[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Jatta Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 3-4 sierpnia

Ruch Kozłów 0-3 Wilki Wilcza 3 sierpnia, 17:00
Przemysław Stebel 20, Piotr Buchalik 30, Mateusz Wiśniowski 76
Sokół Łany Wielkie 0-5 Sośnica Gliwice 4 sierpnia, 15:30
Tomasz Dura 21, 41, Remigiusz Sobek 33, Jędrzej Jasiński 73, Mateusz Szaruga 77
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-3 Jedność 32 Przyszowice 3 sierpnia, 18:00
Sławomir Kantor 26, Rafał Adamczyk 88 - Michał Fiedel 16, Marcin Paszek 57, 79
Piast II Gliwice 4-2 Czarni Pyskowice 3 sierpnia, 12:00
Daniel Orlikowski 29, 53, Patryk Fabian 58, Bartosz Kuc 72 - Damian Meżykowski 63, Paweł Kupiec 74
KS 94 Rachowice 0-3 Przyszłość Ciochowice 3 sierpnia, 17:00
Kewin Jonik 40, 69, 82
Naprzód Żernica 2-3 Tęcza Wielowieś 3 sierpnia, 17:00
Michał Zieliński 45, Grzegorz Przybyła 74 - Łukasz Krawczyk 41, Andreas Osman 55, Kewin Bieniek 60
Zaborze Zabrze 0-8 Gwarek Ornontowice 3 sierpnia, 17:00
Mateusz Rajca 20, Jakub Sewerin 26, Jakub Zdrzałek 37, 41, 49, Kacper Joachim 53, Jakub Długosz 67, Dawid Boczar 76
Naprzód Świbie 0-0 Zryw Radonia 4 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Młodość Rudno 5-1 Start Sierakowice 4 sierpnia, 17:00
Sebastian Misz 13, Sebastian Prochota 61, 72, Dariusz Sawicki 74, Mirosław Nowak 85 - Michał Kołodziej 80
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-2 Gwiazda Chudów 3 sierpnia, 17:00
k. 1-4
Marcin Pietrz 19, Robert Rosa 82 - Mateusz Miczka 8, Łukasz Górczyk 75
Tempo Paniówki 4-1 Orzeł Stanica 4 sierpnia, 15:00
Grzegorz Konopka 65, Mateusz Bogumiło 75, Marcin Modrzyński 77, 80 - Damian Kozdroń 87
Górnik III Zabrze 8-2 Zamkowiec Toszek 13 sierpnia, 18:00
Adrian Dziedzic 4, Kamil Grudziński 10, 19, Alan Lubaski 13, Wiktor Skała 44, Mateusz Pawlak 45, Jakub Janik 78, Jakub Krysiak 90 - Marek Koloch 62, 76
Concordia Knurów 1-11 Górnik II Zabrze 6 sierpnia, 18:00
Grzegorz Górka 55 - Kamil Lukoszek 47, Marko Zawada 48, 61, 77, Erwin Kołodziejczyk 52, 79, 82, Dariusz Kamiński 54, Bartosz Gałązkiewicz 62, 65, Jan Flak 87
Victoria Pilchowice 5-1 Sośnica II Gliwice 10 sierpnia, 17:00
Kamil Smaga 24 (s), Mariusz Józefowicz 44, Cristian Cucu 55, Kamil Borawski 57, Przemysław Rostkowski 77 - Piotr Kureczko 17
Orzeł Paczyna 5-6 Drama Kamieniec 10 sierpnia, 17:00
Tomasz Wolny 3, Patryk Mitkowski 23, 55, Dominik Harazmus 26, Daniel Cichocki 68 - Dawid Woźniak 25, Rafał Zmitrowicz 44, 54, 65, 86, 88
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 0-3 Ślązak Bycina 10 sierpnia, 17:00
Łukasz Bielecki 20, Kamil Kucharski 40, Daniel Adamski 80

II runda - 21 sierpnia

Górnik III Zabrze 0-3 Przyszłość Ciochowice 21 sierpnia, 17:30
Kewin Jonik 35, 49, 64
Victoria Pilchowice 3-0 Tęcza Wielowieś 21 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ślązak Bycina 2-6 Tempo Paniówki 21 sierpnia, 17:30
Sławomir Kaczmarczyk 14, Damian Wolany 36 - Mateusz Bogumiło 8, Artur Kuzia 15, Oskar Jendrychowski 25, 27, Mateusz Woźnica 40, Daniel Jóźwik 800
Gwiazda Chudów 0-8 Gwarek Ornontowice 21 sierpnia, 17:30
Tomasz Leszczyński 11, Jakub Sewerin 38, 61, Kacper Joachim 63, 64, Dawid Boczar 74, 81, Mateusz Nowara 79
Drama Kamieniec 6-1 Zryw Radonia 21 sierpnia, 17:30
Dawid Woźniak 22, Alan Błonka 43, 60, Rafał Zmitrowicz 64, Paweł Pigulla 75, Patryk Knitel 80 - Mateusz Kałuża 62
Sośnica Gliwice 2-1 Górnik II Zabrze 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Dura 42, Marcin Kiełpiński 88 - Dominik Skiba 17
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany
Piast II Gliwice 1-3 Wilki Wilcza 21 sierpnia, 17:30
Piotr Spende 84 - Wojciech Kędziora 29, Denis Oracz 31 (s), Mikołaj Ogaza 82
Młodość Rudno 2-1 Jedność 32 Przyszowice 21 sierpnia, 17:30
Sebastian Prochota 40, Kamil Zwiernik 42 - Piotr Szołtysek 25

III runda - 4 września

Sośnica Gliwice 1-4 Wilki Wilcza 11 września, 16:30
Krzysztof Borowiec 76 - Wojciech Kędziora 16, Kamil Wawoczny 69, Przemysław Stebel 80, Marcin Leszczyński 86
Tempo Paniówki 4-4 Młodość Rudno 4 września, 17:00
k. 6-7
Oskar Jendrychowski 8, 55, Mateusz Bogumiło 43, Daniel Bartoszek 71 - Mirosław Nowak 37, 82, Kamil Zwiernik 42, Dawid Rakoczy 77
Przyszłość Ciochowice 0-2 Gwarek Ornontowice 4 września, 17:00
Jakub Zdrzałek 36, Dawid Boczar 64
Drama Kamieniec 5-2 Victoria Pilchowice 4 września, 17:00
Przemysław Orzeszek 13, Marek Król 24, Sebastian Kujawa 53, Rafał Zmitrowicz 77, 83 - Przemysław Rostkowski 29, Krzysztof Fryś 40

1/2 finału - 18 września

Drama Kamieniec 1-10 Młodość Rudno 18 września, 16:00
Dawid Woźniak 67 - Mirosław Nowak 4, 87, Bartłomiej Pankowski 9, 65, 82, Sebastian Misz 13, Mateusz Gold 38, 72, Szymon Brzoza 41, Damian Klonek 60
Wilki Wilcza 3-0 Gwarek Ornontowice 25 września, 16:00
Damian Bartos 29, Marcin Leszczyński 43, Przemysław Stebel 56

Finał - 1 kwietnia

Młodość Rudno - Wilki Wilcza
w Rudnie / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas