[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 37  50 (63)  26 3 8 75-34 15 1 3 45-14 11 2 5 30-20
2.  Lech Poznań 37  40 (53)  19 9 9 68-40 14 4 1 44-15 5 5 8 24-25
3.  Ruch Chorzów 37  34 (50)  16 11 10 47-48 8 8 3 23-18 8 3 7 24-30
4.  Lechia Gdańsk 37  32 (40)  13 13 11 46-41 7 7 4 28-22 6 6 7 18-19
5.  Wisła Kraków 37  31 (45)  14 11 12 51-46 12 2 4 32-10 2 9 8 19-36
6.  Górnik Zabrze 37  31 (42)  14 10 13 53-57 8 5 5 28-28 6 5 8 25-29
7.  Pogoń Szczecin 37  27 (47)  11 17 9 50-50 6 8 5 28-25 5 9 4 22-25
8.  Zawisza Bydgoszcz 37  25 (42)  12 10 15 48-48 8 4 6 28-19 4 6 9 20-29

9.  Śląsk Wrocław 37  34 (34)  12 15 10 49-41 8 7 4 24-16 4 8 6 25-25
10.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 37  30 (31)  10 15 12 39-45 7 8 3 18-10 3 7 9 21-35
11.  Jagiellonia Białystok 37  29 (39)  12 12 13 59-58 8 5 6 37-28 4 7 7 22-30
12.  Piast Gliwice 37  28 (34)  11 12 14 43-56 5 9 4 20-17 6 3 10 23-39
13.  Korona Kielce 37  26 (37)  10 14 13 47-56 8 6 5 31-31 2 8 8 16-25
14.  Cracovia 37  25 (39)  12 8 17 43-56 6 4 9 23-31 6 4 8 20-25
15.  Widzew Łódź 37  22 (22)  8 9 20 36-59 7 7 4 23-20 1 2 16 13-39
16.  Zagłębie Lubin 37  16 (29)  7 9 21 32-51 6 4 8 24-26 1 5 13 8-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    1-0 
2-0 
2-0 
1-2 
0-1 2-2 
5-0 
2-1 3-1 3-0 
2-0 
2-1 4-0 0-3* 4-1 1-0 4-1 5-1 2-0 
 2 Lech Poznań1-1     4-2 
4-0 
2-1 2-0 
3-0 
3-1 
2-1 
1-2 
0-0 
3-2 2-1 2-1 6-1 4-0 2-0 1-1 1-0 1-1 
 3 Ruch Chorzów2-1 1-1     1-1 
0-0 
1-1 
2-2 
2-1 1-1 
0-0 
1-0 
3-1 
1-1 0-1 1-0 0-2 2-0 3-2 2-1 0-2 
 4 Lechia Gdańsk2-0 
0-1 
1-4 
2-1 
0-0     0-0 
2-2 
1-1 2-3 1-1 1-2 2-2 2-0 3-1 2-2 3-1 2-0 2-1 
 5 Wisła Kraków1-0 2-0 0-1 3-0     0-0 
2-3 
2-1 
5-0 
0-1 
2-1 
3-0 0-1 1-1 3-0 1-0 3-1 3-0 1-0 
 6 Górnik Zabrze0-3 
2-3 
0-3 2-2 
2-0 
0-0 
0-2 
3-2     1-1 3-2 3-2 2-0 3-3 2-1 0-0 0-1 3-2 2-1 
 7 Pogoń Szczecin0-3 
0-1 
5-1 3-1 1-1 
0-2 
0-0 1-4 
2-2 
    1-1 
1-2 
2-2 2-1 1-1 4-0 3-2 0-0 1-0 1-1 
 8 Zawisza Bydgoszcz3-1 2-2 
1-2 
0-3 0-3 
0-0 
3-1 3-1 
0-1 
1-1     1-0 2-2 0-1 6-0 0-1 2-0 2-0 2-0 
 9 Śląsk Wrocław1-1 2-0 2-3 1-0 0-0 1-1 1-1 1-2     4-0 
0-0 
2-3 0-0 1-1 0-3 
1-0 
3-1 
1-0 
2-0 
1-0 
 10 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-0 0-0 0-0 3-1 0-0 1-2 0-0 0-0 3-3     0-1 
2-1 
0-1 1-0 1-1 1-0 
3-0 
0-0 
2-0 
 11 Jagiellonia Białystok2-3 2-0 6-0 0-1 5-2 0-1 2-3 1-1 3-1 
0-3 
2-2     1-1 
4-3 
1-1 
4-4 
1-2 1-0 1-0 
1-0 
 12 Piast Gliwice1-2 0-2 0-2 0-0 0-1 2-0 2-2 1-1 1-1 
0-0 
0-0 
2-2 
2-1     1-1 1-1 3-0 2-1 
2-0 
 13 Korona Kielce3-5 1-0 1-4 1-0 2-3 2-2 2-2 1-1 0-0 
1-5 
2-1 
3-2 
4-1 2-0 
0-1 
    1-0 2-1 
2-2 
1-1 
 14 Cracovia0-1 1-6 2-1 2-1 1-1 2-0 0-1 0-2 0-1 4-2 
0-1 
1-0 
2-2 
2-3 
1-5 
1-2 
1-1 
    1-1 2-0 
 15 Widzew Łódź0-1 2-2 0-1 4-1 2-1 0-3 2-1 2-1 0-0 1-1 1-1 
1-1 
1-1 
x-x 
2-1 
2-1 1-3 
2-0 
    0-0 
 16 Zagłębie Lubin1-3 0-0 1-2 1-3 3-1 3-0 0-2 3-1 2-2 3-2 1-1 0-2 2-0 
0-0 
0-1 
1-2 
3-1 
0-3* 
    

Kolejka 1 - 20-21 lipca

Cracovia 2-3 Piast Gliwice 21 lipca, 18:00 (10 118)
Krzysztof Danielewicz 14, Miloš Kosanović 80 - Rubén Jurado 26, Damian Zbozień 58, 65
Korona Kielce 0-0 Śląsk Wrocław 21 lipca, 15:30 (8678)
Lechia Gdańsk 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 lipca, 18:00 (11 645)
Daisuke Matsui 79, 88 - Marcin Wodecki 22, Błażej Telichowski 90
Legia Warszawa 5-1 Widzew Łódź 20 lipca, 18:00 (16 544)
Miroslav Radović 3, Jakub Rzeźniczak 40, Michał Kucharczyk 52, 57, Patryk Mikita 87 - Łukasz Staroń 59
Ruch Chorzów 1-1 Lech Poznań 21 lipca, 20:30 (6800)
Marcin Malinowski 83 - Vojo Ubiparip 17
Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 19 lipca, 20:30 (13 244)
Zagłębie Lubin 0-2 Pogoń Szczecin 19 lipca, 18:00 (8135)
Maciej Dąbrowski 5, Takafumi Akahoshi 29
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Jagiellonia Białystok 20 lipca, 15:30 (9000)
Bekim Balaj 78

Kolejka 2 - 27-28 lipca

Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków 29 lipca, 18:00 (8971)
Paweł Golański 33, Paweł Sobolewski 80 - Łukasz Garguła 35, 58, Michał Chrapek 90 (k)
Lech Poznań 1-1 Cracovia 28 lipca, 20:30 (14 663)
Vojo Ubiparip 83 - Saïdi Ntibazonkiza 89
Piast Gliwice 2-1 Zagłębie Lubin 28 lipca, 15:30 (3150)
Kamil Wilczek 80, Rubén Jurado 82 - Miłosz Przybecki 9
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Górnik Zabrze 27 lipca, 18:00 (2800)
Łukasz Żegleń 70 - Préjuce Nakoulma 3, Mariusz Przybylski 27
Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa 27 lipca, 20:30 (12 284)
Ivica Vrdoljak 37, Miroslav Radović 64, Wladimer Dwaliszwili 83
Ruch Chorzów 1-1 Lechia Gdańsk 26 lipca, 18:00 (5200)
Marcin Malinowski 16 - Deleu 3
Śląsk Wrocław 2-3 Jagiellonia Białystok 28 lipca, 18:00 (10 629)
Marco Paixão 72, Dudu Paraíba 81 - Rafał Grzyb 22, Martin Baran 45, Bekim Balaj 52
Widzew Łódź 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 lipca, 20:30 (4500)
Eduards Višņakovs 34, 82 - Jakub Wójcicki 16

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia

Cracovia 2-1 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 18:00 (9153)
Dawid Nowak 81, 83 - Marek Zieńczuk 13
Górnik Zabrze 2-1 Piast Gliwice 4 sierpnia, 15:30 (3000)
Maciej Małkowski 27, Radosław Sobolewski 82 - Marcin Robak 55
Lechia Gdańsk 2-0 Jagiellonia Białystok 5 sierpnia, 18:00 (12 569)
Paweł Buzała 16, Sebastian Madera 80
Legia Warszawa 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 sierpnia, 20:30 (11 926)
Marek Saganowski 41, Hélio Pinto 52, Henrik Ojamaa 60, Wladimer Dwaliszwili 65 (k)
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Kraków 4 sierpnia, 18:00 (13 422)
Widzew Łódź 2-1 Korona Kielce 3 sierpnia, 18:00 (5300)
Eduards Višņakovs 8 (k), 77 - Paweł Golański 45
Zagłębie Lubin 0-0 Lech Poznań 4 sierpnia, 20:30 (10 872)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Pogoń Szczecin 2 sierpnia, 20:30 (4365)
Hérold Goulon 49 - Takafumi Akahoshi 16

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Lech Poznań 2-0 Korona Kielce 11 sierpnia, 18:00 (24 813)
Łukasz Trałka 39, Vojo Ubiparip 44
Lechia Gdańsk 3-1 Cracovia 10 sierpnia, 18:00 (14 735)
Marcin Pietrowski 8, Piotr Wiśniewski 47, Paweł Buzała 84 - Edgar Bernhardt 25
Piast Gliwice 1-1 Zawisza Bydgoszcz 12 sierpnia, 18:00 (5012)
Krzysztof Król 20 - Bernardo Vasconcelos 26
W 85. minucie Paweł Abbott (Zawisza Bydgoszcz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zagłębie Lubin 9 sierpnia, 18:00 (2617)
Pogoń Szczecin 2-2 Śląsk Wrocław 11 sierpnia, 15:30 (4630)
Wojciech Golla 12, Takafumi Akahoshi 45 - Przemysław Kaźmierczak 76, Tomasz Hołota 87
Ruch Chorzów 2-1 Legia Warszawa 10 sierpnia, 20:30 (8500)
Grzegorz Kuświk 25, Łukasz Surma 29 - Marek Saganowski 48
Widzew Łódź 0-3 Górnik Zabrze 10 sierpnia, 15:30 (5000)
Préjuce Nakoulma 18, Thomas Phibel 40 (s), Mateusz Zachara 60
Wisła Kraków 1-1 Jagiellonia Białystok 9 sierpnia, 20:30 (12 310)
Patryk Małecki 78 - Bekim Balaj 90

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Górnik Zabrze 2-2 Ruch Chorzów 23 sierpnia, 20:30 (3000)
Mateusz Zachara 4, Préjuce Nakoulma 50 - Marek Zieńczuk 41, Maciej Jankowski 90
Jagiellonia Białystok 2-3 Pogoń Szczecin 24 sierpnia, 18:00 (6100)
Michał Koj 47 (s), Dani Quintana 68 - Takuya Murayama 8, Takafumi Akahoshi 45, Michał Pazdan 83 (s)
Korona Kielce 2-0 Piast Gliwice 26 sierpnia, 18:00 (7697)
Jacek Kiełb 16, Paweł Sobolewski 24
Legia Warszawa 0-1 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 20:30 (16 682)
Paweł Buzała 13
Śląsk Wrocław 3-1 Widzew Łódź 25 sierpnia, 15:30 (11 004)
Dalibor Stevanović 23, Marco Paixão 29, Sebastian Mila 59 - Eduards Višņakovs 76
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00 (18 458)
Paweł Brożek 30 (k), Łukasz Garguła 45
Zagłębie Lubin 0-1 Cracovia 23 sierpnia, 18:00 (5467)
Marcin Budziński 72
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 sierpnia, 15:30 (4863)
Jakub Wójcicki 37, Bernardo Vasconcelos 69 - Marek Sokołowski 78, Marcin Wodecki 89 (k)

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Cracovia 0-1 Legia Warszawa 31 sierpnia, 20:30 (13 212)
Miroslav Radović 29
Lech Poznań 3-2 Zawisza Bydgoszcz 1 września, 18:00 (19 393)
Bartosz Ślusarski 4, Luis Henríquez 18, Daylon Claasen 52 - Michał Masłowski 33, Łukasz Skrzyński 66
Lechia Gdańsk 1-1 Górnik Zabrze 30 sierpnia, 18:00 (24 276)
Marcin Pietrowski 81 (k) - Mariusz Przybylski 61
Piast Gliwice 1-1 Śląsk Wrocław 1 września, 15:30 (5126)
Kamil Wilczek 35 - Marco Paixão 75
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Korona Kielce 2 września, 18:00 (2700)
Piotr Malarczyk 62 (s)
Pogoń Szczecin 0-0 Wisła Kraków 31 sierpnia, 18:00 (6780)
Ruch Chorzów 0-2 Zagłębie Lubin 30 sierpnia, 18:00 (6800)
Michal Papadopulos 27, Arkadiusz Piech 72
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Bartłomiej Babiarz
Widzew Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 31 sierpnia, 15:30 (6000)
Aleksejs Višņakovs 47 - Mateusz Piątkowski 90

Kolejka 7 - 14-15 września

Górnik Zabrze 2-1 Zagłębie Lubin 16 września, 18:00 (3000)
Rafał Kosznik 22, Préjuce Nakoulma 30 - Arkadiusz Piech 59
Jagiellonia Białystok 6-0 Ruch Chorzów 15 września, 15:30 (6008)
Mateusz Piątkowski 19, Dani Quintana 21, 49, Maciej Gajos 51, Bekim Balaj 64, 90
Korona Kielce 3-5 Legia Warszawa 14 września, 20:30 (10 098)
Michał Janota 59, Paweł Sobolewski 77, 89 - Miroslav Radović 23, Wladimer Dwaliszwili 25, 47, 69, Michał Kucharczyk 67
Pogoń Szczecin 1-1 Lechia Gdańsk 15 września, 18:00 (6005)
Takafumi Akahoshi 90 - Piotr Grzelczak 26
W 58. minucie Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań 14 września, 18:00 (18 761)
Tomasz Hołota 23, Marco Paixão 41
Widzew Łódź 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 września, 18:00 (5049)
Povilas Leimonas 57 - Rudolf Urban 55
Wisła Kraków 3-0 Piast Gliwice 13 września, 20:30 (13 858)
Paweł Brożek 33, 61, Wilde-Donald Guerrier 84
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Cracovia 14 września, 15:30 (4113)
Bernardo Vasconcelos 60, Sebastian Ziajka 68

Kolejka 8 - 21-22 września

Cracovia 1-1 Wisła Kraków 21 września, 18:00 (14 125)
Dawid Nowak 74 - Michał Chrapek 31
Lech Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 20 września, 20:30 (17 063)
Manuel Arboleda 31 - Adam Frączczak 53, Marcin Robak 58
Lechia Gdańsk 1-1 Zawisza Bydgoszcz 21 września, 15:30 (17 754)
Piotr Grzelczak 24 - Luís Carlos 34
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 22 września, 18:00 (17 969)
Ivica Vrdoljak 34 (k), Tomasz Jodłowiec 86 - Łukasz Madej 24
Piast Gliwice 3-0 Widzew Łódź 20 września, 18:00 (5488)
Csaba Horváth 19, 58, Rubén Jurado 25
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Jagiellonia Białystok 19 września, 17:00 (2833)
Dawid Plizga 44
druga żółta kartka Ugochukwu Ukah nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 22 września, 15:30 (4900)
Grzegorz Kuświk 62 - Tomasz Hołota 59
Zagłębie Lubin 2-0 Korona Kielce 21 września, 20:30 (5237)
Arkadiusz Piech 45, Đorđe Čotra 82

Kolejka 9 - 25 września

Jagiellonia Białystok 2-3 Legia Warszawa 25 września, 20:30 (6927)
Dawid Plizga 45, Jan Pawłowski 88 - Miroslav Radović 22, 77, Marek Saganowski 29
Korona Kielce 2-2 Górnik Zabrze 26 września, 20:30 (5278)
Paweł Golański 74, Serhij Pyłypczuk 84 - Préjuce Nakoulma 72, Seweryn Gancarczyk 86
Piast Gliwice 0-2 Lech Poznań 23 września, 20:30 (5185)
Łukasz Teodorczyk 15, 53
Pogoń Szczecin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 września, 18:00 (4101)
Adam Frączczak 15, Takuya Murayama 19 - Marcin Robak 38 (s)
Śląsk Wrocław 0-3 Cracovia 25 września, 18:00 (8013)
Saïdi Ntibazonkiza 49, 82, Marcin Budziński 90
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów 25 września, 18:00 (4500)
Filip Starzyński 81 (k)
Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk 24 września, 20:30 (11 189)
Michał Chrapek 70, Paweł Brożek 76, 90
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Lubin 24 września, 18:00 (4770)
Bernardo Vasconcelos 62, Kamil Drygas 89

Kolejka 10 - 28-29 września

Cracovia 0-1 Pogoń Szczecin 28 września, 15:30
Marcin Robak 21 (k)
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 3-2 Zawisza Bydgoszcz 30 września, 18:00 (3000)
Rafał Kosznik 8, Mateusz Zachara 48, Radosław Sobolewski 90 - Bernardo Vasconcelos 5 (k), Sebastian Dudek 69 (k)
W 80. minucie Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 29 września, 18:00 (17 878)
Łukasz Teodorczyk 11
Lechia Gdańsk 2-2 Korona Kielce 30 września, 20:30 (9608)
Piotr Grzelczak 31, Paweł Dawidowicz 38 - Michał Janota 14 (k), 20 (k)
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław 28 września, 20:30 (15 912)
Tomasz Jodłowiec 20, Jakub Rzeźniczak 77 - Marco Paixão 5
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Piast Gliwice 27 września, 20:30 (2681)
Rubén Jurado 72 (k)
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 28 września, 18:00 (4980)
Filip Starzyński 57 - Arkadiusz Głowacki 28
Zagłębie Lubin 1-1 Jagiellonia Białystok 29 września, 15:30 (6927)
David Abwo 8 - Mateusz Piątkowski 87

Kolejka 11 - 5-6 października

Jagiellonia Białystok 1-2 Cracovia 5 października, 15:30 (4836)
Alexis Norambuena 89 - Dawid Nowak 14, 74
Piast Gliwice 0-2 Ruch Chorzów 7 października, 18:00 (7171)
Łukasz Janoszka 4, Łukasz Surma 72
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Lech Poznań 5 października, 20:30 (3561)
Pogoń Szczecin 1-4 Górnik Zabrze 5 października, 18:00 (9161)
Donald Djoussé 78 - Łukasz Madej 8, Mateusz Zachara 49, 87, Krzysztof Mączyński 62
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 4 października, 20:30 (15 649)
Marco Paixão 15, Dudu Paraíba 48 (k)
Widzew Łódź 4-1 Lechia Gdańsk 6 października, 18:00 (7500)
Povilas Leimonas 45, Kevin Lafrance 45, Eduards Višņakovs 49, Aléx Bruno 90 - Marcin Pietrowski 39 (k)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 6 października, 15:30 (32 458)
Paweł Brożek 82
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Korona Kielce 4 października, 18:00 (4000)
Kamil Sylwestrzak 75

Kolejka 12 - 19-20 października

Cracovia 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 października, 15:30
Miloš Kosanović 16 (k), Vladimir Boljević 66, Saïdi Ntibazonkiza 68, Przemysław Kita 90 - Anton Sloboda 23, Rudolf Urban 46
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 3-2 Śląsk Wrocław 18 października, 20:30 (3000)
Radosław Sobolewski 50, Bartosz Iwan 90, Préjuce Nakoulma 90 - Marco Paixão 20, 33
Korona Kielce 4-1 Jagiellonia Białystok 18 października, 18:00 (6606)
Przemysław Trytko 39, 54, Serhij Pyłypczuk 60, Jacek Kiełb 82 (k) - Dawid Plizga 37
Lechia Gdańsk 1-4 Lech Poznań 19 października, 20:30 (14 690)
Deleu 24 - Łukasz Teodorczyk 35, 83, Gergő Lovrencsics 50, Kasper Hämäläinen 69
Legia Warszawa 4-1 Piast Gliwice 20 października, 18:00 (17 403)
Wladimer Dwaliszwili 32, 63, Hélio Pinto 60, Jakub Rzeźniczak 65 - Łukasz Hanzel 47
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 21 października, 18:00 (5200)
Mateusz Kwiatkowski 15 - Takuya Murayama 28
Zagłębie Lubin 3-1 Widzew Łódź 19 października, 18:00 (6479)
Adrian Błąd 77, 85, Đorđe Čotra 80 - Eduards Višņakovs 65
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Wisła Kraków 19 października, 15:30 (6500)
Hérold Goulon 59, Michał Masłowski 68, Luís Carlos 87 - Łukasz Garguła 38

Kolejka 13 - 26-27 października

Jagiellonia Białystok 0-1 Górnik Zabrze 25 października, 20:30 (4357)
Mateusz Zachara 65
czerwona kartka Préjuce'a Nakoulmy nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 27 października, 18:00 (38 458)
Gergő Lovrencsics 50 - Tomasz Jodłowiec 47
Piast Gliwice 0-0 Lechia Gdańsk 26 października, 18:00 (5550)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Ruch Chorzów 24 października, 16:00 (2861)
Pogoń Szczecin 3-2 Korona Kielce 26 października, 15:30 (5734)
Takafumi Akahoshi 59 (k), Jakub Bąk 73, 78 - Jacek Kiełb 51, Piotr Malarczyk 76
Śląsk Wrocław 1-2 Zawisza Bydgoszcz 27 października, 15:30 (8759)
Sylwester Patejuk 55 - Luís Carlos 67, Vahan Gevorgyan 74
Widzew Łódź 1-3 Cracovia 25 października, 18:00 (3500)
Mariusz Rybicki 14 (k) - Damian Dąbrowski 36, Dawid Nowak 42, Kevin Lafrance 61 (s)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 26 października, 20:30 (10 753)
Łukasz Garguła 39

Kolejka 14 - 30 października

Górnik Zabrze 0-1 Cracovia 28 października, 18:00 (3000)
Saïdi Ntibazonkiza 64
Jagiellonia Białystok 2-0 Lech Poznań 31 października, 20:45 (5427)
Dani Quintana 21, Dawid Plizga 87
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Korona Kielce 1-4 Ruch Chorzów 30 października, 18:00 (6279)
Przemysław Trytko 11 - Łukasz Janoszka 27, 45, 63, Grzegorz Kuświk 84
Pogoń Szczecin 4-0 Piast Gliwice 29 października, 18:00 (6204)
Marcin Robak 5, 26, 45 (k), Takuya Murayama 19
Śląsk Wrocław 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31 października, 18:00 (5156)
Błażej Telichowski 55 (s), Marco Paixão 62, Sylwester Patejuk 64, 73
żółta kartka Antona Slobody nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wisła Kraków 3-0 Widzew Łódź 29 października, 20:30 (10 473)
Wilde-Donald Guerrier 11, 85, Paweł Brożek 25
żółta kartka Eduardsa Višņakovsa nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Zagłębie Lubin 1-3 Lechia Gdańsk 30 października, 18:00 (4943)
David Abwo 79 - Przemysław Frankowski 19, Piotr Grzelczak 72, Paweł Buzała 90
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Legia Warszawa 30 października, 20:30 (12 789)
Vahan Gevorgyan 7, 47, Luís Carlos 55 - Hélio Pinto 24

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Cracovia 1-2 Korona Kielce 2 listopada, 15:30 (10 743)
Dawid Nowak 35 - Piotr Malarczyk 40, Damian Dąbrowski 59 (s)
pierwsza żółta kartka Saïdiego Ntibazonkizy nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Lech Poznań 3-1 Górnik Zabrze 3 listopada, 18:00 (16 037)
Gergő Lovrencsics 65, Marcin Kamiński 75, Łukasz Teodorczyk 87 - Préjuce Nakoulma 11
Lechia Gdańsk 1-2 Śląsk Wrocław 3 listopada, 15:30 (12 365)
Piotr Grzelczak 55 - Adam Kokoszka 62, Rafał Grodzicki 81
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 2 listopada, 20:30 (14 034)
Hélio Pinto 37, Wladimer Dwaliszwili 55 (k)
Piast Gliwice 2-1 Jagiellonia Białystok 4 listopada, 18:00 (3633)
Rubén Jurado 66 (k), Csaba Horváth 70 - Bekim Balaj 56
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Wisła Kraków 4 listopada, 20:30 (3283)
Ruch Chorzów 1-0 Zawisza Bydgoszcz 5 listopada, 18:00 (5500)
Grzegorz Kuświk 89
Widzew Łódź 2-1 Pogoń Szczecin 2 listopada, 18:00 (4800)
Eduards Višņakovs 20, Kevin Lafrance 49 - Kevin Lafrance 48 (s)

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków 8 listopada, 20:30 (3000)
Préjuce Nakoulma 55, Mateusz Zachara 71, 77 - Łukasz Garguła 30, Wilde-Donald Guerrier 53
Jagiellonia Białystok 1-1 Zawisza Bydgoszcz 8 listopada, 18:00 (5089)
Dawid Plizga 61 - Vahan Gevorgyan 62
Lech Poznań 4-2 Ruch Chorzów 9 listopada, 20:30 (24 336)
Łukasz Teodorczyk 9, Rafał Murawski 78, Gergő Lovrencsics 83, Daylon Claasen 90 - Grzegorz Kuświk 37, 59
Piast Gliwice 1-1 Cracovia 9 listopada, 15:30 (4989)
Tomasz Podgórski 48 - Przemysław Kita 90
W 90. minucie Wojciech Kędziora (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1 Lechia Gdańsk 9 listopada, 18:00 (3051)
Marek Sokołowski 43, Fabian Pawela 62, Aleksander Jagiełło 90 - Rafał Janicki 65
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin 11 listopada, 18:00 (6587)
Marcin Robak 3 - Aleksander Kwiek 43
Śląsk Wrocław 1-1 Korona Kielce 10 listopada, 15:30 (9126)
Marco Paixão 58 (k) - Kamil Sylwestrzak 90
W 41. minucie Paweł Golański (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 0-1 Legia Warszawa 10 listopada, 18:00 (8000)
Tomasz Jodłowiec 59

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Cracovia 1-6 Lech Poznań 25 listopada, 18:00 (10 025)
Bartłomiej Dudzic 61 - Kasper Hämäläinen 9, Gergő Lovrencsics 34, Marcin Kamiński 40, Rafał Murawski 46, Łukasz Teodorczyk 64, Bartosz Ślusarski 76
Górnik Zabrze 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 listopada, 18:00 (2983)
Mateusz Zachara 23, Bartosz Iwan 86
Jagiellonia Białystok 3-1 Śląsk Wrocław 23 listopada, 18:10 (4769)
Dani Quintana 31 (k), 78, Dawid Plizga 34 - Sylwester Patejuk 26
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia rozpoczęcia meczu Arsenal FC - Southampton FC
Lechia Gdańsk 0-0 Ruch Chorzów 24 listopada, 15:30 (9846)
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 23 listopada, 20:30 (22 187)
Wojciech Golla 13 (s), Jakub Rzeźniczak 43, Wladimer Dwaliszwili 63 - Jakub Wawrzyniak 4 (s)
Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce 22 listopada, 20:30 (12 499)
Paweł Brożek 86
Zagłębie Lubin 0-2 Piast Gliwice 22 listopada, 18:00 (3835)
Łukasz Hanzel 10, Rubén Jurado 61
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Widzew Łódź 23 listopada, 15:30 (7676)
Maciej Mielcarz 3 (s), Luís Carlos 56

Kolejka 18 - 30 listopada-1 grudnia

Jagiellonia Białystok 0-1 Lechia Gdańsk 28 listopada, 16:00 (2730)
Piotr Wiśniewski 79
Korona Kielce 2-1 Widzew Łódź 30 listopada, 15:30 (4586)
Jacek Kiełb 65, 90 - Bartłomiej Kasprzak 31
Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin 30 listopada, 20:30 (12 689)
Mateusz Możdżeń 83 - Bartosz Rymaniak 37
Piast Gliwice 2-0 Górnik Zabrze 30 listopada, 18:00 (9053)
Rubén Jurado 1, Kamil Wilczek 55
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Legia Warszawa 1 grudnia, 18:00 (3651)
Aleksander Jagiełło 88
Pogoń Szczecin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 29 listopada, 18:00 (3574)
Adam Frączczak 22 - Kamil Drygas 41
Ruch Chorzów 3-2 Cracovia 1 grudnia, 15:30 (5500)
Filip Starzyński 34 (k), Daniel Dziwniel 56, Miloš Kosanović 68 (s) - Miloš Kosanović 7, 61 (k)
Wisła Kraków 3-0 Śląsk Wrocław 29 listopada, 20:30 (15 195)
Łukasz Garguła 17, Rafał Boguski 52, Paweł Brożek 54

Kolejka 19 - 4 grudnia

Cracovia 2-1 Lechia Gdańsk 4 grudnia, 18:00 (7173)
Miloš Kosanović 64, 81 (k) - Piotr Wiśniewski 75
Górnik Zabrze 3-2 Widzew Łódź 3 grudnia, 18:00 (3000)
Préjuce Nakoulma 44, Mateusz Zachara 56, Wojciech Łuczak 86 - Krystian Nowak 21, Alen Melunović 68
Jagiellonia Białystok 5-2 Wisła Kraków 2 grudnia, 18:00 (3376)
Rafał Grzyb 3, Mateusz Piątkowski 14, 70, Dawid Plizga 54, Adam Dźwigała 88 - Paweł Brożek 38, Arkadiusz Głowacki 74
Korona Kielce 1-0 Lech Poznań 3 grudnia, 20:30 (5786)
Daniel Gołębiewski 88
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 4 grudnia, 20:30
Iñaki Astiz 34, Henrik Ojamaa 63
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin 2 grudnia, 20:30 (4564)
Przemysław Kaźmierczak 89 - Marcin Robak 53 (k)
Zagłębie Lubin 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 grudnia, 20:30 (3062)
Arkadiusz Piech 30, 73, Miłosz Przybecki 46 - Fabian Pawela 51, Anton Sloboda 90
Zawisza Bydgoszcz 6-0 Piast Gliwice 3 grudnia, 18:00
Michał Masłowski 12, 21, 47, 59, Igor Lewczuk 36, Piotr Petasz 85
bez udziału publiczności

Kolejka 20 - 7-8 grudnia

Cracovia 2-0 Zagłębie Lubin 9 grudnia, 18:00 (6531)
Adam Marciniak 70, Przemysław Kita 85
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 6 grudnia, 20:30 (10 432)
Luis Henríquez 56, Gergő Lovrencsics 82
Lechia Gdańsk 2-0 Legia Warszawa 8 grudnia, 18:00 (8000)
Daisuke Matsui 37 (k), 71 (k)
czerwona kartka Jakuba Wawrzyniaka orzeczeniem Komisji Ligi nie była wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie, jednak NKO 22 stycznia 2014 r. uchyliła to orzeczenie
Piast Gliwice 1-1 Korona Kielce 6 grudnia, 18:00 (3662)
Kamil Sylwestrzak 51 (s) - Kamil Sylwestrzak 70
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zawisza Bydgoszcz 8 grudnia, 15:30 (2961)
Pogoń Szczecin 1-1 Jagiellonia Białystok 7 grudnia, 18:00 (3828)
Mateusz Lewandowski 18 - Ugochukwu Ukah 20
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Zabrze 7 grudnia, 20:30 (8300)
Filip Starzyński 73, Piotr Stawarczyk 83 - Radosław Sobolewski 25
Widzew Łódź 0-0 Śląsk Wrocław 7 grudnia, 15:30 (3470)

Kolejka 21 - 14-15 grudnia

Górnik Zabrze 0-0 Lechia Gdańsk 14 grudnia, 20:30 (3000)
Jagiellonia Białystok 1-0 Widzew Łódź 13 grudnia, 18:00 (4799)
Maciej Gajos 78
Korona Kielce 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 grudnia, 15:30 (6126)
Maciej Korzym 54, Fabian Pawela 56 (s) - Fabian Pawela 55
Legia Warszawa 4-1 Cracovia 15 grudnia, 18:00 (15 126)
Michał Kucharczyk 11, 58, 86, Hélio Pinto 37 - Saïdi Ntibazonkiza 6
Śląsk Wrocław 0-0 Piast Gliwice 14 grudnia, 18:00 (8456)
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 16 grudnia, 18:15 (10 854)
Paweł Brożek 19, Łukasz Burliga 54 - Marcin Robak 70 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu problemów technicznych z przekazem telewizyjnym
Zagłębie Lubin 1-2 Ruch Chorzów 15 grudnia, 15:30 (3946)
Arkadiusz Piech 45 - Łukasz Janoszka 8, Grzegorz Kuświk 68
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Lech Poznań 13 grudnia, 20:30 (7000)
Michał Masłowski 24, Bernardo Vasconcelos 59 - Łukasz Teodorczyk 22, 30

Kolejka 22 - 15-16 lutego

Cracovia 0-2 Zawisza Bydgoszcz 15 lutego, 13:00 (8001)
Kamil Drygas 73, Bernardo Vasconcelos 86 (k)
Lech Poznań 2-1 Śląsk Wrocław 16 lutego, 18:00 (20 347)
Kasper Hämäläinen 12, Łukasz Teodorczyk 70 - Marco Paixão 28
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krzysztof Kotorowski
Lechia Gdańsk 2-3 Pogoń Szczecin 15 lutego, 15:30 (8170)
Patryk Tuszyński 51, 81 (k) - Maciej Dąbrowski 39, Marcin Robak 76, Jakub Bąk 90
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce 14 lutego, 20:30 (17 499)
Ivica Vrdoljak 83 (k)
Piast Gliwice 0-1 Wisła Kraków 17 lutego, 18:00 (6228)
Łukasz Garguła 59 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Widzew Łódź 14 lutego, 18:00 (3021)
Dariusz Kołodziej 81 (k)
Ruch Chorzów 1-0 Jagiellonia Białystok 16 lutego, 13:00 (5965)
Marek Zieńczuk 57
Zagłębie Lubin 3-0 Górnik Zabrze 16 lutego, 15:30 (6386)
David Abwo 14, 21, Adrian Błąd 19

Kolejka 23 - 22-23 lutego

Górnik Zabrze 0-3 Legia Warszawa 22 lutego, 18:30 (3000)
Iñaki Astiz 42, Miroslav Radović 78, 83
Jagiellonia Białystok 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 lutego, 18:00 (3976)
Bekim Balaj 24, Dani Quintana 55 - Piotr Malinowski 6, Dariusz Kołodziej 90
Korona Kielce 1-1 Zagłębie Lubin 23 lutego, 13:00 (7140)
Jacek Kiełb 54 - David Abwo 7
Pogoń Szczecin 5-1 Lech Poznań 21 lutego, 20:30 (11 568)
Marcin Robak 15, 31, 39 (k), 44, 72 - Dawid Kownacki 58
Śląsk Wrocław 2-3 Ruch Chorzów 23 lutego, 18:00 (12 272)
Marco Paixão 70, Luboš Adamec 88 - Grzegorz Kuświk 4, Maciej Jankowski 13, 61
Widzew Łódź 1-1 Piast Gliwice 22 lutego, 15:30 (6000)
Jakub Szumski 87 (s) - Bartosz Szeliga 81
Wisła Kraków 3-1 Cracovia 23 lutego, 15:30 (28 476)
Arkadiusz Głowacki 33, Semir Štilić 39, Łukasz Garguła 87 - Saïdi Ntibazonkiza 76
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Lechia Gdańsk 24 lutego, 18:00 (1620)
Patryk Tuszyński 25, 46, 79

Kolejka 24 - 1-2 marca

Cracovia 0-1 Śląsk Wrocław 2 marca, 13:00 (7652)
Marco Paixão 45
Górnik Zabrze 0-0 Korona Kielce 1 marca, 15:30 (3000)
Lech Poznań 4-0 Piast Gliwice 1 marca, 18:30 (13 621)
Szymon Pawłowski 35, 86, Łukasz Teodorczyk 75, Karol Linetty 90
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 28 lutego, 20:30 (11 291)
Legia Warszawa 0-3 Jagiellonia Białystok 2 marca, 18:00 (14 153)
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-0 w związku z awanturami na trybunach
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Pogoń Szczecin 3 marca, 18:00 (2951)
Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź 28 lutego, 18:00 (6800)
Filip Starzyński 31 (k), Grzegorz Kuświk 50 - Mateusz Cetnarski 80
Zagłębie Lubin 3-1 Zawisza Bydgoszcz 2 marca, 15:30 (7042)
Ľubomír Guldan 21, David Abwo 79, Arkadiusz Piech 82 - Michał Masłowski 84

Kolejka 25 - 8-9 marca

Jagiellonia Białystok 1-0 Zagłębie Lubin 8 marca, 15:30 (5060)
Rafał Grzyb 29
Korona Kielce 1-0 Lechia Gdańsk 7 marca, 18:00 (5530)
Vlastimir Jovanović 56
Piast Gliwice 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 marca, 15:30 (4629)
Pogoń Szczecin 0-0 Cracovia 9 marca, 13:00 (10 847)
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 9 marca, 18:00 (14 833)
Marco Paixão 66 (k) - Miroslav Radović 83
Widzew Łódź 2-2 Lech Poznań 10 marca, 18:00 (5900)
Marcin Kaczmarek 70, Eduards Višņakovs 78 - Manuel Arboleda 34, Łukasz Teodorczyk 54
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów 8 marca, 18:30 (10 288)
Grzegorz Kuświk 52
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Górnik Zabrze 7 marca, 20:30 (2874)
Vahan Gevorgyan 51, Sebastian Dudek 63, 68 - Bartosz Iwan 20

Kolejka 26 - 15-16 marca

Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 17 marca, 18:00 (5124)
Edgar Bernhardt 65
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 15 marca, 18:30 (3000)
Rafał Kosznik 32 - Jakub Bąk 47
Korona Kielce 1-1 Zawisza Bydgoszcz 14 marca, 18:00 (6755)
Radek Dejmek 13 - Sebastian Ziajka 81
Lech Poznań 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 marca, 20:30 (18 923)
Hubert Wołąkiewicz 31 (k), Mateusz Możdżeń 90 - Przemysław Pietruszka 63
Lechia Gdańsk 2-0 Widzew Łódź 15 marca, 15:30 (9175)
Stojan Vranješ 29, 76
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 16 marca, 13:00
Miroslav Radović 2, Ondrej Duda 36 - Wilde-Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82
bez udziału publiczności
Ruch Chorzów 0-2 Piast Gliwice 16 marca, 18:00 (6800)
Łukasz Hanzel 16, Wojciech Kędziora 49
Zagłębie Lubin 2-2 Śląsk Wrocław 16 marca, 15:30 (10 384)
Arkadiusz Piech 15, 79 - Jiří Bílek 54 (s), Rafał Grodzicki 83

Kolejka 27 - 22-23 marca

Jagiellonia Białystok 1-1 Korona Kielce 22 marca, 15:30 (5232)
Adam Dźwigała 90 - Przemysław Trytko 23
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 22 marca, 18:30 (22 497)
Szymon Pawłowski 32, Łukasz Teodorczyk 61 - Patryk Tuszyński 90
Piast Gliwice 1-2 Legia Warszawa 24 marca, 18:00 (5600)
Kamil Wilczek 10 - Ondrej Duda 43, Wladimer Dwaliszwili 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Cracovia 23 marca, 13:00 (3056)
Marek Sokołowski 61 (k) - Giánnis Papadópoulos 38
Pogoń Szczecin 3-1 Ruch Chorzów 23 marca, 15:30 (9152)
Maciej Dąbrowski 37, Takafumi Akahoshi 76, Marcin Robak 87 - Filip Starzyński 48 (k)
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 23 marca, 18:00 (10 992)
Marco Paixão 25 - Bartosz Iwan 80
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 21 marca, 18:00 (5100)
Wisła Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz 21 marca, 20:30 (7410)
Jorge Kadú 67

Kolejka 28 - 29-30 marca

Cracovia 1-1 Widzew Łódź 29 marca, 18:00 (7862)
Giánnis Papadópoulos 39 - Piotr Mroziński 62
Górnik Zabrze 3-3 Jagiellonia Białystok 30 marca, 18:00 (3000)
Przemysław Oziębała 23, Radosław Sobolewski 28, Bartosz Iwan 33 - Adam Dźwigała 42, Dani Quintana 50 (k), Dawid Plizga 81 (k)
Korona Kielce 2-2 Pogoń Szczecin 28 marca, 20:30 (6925)
Siergiej Chiżniczenko 19, Przemysław Trytko 39 - Marcin Robak 61, 85 (k)
w 22. minucie mecz został przerwany na 19 minut z powodu zadymienia boiska
Lechia Gdańsk 3-1 Piast Gliwice 29 marca, 20:30 (7705)
Piotr Grzelczak 49, Maciej Makuszewski 57, Stojan Vranješ 64 - Rubén Jurado 90
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 29 marca, 15:30 (28 238)
Miroslav Radović 37
Ruch Chorzów 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 marca, 18:00 (6200)
Marek Sokołowski 74 (k)
Zagłębie Lubin 3-1 Wisła Kraków 31 marca, 18:00 (4776)
Manuel Curto 86, Piotr Brożek 90 (s), Michał Nalepa 90 (s) - Łukasz Burliga 73
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Śląsk Wrocław 30 marca, 15:30 (4300)
Kamil Drygas 83

Kolejka 29 - 5-6 kwietnia

Cracovia 2-0 Górnik Zabrze 4 kwietnia, 20:30 (8273)
Saïdi Ntibazonkiza 2, Edgar Bernhardt 61
Lech Poznań 6-1 Jagiellonia Białystok 5 kwietnia, 20:30 (17 681)
Kasper Hämäläinen 7, Łukasz Teodorczyk 13, 24, 53, Dawid Kownacki 76, Gergő Lovrencsics 78 - Dani Quintana 89 (k)
Lechia Gdańsk 2-1 Zagłębie Lubin 5 kwietnia, 15:30 (11 765)
Piotr Grzelczak 3, Maciej Makuszewski 86 - Aleksander Kwiek 13
Legia Warszawa 3-0 Zawisza Bydgoszcz 6 kwietnia, 18:00 (17 701)
Miroslav Radović 48, 84, Michał Żyro 50
Piast Gliwice 2-2 Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 15:30 (4348)
Kamil Wilczek 41, 90 - Marcin Robak 40, Sebastian Rudol 55
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-3 Śląsk Wrocław 4 kwietnia, 18:00 (3000)
Marek Sokołowski 24 (k), 66 (k), Jan Blažek 63 - Dalibor Stevanović 21, 43, 82
Ruch Chorzów 2-0 Korona Kielce 7 kwietnia, 18:00 (5200)
Piotr Stawarczyk 44, Jakub Kowalski 61
Widzew Łódź 2-1 Wisła Kraków 5 kwietnia, 18:00 (6600)
Mariusz Rybicki 6, Mateusz Cetnarski 66 - Łukasz Garguła 57

Kolejka 30 - 12 kwietnia

Górnik Zabrze 0-3 Lech Poznań 12 kwietnia, 18:00 (3000)
Łukasz Teodorczyk 31, Kasper Hämäläinen 33, 51
W 55. minucie Bartosz Iwan (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Jagiellonia Białystok 1-1 Piast Gliwice 12 kwietnia, 18:00 (5299)
Dani Quintana 83 - Mateusz Matras 45
Korona Kielce 1-0 Cracovia 12 kwietnia, 18:00 (5933)
Maciej Korzym 69
Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź 12 kwietnia, 18:00 (10 183)
Marcin Robak 51
Śląsk Wrocław 1-0 Lechia Gdańsk 12 kwietnia, 18:00 (18 046)
Marco Paixão 55
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 kwietnia, 18:00 (5772)
Michał Miśkiewicz 1 (s)
W 70. minucie Łukasz Garguła (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-3 Legia Warszawa 12 kwietnia, 18:00 (9154)
Miłosz Przybecki 77 - Orlando Sá 2, Ivica Vrdoljak 20 (k), Hélio Pinto 45
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 18:00 (2874)
Bartłomiej Babiarz 43, Łukasz Surma 87, Grzegorz Kuświk 90

Kolejka 31 - 26-27 kwietnia

Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz 26 kwietnia, 20:30 (14 009)
Michał Żyro 70, Marek Saganowski 88
Lech Poznań 3-0 Wisła Kraków 25 kwietnia, 20:30 (19 105)
Łukasz Teodorczyk 7, Alan Uryga 11 (s), Kasper Hämäläinen 78
Ruch Chorzów 0-0 Lechia Gdańsk 27 kwietnia, 18:00 (6540)
Pogoń Szczecin 2-2 Górnik Zabrze 28 kwietnia, 18:00 (9317)
Marcin Robak 2, 45 - Bartosz Iwan 13, Radosław Sobolewski 67
Cracovia 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 kwietnia, 18:00 (6393)
Fabian Pawela 58
Jagiellonia Białystok 4-3 Piast Gliwice 26 kwietnia, 18:00 (4062)
Adam Dźwigała 37, Dani Quintana 41, 51, Mateusz Piątkowski 76 - Rubén Jurado 6, 83, Wojciech Kędziora 70
Korona Kielce 2-2 Widzew Łódź 27 kwietnia, 15:30 (6695)
Piotr Malarczyk 61, Maciej Korzym 74 - Mateusz Cetnarski 11 (k), Eduards Višņakovs 29
Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Lubin 26 kwietnia, 15:30 (11 156)
Marco Paixão 88

Kolejka 32 - 3-4 maja

Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa 3 maja, 18:00 (18 623)
Ondrej Duda 72
Wisła Kraków 5-0 Pogoń Szczecin 3 maja, 20:30 (4198)
Paweł Brożek 6, 60, 62, Wilde-Donald Guerrier 12, Semir Štilić 29
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Lech Poznań 5 maja, 18:00 (3200)
Vahan Gevorgyan 84 (k) - Kasper Hämäläinen 39, Tomasz Kędziora 57
Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 4 maja, 18:00 (3000)
Préjuce Nakoulma 5, Dzikamai Gwaze 12
W 76. minucie Filip Starzyński (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-0 Cracovia 4 maja, 15:30 (6000)
Eduards Višņakovs 34, Povilas Leimonas 85
Piast Gliwice 0-0 Śląsk Wrocław 3 maja, 15:30 (4703)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Jagiellonia Białystok 1 maja, 18:00 (3054)
Błażej Telichowski 50, Giorgi Popchadze 61 (s) - Dani Quintana 88
Zagłębie Lubin 0-0 Korona Kielce 5 maja, 20:30 (3172)

Kolejka 33 - 10-11 maja

Legia Warszawa 5-0 Wisła Kraków 9 maja, 20:30 (26 442)
Michał Żyro 20, Michał Kucharczyk 36, Tomasz Jodłowiec 44, Dossa Júnior 59, Marek Saganowski 79
Pogoń Szczecin 0-2 Lechia Gdańsk 10 maja, 18:00 (6894)
Maciej Makuszewski 33, Zaur Sadajew 38
Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze 10 maja, 20:30 (21 826)
Gergő Lovrencsics 5, 49 - Radosław Sobolewski 40
Ruch Chorzów 3-1 Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 18:00 (5800)
Filip Starzyński 63, 72, Maciej Jankowski 90 - Jorge Kadú 89
Cracovia 1-5 Piast Gliwice 10 maja, 15:30 (5896)
Adrian Klepczyński 90 (s) - Rubén Jurado 17, 58 (k), Kamil Wilczek 19, 63, Wojciech Kędziora 84 (k)
Śląsk Wrocław 1-0 Widzew Łódź 12 maja, 18:00 (5742)
Marco Paixão 87 (k)
Jagiellonia Białystok 1-0 Zagłębie Lubin 9 maja, 18:00 (3678)
Mateusz Piątkowski 27
Korona Kielce 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 15:30 (5967)
Przemysław Trytko 18 (k), Jacek Kiełb 86, Pavol Staňo 90 - Dariusz Łatka 2, Mateusz Stąporski 71

Kolejka 34 - 17-18 maja

Górnik Zabrze 2-3 Legia Warszawa 18 maja, 18:00 (3000)
Paweł Olkowski 24, 77 - Tomasz Jodłowiec 41, Michał Żyro 59, Michał Kucharczyk 62
Ruch Chorzów 2-2 Wisła Kraków 19 maja, 18:00 (6500)
Filip Starzyński 29 (k), Grzegorz Kuświk 38 - Paweł Brożek 24, 45 (k)
Lechia Gdańsk 2-1 Lech Poznań 16 maja, 20:30 (16 628)
Zaur Sadajew 22, 41 - Mateusz Możdżeń 26
Pogoń Szczecin 1-2 Zawisza Bydgoszcz 17 maja, 20:30 (4823)
Adam Frączczak 7 - Piotr Petasz 88, Jorge Kadú 90
Zagłębie Lubin 1-2 Cracovia 18 maja, 15:30 (5072)
Aleksander Kwiek 59 - Dawid Nowak 17, Krzysztof Nykiel 65
Korona Kielce 0-1 Piast Gliwice 17 maja, 18:00 (5465)
Kamil Wilczek 90
Widzew Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 16 maja, 18:00 (5000)
Aléx Bruno 43 - Maciej Gajos 16
Śląsk Wrocław 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 maja, 15:30 (6508)

Kolejka 35 - 24-25 maja

Legia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów 25 maja, 15:30 (27 617)
Miroslav Radović 75 - Filip Starzyński 30 (k), Piotr Stawarczyk 62
Wisła Kraków 2-3 Górnik Zabrze 24 maja, 13:00 (5371)
Semir Štilić 10, Wilde-Donald Guerrier 43 - Mateusz Zachara 3, Adam Danch 67, 86
Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin 24 maja, 15:30 (28 116)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Lechia Gdańsk 25 maja, 18:00 (3430)
Cracovia 1-1 Korona Kielce 23 maja, 18:00 (6276)
Damian Dąbrowski 37 - Michał Janota 65
Piast Gliwice 2-0 Zagłębie Lubin 23 maja, 20:30 (5649)
Rubén Jurado 47, Csaba Horváth 65
Jagiellonia Białystok 0-3 Śląsk Wrocław 22 maja, 18:00 (5006)
Dalibor Stevanović 13, Flávio Paixão 14, Dudu Paraíba 64
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Widzew Łódź 22 maja, 20:30 (3260)
Dariusz Kołodziej 22 (k), Damian Chmiel 59, Krzysztof Chrapek 90

Kolejka 36 - 27-28 maja

Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 28 maja, 20:30 (11 248)
Michał Kucharczyk 73
Lech Poznań 4-0 Ruch Chorzów 28 maja, 20:30 (14 053)
Szymon Pawłowski 36, Kasper Hämäläinen 38, Łukasz Teodorczyk 68, Daylon Claasen 78
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Górnik Zabrze 28 maja, 20:30 (1473)
Łukasz Nawotczyński 36 (s)
Lechia Gdańsk 2-2 Wisła Kraków 28 maja, 20:30 (12 433)
Stojan Vranješ 66 (k), 90 (k) - Semir Štilić 19, 81 (k)
Śląsk Wrocław 1-0 Cracovia 27 maja, 20:30 (6150)
Dudu Paraíba 31
Jagiellonia Białystok 4-4 Korona Kielce 27 maja, 20:30 (4206)
Dani Quintana 7 (k), 41, Maciej Gajos 9, Martin Baran 58 - Abzał Biejsiebiekow 47, Przemysław Trytko 60, 71, Maciej Korzym 69
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Zagłębie Lubin 27 maja, 20:30 (3300)
Krzysztof Chrapek 77, 87
W 51. minucie Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź x-x Piast Gliwice 27 maja, 20:30
w pierwotnym terminie mecz przerwany w 12. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie (28 maja, 20:30) dokończony
Widzew Łódź 2-1 Piast Gliwice 28 maja, 20:30 (3200)
Marek Wasiluk 30, Eduards Višņakovs 70 - Wojciech Kędziora 83
w pierwotnym terminie (27 maja, 20:30) mecz przerwany w 12. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony

Kolejka 37 - 31 maja-1 czerwca

Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 1 czerwca, 18:00 (29 749)
Ivica Vrdoljak 48 (k), Bartosz Bereszyński 85
Ruch Chorzów 0-0 Pogoń Szczecin 1 czerwca, 18:00 (8800)
Wisła Kraków 2-1 Zawisza Bydgoszcz 1 czerwca, 18:00 (4936)
Paweł Brożek 20, Semir Štilić 35 - Alvarinho 17
Górnik Zabrze 0-2 Lechia Gdańsk 1 czerwca, 18:00 (3000)
Stojan Vranješ 68 (k), 90 (k)
Cracovia 2-2 Jagiellonia Białystok 31 maja, 20:30 (6021)
Sebastian Steblecki 11, Bartłomiej Dudzic 31 - Jan Pawłowski 43, 87
Korona Kielce 1-5 Śląsk Wrocław 31 maja, 20:30 (6475)
Paweł Zieliński 13 (s) - Marco Paixão 35, 39 (k), 90, Dudu Paraíba 53, Sebastian Mila 83
Piast Gliwice 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31 maja, 20:30 (5953)
Wojciech Kędziora 8, Rubén Jurado 15 - Błażej Telichowski 51, Tomasz Górkiewicz 90
W 90. minucie Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-3 Widzew Łódź 31 maja, 20:30 (3426)
(wo)
Miłosz Przybecki 44, 74, Adam Banaś 47 - Mariusz Rybicki 37, Mateusz Cetnarski 40, Marcin Kaczmarek 56
W 45. minucie Mateusz Cetnarski (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 3-3 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców

I liga 2013/2014

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas