[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Lubin 24 61 20 1 3 108-34 10 0 2 55-17 10 1 1 53-17 2 3 1 0 1 5-2
2.  Unia Miłoradzice 24 61 20 1 3 90-36 9 1 2 39-19 11 0 1 51-17 2 3 1 0 1 2-5
3.  Grom Gromadzyń-Wielowieś 24 53 17 2 5 94-36 9 1 2 45-19 8 1 3 49-17
4.  Platan Siedlce 24 38 12 2 10 76-63 7 0 5 43-27 5 2 5 33-36 2 4 1 1 0 3-1
5.  Victoria Tymowa 24 38 11 5 8 46-37 5 3 4 24-21 6 2 4 22-16 2 1 0 1 1 1-3
6.  Fortuna Obora 24 34 10 4 10 80-75 4 3 5 43-41 6 1 5 37-34
7.  Huzar Raszówka 24 33 9 6 9 54-51 3 3 6 20-29 6 3 3 34-22
8.  Unia Szklary Górne 24 31 9 4 11 74-79 6 2 4 40-37 3 2 7 34-42
9.  LZS Komorniki (k. Polkowic) 24 30 9 3 12 65-70 4 1 7 28-36 5 2 5 37-34
10.  Czarni Dziewień 24 23 6 5 13 52-85 3 2 7 25-49 3 3 6 27-36
11.  Victoria Niemstów 24 22 6 4 14 52-72 4 2 6 25-34 2 2 8 27-38
12.  LZS Żelazny Most 24 19 6 1 17 44-87 3 1 8 21-42 3 0 9 23-45
13.  Transportowiec Kłopotów 24 6 2 0 22 41-151 2 0 10 25-72 0 0 12 16-79

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Górnik Lubin    0-2 3-1 5-1 1-2 8-1 6-0 3-2 4-3 6-1 3-0 8-3 8-1 
 2 Unia Miłoradzice0-5     2-1 2-4 2-0 3-1 0-0 4-0 4-1 4-2 4-3 3-0 11-2 
 3 Grom Gromadzyń-Wielowieś5-2 2-3     7-0 3-0* 2-1 2-1 6-4 1-1 4-2 3-0 3-5 7-0 
 4 Platan Siedlce1-3 2-3 3-2     2-0 2-3 1-3 4-6 5-2 8-1 4-2 4-2 7-0 
 5 Victoria Tymowa2-6 2-0 1-2 1-1     4-0 1-2 2-2 2-0 0-3 2-2 3-2 4-1 
 6 Fortuna Obora2-5 3-5 0-8 7-2 3-4     2-3 3-3 4-2 2-2 4-4 6-1 7-2 
 7 Huzar Raszówka2-7 0-5 0-5 1-1 0-0 2-0     2-3 1-2 1-1 3-2 2-3 6-0 
 8 Unia Szklary Górne2-5 1-6 4-4 2-1 1-0 3-6 2-2     4-5 3-1 5-4 4-1 9-2 
 9 LZS Komorniki (k. Polkowic)0-3 4-5 0-2 4-0 3-4 1-4 2-7 5-1     1-1 0-5 3-1 5-3 
 10 Czarni Dziewień2-2 1-8 0-2 3-13 0-1 1-1 1-5 4-2 1-5     5-2 2-4 5-4 
 11 Victoria Niemstów1-4 0-3 1-6 1-3 1-1 1-7 3-2 3-1 3-3 2-4     4-0 5-0* 
 12 LZS Żelazny Most0-1 1-4 0-5 2-4 0-4 2-6 1-1 2-8 1-7 3-1 4-0     5-1 
 13 Transportowiec Kłopotów0-10 1-7 3-11 1-3 0-6 5-7 1-8 4-2 4-6 2-8 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Transportowiec Kłopotów.
 
Fortuna Obora 4-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 19 sierpnia, 13:00
Huzar Raszówka 0-0 Victoria Tymowa 19 sierpnia, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 5-2 Górnik Lubin 19 sierpnia, 14:00
Victoria Niemstów 4-0 LZS Żelazny Most 19 sierpnia, 11:00
Czarni Dziewień 4-2 Unia Szklary Górne 19 sierpnia, 11:00
Platan Siedlce 2-3 Unia Miłoradzice 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Unia Miłoradzice.
 
Unia Szklary Górne 2-1 Platan Siedlce 26 sierpnia, 11:00
w Lubinie
LZS Żelazny Most 3-1 Czarni Dziewień 26 sierpnia, 11:00
Górnik Lubin 3-0 Victoria Niemstów 26 sierpnia, 11:00
Victoria Tymowa 1-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 26 sierpnia, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-7 Huzar Raszówka 26 sierpnia, 13:00
Transportowiec Kłopotów 5-7 Fortuna Obora 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Fortuna Obora.
 
Huzar Raszówka 6-0 Transportowiec Kłopotów 2 września, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-1 LZS Komorniki (k. Polkowic) 2 września, 14:00
Victoria Niemstów 1-1 Victoria Tymowa 2 września, 11:00
Czarni Dziewień 2-2 Górnik Lubin 2 września, 11:00
Platan Siedlce 4-2 LZS Żelazny Most 2 września, 14:00
Unia Miłoradzice 4-0 Unia Szklary Górne 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Unia Szklary Górne.
 
LZS Żelazny Most 1-4 Unia Miłoradzice 9 września, 11:00
Górnik Lubin 5-1 Platan Siedlce 9 września, 11:00
Victoria Tymowa 0-3 Czarni Dziewień 9 września, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-5 Victoria Niemstów 9 września, 13:00
Transportowiec Kłopotów 3-11 Grom Gromadzyń-Wielowieś 9 września, 11:00
Fortuna Obora 2-3 Huzar Raszówka 9 września, 13:00
w Parchowie

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Huzar Raszówka.
 
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-1 Fortuna Obora 16 września, 14:00
Victoria Niemstów 5-0 Transportowiec Kłopotów 16 września, 11:00
(wo)
na boisku 5-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Dziewień 1-5 LZS Komorniki (k. Polkowic) 16 września, 11:00
Platan Siedlce 2-0 Victoria Tymowa 16 września, 14:00
Unia Miłoradzice 0-5 Górnik Lubin 16 września, 11:00
Unia Szklary Górne 4-1 LZS Żelazny Most 16 września, 11:00
w Szklarach Dolnych

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Górnik Lubin 3-2 Unia Szklary Górne 23 września, 11:00
Victoria Tymowa 2-0 Unia Miłoradzice 23 września, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-0 Platan Siedlce 23 września, 13:00
Transportowiec Kłopotów 2-8 Czarni Dziewień 23 września, 11:00
Fortuna Obora 4-4 Victoria Niemstów 23 września, 13:00
w Parchowie
Huzar Raszówka 0-5 Grom Gromadzyń-Wielowieś 23 września, 14:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Grom Gromadzyń-Wielowieś.
 
Victoria Niemstów 3-2 Huzar Raszówka 30 września, 11:00
Czarni Dziewień 1-1 Fortuna Obora 30 września, 11:00
Platan Siedlce 7-0 Transportowiec Kłopotów 30 września, 14:00
Unia Miłoradzice 4-1 LZS Komorniki (k. Polkowic) 30 września, 15:00
Unia Szklary Górne 1-0 Victoria Tymowa 30 września, 11:00
w Szklarach Dolnych
LZS Żelazny Most 0-1 Górnik Lubin 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Górnik Lubin.
 
Victoria Tymowa 3-2 LZS Żelazny Most 7 października, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-1 Unia Szklary Górne 7 października, 13:00
Transportowiec Kłopotów 1-7 Unia Miłoradzice 7 października, 11:00
Fortuna Obora 7-2 Platan Siedlce 7 października, 13:00
w Księginicach Wielkich
Huzar Raszówka 1-1 Czarni Dziewień 7 października, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Victoria Niemstów 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Victoria Niemstów.
 
Czarni Dziewień 0-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 14 października, 11:00
Platan Siedlce 1-3 Huzar Raszówka 14 października, 14:00
Unia Miłoradzice 3-1 Fortuna Obora 14 października, 15:00
Unia Szklary Górne 9-2 Transportowiec Kłopotów 14 października, 11:00
w Szklarach Dolnych
LZS Żelazny Most 1-7 LZS Komorniki (k. Polkowic) 14 października, 11:00
Górnik Lubin 1-2 Victoria Tymowa 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Victoria Tymowa.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-3 Górnik Lubin 21 października, 13:00
Transportowiec Kłopotów 3-1 LZS Żelazny Most 21 października, 11:00
Fortuna Obora 3-3 Unia Szklary Górne 21 października, 13:00
w Księginicach Wielkich
Huzar Raszówka 0-5 Unia Miłoradzice 21 października, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 7-0 Platan Siedlce 21 października, 14:00
Victoria Niemstów 2-4 Czarni Dziewień 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Czarni Dziewień.
 
Platan Siedlce 4-2 Victoria Niemstów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Miłoradzice 2-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Szklary Górne 2-2 Huzar Raszówka 18 listopada, 12:00
w Szklarach Dolnych / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Żelazny Most 2-6 Fortuna Obora 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Lubin 8-1 Transportowiec Kłopotów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Tymowa 2-0 LZS Komorniki (k. Polkowic) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: LZS Komorniki (k. Polkowic).
 
Transportowiec Kłopotów 0-6 Victoria Tymowa 4 listopada, 11:00
Fortuna Obora 2-5 Górnik Lubin 4 listopada, 13:00
w Księginicach Wielkich
Huzar Raszówka 2-3 LZS Żelazny Most 4 listopada, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 6-4 Unia Szklary Górne 4 listopada, 14:00
Victoria Niemstów 0-3 Unia Miłoradzice 4 listopada, 11:00
Czarni Dziewień 3-13 Platan Siedlce 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Platan Siedlce.
 
Unia Miłoradzice 4-2 Czarni Dziewień 11 listopada, 14:00
Unia Szklary Górne 5-4 Victoria Niemstów 11 listopada, 11:00
w Szklarach Dolnych
LZS Żelazny Most 0-5 Grom Gromadzyń-Wielowieś 11 listopada, 11:00
Górnik Lubin 6-0 Huzar Raszówka 11 listopada, 11:00
Victoria Tymowa 4-0 Fortuna Obora 11 listopada, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-3 Transportowiec Kłopotów 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: Transportowiec Kłopotów.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-4 Fortuna Obora 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Tymowa 1-2 Huzar Raszówka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Lubin 3-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Żelazny Most 4-0 Victoria Niemstów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Szklary Górne 3-1 Czarni Dziewień 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Miłoradzice 2-4 Platan Siedlce 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Unia Miłoradzice.
 
Platan Siedlce 4-6 Unia Szklary Górne 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Dziewień 2-4 LZS Żelazny Most 7 kwietnia, 11:00
Victoria Niemstów 1-4 Górnik Lubin 7 kwietnia, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Victoria Tymowa 3 maja, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huzar Raszówka 1-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Obora 7-2 Transportowiec Kłopotów 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: Fortuna Obora.
 
Transportowiec Kłopotów 1-8 Huzar Raszówka 14 kwietnia, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 14 kwietnia, 13:00
Victoria Tymowa 2-2 Victoria Niemstów 14 kwietnia, 11:00
Górnik Lubin 6-1 Czarni Dziewień 14 kwietnia, 11:00
LZS Żelazny Most 2-4 Platan Siedlce 24 kwietnia, 17:30
Unia Szklary Górne 1-6 Unia Miłoradzice 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Pauza: Unia Szklary Górne.
 
Unia Miłoradzice 3-0 LZS Żelazny Most 21 kwietnia, 15:00
Platan Siedlce 1-3 Górnik Lubin 21 kwietnia, 14:00
Czarni Dziewień 0-1 Victoria Tymowa 20 kwietnia, 15:30
Victoria Niemstów 3-3 LZS Komorniki (k. Polkowic) 21 kwietnia, 11:00
w Miłoradzicach
Grom Gromadzyń-Wielowieś 7-0 Transportowiec Kłopotów 21 kwietnia, 14:00
Huzar Raszówka 2-0 Fortuna Obora 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Huzar Raszówka.
 
Fortuna Obora 0-8 Grom Gromadzyń-Wielowieś 27 kwietnia, 11:00
w Parchowie
Transportowiec Kłopotów 1-3 Victoria Niemstów 28 kwietnia, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-1 Czarni Dziewień 28 kwietnia, 13:00
Victoria Tymowa 1-1 Platan Siedlce 28 kwietnia, 11:00
Górnik Lubin 0-2 Unia Miłoradzice 28 kwietnia, 11:00
LZS Żelazny Most 2-8 Unia Szklary Górne 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Unia Szklary Górne 2-5 Górnik Lubin 5 maja, 11:00
Unia Miłoradzice 2-0 Victoria Tymowa 5 maja, 15:00
Platan Siedlce 5-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 5 maja, 14:00
Czarni Dziewień 5-4 Transportowiec Kłopotów 5 maja, 11:00
Victoria Niemstów 1-7 Fortuna Obora 5 maja, 11:00
w Miłoradzicach
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-1 Huzar Raszówka 5 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Grom Gromadzyń-Wielowieś.
 
Huzar Raszówka 3-2 Victoria Niemstów 12 maja, 14:00
Fortuna Obora 2-2 Czarni Dziewień 12 maja, 11:00
w Parchowie
Transportowiec Kłopotów 1-3 Platan Siedlce 12 maja, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-5 Unia Miłoradzice 12 maja, 13:00
Victoria Tymowa 2-2 Unia Szklary Górne 12 maja, 11:00
Górnik Lubin 8-3 LZS Żelazny Most 12 maja, 11:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: Górnik Lubin.
 
LZS Żelazny Most 0-4 Victoria Tymowa 19 maja, 11:00
Unia Szklary Górne 4-5 LZS Komorniki (k. Polkowic) 19 maja, 11:00
Unia Miłoradzice 11-2 Transportowiec Kłopotów 19 maja, 15:00
Platan Siedlce 2-3 Fortuna Obora 19 maja, 14:00
Czarni Dziewień 1-5 Huzar Raszówka 19 maja, 11:00
Victoria Niemstów 1-6 Grom Gromadzyń-Wielowieś 18 maja, 16:00
w Miłoradzicach

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: Victoria Niemstów.
 
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-2 Czarni Dziewień 26 maja, 14:00
Huzar Raszówka 1-1 Platan Siedlce 26 maja, 14:00
Fortuna Obora 3-5 Unia Miłoradzice 25 maja, 11:00
Transportowiec Kłopotów 4-2 Unia Szklary Górne 26 maja, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-1 LZS Żelazny Most 26 maja, 13:00
Victoria Tymowa 2-6 Górnik Lubin 26 maja, 11:00

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: Victoria Tymowa.
 
Górnik Lubin 4-3 LZS Komorniki (k. Polkowic) 30 maja, 11:00
LZS Żelazny Most 5-1 Transportowiec Kłopotów 30 maja, 11:00
Unia Szklary Górne 3-6 Fortuna Obora 30 maja, 11:00
Unia Miłoradzice 0-0 Huzar Raszówka 30 maja, 15:00
Platan Siedlce 3-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 30 maja, 14:00
Czarni Dziewień 5-2 Victoria Niemstów 30 maja, 11:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Czarni Dziewień.
 
Victoria Niemstów 1-3 Platan Siedlce 2 czerwca, 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-3 Unia Miłoradzice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 14:00) odwołany
Huzar Raszówka 2-3 Unia Szklary Górne 1 czerwca, 14:00
Fortuna Obora 6-1 LZS Żelazny Most 2 czerwca, 11:00
w Parchowie
Transportowiec Kłopotów 0-10 Górnik Lubin 2 czerwca, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-4 Victoria Tymowa 2 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: LZS Komorniki (k. Polkowic).
 
Victoria Tymowa 4-1 Transportowiec Kłopotów 9 czerwca, 11:00
Górnik Lubin 8-1 Fortuna Obora 9 czerwca, 11:00
LZS Żelazny Most 1-1 Huzar Raszówka 9 czerwca, 11:00
Unia Szklary Górne 4-4 Grom Gromadzyń-Wielowieś 9 czerwca, 11:00
Unia Miłoradzice 4-3 Victoria Niemstów 9 czerwca, 11:00
Platan Siedlce 8-1 Czarni Dziewień 9 czerwca, 11:00
lub 9-1

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Platan Siedlce.
 
Czarni Dziewień 1-8 Unia Miłoradzice 16 czerwca, 11:00
Victoria Niemstów 3-1 Unia Szklary Górne 16 czerwca, 11:00
w Miłoradzicach
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-5 LZS Żelazny Most 16 czerwca, 11:00
Huzar Raszówka 2-7 Górnik Lubin 16 czerwca, 11:00
Fortuna Obora 3-4 Victoria Tymowa 16 czerwca, 11:00
w Parchowie
Transportowiec Kłopotów 4-6 LZS Komorniki (k. Polkowic) 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas