[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlik Okmiany 20 55 18 1 1 98-29 10 0 0 55-17 8 1 1 43-12
2.  Arka Trzebnice 20 53 17 2 1 78-18 9 1 0 42-8 8 1 1 36-10
3.  Kryształ Chocianowiec 20 49 16 1 3 88-28 8 0 2 47-9 8 1 1 41-19
4.  Płomień Michów 20 32 10 2 8 44-50 6 1 3 27-30 4 1 5 17-20
5.  Mewa Goliszów 20 26 8 2 10 53-54 4 2 4 24-25 4 0 6 29-29
6.  Radziechowianka Radziechów 20 25 8 1 11 47-47 5 0 5 23-22 3 1 6 24-25
7.  Start Osetnica 20 24 7 3 10 61-66 4 1 5 27-35 3 2 5 34-31
8.  Burza Gołaczów 20 22 6 4 10 34-48 2 4 4 17-20 4 0 6 17-28
9.  Polonia Witków 20 12 3 3 14 31-80 1 2 7 13-45 2 1 7 18-35
10.  LZS Biała (k. Legnicy) 20 11 3 2 15 32-79 2 0 8 16-36 1 2 7 16-43
11.  Premium Budziwojów 20 9 2 3 15 27-94 2 1 7 14-41 0 2 8 13-53
KRM Brochocin wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orlik Okmiany    3-2 6-1 4-2 5-1 2-1 4-3 4-3 6-2 8-1 13-1 
 2 Arka Trzebnice5-2     2-2 2-1 6-0 2-1 3-0 8-0 4-0 8-2 2-0 
 3 Kryształ Chocianowiec2-3 1-4     5-0 5-0 6-0 6-1 2-0 6-1 6-0 8-0 
 4 Płomień Michów0-5 0-6 2-6     5-3 4-2 2-2 3-1 3-2 3-2 5-1 
 5 Mewa Goliszów0-3 2-2 1-4 1-1     2-1 0-8 3-4 3-0 7-1 5-1 
 6 Radziechowianka Radziechów0-4 0-2 2-5 2-0 3-0     5-4 1-2 3-1 1-2 6-2 
 7 Start Osetnica2-2 2-5 0-5 0-3 3-6 2-5     4-1 6-4 3-2 5-2 
 8 Burza Gołaczów0-1 0-3 1-6 3-0 0-1 5-1 4-4     1-1 1-1 2-2 
 9 Polonia Witków1-9 0-7 1-3 1-3 0-8 0-0 4-8 1-3     3-2 2-2 
 10 LZS Biała (k. Legnicy)1-9 1-2 3-6 1-3 2-0 2-5 0-4 0-3 1-2     5-2 
 11 Premium Budziwojów1-5 1-3 1-3 1-4 0-10 0-8 3-0 2-0 2-5 3-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Mewa Goliszów.
 
Orlik Okmiany 3-2 Arka Trzebnice 26 sierpnia, 15:30
Radziechowianka Radziechów 2-5 Kryształ Chocianowiec 26 sierpnia, 14:30
Start Osetnica 5-2 Premium Budziwojów 25 sierpnia, 16:00
Burza Gołaczów 1-1 Polonia Witków 26 sierpnia, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 1-3 Płomień Michów 26 sierpnia, 11:00
lub 1-4

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Start Osetnica.
 
Arka Trzebnice 2-1 Płomień Michów 2 września, 14:00
Polonia Witków 3-2 LZS Biała (k. Legnicy) 2 września, 11:00
Premium Budziwojów 2-0 Burza Gołaczów 2 września, 14:30
Kryształ Chocianowiec 5-0 Mewa Goliszów 2 września, 13:00
Orlik Okmiany 2-1 Radziechowianka Radziechów 2 września, 15:30

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Burza Gołaczów.
 
Radziechowianka Radziechów 0-2 Arka Trzebnice 9 września, 14:30
Mewa Goliszów 0-3 Orlik Okmiany 9 września, 10:00
Start Osetnica 0-5 Kryształ Chocianowiec 9 września, 13:00
LZS Biała (k. Legnicy) 5-2 Premium Budziwojów 9 września, 14:00
Płomień Michów 3-2 Polonia Witków 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: LZS Biała (k. Legnicy).
 
Arka Trzebnice 4-0 Polonia Witków 16 września, 14:00
Premium Budziwojów 1-4 Płomień Michów 16 września, 14:30
lub 1-3
Kryształ Chocianowiec 2-0 Burza Gołaczów 16 września, 13:00
Orlik Okmiany 4-3 Start Osetnica 16 września, 15:30
Radziechowianka Radziechów 3-0 Mewa Goliszów 16 września, 14:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Płomień Michów.
 
Mewa Goliszów 2-2 Arka Trzebnice 23 września, 14:00
Start Osetnica 2-5 Radziechowianka Radziechów 23 września, 13:00
Burza Gołaczów 0-1 Orlik Okmiany 23 września, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 3-6 Kryształ Chocianowiec 23 września, 14:00
Polonia Witków 2-2 Premium Budziwojów 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Polonia Witków.
 
Arka Trzebnice 2-0 Premium Budziwojów 30 września, 14:00
Kryształ Chocianowiec 5-0 Płomień Michów 30 września, 13:00
Orlik Okmiany 8-1 LZS Biała (k. Legnicy) 30 września, 15:30
Radziechowianka Radziechów 1-2 Burza Gołaczów 30 września, 14:30
Mewa Goliszów 0-8 Start Osetnica 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Premium Budziwojów.
 
Start Osetnica 2-5 Arka Trzebnice 7 października, 13:00
Burza Gołaczów 0-1 Mewa Goliszów 7 października, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-5 Radziechowianka Radziechów 7 października, 14:00
Płomień Michów 0-5 Orlik Okmiany 7 października, 11:00
Polonia Witków 1-3 Kryształ Chocianowiec 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Arka Trzebnice.
 
Kryształ Chocianowiec 8-0 Premium Budziwojów 14 października, 13:00
Orlik Okmiany 6-2 Polonia Witków 14 października, 15:30
Radziechowianka Radziechów 2-0 Płomień Michów 14 października, 14:30
Mewa Goliszów 7-1 LZS Biała (k. Legnicy) 14 października, 14:00
Start Osetnica 4-1 Burza Gołaczów 14 października, 13:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Kryształ Chocianowiec.
 
Burza Gołaczów 0-3 Arka Trzebnice 21 października, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 0-4 Start Osetnica 21 października, 14:00
Płomień Michów 5-3 Mewa Goliszów 21 października, 11:00
Polonia Witków 0-0 Radziechowianka Radziechów 21 października, 11:00
Premium Budziwojów 1-5 Orlik Okmiany 21 października, 13:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Orlik Okmiany.
 
Arka Trzebnice 2-2 Kryształ Chocianowiec 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziechowianka Radziechów 6-2 Premium Budziwojów 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mewa Goliszów 3-0 Polonia Witków 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Osetnica 0-3 Płomień Michów 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Gołaczów 1-1 LZS Biała (k. Legnicy) 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Radziechowianka Radziechów.
 
LZS Biała (k. Legnicy) 1-2 Arka Trzebnice 4 listopada, 14:00
Płomień Michów 3-1 Burza Gołaczów 4 listopada, 11:00
Polonia Witków 4-8 Start Osetnica 4 listopada, 11:00
Premium Budziwojów 0-10 Mewa Goliszów 4 listopada, 13:00
Kryształ Chocianowiec 2-3 Orlik Okmiany 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 marca

Pauza: Mewa Goliszów.
 
Arka Trzebnice 5-2 Orlik Okmiany 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kryształ Chocianowiec 6-0 Radziechowianka Radziechów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Premium Budziwojów 3-0 Start Osetnica 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Witków 1-3 Burza Gołaczów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Michów 3-2 LZS Biała (k. Legnicy) 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Start Osetnica.
 
Płomień Michów 0-6 Arka Trzebnice 7 kwietnia, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 1-2 Polonia Witków 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Witkowie; LZS gospodarzem
Burza Gołaczów 2-2 Premium Budziwojów 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mewa Goliszów 1-4 Kryształ Chocianowiec 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziechowianka Radziechów 0-4 Orlik Okmiany 7 kwietnia, 14:30

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: Burza Gołaczów.
 
Arka Trzebnice 2-1 Radziechowianka Radziechów 14 kwietnia, 11:00
Orlik Okmiany 5-1 Mewa Goliszów 14 kwietnia, 15:30
Kryształ Chocianowiec 6-1 Start Osetnica 14 kwietnia, 13:00
Premium Budziwojów 3-3 LZS Biała (k. Legnicy) 14 kwietnia, 11:00
Polonia Witków 1-3 Płomień Michów 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 20-21 kwietnia

Pauza: LZS Biała (k. Legnicy).
 
Polonia Witków 0-7 Arka Trzebnice 21 kwietnia, 11:00
Płomień Michów 5-1 Premium Budziwojów 21 kwietnia, 11:00
Burza Gołaczów 1-6 Kryształ Chocianowiec 21 kwietnia, 11:00
Start Osetnica 2-2 Orlik Okmiany 21 kwietnia, 13:00
Mewa Goliszów 2-1 Radziechowianka Radziechów 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Pauza: Płomień Michów.
 
Arka Trzebnice 6-0 Mewa Goliszów 28 kwietnia, 11:00
Radziechowianka Radziechów 5-4 Start Osetnica 27 kwietnia, 16:00
Orlik Okmiany 4-3 Burza Gołaczów 28 kwietnia, 15:30
Kryształ Chocianowiec 6-0 LZS Biała (k. Legnicy) 28 kwietnia, 13:00
Premium Budziwojów 2-5 Polonia Witków 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Pauza: Polonia Witków.
 
Premium Budziwojów 1-3 Arka Trzebnice 5 maja, 13:00
Płomień Michów 2-6 Kryształ Chocianowiec 5 maja, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 1-9 Orlik Okmiany 5 maja, 14:00
Burza Gołaczów 5-1 Radziechowianka Radziechów 5 maja, 11:00
Start Osetnica 3-6 Mewa Goliszów 5 maja, 13:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Pauza: Premium Budziwojów.
 
Arka Trzebnice 3-0 Start Osetnica 12 maja, 11:00
Mewa Goliszów 3-4 Burza Gołaczów 12 maja, 15:00
Radziechowianka Radziechów 1-2 LZS Biała (k. Legnicy) 12 maja, 14:30
Orlik Okmiany 4-2 Płomień Michów 12 maja, 15:30
Kryształ Chocianowiec 6-1 Polonia Witków 12 maja, 13:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Pauza: Arka Trzebnice.
 
Premium Budziwojów 1-3 Kryształ Chocianowiec 19 maja, 13:00
Polonia Witków 1-9 Orlik Okmiany 18 maja, 16:00
Płomień Michów 4-2 Radziechowianka Radziechów 19 maja, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-0 Mewa Goliszów 19 maja, 14:00
Burza Gołaczów 4-4 Start Osetnica 19 maja, 11:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Pauza: Kryształ Chocianowiec.
 
Arka Trzebnice 8-0 Burza Gołaczów 26 maja, 11:00
Start Osetnica 3-2 LZS Biała (k. Legnicy) 26 maja, 13:00
Mewa Goliszów 1-1 Płomień Michów 26 maja, 15:00
Radziechowianka Radziechów 3-1 Polonia Witków 26 maja, 14:30
Orlik Okmiany 13-1 Premium Budziwojów 26 maja, 15:30

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Pauza: Orlik Okmiany.
 
Kryształ Chocianowiec 1-4 Arka Trzebnice 1 czerwca, 11:00
Premium Budziwojów 0-8 Radziechowianka Radziechów 1 czerwca, 11:00
Polonia Witków 0-8 Mewa Goliszów 1 czerwca, 16:00
Płomień Michów 2-2 Start Osetnica 1 czerwca, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 0-3 Burza Gołaczów 1 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

Pauza: Radziechowianka Radziechów.
 
Arka Trzebnice 8-2 LZS Biała (k. Legnicy) 8 czerwca, 11:00
Burza Gołaczów 3-0 Płomień Michów 8 czerwca, 11:00
Start Osetnica 6-4 Polonia Witków 8 czerwca, 11:00
Mewa Goliszów 5-1 Premium Budziwojów 8 czerwca, 16:00
Orlik Okmiany 6-1 Kryształ Chocianowiec 8 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas