[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Nowa Wieś Grodziska 22 50 16 2 4 73-36 9 0 2 40-15 7 2 2 33-21 2 6 2 0 0 6-2
2.  Lubiatowianka Lubiatów 22 50 16 2 4 59-35 7 2 2 33-20 9 0 2 26-15 2 0 0 0 2 2-6
3.  LZS Nowy Kościół 22 47 15 2 5 93-42 8 1 2 49-22 7 1 3 44-20
4.  Huragan Proboszczów 22 45 14 3 5 56-22 6 2 3 26-11 8 1 2 30-11
5.  Orzeł Wojcieszyn 22 35 11 2 9 66-52 8 0 3 40-20 3 2 6 26-32
6.  Górnik II Złotoryja 22 29 9 2 11 50-64 5 2 4 22-19 4 0 7 28-45 2 6 2 0 0 7-2
7.  Lechia Rokitnica 22 29 9 2 11 63-50 5 1 5 39-25 4 1 6 24-25 2 0 0 0 2 2-7
8.  Tatra Krzeniów 22 28 8 4 10 64-71 5 1 5 34-23 3 3 5 30-48
9.  Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 22 27 8 3 11 67-81 5 1 5 36-41 3 2 6 31-40
10.  Gryf Olimpia Krotoszyce 22 26 8 2 12 42-52 5 2 4 27-19 3 0 8 15-33
11.  Iskra Jerzmanice Zdrój 22 9 3 0 19 31-94 2 0 9 19-47 1 0 10 12-47
12.  LZS Czaple 22 8 2 2 18 22-87 0 1 10 11-48 2 1 8 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Płomień Nowa Wieś Grodziska    1-0 1-5 0-1 5-0 1-0 5-3 4-2 10-1 6-2 4-1 3-0 
 2 Lubiatowianka Lubiatów2-5     3-2 1-1 2-1 5-2 0-0 3-5 5-3 2-1 6-0 4-0 
 3 LZS Nowy Kościół0-1 2-1     2-3 3-2 7-1 6-4 9-2 3-3 7-3 5-1 5-1 
 4 Huragan Proboszczów2-1 2-3 2-1     0-0 6-0 3-0 2-2 5-0 1-2 3-1 0-1 
 5 Orzeł Wojcieszyn3-4 1-4 2-3 1-0     4-1 2-0 10-2 4-2 3-1 3-1 7-2 
 6 Górnik II Złotoryja2-2 0-3 4-4 0-2 0-2     4-0 1-2 4-2 1-0 4-1 2-1 
 7 Lechia Rokitnica1-5 3-4 3-4 2-1 6-1 2-3     3-3 1-3 5-1 8-0 5-0 
 8 Tatra Krzeniów1-2 0-1 0-1 1-4 6-6 5-2 2-4     3-2 5-1 6-0 5-0 
 9 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska5-7 3-4 4-3 1-5 4-3 3-4 1-4 7-6     2-1 4-2 2-2 
 10 Gryf Olimpia Krotoszyce2-2 1-2 0-3 2-3 2-1 3-2 0-3 7-0 3-3     4-0 3-0 
 11 Iskra Jerzmanice Zdrój2-1 1-2 1-11 1-2 2-7 5-7 2-0 0-4 1-7 1-2     3-4 
 12 LZS Czaple1-3 1-2 0-7 0-8 2-3 4-6 0-6 2-2 1-5 0-1 0-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

LZS Nowy Kościół 0-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska 26 sierpnia, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 0-0 Lechia Rokitnica 26 sierpnia, 14:00
Górnik II Złotoryja 1-0 Gryf Olimpia Krotoszyce 26 sierpnia, 11:00
Huragan Proboszczów 3-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 7-2 LZS Czaple 26 sierpnia, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 7-6 Tatra Krzeniów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Płomień Nowa Wieś Grodziska 4-2 Tatra Krzeniów 2 września, 14:00
LZS Czaple 1-5 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2 września, 14:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-7 Orzeł Wojcieszyn 2 września, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 2-3 Huragan Proboszczów 2 września, 14:00
w Winnicy
Lechia Rokitnica 2-3 Górnik II Złotoryja 2 września, 14:00
LZS Nowy Kościół 2-1 Lubiatowianka Lubiatów 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Lubiatowianka Lubiatów 2-5 Płomień Nowa Wieś Grodziska 9 września, 14:00
Górnik II Złotoryja 4-4 LZS Nowy Kościół 9 września, 11:00
Huragan Proboszczów 3-0 Lechia Rokitnica 9 września, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 3-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 9 września, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4-2 Iskra Jerzmanice Zdrój 9 września, 11:00
Tatra Krzeniów 5-0 LZS Czaple 8 września, 17:00
w Nowym Kościele

Kolejka 4 - 15-16 września

Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-0 LZS Czaple 16 września, 14:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-4 Tatra Krzeniów 16 września, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 3-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 16 września, 11:00
Lechia Rokitnica 6-1 Orzeł Wojcieszyn 16 września, 14:00
LZS Nowy Kościół 2-3 Huragan Proboszczów 16 września, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 5-2 Górnik II Złotoryja 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Górnik II Złotoryja 2-2 Płomień Nowa Wieś Grodziska 23 września, 14:30
Huragan Proboszczów 2-3 Lubiatowianka Lubiatów 23 września, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 2-3 LZS Nowy Kościół 23 września, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-4 Lechia Rokitnica 23 września, 11:00
Tatra Krzeniów 5-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 23 września, 11:00
w Nowym Kościele
LZS Czaple 0-5 Iskra Jerzmanice Zdrój 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Płomień Nowa Wieś Grodziska 4-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 30 września, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 3-0 LZS Czaple 30 września, 11:00
Lechia Rokitnica 3-3 Tatra Krzeniów 30 września, 14:00
LZS Nowy Kościół 3-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 30 września, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 2-1 Orzeł Wojcieszyn 30 września, 14:00
Górnik II Złotoryja 0-2 Huragan Proboszczów 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Huragan Proboszczów 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska 7 października, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 4-1 Górnik II Złotoryja 7 października, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-4 Lubiatowianka Lubiatów 7 października, 11:00
Tatra Krzeniów 0-1 LZS Nowy Kościół 7 października, 11:00
w Nowym Kościele
LZS Czaple 0-6 Lechia Rokitnica 7 października, 14:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Płomień Nowa Wieś Grodziska 6-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 14 października, 14:00
Lechia Rokitnica 8-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 14 października, 14:00
LZS Nowy Kościół 5-1 LZS Czaple 14 października, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 3-5 Tatra Krzeniów 14 października, 14:00
Górnik II Złotoryja 4-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 14 października, 11:00
Huragan Proboszczów 0-0 Orzeł Wojcieszyn 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Orzeł Wojcieszyn 3-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska 21 października, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-5 Huragan Proboszczów 21 października, 11:00
Tatra Krzeniów 5-2 Górnik II Złotoryja 21 października, 11:00
w Nowym Kościele
LZS Czaple 1-2 Lubiatowianka Lubiatów 21 października, 14:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-11 LZS Nowy Kościół 21 października, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 0-3 Lechia Rokitnica 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Płomień Nowa Wieś Grodziska 5-3 Lechia Rokitnica 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Nowy Kościół 7-3 Gryf Olimpia Krotoszyce 30 maja, 14:00
w pierwszym (28 października, 11:00), w trzecim (17 marca, 11:00) i w czwartym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 listopada, 10:30) nie odbył się
Lubiatowianka Lubiatów 6-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 30 maja, 14:00
w pierwszym (27 października, 11:00), w trzecim (17 marca, 11:00) i w czwartym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 listopada, 10:30) nie odbył się
Górnik II Złotoryja 2-1 LZS Czaple 30 maja, 16:30
w pierwszym (28 października, 11:00), w trzecim (17 marca, 11:00) i w czwartym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 listopada, 10:30) nie odbył się
Huragan Proboszczów 2-2 Tatra Krzeniów 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojcieszyn 4-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 5-7 Płomień Nowa Wieś Grodziska 4 listopada, 11:00
Tatra Krzeniów 6-6 Orzeł Wojcieszyn 4 listopada, 11:00
w Nowym Kościele
LZS Czaple 0-8 Huragan Proboszczów 4 listopada, 14:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 5-7 Górnik II Złotoryja 4 listopada, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 1-2 Lubiatowianka Lubiatów 4 listopada, 11:00
Lechia Rokitnica 3-4 LZS Nowy Kościół 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 23-24 marca

Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-5 LZS Nowy Kościół 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lechia Rokitnica 3-4 Lubiatowianka Lubiatów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gryf Olimpia Krotoszyce 3-2 Górnik II Złotoryja 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-2 Huragan Proboszczów 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Czaple 2-3 Orzeł Wojcieszyn 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tatra Krzeniów 3-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1 maja, 11:00
w Nowym Kościele / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Tatra Krzeniów 1-2 Płomień Nowa Wieś Grodziska 7 kwietnia, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-2 LZS Czaple 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojcieszyn 3-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 7 kwietnia, 13:00
Huragan Proboszczów 1-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 7 kwietnia, 11:00
w Krotoszycach
Górnik II Złotoryja 4-0 Lechia Rokitnica 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubiatowianka Lubiatów 3-2 LZS Nowy Kościół 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-0 Lubiatowianka Lubiatów 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Nowy Kościół 7-1 Górnik II Złotoryja 14 kwietnia, 11:00
Lechia Rokitnica 2-1 Huragan Proboszczów 14 kwietnia, 11:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 2-1 Orzeł Wojcieszyn 14 kwietnia, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-7 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 14 kwietnia, 14:00
LZS Czaple 2-2 Tatra Krzeniów 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 20-21 kwietnia

LZS Czaple 1-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska 21 kwietnia, 14:00
Tatra Krzeniów 6-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 21 kwietnia, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojcieszyn 2-0 Lechia Rokitnica 21 kwietnia, 13:00
Huragan Proboszczów 2-1 LZS Nowy Kościół 21 kwietnia, 11:00
Górnik II Złotoryja 0-3 Lubiatowianka Lubiatów 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-0 Górnik II Złotoryja 28 kwietnia, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 1-1 Huragan Proboszczów 28 kwietnia, 14:00
LZS Nowy Kościół 3-2 Orzeł Wojcieszyn 28 kwietnia, 11:00
Lechia Rokitnica 1-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 28 kwietnia, 14:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 7-0 Tatra Krzeniów 28 kwietnia, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 3-4 LZS Czaple 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Iskra Jerzmanice Zdrój 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska 5 maja, 14:00
LZS Czaple 0-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 5 maja, 14:00
Tatra Krzeniów 2-4 Lechia Rokitnica 5 maja, 11:00
w Nowym Kościele
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4-3 LZS Nowy Kościół 5 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 1-4 Lubiatowianka Lubiatów 5 maja, 13:00
Huragan Proboszczów 6-0 Górnik II Złotoryja 5 maja, 11:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Płomień Nowa Wieś Grodziska 0-1 Huragan Proboszczów 12 maja, 14:00
Górnik II Złotoryja 0-2 Orzeł Wojcieszyn 12 maja, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 5-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 12 maja, 14:00
LZS Nowy Kościół 9-2 Tatra Krzeniów 12 maja, 11:00
Lechia Rokitnica 5-0 LZS Czaple 11 maja, 15:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 4-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 12 maja, 14:30

Kolejka 19 - 18-19 maja

Gryf Olimpia Krotoszyce 2-2 Płomień Nowa Wieś Grodziska 19 maja, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-0 Lechia Rokitnica 19 maja, 14:00
LZS Czaple 0-7 LZS Nowy Kościół 19 maja, 14:00
Tatra Krzeniów 0-1 Lubiatowianka Lubiatów 18 maja, 16:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-4 Górnik II Złotoryja 19 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 1-0 Huragan Proboszczów 19 maja, 13:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Płomień Nowa Wieś Grodziska 5-0 Orzeł Wojcieszyn 26 maja, 14:00
Huragan Proboszczów 5-0 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 26 maja, 11:00
Górnik II Złotoryja 1-2 Tatra Krzeniów 26 maja, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 4-0 LZS Czaple 26 maja, 14:00
LZS Nowy Kościół 5-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 26 maja, 11:00
Lechia Rokitnica 5-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 26 maja, 11:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Lechia Rokitnica 1-5 Płomień Nowa Wieś Grodziska 1 czerwca, 11:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 0-3 LZS Nowy Kościół 2 czerwca, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-2 Lubiatowianka Lubiatów 1 czerwca, 11:00
LZS Czaple 4-6 Górnik II Złotoryja 1 czerwca, 11:00
Tatra Krzeniów 1-4 Huragan Proboszczów 1 czerwca, 11:00
w Nowym Kościele
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4-3 Orzeł Wojcieszyn 1 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

Płomień Nowa Wieś Grodziska 10-1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 8 czerwca, 11:00
w Pielgrzymce
Orzeł Wojcieszyn 10-2 Tatra Krzeniów 8 czerwca, 11:00
Huragan Proboszczów 0-1 LZS Czaple 7 czerwca, 17:30
Górnik II Złotoryja 4-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 8 czerwca, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 2-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 8 czerwca, 11:00
LZS Nowy Kościół 6-4 Lechia Rokitnica 8 czerwca, 14:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas