[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Jerzmanowa 24 62 20 2 2 87-34 11 1 0 48-13 9 1 2 39-21
2.  Gwardia Białołęka 24 54 18 0 6 90-38 9 0 3 47-14 9 0 3 43-24
3.  GLKS Gaworzyce 24 53 16 5 3 85-34 8 3 1 47-14 8 2 2 38-20
4.  LZS Koźlice 24 40 12 4 8 70-51 8 1 3 42-23 4 3 5 28-28
5.  Zamet II Przemków 24 39 12 3 9 77-67 8 2 2 40-20 4 1 7 37-47
6.  Kalina Sobin 24 38 10 8 6 47-34 6 3 3 27-13 4 5 3 20-21
7.  LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 24 33 10 3 11 56-63 7 0 5 33-29 3 3 6 23-34
8.  Perła Potoczek 24 28 8 4 12 59-58 4 2 6 35-28 4 2 6 24-30
9.  LZS Nowa Wieś Lubińska 24 26 7 5 12 61-75 4 4 4 33-28 3 1 8 28-47
10.  Hajduk Kłobuczyn 24 24 7 3 14 64-71 4 0 8 35-38 3 3 6 29-33
11.  Tęcza Kwielice 24 20 6 2 16 63-93 3 2 7 37-50 3 0 9 26-43
12.  LZS Retków 24 15 4 3 17 38-98 2 3 7 22-39 2 0 10 16-59
13.  Błękitni Szymocin 24 12 4 0 20 41-128 4 0 8 26-60 0 0 12 15-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół Jerzmanowa    8-1 4-1 2-2 3-0 1-0 4-2 2-1 3-1 6-2 6-2 4-0 5-1 
 2 Gwardia Białołęka2-4     0-2 2-0 9-1 0-1 3-1 5-0 10-2 4-1 1-0 6-0 5-2 
 3 GLKS Gaworzyce2-1 4-1     3-1 9-0 0-0 1-1 1-1 5-3 6-1 3-2 0-3* 13-0 
 4 LZS Koźlice2-4 3-2 1-3     3-1 0-0 4-2 6-3 6-0 1-0 1-6 8-0 7-2 
 5 Zamet II Przemków4-1 1-4 4-4 2-0     3-2 3-1 2-1 2-1 2-2 1-2 5-2 11-0* 
 6 Kalina Sobin0-1 1-2 1-1 4-0 2-0     2-2 2-2 2-1 1-0 8-0* 0-1 4-3 
 7 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)1-5 1-3 1-3 3-2 1-4 5-2     1-2 5-1 3-2 5-1 3-2 4-2 
 8 Perła Potoczek1-3 1-4 1-3 1-2 5-2 3-3 1-3     2-3 2-2 3-2 13-0 2-1 
 9 LZS Nowa Wieś Lubińska2-2 0-2 3-7 2-2 5-3 2-2 5-0 1-2     1-1 1-4 6-1 5-2 
 10 Hajduk Kłobuczyn1-2 1-7 1-2 2-4 5-8 0-1 2-3 2-1 2-3     7-3 6-3 6-1 
 11 Tęcza Kwielice3-6 2-7 3-0* 1-3 4-4 3-3 2-3 6-3 4-8 3-7     6-3 *** 
 12 LZS Retków2-6 2-7 0-2 3-3 1-5 1-2 4-4 1-2 1-1 1-5 3-1     3-1 
 13 Błękitni Szymocin1-4 0-3 1-10 3-9 0-9 3-4 3-1 1-6 5-4 3-6 4-3 2-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: LZS Koźlice.
 
GLKS Gaworzyce 4-1 Gwardia Białołęka 19 sierpnia, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 6-1 Błękitni Szymocin 19 sierpnia, 11:00
Perła Potoczek 2-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 19 sierpnia, 14:30
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 3-2 LZS Retków 19 sierpnia, 11:00
Sokół Jerzmanowa 6-2 Tęcza Kwielice 19 sierpnia, 14:30
Kalina Sobin 2-0 Zamet II Przemków 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Zamet II Przemków.
 
Tęcza Kwielice 3-3 Kalina Sobin 26 sierpnia, 11:00
LZS Retków 2-6 Sokół Jerzmanowa 26 sierpnia, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 5-0 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 26 sierpnia, 14:00
Błękitni Szymocin 1-6 Perła Potoczek 26 sierpnia, 14:00
Gwardia Białołęka 4-1 Hajduk Kłobuczyn 26 sierpnia, 16:00
LZS Koźlice 1-3 GLKS Gaworzyce 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: GLKS Gaworzyce.
 
Hajduk Kłobuczyn 2-4 LZS Koźlice 2 września, 11:00
Perła Potoczek 1-4 Gwardia Białołęka 2 września, 14:30
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 4-2 Błękitni Szymocin 2 września, 11:00
Sokół Jerzmanowa 3-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 2 września, 14:30
Kalina Sobin 0-1 LZS Retków 2 września, 11:00
Zamet II Przemków 1-2 Tęcza Kwielice 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
LZS Retków 1-5 Zamet II Przemków 9 września, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 Kalina Sobin 9 września, 14:00
Błękitni Szymocin 1-4 Sokół Jerzmanowa 9 września, 14:00
Gwardia Białołęka 3-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 9 września, 16:00
LZS Koźlice 6-3 Perła Potoczek 9 września, 11:00
GLKS Gaworzyce 6-1 Hajduk Kłobuczyn 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Hajduk Kłobuczyn.
 
Perła Potoczek 1-3 GLKS Gaworzyce 16 września, 14:30
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 3-2 LZS Koźlice 16 września, 11:00
Sokół Jerzmanowa 8-1 Gwardia Białołęka 16 września, 14:30
Kalina Sobin 4-3 Błękitni Szymocin 16 września, 11:00
Zamet II Przemków 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 16 września, 13:00
Tęcza Kwielice 6-3 LZS Retków 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: LZS Retków.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-4 Tęcza Kwielice 23 września, 14:00
Błękitni Szymocin 0-9 Zamet II Przemków 23 września, 14:00
Gwardia Białołęka 0-1 Kalina Sobin 23 września, 16:00
LZS Koźlice 2-4 Sokół Jerzmanowa 23 września, 11:00
GLKS Gaworzyce 1-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 23 września, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 2-1 Perła Potoczek 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Perła Potoczek.
 
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 3-2 Hajduk Kłobuczyn 30 września, 11:00
Sokół Jerzmanowa 4-1 GLKS Gaworzyce 30 września, 14:30
Kalina Sobin 4-0 LZS Koźlice 30 września, 11:00
Zamet II Przemków 1-4 Gwardia Białołęka 30 września, 13:00
Tęcza Kwielice - Błękitni Szymocin 30 września, 11:00
(wo)
na boisku 4-0; obustronny walkower
LZS Retków 1-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
Błękitni Szymocin 2-1 LZS Retków 7 października, 14:00
Gwardia Białołęka 1-0 Tęcza Kwielice 7 października, 16:00
LZS Koźlice 3-1 Zamet II Przemków 7 października, 11:00
GLKS Gaworzyce 0-0 Kalina Sobin 7 października, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 1-2 Sokół Jerzmanowa 7 października, 11:00
Perła Potoczek 1-3 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: LZS Piotrowice (k. Przemkowa).
 
Sokół Jerzmanowa 2-1 Perła Potoczek 14 października, 14:30
Kalina Sobin 1-0 Hajduk Kłobuczyn 14 października, 11:00
Zamet II Przemków 4-4 GLKS Gaworzyce 14 października, 11:00
Tęcza Kwielice 1-3 LZS Koźlice 14 października, 11:00
LZS Retków 2-7 Gwardia Białołęka 14 października, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 5-2 Błękitni Szymocin 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Błękitni Szymocin.
 
Gwardia Białołęka 10-2 LZS Nowa Wieś Lubińska 21 października, 16:00
LZS Koźlice 8-0 LZS Retków 21 października, 11:00
GLKS Gaworzyce 3-2 Tęcza Kwielice 21 października, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 5-8 Zamet II Przemków 21 października, 11:00
Perła Potoczek 3-3 Kalina Sobin 21 października, 14:30
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-5 Sokół Jerzmanowa 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Sokół Jerzmanowa.
 
Kalina Sobin 2-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamet II Przemków 2-1 Perła Potoczek 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Kwielice 3-7 Hajduk Kłobuczyn 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Retków 0-2 GLKS Gaworzyce 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 LZS Koźlice 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Szymocin 0-3 Gwardia Białołęka 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Gwardia Białołęka.
 
LZS Koźlice 7-2 Błękitni Szymocin 4 listopada, 11:00
GLKS Gaworzyce 5-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 4 listopada, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 6-3 LZS Retków 4 listopada, 11:00
Perła Potoczek 3-2 Tęcza Kwielice 4 listopada, 14:30
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-4 Zamet II Przemków 4 listopada, 11:00
Sokół Jerzmanowa 1-0 Kalina Sobin 4 listopada, 14:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Kalina Sobin.
 
Zamet II Przemków 4-1 Sokół Jerzmanowa 11 listopada, 11:00
Tęcza Kwielice 2-3 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 11 listopada, 11:00
LZS Retków 1-2 Perła Potoczek 11 listopada, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 Hajduk Kłobuczyn 11 listopada, 14:00
Błękitni Szymocin 1-10 GLKS Gaworzyce 11 listopada, 14:00
Gwardia Białołęka 2-0 LZS Koźlice 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: LZS Koźlice.
 
Gwardia Białołęka 0-2 GLKS Gaworzyce 1 maja, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Szymocin 3-6 Hajduk Kłobuczyn 1 maja, 11:00
w Rzeczycy / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / lub 3-3
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-2 Perła Potoczek 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Retków 4-4 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Kwielice 3-6 Sokół Jerzmanowa 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zamet II Przemków 3-2 Kalina Sobin 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Zamet II Przemków.
 
Kalina Sobin 8-0 Tęcza Kwielice 3 maja, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 8-2
Sokół Jerzmanowa 4-0 LZS Retków 7 kwietnia, 14:00
w Ruszowicach
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 5-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Perła Potoczek 2-1 Błękitni Szymocin 7 kwietnia, 14:30
Hajduk Kłobuczyn 1-7 Gwardia Białołęka 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Gaworzyce 3-1 LZS Koźlice 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: GLKS Gaworzyce.
 
LZS Koźlice 1-0 Hajduk Kłobuczyn 14 kwietnia, 11:00
Gwardia Białołęka 5-0 Perła Potoczek 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Szymocin 3-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 14 kwietnia, 14:00
w Rzeczycy
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 Sokół Jerzmanowa 14 kwietnia, 14:00
LZS Retków 1-2 Kalina Sobin 14 kwietnia, 11:00
Tęcza Kwielice 4-4 Zamet II Przemków 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
Zamet II Przemków 5-2 LZS Retków 21 kwietnia, 15:00
Kalina Sobin 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 21 kwietnia, 11:00
Sokół Jerzmanowa 5-1 Błękitni Szymocin 21 kwietnia, 14:00
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-3 Gwardia Białołęka 21 kwietnia, 11:00
Perła Potoczek 1-2 LZS Koźlice 21 kwietnia, 14:30
Hajduk Kłobuczyn 1-2 GLKS Gaworzyce 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Hajduk Kłobuczyn.
 
GLKS Gaworzyce 1-1 Perła Potoczek 28 kwietnia, 15:00
LZS Koźlice 4-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 28 kwietnia, 11:00
Gwardia Białołęka 2-4 Sokół Jerzmanowa 28 kwietnia, 11:00
Błękitni Szymocin 3-4 Kalina Sobin 28 kwietnia, 14:00
w Rzeczycy
LZS Nowa Wieś Lubińska 5-3 Zamet II Przemków 28 kwietnia, 14:00
LZS Retków 3-1 Tęcza Kwielice 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Pauza: LZS Retków.
 
Tęcza Kwielice 4-8 LZS Nowa Wieś Lubińska 5 maja, 11:00
Zamet II Przemków 11-0 Błękitni Szymocin 4 maja, 15:00
(wo)
na boisku 11-1
Kalina Sobin 1-2 Gwardia Białołęka 5 maja, 15:00
Sokół Jerzmanowa 2-2 LZS Koźlice 5 maja, 14:00
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-3 GLKS Gaworzyce 5 maja, 11:00
Perła Potoczek 2-2 Hajduk Kłobuczyn 5 maja, 14:30

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Perła Potoczek.
 
Hajduk Kłobuczyn 2-3 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 12 maja, 14:00
GLKS Gaworzyce 2-1 Sokół Jerzmanowa 12 maja, 11:00
LZS Koźlice 0-0 Kalina Sobin 12 maja, 11:00
Gwardia Białołęka 9-1 Zamet II Przemków 12 maja, 16:00
Błękitni Szymocin 4-3 Tęcza Kwielice 12 maja, 14:00
w Rzeczycach
LZS Nowa Wieś Lubińska 6-1 LZS Retków 12 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
LZS Retków 3-1 Błękitni Szymocin 19 maja, 11:00
Tęcza Kwielice 2-7 Gwardia Białołęka 18 maja, 17:00
Zamet II Przemków 2-0 LZS Koźlice 19 maja, 11:00
Kalina Sobin 1-1 GLKS Gaworzyce 19 maja, 11:00
Sokół Jerzmanowa 6-2 Hajduk Kłobuczyn 19 maja, 14:00
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-2 Perła Potoczek 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: LZS Piotrowice (k. Przemkowa).
 
Perła Potoczek 1-3 Sokół Jerzmanowa 26 maja, 14:30
Hajduk Kłobuczyn 0-1 Kalina Sobin 26 maja, 11:00
GLKS Gaworzyce 9-0 Zamet II Przemków 26 maja, 11:00
LZS Koźlice 1-6 Tęcza Kwielice 26 maja, 11:00
Gwardia Białołęka 6-0 LZS Retków 26 maja, 16:00
Błękitni Szymocin 5-4 LZS Nowa Wieś Lubińska 26 maja, 14:00

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: Błękitni Szymocin.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-2 Gwardia Białołęka 30 maja, 14:00
LZS Retków 3-3 LZS Koźlice 30 maja, 11:00
Tęcza Kwielice 3-0 GLKS Gaworzyce 30 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-5
Zamet II Przemków 2-2 Hajduk Kłobuczyn 30 maja, 16:30
Kalina Sobin 2-2 Perła Potoczek 30 maja, 11:00
Sokół Jerzmanowa 4-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 30 maja, 14:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Sokół Jerzmanowa.
 
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 5-2 Kalina Sobin 2 czerwca, 11:00
Perła Potoczek 5-2 Zamet II Przemków 2 czerwca, 14:30
Hajduk Kłobuczyn 7-3 Tęcza Kwielice 2 czerwca, 14:00
GLKS Gaworzyce 0-3 LZS Retków 2 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 7-0
LZS Koźlice 6-0 LZS Nowa Wieś Lubińska 2 czerwca, 11:00
Gwardia Białołęka 5-2 Błękitni Szymocin 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Gwardia Białołęka.
 
Błękitni Szymocin 3-9 LZS Koźlice 9 czerwca, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-7 GLKS Gaworzyce 9 czerwca, 11:00
LZS Retków 1-5 Hajduk Kłobuczyn 9 czerwca, 11:00
Tęcza Kwielice 6-3 Perła Potoczek 9 czerwca, 11:00
Zamet II Przemków 3-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 9 czerwca, 11:00
Kalina Sobin 0-1 Sokół Jerzmanowa 9 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Kalina Sobin.
 
Sokół Jerzmanowa 3-0 Zamet II Przemków 16 czerwca, 11:00
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 5-1 Tęcza Kwielice 16 czerwca, 11:00
Perła Potoczek 13-0 LZS Retków 16 czerwca, 11:00
Hajduk Kłobuczyn 2-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 16 czerwca, 11:00
GLKS Gaworzyce 13-0 Błękitni Szymocin 16 czerwca, 11:00
LZS Koźlice 3-2 Gwardia Białołęka 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas