[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skora Jadwisin 28 69 22 3 3 103-39 13 1 0 54-18 9 2 3 49-21
2.  Chojnowianka Chojnów 28 67 21 4 3 104-28 12 2 0 51-8 9 2 3 53-20
3.  Victoria Parchów 28 61 19 4 5 76-29 11 2 1 51-15 8 2 4 25-14
4.  Dąb Stowarzyszenie Siedliska 28 52 17 1 10 76-49 11 0 3 42-14 6 1 7 34-35
5.  Olimpia Olszanica 28 45 13 6 9 72-57 6 4 4 41-30 7 2 5 31-27
6.  Iskra Księginice 28 42 12 6 10 61-52 9 2 3 38-15 3 4 7 23-37
7.  Czarni II Rokitki 28 37 11 4 13 58-70 8 1 5 30-26 3 3 8 28-44 2 4 1 1 0 6-5
8.  Sokół Krzywa (k. Legnicy) 28 37 11 4 13 74-52 6 3 5 45-29 5 1 8 29-23 2 1 0 1 1 5-6
9.  Iskra Niedźwiedzice 28 36 10 6 12 62-66 6 3 5 34-33 4 3 7 28-33
10.  Orzeł Zagrodno 28 34 9 7 12 47-54 5 4 5 27-23 4 3 7 20-31
11.  Fenix Pielgrzymka 28 31 9 4 15 54-86 6 3 5 31-37 3 1 10 23-49
12.  Wilkowianka Wilków 28 29 7 8 13 54-69 5 5 4 32-26 2 3 9 22-43
13.  Relaks Szklary Dolne 28 27 8 3 17 54-84 6 0 8 30-33 2 3 9 24-51
14.  Czarni Miłkowice 28 24 6 6 16 45-104 5 3 6 29-41 1 3 10 16-63
15.  Konrad Konradówka 28 4 0 4 24 34-135 0 2 12 20-71 0 2 12 14-64
Iskra II Kochlice wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Skora Jadwisin    4-3 4-2 4-1 3-2 2-2 3-1 1-0 3-0 4-1 5-3 2-0 5-1 10-0 4-2 
 2 Chojnowianka Chojnów2-2     1-0 7-0 3-0 3-0 2-1 2-0 1-0 2-2 4-0 4-0 5-2 12-1 3-0 
 3 Victoria Parchów3-0 3-4     1-1 1-1 3-2 7-1 3-2 3-0 2-1 8-1 3-0 4-1 5-1 5-0 
 4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska0-2 3-1 0-1     3-2 2-0 4-1 2-0 4-0 0-1 6-1 7-2 6-2 2-1 3-0* 
 5 Olimpia Olszanica3-6 2-2 2-0 3-9     5-0 8-0 1-3 2-2 4-1 0-1 2-2 1-1 6-2 2-1 
 6 Iskra Księginice4-2 3-2 0-2 3-0 1-2     3-2 2-0 2-2 0-1 2-0 1-1 4-1 3-0* 10-0 
 7 Czarni II Rokitki0-3 1-4 0-1 3-2 2-0 2-5     3-3 5-0 4-3 1-4 4-0 3-1 1-0 1-0 
 8 Sokół Krzywa (k. Legnicy)2-1 0-4 1-0 1-2 2-3 1-1 2-3     3-3 3-4 7-3 5-0 7-2 9-1 2-2 
 9 Iskra Niedźwiedzice1-6 0-5 2-2 1-4 1-3 5-0 4-2 2-1     4-1 3-1 0-3 8-2 2-2 1-1 
 10 Orzeł Zagrodno3-3 1-1 0-2 1-0 1-3 1-1 0-0 0-2 0-3     1-0 3-2 1-3 4-2 11-1 
 11 Fenix Pielgrzymka1-4 1-5 1-5 1-0 2-2 3-0 4-3 1-7 2-3 3-0*     4-2 2-2 3-3 3-1 
 12 Wilkowianka Wilków0-4 0-6 1-2 2-3 4-0 2-2 2-2 2-1 1-0 3-1 2-2     1-1 1-1 11-1 
 13 Relaks Szklary Dolne0-2 1-6 1-3 3-1 2-4 1-4 2-3 0-2 3-2 1-3 4-0 4-0     5-1 3-2 
 14 Czarni Miłkowice2-4 1-7 1-1 1-6 1-3 2-0 2-2 4-2 2-3 1-1 5-2 0-6 2-1     5-3 
 15 Konrad Konradówka0-10 0-3 0-4 4-5 1-6 5-6 1-7 0-6 2-10 0-0 1-5 4-4 2-4 0-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Czarni II Rokitki 1-0 Czarni Miłkowice 15 sierpnia, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-1 Chojnowianka Chojnów 15 sierpnia, 17:00
Iskra II Kochlice - Sokół Krzywa (k. Legnicy) 15 sierpnia, 11:00
było 0-3, anulowany
Iskra Niedźwiedzice 0-3 Wilkowianka Wilków 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Olszanica 0-1 Fenix Pielgrzymka 15 sierpnia, 14:00
Victoria Parchów 3-2 Iskra Księginice 15 sierpnia, 17:00
Relaks Szklary Dolne 3-2 Konrad Konradówka 15 sierpnia, 14:30
Orzeł Zagrodno 3-3 Skora Jadwisin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Czarni Miłkowice 2-4 Skora Jadwisin 19 sierpnia, 17:00
Konrad Konradówka 0-0 Orzeł Zagrodno 19 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 4-1 Relaks Szklary Dolne 19 sierpnia, 17:00
Fenix Pielgrzymka 1-5 Victoria Parchów 19 sierpnia, 17:00
Wilkowianka Wilków 4-0 Olimpia Olszanica 19 sierpnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 3-3 Iskra Niedźwiedzice 19 sierpnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów - Iskra II Kochlice 19 sierpnia, 17:00
było 9-0, anulowany
Czarni II Rokitki 3-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pauza: Czarni II Rokitki.
 
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-1 Czarni Miłkowice 25 sierpnia, 17:00
Iskra Niedźwiedzice 0-5 Chojnowianka Chojnów 25 sierpnia, 10:30
Olimpia Olszanica 1-3 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 26 sierpnia, 14:00
Victoria Parchów 3-0 Wilkowianka Wilków 26 sierpnia, 17:00
Relaks Szklary Dolne 4-0 Fenix Pielgrzymka 26 sierpnia, 14:30
Orzeł Zagrodno 1-1 Iskra Księginice 26 sierpnia, 17:00
Skora Jadwisin 4-2 Konrad Konradówka 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Pauza: Dąb Stowarzyszenie Siedliska.
 
Czarni Miłkowice 5-3 Konrad Konradówka 1 września, 17:00
Iskra Księginice 4-2 Skora Jadwisin 2 września, 17:00
Fenix Pielgrzymka 3-0 Orzeł Zagrodno 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Wilkowianka Wilków 1-1 Relaks Szklary Dolne 1 września, 15:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1-0 Victoria Parchów 2 września, 17:00
Chojnowianka Chojnów 3-0 Olimpia Olszanica 2 września, 17:00
Czarni II Rokitki 5-0 Iskra Niedźwiedzice 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 5 września

Pauza: Czarni Miłkowice.
 
Iskra Niedźwiedzice 1-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5 września, 17:30
Olimpia Olszanica 8-0 Czarni II Rokitki 5 września, 17:30
Victoria Parchów 3-4 Chojnowianka Chojnów 5 września, 17:30
Relaks Szklary Dolne 0-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 5 września, 17:30
Orzeł Zagrodno 3-2 Wilkowianka Wilków 5 września, 17:30
Skora Jadwisin 5-3 Fenix Pielgrzymka 5 września, 17:30
Konrad Konradówka 5-6 Iskra Księginice 5 września, 17:30

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Iskra Niedźwiedzice.
 
Czarni Miłkowice 2-0 Iskra Księginice 8 września, 17:00
Fenix Pielgrzymka 3-1 Konrad Konradówka 9 września, 17:00
Wilkowianka Wilków 0-4 Skora Jadwisin 8 września, 15:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 3-4 Orzeł Zagrodno 9 września, 17:00
Chojnowianka Chojnów 5-2 Relaks Szklary Dolne 8 września, 17:00
Czarni II Rokitki 0-1 Victoria Parchów 9 września, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-2 Olimpia Olszanica 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Olimpia Olszanica.
 
Iskra Niedźwiedzice 2-2 Czarni Miłkowice 15 września, 15:00
Victoria Parchów 1-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 15 września, 16:30
Relaks Szklary Dolne 2-3 Czarni II Rokitki 16 września, 14:30
Orzeł Zagrodno 1-1 Chojnowianka Chojnów 16 września, 16:30
Skora Jadwisin 1-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 16 września, 11:00
Konrad Konradówka 4-4 Wilkowianka Wilków 16 września, 16:30
Iskra Księginice 2-0 Fenix Pielgrzymka 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Victoria Parchów.
 
Czarni Miłkowice 5-2 Fenix Pielgrzymka 23 września, 16:30
Wilkowianka Wilków 2-2 Iskra Księginice 22 września, 15:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 2-2 Konrad Konradówka 23 września, 16:30
Chojnowianka Chojnów 2-2 Skora Jadwisin 22 września, 16:30
Czarni II Rokitki 4-3 Orzeł Zagrodno 23 września, 16:30
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6-2 Relaks Szklary Dolne 23 września, 16:30
Iskra Niedźwiedzice 1-3 Olimpia Olszanica 22 września, 17:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Relaks Szklary Dolne.
 
Olimpia Olszanica 6-2 Czarni Miłkowice 30 września, 14:00
Victoria Parchów 3-0 Iskra Niedźwiedzice 30 września, 16:00
Orzeł Zagrodno 1-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 30 września, 16:00
Skora Jadwisin 3-1 Czarni II Rokitki 30 września, 11:00
Konrad Konradówka 0-3 Chojnowianka Chojnów 30 września, 16:00
Iskra Księginice 2-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 30 września, 11:00
Fenix Pielgrzymka 4-2 Wilkowianka Wilków 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Orzeł Zagrodno.
 
Czarni Miłkowice 0-6 Wilkowianka Wilków 6 października, 14:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 7-3 Fenix Pielgrzymka 7 października, 16:00
Chojnowianka Chojnów 3-0 Iskra Księginice 6 października, 16:00
Czarni II Rokitki 1-0 Konrad Konradówka 7 października, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-2 Skora Jadwisin 7 października, 16:00
Iskra Niedźwiedzice 8-2 Relaks Szklary Dolne 6 października, 15:00
Olimpia Olszanica 2-0 Victoria Parchów 7 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: Skora Jadwisin.
 
Victoria Parchów 5-1 Czarni Miłkowice 14 października, 16:00
Relaks Szklary Dolne 2-4 Olimpia Olszanica 14 października, 14:30
Orzeł Zagrodno 0-3 Iskra Niedźwiedzice 14 października, 16:00
Konrad Konradówka 4-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 14 października, 16:00
Iskra Księginice 3-2 Czarni II Rokitki 14 października, 11:00
Fenix Pielgrzymka 1-5 Chojnowianka Chojnów 14 października, 16:00
Wilkowianka Wilków 2-1 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Konrad Konradówka.
 
Czarni Miłkowice 4-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 21 października, 15:30
Chojnowianka Chojnów 4-0 Wilkowianka Wilków 20 października, 15:30
Czarni II Rokitki 1-4 Fenix Pielgrzymka 21 października, 15:30
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-0 Iskra Księginice 21 października, 15:30
Iskra Niedźwiedzice 1-6 Skora Jadwisin 20 października, 15:00
Olimpia Olszanica 4-1 Orzeł Zagrodno 21 października, 14:00
Victoria Parchów 4-1 Relaks Szklary Dolne 21 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Iskra Księginice.
 
Relaks Szklary Dolne 5-1 Czarni Miłkowice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Zagrodno 0-2 Victoria Parchów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skora Jadwisin 3-2 Olimpia Olszanica 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Konrad Konradówka 2-10 Iskra Niedźwiedzice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fenix Pielgrzymka 1-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilkowianka Wilków 2-2 Czarni II Rokitki 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 0-4 Chojnowianka Chojnów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Fenix Pielgrzymka.
 
Czarni Miłkowice 1-7 Chojnowianka Chojnów 4 listopada, 13:00
Czarni II Rokitki 3-3 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 4 listopada, 13:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 7-2 Wilkowianka Wilków 4 listopada, 13:00
Iskra Niedźwiedzice 5-0 Iskra Księginice 4 listopada, 13:00
Olimpia Olszanica 2-1 Konrad Konradówka 4 listopada, 14:00
Victoria Parchów 3-0 Skora Jadwisin 3 listopada, 13:00
Relaks Szklary Dolne 1-3 Orzeł Zagrodno 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: Wilkowianka Wilków.
 
Orzeł Zagrodno 4-2 Czarni Miłkowice 11 listopada, 13:00
Skora Jadwisin 5-1 Relaks Szklary Dolne 11 listopada, 11:00
Konrad Konradówka 0-4 Victoria Parchów 11 listopada, 13:00
Iskra Księginice 1-2 Olimpia Olszanica 11 listopada, 11:00
Fenix Pielgrzymka 2-3 Iskra Niedźwiedzice 11 listopada, 13:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 11 listopada, 13:00
Chojnowianka Chojnów 2-1 Czarni II Rokitki 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Pauza: Sokół Krzywa (k. Legnicy).
 
Czarni Miłkowice 2-2 Czarni II Rokitki 3 maja, 14:00
w pierwotnym (17 marca, 15:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojnowianka Chojnów 7-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3 maja, 11:00
w pierwotnym (16 marca, 15:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilkowianka Wilków 1-0 Iskra Niedźwiedzice 3 maja, 14:00
w pierwotnym (16 marca, 15:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fenix Pielgrzymka 2-2 Olimpia Olszanica 3 maja, 14:00
w pierwotnym (17 marca, 15:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Księginice 0-2 Victoria Parchów 3 maja, 14:00
w pierwotnym (17 marca, 11:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Konrad Konradówka 2-4 Relaks Szklary Dolne 3 maja, 14:00
w pierwotnym (17 marca, 15:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skora Jadwisin 4-1 Orzeł Zagrodno 3 maja, 14:00
w pierwotnym (17 marca, 14:00) i drugim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 23-24 marca

Pauza: Chojnowianka Chojnów.
 
Skora Jadwisin 10-0 Czarni Miłkowice 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Zagrodno 11-1 Konrad Konradówka 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Relaks Szklary Dolne 1-4 Iskra Księginice 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Parchów 8-1 Fenix Pielgrzymka 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Olszanica 2-2 Wilkowianka Wilków 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Niedźwiedzice 2-1 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-1 Czarni II Rokitki 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Pauza: Czarni II Rokitki.
 
Czarni Miłkowice 1-6 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojnowianka Chojnów 1-0 Iskra Niedźwiedzice 6 kwietnia, 15:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 2-3 Olimpia Olszanica 7 kwietnia, 14:00
Wilkowianka Wilków 1-2 Victoria Parchów 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fenix Pielgrzymka 2-2 Relaks Szklary Dolne 7 kwietnia, 14:00
Iskra Księginice 0-1 Orzeł Zagrodno 7 kwietnia, 17:00
w Lubinie; na stadionie OSiR
Konrad Konradówka 0-10 Skora Jadwisin 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Pauza: Dąb Stowarzyszenie Siedliska.
 
Konrad Konradówka 0-1 Czarni Miłkowice 14 kwietnia, 14:00
Skora Jadwisin 2-2 Iskra Księginice 14 kwietnia, 14:00
Orzeł Zagrodno 1-0 Fenix Pielgrzymka 14 kwietnia, 14:00
Relaks Szklary Dolne 4-0 Wilkowianka Wilków 14 kwietnia, 14:00
Victoria Parchów 3-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 14 kwietnia, 12:00
Olimpia Olszanica 2-2 Chojnowianka Chojnów 14 kwietnia, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 4-2 Czarni II Rokitki 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Pauza: Czarni Miłkowice.
 
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-0 Iskra Niedźwiedzice 21 kwietnia, 14:00
Czarni II Rokitki 2-0 Olimpia Olszanica 21 kwietnia, 14:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Victoria Parchów 20 kwietnia, 15:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 7-2 Relaks Szklary Dolne 21 kwietnia, 14:00
Wilkowianka Wilków 3-1 Orzeł Zagrodno 20 kwietnia, 14:00
Fenix Pielgrzymka 1-4 Skora Jadwisin 21 kwietnia, 14:00
Iskra Księginice 10-0 Konrad Konradówka 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pauza: Iskra Niedźwiedzice.
 
Iskra Księginice 3-0 Czarni Miłkowice 28 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Konrad Konradówka 1-5 Fenix Pielgrzymka 28 kwietnia, 14:00
Skora Jadwisin 2-0 Wilkowianka Wilków 28 kwietnia, 14:00
Orzeł Zagrodno 0-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 28 kwietnia, 14:00
Relaks Szklary Dolne 1-6 Chojnowianka Chojnów 28 kwietnia, 14:00
Victoria Parchów 7-1 Czarni II Rokitki 28 kwietnia, 17:00
Olimpia Olszanica 3-9 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Olimpia Olszanica.
 
Czarni Miłkowice 2-3 Iskra Niedźwiedzice 1 maja, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-1 Victoria Parchów 1 maja, 14:00
Czarni II Rokitki 3-1 Relaks Szklary Dolne 1 maja, 14:00
Chojnowianka Chojnów 2-2 Orzeł Zagrodno 1 maja, 14:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 2-1 Skora Jadwisin 1 maja, 14:00
Wilkowianka Wilków 11-1 Konrad Konradówka 1 maja, 14:00
Fenix Pielgrzymka 3-0 Iskra Księginice 1 maja, 14:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Pauza: Victoria Parchów.
 
Fenix Pielgrzymka 3-3 Czarni Miłkowice 5 maja, 14:00
Iskra Księginice 1-1 Wilkowianka Wilków 5 maja, 11:00
Konrad Konradówka 0-6 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 5 maja, 14:00
Skora Jadwisin 4-3 Chojnowianka Chojnów 5 maja, 14:00
Orzeł Zagrodno 0-0 Czarni II Rokitki 5 maja, 14:00
Relaks Szklary Dolne 3-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5 maja, 14:00
Olimpia Olszanica 2-2 Iskra Niedźwiedzice 5 maja, 14:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Pauza: Relaks Szklary Dolne.
 
Czarni Miłkowice 1-3 Olimpia Olszanica 11 maja, 15:00
Iskra Niedźwiedzice 2-2 Victoria Parchów 11 maja, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-1 Orzeł Zagrodno 11 maja, 17:00
Czarni II Rokitki 0-3 Skora Jadwisin 12 maja, 14:00
Chojnowianka Chojnów 3-0 Konrad Konradówka 11 maja, 16:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1-1 Iskra Księginice 12 maja, 14:00
Wilkowianka Wilków 2-2 Fenix Pielgrzymka 11 maja, 14:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Pauza: Orzeł Zagrodno.
 
Wilkowianka Wilków 1-1 Czarni Miłkowice 18 maja, 14:00
Fenix Pielgrzymka 1-7 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 19 maja, 14:00
Iskra Księginice 3-2 Chojnowianka Chojnów 19 maja, 11:00
Konrad Konradówka 1-7 Czarni II Rokitki 19 maja, 14:00
Skora Jadwisin 4-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 19 maja, 14:00
Relaks Szklary Dolne 3-2 Iskra Niedźwiedzice 19 maja, 14:00
Victoria Parchów 1-1 Olimpia Olszanica 19 maja, 12:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Pauza: Skora Jadwisin.
 
Czarni Miłkowice 1-1 Victoria Parchów 25 maja, 14:00
Olimpia Olszanica 1-1 Relaks Szklary Dolne 26 maja, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 4-1 Orzeł Zagrodno 25 maja, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-0 Konrad Konradówka 26 maja, 14:00
(wo)
nie odbył się
Czarni II Rokitki 2-5 Iskra Księginice 26 maja, 14:00
Chojnowianka Chojnów 4-0 Fenix Pielgrzymka 25 maja, 16:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 5-0 Wilkowianka Wilków 26 maja, 14:00

Kolejka 27 - 30 maja

Pauza: Konrad Konradówka.
 
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 9-1 Czarni Miłkowice 30 maja, 14:00
Wilkowianka Wilków 0-6 Chojnowianka Chojnów 30 maja, 14:00
Fenix Pielgrzymka 4-3 Czarni II Rokitki 30 maja, 16:00
Iskra Księginice 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 30 maja, 14:00
Skora Jadwisin 3-0 Iskra Niedźwiedzice 30 maja, 14:00
Orzeł Zagrodno 1-3 Olimpia Olszanica 30 maja, 14:00
Relaks Szklary Dolne 1-3 Victoria Parchów 30 maja, 14:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Pauza: Iskra Księginice.
 
Czarni Miłkowice 2-1 Relaks Szklary Dolne 2 czerwca, 14:00
Victoria Parchów 2-1 Orzeł Zagrodno 2 czerwca, 12:00
Olimpia Olszanica 3-6 Skora Jadwisin 2 czerwca, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 1-1 Konrad Konradówka 2 czerwca, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6-1 Fenix Pielgrzymka 2 czerwca, 14:00
Czarni II Rokitki 4-0 Wilkowianka Wilków 2 czerwca, 14:00
Chojnowianka Chojnów 2-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Pauza: Fenix Pielgrzymka.
 
Chojnowianka Chojnów 12-1 Czarni Miłkowice 9 czerwca, 14:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 2-3 Czarni II Rokitki 9 czerwca, 14:00
Wilkowianka Wilków 2-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 9 czerwca, 14:00
Iskra Księginice 2-2 Iskra Niedźwiedzice 9 czerwca, 11:00
Konrad Konradówka 1-6 Olimpia Olszanica 9 czerwca, 14:00
Skora Jadwisin 4-2 Victoria Parchów 9 czerwca, 11:00
Orzeł Zagrodno 1-3 Relaks Szklary Dolne 9 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Pauza: Wilkowianka Wilków.
 
Czarni Miłkowice 1-1 Orzeł Zagrodno 16 czerwca, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-2 Skora Jadwisin 16 czerwca, 14:00
Victoria Parchów 5-0 Konrad Konradówka 16 czerwca, 14:00
Olimpia Olszanica 5-0 Iskra Księginice 16 czerwca, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 3-1 Fenix Pielgrzymka 16 czerwca, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 16 czerwca, 14:00
Czarni II Rokitki 1-4 Chojnowianka Chojnów 16 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Legnica)

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas