górnik Zabrze2-2 0-1 4-1 1-0     0-4 0-1 2-0 0-2 1-2 2-0 0-0 3-1 0-1 2-0 2-0 
 6 Polonia Warszawa1-2 1-2 2-2 1-1 1-1     1-2 1-1 0-1 1-1 2-0 2-0 3-1 2-1 2-1 0-1 
 7 Wisła Kraków1-2 0-1 1-0 1-2 1-3 1-3     1-0 0-1 0-0 3-0 2-0 1-0 0-0 1-1 2-1 
 8 Lechia Gdańsk1-2 2-0 2-3 1-2 0-2 1-3 0-0     2-2 2-3 3-2 1-1 2-0 1-2 4-4 1-1 
 9 Zagłębie Lubin2-2 0-1 4-0 2-1 1-2 0-0 4-1 0-3     2-1 2-1 3-0 0-1 1-2 2-3 1-0 
 10 Jagiellonia Białystok0-3 0-1 0-3 0-2 1-1 2-0 2-2 0-2 0-0     0-0 1-0 2-2 2-1 1-0 2-2 
 11 Korona Kielce3-2 0-1 1-1 4-0 1-0 1-1 1-1 0-1 1-0 5-0     2-1 0-0 2-1 2-1 1-0 
 12 Pogoń Szczecin0-3 0-2 0-3 0-2 1-0 3-1 2-0 0-2 4-0 1-1 2-1     1-1 2-0 1-0 0-1 
 13 Widzew Łódź1-1 0-1 2-1 1-1 1-1 3-2 1-2 1-2 0-0 3-0 1-0 1-3     1-2 2-0 1-0 
 14 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-2 2-3 1-1 1-2 1-3 0-1 1-1 2-3 1-1 4-0 1-1 2-1 2-2     1-2 1-1 
 15 Ruch Chorzów0-0 0-4 1-1 1-2 0-0 2-1 1-2 0-1 2-1 1-1 1-1 2-3 3-0 1-3     2-1 
 16 GKS Bełchatów0-2 0-1 1-0 1-3 2-0 0-5 0-0 1-1 3-2 1-1 1-1 0-1 0-0 2-1 0-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jagiellonia Białystok 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30 (3744)
Dawid Plizga 72, Alexis Norambuena 78 - Fabian Pawela 1
Lech Poznań 4-0 Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00 (15 638)
Kebba Ceesay 11, Bartosz Ślusarski 34, Gergő Lovrencsics 44, Vojo Ubiparip 90
Lechia Gdańsk 1-3 Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30 (15 945)
Piotr Wiśniewski 12 - Daniel Gołębiewski 4, Paweł Wszołek 17, Jacek Kiełb 90
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00 (17 246)
Danijel Ljuboja 19 (k), 42, 50, Pavol Staňo 87 (s)
Piast Gliwice 1-2 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30 (6132)
Łukasz Skorupski 21 (s) - Mariusz Przybylski 68, Arkadiusz Milik 81
Pogoń Szczecin 4-0 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00 (8015)
Andradina 36, Mouhamadou Traoré 65, Grzegorz Bonin 71, Donald Djoussé 85
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45 (3000)
Sebastian Dudek 56, Łukasz Broź 74 - Przemysław Kaźmierczak 79
Wisła Kraków 2-1 GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30 (15 047)
Maor Melikson 8 (k), Cwetan Genkow 90 - Maciej Szmatiuk 1

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

GKS Bełchatów 0-2 Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (2600)
Marek Saganowski 9, Michał Żyro 53
Jagiellonia Białystok 1-1 Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30 (4353)
Maciej Makuszewski 58 - Arkadiusz Milik 37
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30 (3200)
Róbert Demjan 17 - Łukasz Burliga 45
Pogoń Szczecin 0-2 Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30 (10 187)
Abdou Razack Traoré 56, Łukasz Surma 90
Polonia Warszawa 1-2 Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00 (5000)
Łukasz Teodorczyk 43 - Łukasz Trałka 33, Aleksandyr Tonew 72
Śląsk Wrocław 2-0 Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30 (10 531)
Mateusz Cetnarski 28, 42 (k)
W 28. minucie Mateusz Cetnarski (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45 (4100)
Mehdi Ben Dhifallah 43 (k), Mariusz Rybicki 90
Zagłębie Lubin 2-1 Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00 (7054)
Róbert Jež 7, Arkadiusz Woźniak 68 - Rubén Jurado 64

Kolejka 3 - 1-2 września

Jagiellonia Białystok 0-0 Zagłębie Lubin 1 września, 18:00 (3097)
Korona Kielce 0-1 Lechia Gdańsk 1 września, 13:30 (6607)
Ricardinho 9
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 2 września, 14:30 (27 130)
Legia Warszawa 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30 (15 732)
Michał Żyro 82, Dominik Furman 86, Miroslav Radović 90 - Róbert Demjan 12
Piast Gliwice 1-0 Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00 (4219)
Wojciech Kędziora 27 (k)
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Chorzów 2 września, 17:00 (15 728)
Mateusz Cetnarski 88 (k)
Widzew Łódź 1-0 GKS Bełchatów 1 września, 15:45 (4500)
Aléx Bruno 27
Wisła Kraków 1-3 Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30 (17 176)
Ivica Iliev 62 - Łukasz Teodorczyk 17, Wladimer Dwaliszwili 43, Paweł Wszołek 83

Kolejka 4 - 15-16 września

GKS Bełchatów 0-1 Lech Poznań 17 września, 18:30 (2400)
Bartosz Ślusarski 66
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 16 września, 17:00 (3000)
Przemysław Oziębała 81, Adam Danch 90 - Marek Saganowski 4, Dominik Furman 84
Lechia Gdańsk 1-2 Piast Gliwice 15 września, 15:45 (14 420)
Abdou Razack Traoré 24 - Rubén Jurado 55, Tomasz Podgórski 86
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Śląsk Wrocław 14 września, 18:00 (2922)
Kamil Adamek 56 - Waldemar Sobota 8
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków 14 września, 20:45 (9675)
Andradina 41 (k), Robert Kolendowicz 59
Polonia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 15 września, 13:30 (4500)
Tomasz Brzyski 79 - Tomasz Frankowski 24
Ruch Chorzów 1-1 Korona Kielce 15 września, 18:00 (4000)
Arkadiusz Piech 45 - Pavol Staňo 12
W 52. minucie Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź 16 września, 14:30 (8128)
Aléx Bruno 21

Kolejka 5 - 22-23 września

Jagiellonia Białystok 0-2 Piast Gliwice 22 września, 13:30 (3054)
Tomasz Podgórski 41, Mariusz Zganiacz 55
Korona Kielce 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 września, 18:00 (6143)
Marcin Żewłakow 19, Maciej Korzym 55 - Damian Chmiel 67
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 23 września, 17:00 (28 112)
Bartosz Ślusarski 6 - Donald Djoussé 10
Legia Warszawa 1-1 Polonia Warszawa 21 września, 20:30 (26 531)
Danijel Ljuboja 33 (k) - Wladimer Dwaliszwili 29
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Lubin 22 września, 15:45 (3500)
Arkadiusz Piech 51, Jakub Smektała 73 - Szymon Pawłowski 31
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Bełchatów 23 września, 14:30 (12 761)
Tomasz Jodłowiec 47, Łukasz Gikiewicz 71 - Tomasz Wróbel 44
Widzew Łódź 1-1 Górnik Zabrze 24 września, 18:30 (5950)
Mariusz Stępiński 62 - Ołeksandr Szeweluchin 33
Wisła Kraków 1-0 Lechia Gdańsk 22 września, 18:00 (16 935)
Cwetan Genkow 16

Kolejka 6 - 29-30 września

GKS Bełchatów 1-1 Korona Kielce 29 września, 13:30 (1600)
Tomasz Wróbel 32 - Paweł Sobolewski 78 (k)
Górnik Zabrze 4-1 Śląsk Wrocław 30 września, 14:30 (3000)
Aleksander Kwiek 37, Préjuce Nakoulma 48, 65, Arkadiusz Milik 75 - Piotr Ćwielong 12
Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań 30 września, 17:00 (17 362)
Piotr Wiśniewski 33, Abdou Razack Traoré 89
Piast Gliwice 2-0 Wisła Kraków 1 października, 18:30 (6521)
Tomasz Podgórski 44, Wojciech Kędziora 72
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Ruch Chorzów 28 września, 18:00 (2721)
Róbert Demjan 16 - Maciej Jankowski 68, Arkadiusz Piech 84
Pogoń Szczecin 1-1 Jagiellonia Białystok 29 września, 15:45 (7538)
Takafumi Akahoshi 56 - Nika Dzalamidze 88
Polonia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 28 września, 20:45 (5521)
Łukasz Teodorczyk 23, Paweł Wszołek 72, Daniel Gołębiewski 83 - Łukasz Broź 74 (k)
żółta kartka Adama Kokoszki nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Zagłębie Lubin 2-2 Legia Warszawa 29 września, 18:00 (9516)
Michal Papadopulos 35, Róbert Jež 56 - Marek Saganowski 44, 76

Kolejka 7 - 6-7 października

Jagiellonia Białystok 0-2 Lechia Gdańsk 8 października, 18:30 (3013)
Mateusz Machaj 8, Ricardinho 83
Korona Kielce 1-0 Zagłębie Lubin 6 października, 13:30 (6102)
Maciej Korzym 32
Lech Poznań 4-0 Piast Gliwice 6 października, 18:00 (15 923)
Kebba Ceesay 50, Bartosz Ślusarski 75, Aleksandyr Tonew 78, Patryk Wolski 86
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 5 października, 20:45 (13 000)
Jakub Kosecki 16, 25 - Łukasz Garguła 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 Górnik Zabrze 6 października, 15:45 (2850)
Damian Chmiel 88 - Arkadiusz Milik 33, 50, Préjuce Nakoulma 59
Ruch Chorzów 2-1 GKS Bełchatów 5 października, 18:00 (4162)
Arkadiusz Piech 62, Maciej Jankowski 88 - Paweł Buzała 72
Śląsk Wrocław 2-1 Polonia Warszawa 7 października, 17:00 (14 012)
Łukasz Gikiewicz 8, Waldemar Sobota 51 - Paweł Wszołek 5
Widzew Łódź 1-3 Pogoń Szczecin 7 października, 14:30 (4500)
Marcin Kaczmarek 66 - Adam Frączczak 54, Robert Kolendowicz 62, Maciej Dąbrowski 78

Kolejka 8 - 20-21 października

GKS Bełchatów 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 października, 13:30 (1628)
Paweł Buzała 9, Kamil Wacławczyk 43 - Kamil Adamek 65
Górnik Zabrze 2-0 Korona Kielce 19 października, 18:00 (3000)
Arkadiusz Milik 40, Préjuce Nakoulma 44
Lechia Gdańsk 2-3 Śląsk Wrocław 21 października, 14:30 (19 415)
Abdou Razack Traoré 45 (k), 50 - Sebastian Mila 62, 71, Rok Elsner 72
Piast Gliwice 1-2 Widzew Łódź 20 października, 15:45 (6837)
Wojciech Kędziora 74 - Marcin Kaczmarek 39, Łukasz Broź 90 (k)
Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa 22 października, 18:30 (14 914)
Danijel Ljuboja 16, 86, Jakub Kosecki 21
Polonia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 21 października, 17:00 (5162)
Wladimer Dwaliszwili 19, Tomasz Brzyski 37 - Arkadiusz Piech 11
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok 20 października, 18:00 (18 421)
Zagłębie Lubin 0-1 Lech Poznań 19 października, 20:45 (10 512)
Vojo Ubiparip 5

Kolejka 9 - 27-28 października

GKS Bełchatów 0-5 Polonia Warszawa 27 października, 15:55 (1400)
Paweł Wszołek 15, Tomasz Brzyski 19, Adrian Basta 27 (s), Wladimer Dwaliszwili 80, Daniel Gołębiewski 90
W 90. minucie Tomasz Brzyski (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:45 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia meczu Korona - Pogoń / w 53. minucie mecz został przerwany na 8 minut z powodu obfitych opadów śniegu
Korona Kielce 2-1 Pogoń Szczecin 27 października, 13:45 (5480)
Artur Lenartowski 51, Maciej Korzym 77 - Emil Noll 43
W 36. minucie Paweł Sobolewski (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu zalania boiska
Lech Poznań 0-2 Jagiellonia Białystok 27 października, 18:00 (21 487)
Michał Pazdan 4, Alexis Norambuena 70
Legia Warszawa 3-2 Piast Gliwice 28 października, 17:00 (9000)
Danijel Ljuboja 44, 83, Artur Jędrzejczyk 81 - Fernando Cuerda 28, Wojciech Kędziora 30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lechia Gdańsk 26 października, 18:00 (2920)
Liran Cohen 60, Fabian Pawela 87 - Grzegorz Rasiak 7, Ricardinho 82, Abdou Razack Traoré 90 (k)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 29 października, 18:30 (7600)
Śląsk Wrocław 0-2 Zagłębie Lubin 28 października, 14:30 (20 125)
Michal Papadopulos 31, Szymon Pawłowski 87
Widzew Łódź 1-2 Wisła Kraków 26 października, 20:45 (4500)
Mehdi Ben Dhifallah 28 - Rafał Boguski 1, 13

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Górnik Zabrze 2-0 GKS Bełchatów 2 listopada, 18:00 (3000)
Mariusz Przybylski 12, Aleksander Kwiek 56
Jagiellonia Białystok 2-2 Widzew Łódź 3 listopada, 18:00 (3118)
Nika Dzalamidze 14, 15 - Mariusz Rybicki 71, Mariusz Stępiński 90
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa 4 listopada, 14:30 (17 956)
Abdou Razack Traoré 69 - Miroslav Radović 36, Danijel Ljuboja 73
W 13. minucie Danijel Ljuboja (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 1-3 Ruch Chorzów 3 listopada, 13:30 (5116)
Matej Ižvolt 19 - Grzegorz Kuświk 47, 83, Pavel Šultes 58
Pogoń Szczecin 0-3 Śląsk Wrocław 5 listopada, 18:30 (4830)
Rok Elsner 65, Tomasz Jodłowiec 68, Sebastian Mila 90
Polonia Warszawa 2-0 Korona Kielce 4 listopada, 17:00 (4480)
Łukasz Teodorczyk 62, 88
W 83. minucie Wladimer Dwaliszwili (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań 2 listopada, 20:45 (17 664)
Szymon Drewniak 36
Zagłębie Lubin 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 listopada, 15:45 (6349)
Michal Papadopulos 73 - Damian Chmiel 16, Liran Cohen 90

Kolejka 11 - 10-11 listopada

GKS Bełchatów 0-1 Pogoń Szczecin 12 listopada, 18:30 (1450)
Maksymilian Rogalski 28
Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Lubin 11 listopada, 14:30 (3000)
Szymon Pawłowski 23, 73
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków 11 listopada, 17:00 (8643)
Maciej Korzym 90 - Cwetan Genkow 26
Legia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok 10 listopada, 18:00 (10 517)
Jakub Rzeźniczak 53 - Dawid Plizga 36, Tomasz Frankowski 76
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Polonia Warszawa 10 listopada, 13:30 (2980)
Łukasz Piątek 66
W 48. minucie Paweł Wszołek (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-1 Lechia Gdańsk 9 listopada, 18:00 (3600)
Kacper Łazaj 86
Śląsk Wrocław 1-3 Piast Gliwice 10 listopada, 15:45 (13 800)
Sebastian Mila 29 - Wojciech Kędziora 40 (k), Rubén Jurado 44, Damian Zbozień 77
Widzew Łódź 0-1 Lech Poznań 9 listopada, 20:45 (4400)
Rafał Murawski 80

Kolejka 12 - 17-18 listopada

Jagiellonia Białystok 0-0 Korona Kielce 17 listopada, 15:45 (4127)
Lech Poznań 1-3 Legia Warszawa 18 listopada, 14:30 (40 632)
Bartosz Ślusarski 74 - Jakub Kosecki 10, Jakub Wawrzyniak 14, Miroslav Radović 32
Lechia Gdańsk 2-0 Widzew Łódź 16 listopada, 20:45 (10 264)
Abdou Razack Traoré 45 (k), Ricardinho 74
Piast Gliwice 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 listopada, 13:30 (4250)
Rubén Jurado 81
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 19 listopada, 18:30 (4355)
Adam Frączczak 23
Polonia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 17 listopada, 19:35 (6097)
Wladimer Dwaliszwili 56 - Adam Kokoszka 52 (s)
W 66. minucie Łukasz Teodorczyk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 95-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z zasilaniem w wozie transmisyjnym telewizji
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 18 listopada, 17:00 (12 849)
Ivica Iliev 90
W 82. minucie Mateusz Cetnarski (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Bełchatów 16 listopada, 18:00 (5519)
Łukasz Hanzel 89

Kolejka 13 - 24-25 listopada

GKS Bełchatów 1-1 Lechia Gdańsk 24 listopada, 13:30 (1800)
Łukasz Madej 47 - Ricardinho 58 (k)
Górnik Zabrze 0-0 Pogoń Szczecin 24 listopada, 18:00 (3000)
Korona Kielce 4-0 Piast Gliwice 23 listopada, 18:00 (6346)
János Székely 2, Pavol Staňo 48, Artur Lenartowski 58, Vlastimir Jovanović 76
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 23 listopada, 20:45 (12 356)
Jakub Kosecki 47
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lech Poznań 26 listopada, 18:30 (3051)
Róbert Demjan 34, Kamil Adamek 85 - Bartosz Ślusarski 23, 68, Bartosz Bereszyński 77
W 70. minucie Ireneusz Jeleń (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
czerwona kartka Dariusza Pietrasiaka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin 24 listopada, 15:45 (4100)
Michal Papadopulos 62
Ruch Chorzów 1-2 Wisła Kraków 25 listopada, 17:00 (3574)
Andrzej Niedzielan 90 - Łukasz Garguła 73, 90
Śląsk Wrocław 3-3 Jagiellonia Białystok 25 listopada, 14:30 (11 522)
Cristián Díaz 10 (k), Przemysław Kaźmierczak 37, Piotr Ćwielong 58 - Tomasz Kupisz 71 (k), Dawid Plizga 73, Euzebiusz Smolarek 78

Kolejka 14 - 1-2 grudnia

Jagiellonia Białystok 2-2 GKS Bełchatów 30 listopada, 18:00 (3678)
Tomasz Frankowski 46, Nika Dzalamidze 68 - Tomasz Wróbel 22, Kamil Wacławczyk 44
Lech Poznań 0-3 Śląsk Wrocław 30 listopada, 20:45 (18 794)
Cristián Díaz 21, Waldemar Sobota 55, Piotr Ćwielong 57
Lechia Gdańsk 2-2 Zagłębie Lubin 2 grudnia, 14:30 (12 021)
Abdou Razack Traoré 26 (k), Deleu 52 - Szymon Pawłowski 23, Costa Nhamoinesu 83
Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 2 grudnia, 17:00 (11 751)
Jakub Kosecki 29, 64, Danijel Ljuboja 73
Piast Gliwice 1-1 Polonia Warszawa 3 grudnia, 18:30 (4393)
Rubén Jurado 88 - Wladimer Dwaliszwili 47
Pogoń Szczecin 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 grudnia, 13:30 (4815)
Adam Frączczak 39, Adrian Budka 70
Widzew Łódź 1-0 Korona Kielce 1 grudnia, 15:45 (3600)
Mariusz Stępiński 39
po meczu drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Paweł Golański
Wisła Kraków 1-3 Górnik Zabrze 1 grudnia, 18:00 (7311)
Osman Chávez 60 - Adam Danch 8, Krzysztof Mączyński 50, Arkadiusz Milik 63

Kolejka 15 - 8-9 grudnia

GKS Bełchatów 1-3 Piast Gliwice 8 grudnia, 13:30 (1200)
Paweł Buzała 20 - Tomasz Podgórski 39, 60, Adrian Sikora 50
Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 8 grudnia, 18:00 (2542)
Mateusz Zachara 14, Wojciech Łuczak 45
Korona Kielce 0-1 Lech Poznań 9 grudnia, 17:00 (6143)
Bartosz Ślusarski 72
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Widzew Łódź 9 grudnia, 14:30 (2606)
Fabian Pawela 58, Damian Chmiel 61 - Łukasz Broź 19 (k), Krystian Nowak 86
Polonia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 10 grudnia, 18:30 (1500)
Maciej Dąbrowski 46 (s), Wladimer Dwaliszwili 59
Ruch Chorzów 1-1 Jagiellonia Białystok 7 grudnia, 18:00 (3500)
Rafał Grzyb 16 (s) - Euzebiusz Smolarek 68
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 7 grudnia, 20:45 (21 986)
Tomasz Jodłowiec 56
Zagłębie Lubin 4-1 Wisła Kraków 8 grudnia, 15:45 (6849)
Michal Papadopulos 9, Szymon Pawłowski 14, Róbert Jež 16, Aleksandyr Tunczew 53 - Łukasz Garguła 90 (k)

Kolejka 16 - 23-24 lutego

GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków 24 lutego, 14:30 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Piast Gliwice 25 lutego, 18:30 (3000)
Tomasz Zahorski 4
Korona Kielce 3-2 Legia Warszawa 23 lutego, 18:00 (8127)
Maciej Korzym 31, Artur Lenartowski 47, Tadas Kijanskas 73 - Jakub Kosecki 21, Iñaki Astiz 66
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Jagiellonia Białystok 23 lutego, 13:30 (2052)
Róbert Demjan 1, 82, Błażej Telichowski 17, Marek Sokołowski 66
Polonia Warszawa 1-1 Lechia Gdańsk 22 lutego, 20:45 (2800)
Miłosz Przybecki 88 - Piotr Wiśniewski 83
Ruch Chorzów 0-4 Lech Poznań 24 lutego, 17:00 (8100)
Bartosz Ślusarski 2, Marcin Kamiński 45, Marcin Baszczyński 60 (s), Kasper Hämäläinen 87
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź 23 lutego, 15:45 (14 390)
Marek Wasiluk 16, Waldemar Sobota 80 - Bartłomiej Pawłowski 11
Zagłębie Lubin 3-0 Pogoń Szczecin 22 lutego, 18:00 (6283)
Bartosz Rymaniak 9, Szymon Pawłowski 23 (k), Michal Papadopulos 81

Kolejka 17 - 2-3 marca

Górnik Zabrze 1-2 Jagiellonia Białystok 3 marca, 17:00 (3000)
Mariusz Przybylski 81 - Dani Quintana 9, Adam Dźwigała 30
Korona Kielce 1-1 Śląsk Wrocław 3 marca, 14:30 (8137)
Maciej Korzym 66 - Piotr Ćwielong 82
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 1 marca, 20:45 (15 879)
Łukasz Piątek 6
Lechia Gdańsk 1-1 Pogoń Szczecin 1 marca, 18:00 (12 060)
Piotr Brożek 17 (k) - Andradina 90 (k)
Legia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów 2 marca, 18:30 (17 734)
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Lubin 2 marca, 15:45 (4388)
Tomáš Dočekal 57 - Adam Banaś 90
Ruch Chorzów 3-0 Widzew Łódź 2 marca, 13:30 (5995)
Maciej Jankowski 17, Marek Zieńczuk 52 (k), Mindaugas Panka 90
Wisła Kraków 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 marca, 18:30 (10 153)
żółta kartka Rafała Boguskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 18 - 9-10 marca

GKS Bełchatów 0-0 Widzew Łódź 9 marca, 13:30 (2300)
Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań 10 marca, 17:00 (3000)
Hubert Wołąkiewicz 63 (k)
W 90. minucie Préjuce Nakoulma (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
żółta kartka Seweryna Gancarczyka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Lechia Gdańsk 3-2 Korona Kielce 11 marca, 18:30 (8762)
Paweł Buzała 8, Marcin Pietrowski 74, Adam Duda 80 - Michał Janota 54, Pavol Staňo 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Legia Warszawa 8 marca, 20:45 (3500)
Róbert Demjan 73 - Marek Saganowski 53, Jakub Wawrzyniak 76
Pogoń Szczecin 0-2 Piast Gliwice 10 marca, 14:30 (3588)
Tomáš Dočekal 41, 63
W 49. minucie Andradina (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 9 marca, 18:00 (4078)
Miłosz Przybecki 14 - Cezary Wilk 34, Michał Chrapek 52
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 9 marca, 15:45 (6240)
Mindaugas Panka 90 - Przemysław Kaźmierczak 9
Zagłębie Lubin 2-1 Jagiellonia Białystok 8 marca, 18:00 (5692)
Michal Papadopulos 12, Boris Godál 90 - Dani Quintana 39

Kolejka 19 - 16-17 marca

Jagiellonia Białystok 2-0 Polonia Warszawa 15 marca, 18:00 (2217)
Tomasz Frankowski 3, Dawid Plizga 80
Korona Kielce 2-1 Ruch Chorzów 16 marca, 13:30 (5674)
Maciej Korzym 32, Paweł Golański 55 (k) - Filip Starzyński 63
Lech Poznań 0-0 GKS Bełchatów 16 marca, 18:00 (21 953)
Legia Warszawa 3-0 Górnik Zabrze 15 marca, 20:45 (17 356)
Marek Saganowski 33, Danijel Ljuboja 67, Wladimer Dwaliszwili 90
Piast Gliwice 2-0 Lechia Gdańsk 18 marca, 18:30 (4051)
Tomasz Podgórski 74, Marcin Robak 88
Śląsk Wrocław 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 marca, 14:30 (12 849)
Łukasz Gikiewicz 90 - Anton Sloboda 66
W 32. minucie Sebastian Mila (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 16 marca, 15:45 (6000)
Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 17:00 (11 164)
Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82

Kolejka 20 - 30 marca

GKS Bełchatów 1-0 Śląsk Wrocław 30 marca, 15:45 (2500)
Łukasz Madej 58 (k)
Górnik Zabrze 3-1 Widzew Łódź 28 marca, 20:30 (3000)
Ireneusz Jeleń 24, Aleksander Kwiek 30, Adam Danch 64 - Bartłomiej Pawłowski 51
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 1 kwietnia, 16:00 (13 937)
Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia Białystok 30 marca, 13:30 (3544)
Tomáš Dočekal 30 - Tomasz Frankowski 38
W 82. minucie Marcin Robak (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Korona Kielce 28 marca, 18:00 (2100)
Róbert Demjan 55 - Maciej Korzym 10
Pogoń Szczecin 0-2 Lech Poznań 1 kwietnia, 18:30 (8000)
Marcin Kamiński 28, Aleksandyr Tonew 48
Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa 30 marca, 18:00 (4500)
Łukasz Piątek 86 - Danijel Ljuboja 52, Dominik Furman 90
Zagłębie Lubin 2-3 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 13:30 (5548)
Adrian Błąd 10, 54 - Đorđe Čotra 52 (s), Łukasz Janoszka 55, Jakub Smektała 90

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 13:30 (3028)
Tomasz Frankowski 4 (k)
Korona Kielce 1-0 GKS Bełchatów 7 kwietnia, 14:30 (6427)
Vlastimir Jovanović 47
Lech Poznań 4-2 Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 20:45 (17 141)
Marcin Kamiński 4, Hubert Wołąkiewicz 27 (k), Gergő Lovrencsics 33, Bartosz Ślusarski 90 - Piotr Wiśniewski 71, Adam Duda 90
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 18:00 (16 608)
Miroslav Radović 45, Wladimer Dwaliszwili 59
Ruch Chorzów 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00 (4300)
Marek Zieńczuk 88 - Marek Sokołowski 11 (k), Róbert Demjan 49, 90
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 15:45 (12 354)
Sebastian Mila 57, Piotr Ćwielong 88 - Préjuce Nakoulma 37
Widzew Łódź 3-2 Polonia Warszawa 8 kwietnia, 18:30 (5850)
Veljko Batrović 10, Bartłomiej Pawłowski 54, Łukasz Broź 65 (k) - Marcin Kaczmarek 34 (s), Tomasz Hołota 82
Wisła Kraków 1-2 Piast Gliwice 7 kwietnia, 17:15 (10 880)
Ivica Iliev 8 - Damian Zbozień 70, Rudolf Urban 73
W 21. minucie Tomasz Podgórski (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

GKS Bełchatów 0-3 Ruch Chorzów 13 kwietnia, 13:30 (1800)
Maciej Jankowski 33, 47, Łukasz Janoszka 56
W 56. minucie Mindaugas Panka (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 kwietnia, 14:30 (3000)
Róbert Demjan 88
Lechia Gdańsk 2-3 Jagiellonia Białystok 14 kwietnia, 17:00 (12 798)
Adam Duda 19, Ricardinho 49 (k) - Dani Quintana 27, Maciej Gajos 55, Euzebiusz Smolarek 73
Piast Gliwice 0-3 Lech Poznań 15 kwietnia, 18:30 (8192)
Gergő Lovrencsics 30, Aleksandyr Tonew 49, Rafał Murawski 50
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 12 kwietnia, 18:00 (3581)
Andradina 56 (k) - Mariusz Stępiński 77
Polonia Warszawa 2-2 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 15:45 (2500)
Jacek Kiełb 14, Marián Kelemen 48 (s) - Adam Kokoszka 37, Sebastian Mila 39
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 13 kwietnia, 18:00 (24 655)
Daniel Sikorski 87 - Wladimer Dwaliszwili 12, Artur Jędrzejczyk 16
Zagłębie Lubin 2-1 Korona Kielce 12 kwietnia, 20:45 (5693)
Adrian Rakowski 56, Adrian Błąd 76 - Pavol Staňo 90

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Kraków 20 kwietnia, 15:45 (3720)
Maciej Gajos 34, Dawid Plizga 64 - Emmanuel Sarki 68, Rafał Boguski 79
Korona Kielce 1-0 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 20:45 (7666)
Piotr Malarczyk 83
Lech Poznań 3-1 Zagłębie Lubin 21 kwietnia, 17:00 (24 139)
Gergő Lovrencsics 16, Kasper Hämäläinen 32, Piotr Reiss 87 - Szymon Pawłowski 5
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 18:15 (21 412)
Ivica Vrdoljak 54 (k), Wladimer Dwaliszwili 58 (k), Tomasz Brzyski 75 - Bartosz Ława 11
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 GKS Bełchatów 20 kwietnia, 13:30 (3051)
Fabian Pawela 69 - Seweryn Michalski 7
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Warszawa 22 kwietnia, 18:30 (4100)
Tomasz Hołota 72 (s), Maciej Jankowski 89 - Paweł Wszołek 76
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk 21 kwietnia, 14:30 (17 832)
Piotr Ćwielong 88 - Piotr Wiśniewski 53
Widzew Łódź 1-1 Piast Gliwice 19 kwietnia, 18:00 (5750)
Bartłomiej Pawłowski 10 - Marcin Robak 45

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00 (3000)
Bartosz Kopacz 18, Ireneusz Jeleń 82
Jagiellonia Białystok 0-1 Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30 (3571)
Gergő Lovrencsics 44
Lechia Gdańsk 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45 (9954)
Przemysław Frankowski 77 - Tomasz Górkiewicz 63, Damian Chmiel 74
Piast Gliwice 0-0 Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00 (8786)
Pogoń Szczecin 2-1 Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00 (4570)
Hernâni 29, 44 - Piotr Malarczyk 4
Polonia Warszawa 0-1 GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30 (2500)
Kamil Wacławczyk 57
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45 (9741)
Patryk Małecki 50
Zagłębie Lubin 4-0 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30 (12 369)
Maciej Małkowski 34, 58, Michal Papadopulos 77, Róbert Jež 84

Kolejka 25 - 4-5 maja

GKS Bełchatów 2-0 Górnik Zabrze 4 maja, 15:45 (1800)
Bartłomiej Bartosiak 30, Kamil Poźniak 90
Korona Kielce 1-1 Polonia Warszawa 3 maja, 20:45 (6384)
Maciej Korzym 87 - Aleksandar Todorovski 10 (k)
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 4 maja, 18:00 (30 927)
Łukasz Teodorczyk 45
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 5 maja, 14:30 (15 735)
Jakub Kosecki 62
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Zagłębie Lubin 3 maja, 18:00 (2800)
Róbert Demjan 63 - Michal Papadopulos 25
Ruch Chorzów 1-2 Piast Gliwice 6 maja, 18:30 (4500)
Filip Starzyński 63 - Mateusz Matras 70, Tomasz Podgórski 79
Śląsk Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin 5 maja, 17:00 (9254)
Piotr Ćwielong 85
Widzew Łódź 3-0 Jagiellonia Białystok 4 maja, 13:30 (4700)
Princewill Okachi 3, Mariusz Stępiński 61, Łukasz Broź 74

Kolejka 26 - 11-12 maja

Jagiellonia Białystok 0-3 Legia Warszawa 11 maja, 18:00 (4497)
Tomasz Jodłowiec 2, Michał Kucharczyk 56, Wladimer Dwaliszwili 65 (k)
W 11. minucie Wladimer Dwaliszwili (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 4-0 Widzew Łódź 10 maja, 20:45 (21 104)
Mateusz Możdżeń 50, Kasper Hämäläinen 60, Bartosz Ślusarski 74, Gergő Lovrencsics 90
Lechia Gdańsk 4-4 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00 (11 342)
Piotr Wiśniewski 6, Ricardinho 23, Grzegorz Rasiak 90, Adam Duda 90 - Łukasz Janoszka 7, Pavel Šultes 58, 63, Marek Zieńczuk 78
Piast Gliwice 3-2 Śląsk Wrocław 12 maja, 14:30 (6507)
Rubén Jurado 52 (k), Paweł Oleksy 57, Radosław Murawski 90 - Dalibor Stevanović 16, 75 (k)
Pogoń Szczecin 0-1 GKS Bełchatów 11 maja, 13:30 (3000)
Mateusz Mak 72
W 90. minucie Łukasz Madej (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 maja, 18:00 (2700)
Paweł Wszołek 60, Piotr Grzelczak 74 - Marcin Wodecki 45
Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce 11 maja, 15:45 (10 198)
Michał Chrapek 26, 90, Patryk Małecki 87
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 13 maja, 18:30 (6839)
Michal Papadopulos 31 - Aleksander Kwiek 4, Grzegorz Bonin 17

Kolejka 27 - 18-19 maja

GKS Bełchatów 3-2 Zagłębie Lubin 19 maja, 14:30 (2500)
Mateusz Mak 8 (k), Szymon Sawala 14, Łukasz Madej 69 - Arkadiusz Woźniak 2, Michal Papadopulos 36
Górnik Zabrze 0-4 Polonia Warszawa 18 maja, 18:00 (3000)
Miłosz Przybecki 9, Jacek Kiełb 67, Daniel Gołębiewski 84, 89
Korona Kielce 5-0 Jagiellonia Białystok 19 maja, 17:00 (7892)
Paweł Golański 3, 35 (k), Artur Lenartowski 38, Michał Janota 54, Pavol Staňo 61
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 18 maja, 13:30 (29 416)
Ivica Vrdoljak 86 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Piast Gliwice 18 maja, 15:45 (3000)
Róbert Demjan 41 - Bartłomiej Konieczny 56 (s), Marcin Robak 79
Ruch Chorzów 2-3 Pogoń Szczecin 17 maja, 18:00 (4500)
Łukasz Janoszka 63, Adam Frączczak 82 (s) - Takafumi Akahoshi 35, Maciej Dąbrowski 42, Tomasz Chałas 71
Śląsk Wrocław 3-0 Wisła Kraków 17 maja, 20:45 (14 942)
Sylwester Patejuk 2, Łukasz Gikiewicz 45, 55
Widzew Łódź 1-2 Lechia Gdańsk 20 maja, 18:30 (4700)
Łukasz Broź 35 (k) - Adam Duda 67, Mateusz Machaj 75

Kolejka 28 - 25-26 maja

Jagiellonia Białystok 0-3 Śląsk Wrocław 26 maja, 17:00 (2570)
Waldemar Sobota 49, Sebastian Mila 52, Piotr Ćwielong 82
Lech Poznań 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 maja, 15:45 (19 361)
Fabian Pawela 20, 45 (k)
Lechia Gdańsk 1-1 GKS Bełchatów 25 maja, 13:30 (9836)
Grzegorz Rasiak 87 - Bartłomiej Bartosiak 24
Piast Gliwice 1-1 Korona Kielce 23 maja, 20:45 (5527)
Pavol Cicman 35 - Kamil Adamek 22
W 37. minucie Paweł Golański (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 26 maja, 14:30 (4671)
Michael Bemben 11 (s)
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 24 maja, 20:45 (8998)
Łukasz Broź 19 (k) - Marek Saganowski 55
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 24 maja, 18:00 (13 044)
Osman Chávez 14 - Filip Starzyński 2 (k)
Zagłębie Lubin 0-0 Polonia Warszawa 27 maja, 18:30 (5703)

Kolejka 29 - 30 maja

GKS Bełchatów 1-1 Jagiellonia Białystok 30 maja, 18:50 (2800)
Szymon Sawala 55 - Euzebiusz Smolarek 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków 30 maja, 18:00 (3000)
Michał Chrapek 21
Korona Kielce 0-0 Widzew Łódź 30 maja, 18:45 (7927)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Pogoń Szczecin 30 maja, 18:00 (3050)
Bartłomiej Konieczny 1, Fabian Pawela 6 - Maksymilian Rogalski 67
Polonia Warszawa 1-1 Piast Gliwice 30 maja, 18:00 (6300)
Aleksandar Todorovski 81 (k) - Marcin Robak 67
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 30 maja, 18:00 (7045)
Śląsk Wrocław 1-1 Lech Poznań 30 maja, 18:00 (24 962)
Éric Mouloungui 83 - Rafał Murawski 39
Zagłębie Lubin 0-3 Lechia Gdańsk 30 maja, 18:00 (4935)
Adam Banaś 9 (s), Paweł Buzała 17, Grzegorz Rasiak 28

Kolejka 30 - 2 czerwca

Jagiellonia Białystok 1-0 Ruch Chorzów 2 czerwca, 16:00 (2875)
Dani Quintana 34
Lech Poznań 2-0 Korona Kielce 2 czerwca, 16:00 (21 387)
Ivan Đurđević 23, Gergő Lovrencsics 77
Lechia Gdańsk 0-2 Górnik Zabrze 2 czerwca, 16:00 (13 041)
Sergei Mošnikov 37, Grzegorz Bonin 89
Legia Warszawa 5-0 Śląsk Wrocław 2 czerwca, 16:15 (30 787)
Marek Saganowski 13, 15, 32 (k), Michał Kucharczyk 39, Miroslav Radović 62
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu zadymienia boiska
Piast Gliwice 2-3 GKS Bełchatów 2 czerwca, 16:00 (9128)
Pavol Cicman 79, Rubén Jurado 86 (k) - Michał Mak 32, 66, Seweryn Michalski 56
przerwa w meczu została przedłużona do 30 minut z powodu opóźnienia meczu Legia - Śląsk
Pogoń Szczecin 3-1 Polonia Warszawa 2 czerwca, 16:00 (4235)
Adam Frączczak 27, 72, Tomasz Chałas 77 - Paweł Tarnowski 14
Widzew Łódź 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 czerwca, 16:00 (7000)
Mariusz Rybicki 59 - Damian Chmiel 11, Róbert Demjan 58 (k)
przerwa w meczu została przedłużona do 30 minut z powodu opóźnienia meczu Legia - Śląsk
Wisła Kraków 0-1 Zagłębie Lubin 2 czerwca, 16:00 (13 704)
Arkadiusz Woźniak 81 (k)

I liga 2012/2013

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas