[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Legnica VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bazalt Piotrowice 22 64 21 1 0 107-22 10 1 0 59-11 11 0 0 48-11
2.  LZS Lipa 22 45 14 3 5 104-55 7 3 1 54-22 7 0 4 50-33 2 4 1 1 0 6-2
3.  Park Targoszyn 22 45 14 3 5 87-36 9 0 2 49-15 5 3 3 38-21 2 1 0 1 1 2-6
4.  Zjednoczeni Snowidza 22 38 12 2 8 56-54 6 2 3 30-23 6 0 5 26-31
5.  Polder-a Damianowo 22 34 10 4 8 59-48 5 1 5 25-26 5 3 3 34-22
6.  Chełmy Chełmiec Piotrowice 22 29 9 2 11 53-62 6 1 4 29-25 3 1 7 24-37 2 3 1 0 1 9-8
7.  Rodło II Granowice 22 29 9 2 11 55-68 4 2 5 27-32 5 0 6 28-36 2 3 1 0 1 8-9
8.  KS Jarosław 22 27 9 0 13 61-70 8 0 3 41-22 1 0 10 20-48
9.  Orzeł Konary 22 24 7 3 12 37-63 5 0 6 20-30 2 3 6 17-33
10.  Polgeo Lusina 22 19 6 1 15 53-102 4 0 7 28-53 2 1 8 25-49
11.  LZS Budziszów Wielki 22 18 5 3 14 49-77 3 1 7 26-33 2 2 7 23-44
12.  Grom Udanin 22 11 3 2 17 36-100 3 2 6 28-49 0 0 11 8-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Bazalt Piotrowice    6-3 3-2 9-2 1-1 5-0 8-0 3-0 8-0 6-1 7-2 3-0 
 2 LZS Lipa1-3     2-2 3-1 4-4 4-1 8-2 5-2 0-0 8-1 7-5 12-1 
 3 Park Targoszyn2-4 0-4*     4-0 4-1 4-2 3-0 11-2 5-1 7-1 4-0 5-0 
 4 Zjednoczeni Snowidza1-5 3-2 3-4     2-3 1-1 4-1 4-1 2-2 3-2 4-2 3-0 
 5 Polder-a Damianowo1-3 3-7 1-1 2-3     2-1 1-3 3-2 4-3 5-1 0-1 3-1 
 6 Chełmy Chełmiec Piotrowice0-4 6-4 1-0 2-3 3-3     2-4 2-0 2-4 4-2 2-1 5-0 
 7 Rodło II Granowice1-2 2-4 1-5 1-4 2-0 4-7     5-3 3-0 3-3 1-1 4-3 
 8 KS Jarosław1-3 2-5 6-1 0-5 2-1 7-2 4-1     2-1 7-3 6-0 4-0 
 9 Orzeł Konary2-8 2-1 1-4 1-2 2-5 1-0 0-3 0-3*     3-2 5-2 3-0 
 10 Polgeo Lusina1-11 2-7 0-9 0-2 0-8 2-5 3-0* 5-3 6-1     3-4 6-3 
 11 LZS Budziszów Wielki1-2 1-3 3-3 3-0 2-5 3-4 2-5 6-4 0-4 2-3     3-0 
 12 Grom Udanin0-3 6-10 0-7 6-4 0-3 4-1 1-9 4-0 1-1 1-6 5-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Polgeo Lusina 5-3 KS Jarosław 26 sierpnia, 11:00
Bazalt Piotrowice 8-0 Orzeł Konary 26 sierpnia, 14:00
LZS Budziszów Wielki 3-3 Park Targoszyn 26 sierpnia, 13:30
Zjednoczeni Snowidza 3-0 Grom Udanin 26 sierpnia, 11:00
Rodło II Granowice 2-4 LZS Lipa 26 sierpnia, 11:00
Polder-a Damianowo 2-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

KS Jarosław 7-2 Chełmy Chełmiec Piotrowice 2 września, 12:00
LZS Lipa 4-4 Polder-a Damianowo 2 września, 11:00
Grom Udanin 1-9 Rodło II Granowice 2 września, 14:30
Park Targoszyn 4-0 Zjednoczeni Snowidza 2 września, 11:00
Orzeł Konary 5-2 LZS Budziszów Wielki 2 września, 11:00
Polgeo Lusina 1-11 Bazalt Piotrowice 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Bazalt Piotrowice 3-0 KS Jarosław 9 września, 14:00
LZS Budziszów Wielki 2-3 Polgeo Lusina 9 września, 13:30
Zjednoczeni Snowidza 2-2 Orzeł Konary 9 września, 11:00
Rodło II Granowice 1-5 Park Targoszyn 9 września, 14:00
Polder-a Damianowo 3-1 Grom Udanin 9 września, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 6-4 LZS Lipa 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 15-16 września

KS Jarosław 2-5 LZS Lipa 16 września, 12:00
Grom Udanin 4-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice 16 września, 14:30
Park Targoszyn 4-1 Polder-a Damianowo 16 września, 11:00
Orzeł Konary 0-3 Rodło II Granowice 16 września, 11:00
Polgeo Lusina 0-2 Zjednoczeni Snowidza 16 września, 11:00
Bazalt Piotrowice 7-2 LZS Budziszów Wielki 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 22-23 września

LZS Budziszów Wielki 6-4 KS Jarosław 23 września, 13:30
Zjednoczeni Snowidza 1-5 Bazalt Piotrowice 23 września, 11:00
Rodło II Granowice 3-3 Polgeo Lusina 23 września, 14:00
Polder-a Damianowo 4-3 Orzeł Konary 23 września, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 1-0 Park Targoszyn 23 września, 14:00
LZS Lipa 12-1 Grom Udanin 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

KS Jarosław 4-0 Grom Udanin 30 września, 12:00
Park Targoszyn 0-4 LZS Lipa 30 września, 11:00
(wo)
na boisku 5-4
Orzeł Konary 1-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice 30 września, 14:00
Polgeo Lusina 0-8 Polder-a Damianowo 30 września, 11:00
Bazalt Piotrowice 8-0 Rodło II Granowice 30 września, 14:00
LZS Budziszów Wielki 3-0 Zjednoczeni Snowidza 30 września, 13:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Zjednoczeni Snowidza 4-1 KS Jarosław 7 października, 11:00
Rodło II Granowice 1-1 LZS Budziszów Wielki 7 października, 14:00
Polder-a Damianowo 1-3 Bazalt Piotrowice 7 października, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 4-2 Polgeo Lusina 7 października, 14:00
LZS Lipa 0-0 Orzeł Konary 7 października, 11:00
Grom Udanin 0-7 Park Targoszyn 7 października, 14:30

Kolejka 8 - 13-14 października

KS Jarosław 6-1 Park Targoszyn 14 października, 12:00
Orzeł Konary 3-0 Grom Udanin 14 października, 11:00
Polgeo Lusina 2-7 LZS Lipa 14 października, 11:00
Bazalt Piotrowice 5-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice 14 października, 14:00
LZS Budziszów Wielki 2-5 Polder-a Damianowo 14 października, 13:30
Zjednoczeni Snowidza 4-1 Rodło II Granowice 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Rodło II Granowice 5-3 KS Jarosław 21 października, 14:00
Polder-a Damianowo 2-3 Zjednoczeni Snowidza 21 października, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-1 LZS Budziszów Wielki 21 października, 14:00
LZS Lipa 1-3 Bazalt Piotrowice 21 października, 11:00
Grom Udanin 1-6 Polgeo Lusina 21 października, 14:30
Park Targoszyn 5-1 Orzeł Konary 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

KS Jarosław 2-1 Orzeł Konary 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polgeo Lusina 0-9 Park Targoszyn 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bazalt Piotrowice 3-0 Grom Udanin 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Budziszów Wielki 1-3 LZS Lipa 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Snowidza 1-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rodło II Granowice 2-0 Polder-a Damianowo 11 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Polder-a Damianowo 3-2 KS Jarosław 4 listopada, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-4 Rodło II Granowice 4 listopada, 14:00
LZS Lipa 3-1 Zjednoczeni Snowidza 4 listopada, 11:00
Grom Udanin 5-5 LZS Budziszów Wielki 4 listopada, 14:30
Park Targoszyn 2-4 Bazalt Piotrowice 4 listopada, 11:00
Orzeł Konary 3-2 Polgeo Lusina 4 listopada, 14:30

Kolejka 12 - 23-24 marca

KS Jarosław 7-3 Polgeo Lusina 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Konary 2-8 Bazalt Piotrowice 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Park Targoszyn 4-0 LZS Budziszów Wielki 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Udanin 6-4 Zjednoczeni Snowidza 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Lipa 8-2 Rodło II Granowice 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chełmy Chełmiec Piotrowice 3-3 Polder-a Damianowo 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-0 KS Jarosław 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polder-a Damianowo 3-7 LZS Lipa 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rodło II Granowice 4-3 Grom Udanin 7 kwietnia, 12:00
w Udaninie; Rodło II gospodarzem
Zjednoczeni Snowidza 3-4 Park Targoszyn 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Budziszów Wielki 0-4 Orzeł Konary 7 kwietnia, 14:00
Bazalt Piotrowice 6-1 Polgeo Lusina 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

KS Jarosław 1-3 Bazalt Piotrowice 14 kwietnia, 12:00
Polgeo Lusina 3-4 LZS Budziszów Wielki 14 kwietnia, 11:00
Orzeł Konary 1-2 Zjednoczeni Snowidza 14 kwietnia, 11:00
Park Targoszyn 3-0 Rodło II Granowice 14 kwietnia, 11:00
Grom Udanin 0-3 Polder-a Damianowo 14 kwietnia, 11:00
LZS Lipa 4-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice 24 kwietnia, 17:30

Kolejka 15 - 20-21 kwietnia

LZS Lipa 5-2 KS Jarosław 21 kwietnia, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 5-0 Grom Udanin 21 kwietnia, 14:00
Polder-a Damianowo 1-1 Park Targoszyn 21 kwietnia, 11:00
Rodło II Granowice 3-0 Orzeł Konary 21 kwietnia, 11:00
mecz przerwany przy stanie 1-2 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gości
Zjednoczeni Snowidza 3-2 Polgeo Lusina 21 kwietnia, 11:00
LZS Budziszów Wielki 1-2 Bazalt Piotrowice 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

KS Jarosław 6-0 LZS Budziszów Wielki 28 kwietnia, 12:00
Bazalt Piotrowice 9-2 Zjednoczeni Snowidza 28 kwietnia, 14:00
Polgeo Lusina 3-0 Rodło II Granowice 28 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Konary 2-5 Polder-a Damianowo 28 kwietnia, 11:00
Park Targoszyn 4-2 Chełmy Chełmiec Piotrowice 28 kwietnia, 11:00
Grom Udanin 6-10 LZS Lipa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Grom Udanin 4-0 KS Jarosław 5 maja, 11:00
LZS Lipa 2-2 Park Targoszyn 5 maja, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-4 Orzeł Konary 5 maja, 14:00
Polder-a Damianowo 5-1 Polgeo Lusina 5 maja, 11:00
Rodło II Granowice 1-2 Bazalt Piotrowice 5 maja, 11:00
Zjednoczeni Snowidza 4-2 LZS Budziszów Wielki 5 maja, 11:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

KS Jarosław 0-5 Zjednoczeni Snowidza 12 maja, 12:00
LZS Budziszów Wielki 2-5 Rodło II Granowice 12 maja, 11:00
Bazalt Piotrowice 1-1 Polder-a Damianowo 11 maja, 17:00
Polgeo Lusina 2-5 Chełmy Chełmiec Piotrowice 12 maja, 11:00
Orzeł Konary 2-1 LZS Lipa 12 maja, 11:00
Park Targoszyn 5-0 Grom Udanin 12 maja, 11:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Park Targoszyn 11-2 KS Jarosław 19 maja, 11:00
Grom Udanin 1-1 Orzeł Konary 19 maja, 11:00
LZS Lipa 8-1 Polgeo Lusina 19 maja, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 0-4 Bazalt Piotrowice 19 maja, 14:00
Polder-a Damianowo 0-1 LZS Budziszów Wielki 19 maja, 11:00
Rodło II Granowice 1-4 Zjednoczeni Snowidza 19 maja, 18:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

KS Jarosław 4-1 Rodło II Granowice 26 maja, 12:00
Zjednoczeni Snowidza 2-3 Polder-a Damianowo 26 maja, 11:00
LZS Budziszów Wielki 3-4 Chełmy Chełmiec Piotrowice 26 maja, 14:00
Bazalt Piotrowice 6-3 LZS Lipa 26 maja, 14:00
Polgeo Lusina 6-3 Grom Udanin 26 maja, 11:00
Orzeł Konary 1-4 Park Targoszyn 26 maja, 11:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Orzeł Konary 0-3 KS Jarosław 1 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Park Targoszyn 7-1 Polgeo Lusina 1 czerwca, 11:00
Grom Udanin 0-3 Bazalt Piotrowice 1 czerwca, 11:00
LZS Lipa 7-5 LZS Budziszów Wielki 1 czerwca, 11:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-3 Zjednoczeni Snowidza 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany
Polder-a Damianowo 1-3 Rodło II Granowice 30 maja, 11:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

KS Jarosław 2-1 Polder-a Damianowo 8 czerwca, 11:00
Rodło II Granowice 4-7 Chełmy Chełmiec Piotrowice 8 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Snowidza 3-2 LZS Lipa 9 czerwca, 11:00
LZS Budziszów Wielki 3-0 Grom Udanin 8 czerwca, 11:00
Bazalt Piotrowice 3-2 Park Targoszyn 8 czerwca, 11:00
Polgeo Lusina 6-1 Orzeł Konary 8 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Legnica I)
Klasa A 2012/2013 (Legnica II)
Klasa A 2012/2013 (Legnica III)

Klasa B 2012/2013 (Legnica I)
Klasa B 2012/2013 (Legnica II)
Klasa B 2012/2013 (Legnica III)
Klasa B 2012/2013 (Legnica IV)
Klasa B 2012/2013 (Legnica V)
Klasa B 2012/2013 (Legnica VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas