[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Siciny 22 64 21 1 0 106-13 11 0 0 61-6 10 1 0 45-7
2.  Błyskawica Luboszyce 22 55 18 1 3 104-23 9 1 1 47-10 9 0 2 57-13
3.  Odra II Chobienia 22 47 15 2 5 77-37 9 1 1 53-15 6 1 4 24-22
4.  Odra Grodziec Mały 22 43 13 4 5 53-29 8 1 2 24-13 5 3 3 29-16
5.  Błysk Studzionki 22 38 12 2 8 73-53 7 1 3 47-21 5 1 5 26-32
6.  Wiewierzanka Wiewierz 22 33 11 0 11 46-75 7 0 4 26-36 4 0 7 20-39
7.  Sokół Niechlów 22 29 9 2 11 47-59 6 0 5 29-21 3 2 6 18-38
8.  LZS Glinka 22 25 7 4 11 45-53 4 2 5 21-25 3 2 6 24-28
9.  Skarpa Orsk 22 20 6 2 14 40-82 4 1 6 20-34 2 1 8 20-48
10.  Płomień Nieszczyce 22 12 4 0 18 46-87 3 0 8 25-42 1 0 10 21-45
11.  Barycz Osetno 22 11 3 2 17 32-89 2 2 7 16-38 1 0 10 16-51
12.  Sparta Kietlów 22 8 2 2 18 36-105 1 2 8 22-53 1 0 10 14-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria Siciny    4-2 5-0 1-0 5-0 13-0 6-0 3-1 9-2 6-1 6-0 3-0 
 2 Błyskawica Luboszyce0-2     5-0 2-2 6-2 5-0 3-1 5-0 4-0 8-2 4-0 5-1 
 3 Odra II Chobienia2-2 2-5     4-0 5-1 4-2 12-1 5-1 7-1 4-1 6-0 2-1 
 4 Odra Grodziec Mały0-1 0-2 2-1     2-2 3-0 3-1 2-1 3-2 3-1 3-0 3-2 
 5 Błysk Studzionki1-2 1-3 0-4 3-3     4-1 5-1 4-2 9-0 4-1 7-1 9-3 
 6 Wiewierzanka Wiewierz0-4 0-14 2-5 2-1 3-0*     2-1 1-0 3-7 3-1 5-2 5-1 
 7 Sokół Niechlów0-2 1-6 4-2 1-3 0-3* 2-0     0-2 3-0 3-0* 6-3 9-0 
 8 LZS Glinka0-6 2-1 2-2 2-2 1-3 0-3 0-2     2-0 5-2 2-3 5-1 
 9 Skarpa Orsk0-9 1-4 0-2 0-5 0-2 6-4 1-4 0-0     5-2 3-2 4-0 
 10 Płomień Nieszczyce2-7 1-8 0-4 0-3 6-2 0-3* 1-2 4-5 2-3     3-2 6-3 
 11 Barycz Osetno1-6 1-6 1-2 1-6 2-6 0-3 2-2 2-2 4-3 1-0     1-2 
 12 Sparta Kietlów1-4 0-6 1-2 0-4 2-5 2-4 3-3 2-10 2-2 3-10 6-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Victoria Siciny 5-0 Odra II Chobienia 26 sierpnia, 11:00
Błyskawica Luboszyce 8-2 Płomień Nieszczyce 26 sierpnia, 16:00
Sokół Niechlów 3-0 Skarpa Orsk 26 sierpnia, 11:00
LZS Glinka 0-3 Wiewierzanka Wiewierz 26 sierpnia, 11:00
Odra Grodziec Mały 2-2 Błysk Studzionki 26 sierpnia, 17:00
Barycz Osetno 1-2 Sparta Kietlów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Odra II Chobienia 2-1 Sparta Kietlów 2 września, 11:00
Błysk Studzionki 7-1 Barycz Osetno 2 września, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-1 Odra Grodziec Mały 2 września, 11:00
Skarpa Orsk 0-0 LZS Glinka 2 września, 15:30
w Studzionkach
Płomień Nieszczyce 1-2 Sokół Niechlów 2 września, 13:30
w Studzionkach
Victoria Siciny 4-2 Błyskawica Luboszyce 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Błyskawica Luboszyce 5-0 Odra II Chobienia 9 września, 11:00
Sokół Niechlów 0-2 Victoria Siciny 9 września, 11:00
LZS Glinka 5-2 Płomień Nieszczyce 9 września, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-2 Skarpa Orsk 9 września, 17:00
Barycz Osetno 0-3 Wiewierzanka Wiewierz 9 września, 11:00
Sparta Kietlów 2-5 Błysk Studzionki 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Odra II Chobienia 5-1 Błysk Studzionki 16 września, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 5-1 Sparta Kietlów 16 września, 11:00
Skarpa Orsk 3-2 Barycz Osetno 16 września, 15:30
w Studzionkach
Płomień Nieszczyce 0-3 Odra Grodziec Mały 16 września, 13:30
w Studzionkach
Victoria Siciny 3-1 LZS Glinka 16 września, 11:00
Błyskawica Luboszyce 3-1 Sokół Niechlów 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Sokół Niechlów 4-2 Odra II Chobienia 23 września, 11:00
LZS Glinka 2-1 Błyskawica Luboszyce 23 września, 11:00
Odra Grodziec Mały 0-1 Victoria Siciny 23 września, 17:00
Barycz Osetno 1-0 Płomień Nieszczyce 23 września, 11:00
Sparta Kietlów 2-2 Skarpa Orsk 23 września, 11:00
Błysk Studzionki 4-1 Wiewierzanka Wiewierz 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Odra II Chobienia 4-2 Wiewierzanka Wiewierz 30 września, 11:00
Skarpa Orsk 0-2 Błysk Studzionki 30 września, 15:30
w Studzionkach
Płomień Nieszczyce 6-3 Sparta Kietlów 30 września, 13:30
w Studzionkach
Victoria Siciny 6-0 Barycz Osetno 30 września, 11:00
Błyskawica Luboszyce 2-2 Odra Grodziec Mały 30 września, 11:00
Sokół Niechlów 0-2 LZS Glinka 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

LZS Glinka 2-2 Odra II Chobienia 7 października, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-1 Sokół Niechlów 7 października, 15:30
Barycz Osetno 1-6 Błyskawica Luboszyce 7 października, 11:00
Sparta Kietlów 1-4 Victoria Siciny 7 października, 11:00
Błysk Studzionki 4-1 Płomień Nieszczyce 7 października, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 3-7 Skarpa Orsk 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Odra II Chobienia 7-1 Skarpa Orsk 14 października, 11:00
Płomień Nieszczyce 0-3 Wiewierzanka Wiewierz 14 października, 13:30
(wo)
w Studzionkach / na boisku 1-3
Victoria Siciny 5-0 Błysk Studzionki 14 października, 11:00
Błyskawica Luboszyce 5-1 Sparta Kietlów 14 października, 11:00
w Studzionkach
Sokół Niechlów 6-3 Barycz Osetno 14 października, 11:00
LZS Glinka 2-2 Odra Grodziec Mały 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Odra Grodziec Mały 2-1 Odra II Chobienia 21 października, 15:30
Barycz Osetno 2-2 LZS Glinka 21 października, 11:00
Sparta Kietlów 3-3 Sokół Niechlów 21 października, 11:00
Błysk Studzionki 1-3 Błyskawica Luboszyce 21 października, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-4 Victoria Siciny 21 października, 11:00
Skarpa Orsk 5-2 Płomień Nieszczyce 21 października, 13:30

Kolejka 10 - 27-28 października

Odra II Chobienia 4-1 Płomień Nieszczyce 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Siciny 9-2 Skarpa Orsk 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Luboszyce 5-0 Wiewierzanka Wiewierz 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Niechlów 0-3 Błysk Studzionki 11 listopada, 10:30
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska/na boisku 3-1, gra zawodnika nieuprawnionego
LZS Glinka 5-1 Sparta Kietlów 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Grodziec Mały 3-0 Barycz Osetno 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Barycz Osetno 1-2 Odra II Chobienia 4 listopada, 11:00
Sparta Kietlów 0-4 Odra Grodziec Mały 4 listopada, 11:00
Błysk Studzionki 4-2 LZS Glinka 3 listopada, 13:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-1 Sokół Niechlów 4 listopada, 11:00
Skarpa Orsk 1-4 Błyskawica Luboszyce 4 listopada, 15:30
Płomień Nieszczyce 2-7 Victoria Siciny 4 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 23-24 marca

Odra II Chobienia 2-2 Victoria Siciny 1 maja, 11:00
w Studzionkach / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Nieszczyce 1-8 Błyskawica Luboszyce 1 maja, 13:30
w Studzionkach / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skarpa Orsk 1-4 Sokół Niechlów 1 maja, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wiewierzanka Wiewierz 1-0 LZS Glinka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błysk Studzionki 3-3 Odra Grodziec Mały 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Kietlów 6-3 Barycz Osetno 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Sparta Kietlów 1-2 Odra II Chobienia 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Osetno 2-6 Błysk Studzionki 7 kwietnia, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-0 Wiewierzanka Wiewierz 7 kwietnia, 11:00
LZS Glinka 2-0 Skarpa Orsk 7 kwietnia, 11:00
Sokół Niechlów 3-0 Płomień Nieszczyce 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3 / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Luboszyce 0-2 Victoria Siciny 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Odra II Chobienia 2-5 Błyskawica Luboszyce 14 kwietnia, 11:00
Victoria Siciny 6-0 Sokół Niechlów 14 kwietnia, 11:00
Płomień Nieszczyce 4-5 LZS Glinka 14 kwietnia, 13:30
w Studzionkach
Skarpa Orsk 0-5 Odra Grodziec Mały 14 kwietnia, 15:30
w Studzionkach
Wiewierzanka Wiewierz 5-2 Barycz Osetno 14 kwietnia, 11:00
Błysk Studzionki 9-3 Sparta Kietlów 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 20-21 kwietnia

Błysk Studzionki 0-4 Odra II Chobienia 21 kwietnia, 11:00
Sparta Kietlów 2-4 Wiewierzanka Wiewierz 21 kwietnia, 11:00
Barycz Osetno 4-3 Skarpa Orsk 21 kwietnia, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-1 Płomień Nieszczyce 21 kwietnia, 16:00
LZS Glinka 0-6 Victoria Siciny 21 kwietnia, 11:00
Sokół Niechlów 1-6 Błyskawica Luboszyce 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Odra II Chobienia 12-1 Sokół Niechlów 28 kwietnia, 11:00
Błyskawica Luboszyce 5-0 LZS Glinka 28 kwietnia, 11:00
Victoria Siciny 1-0 Odra Grodziec Mały 28 kwietnia, 11:00
Płomień Nieszczyce 3-2 Barycz Osetno 28 kwietnia, 13:30
w Studzionkach
Skarpa Orsk 4-0 Sparta Kietlów 28 kwietnia, 15:30
w Studzionkach
Wiewierzanka Wiewierz 3-0 Błysk Studzionki 28 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-4, gra zawodnika nieuprawnionego

Kolejka 17 - 4-5 maja

Wiewierzanka Wiewierz 2-5 Odra II Chobienia 5 maja, 11:00
Błysk Studzionki 9-0 Skarpa Orsk 5 maja, 11:00
Sparta Kietlów 3-10 Płomień Nieszczyce 5 maja, 11:00
Barycz Osetno 1-6 Victoria Siciny 5 maja, 11:00
Odra Grodziec Mały 0-2 Błyskawica Luboszyce 4 maja, 17:00
LZS Glinka 0-2 Sokół Niechlów 5 maja, 11:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Odra II Chobienia 5-1 LZS Glinka 12 maja, 11:00
Sokół Niechlów 1-3 Odra Grodziec Mały 11 maja, 11:00
Błyskawica Luboszyce 4-0 Barycz Osetno 11 maja, 17:00
Victoria Siciny 3-0 Sparta Kietlów 12 maja, 11:00
Płomień Nieszczyce 6-2 Błysk Studzionki 12 maja, 13:30
w Studzionkach
Skarpa Orsk 6-4 Wiewierzanka Wiewierz 12 maja, 15:30
w Studzionkach

Kolejka 19 - 18-19 maja

Skarpa Orsk 0-2 Odra II Chobienia 19 maja, 13:30
w Studzionkach
Wiewierzanka Wiewierz 3-1 Płomień Nieszczyce 19 maja, 11:00
Błysk Studzionki 1-2 Victoria Siciny 19 maja, 11:00
Sparta Kietlów 0-6 Błyskawica Luboszyce 18 maja, 17:00
Barycz Osetno 2-2 Sokół Niechlów 19 maja, 11:00
Odra Grodziec Mały 2-1 LZS Glinka 19 maja, 17:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Odra II Chobienia 4-0 Odra Grodziec Mały 26 maja, 11:00
LZS Glinka 2-3 Barycz Osetno 26 maja, 11:00
Sokół Niechlów 9-0 Sparta Kietlów 26 maja, 11:00
Błyskawica Luboszyce 6-2 Błysk Studzionki 25 maja, 17:00
Victoria Siciny 13-0 Wiewierzanka Wiewierz 26 maja, 11:00
Płomień Nieszczyce 2-3 Skarpa Orsk 26 maja, 13:30
w Studzionkach

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Płomień Nieszczyce 0-4 Odra II Chobienia 2 czerwca, 13:30
w Studzionkach
Skarpa Orsk 0-9 Victoria Siciny 2 czerwca, 15:30
w Studzionkach
Wiewierzanka Wiewierz 0-14 Błyskawica Luboszyce 1 czerwca, 11:00
Błysk Studzionki 5-1 Sokół Niechlów 1 czerwca, 11:00
Sparta Kietlów 2-10 LZS Glinka 1 czerwca, 11:00
Barycz Osetno 1-6 Odra Grodziec Mały 1 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

Odra II Chobienia 6-0 Barycz Osetno 8 czerwca, 16:00
Odra Grodziec Mały 3-2 Sparta Kietlów 8 czerwca, 11:00
LZS Glinka 1-3 Błysk Studzionki 8 czerwca, 11:00
Sokół Niechlów 2-0 Wiewierzanka Wiewierz 9 czerwca, 11:00
Błyskawica Luboszyce 4-0 Skarpa Orsk 8 czerwca, 11:00
Victoria Siciny 6-1 Płomień Nieszczyce 9 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas