[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 14 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2019, 17:00 - siedziba Podokręgu Bytom)
Gwarek Tarnowskie Góry, Silesia Miechowice (Bytom), Sokół Orzech, Szombierki Bytom - wolny los

Arbiter Bytom 1-9 Odra Miasteczko Śląskie 13 sierpnia, 18:00
w Miasteczku Śląskim; Arbiter gospodarzem
Tęcza Zendek 2-4 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 14 sierpnia, 18:00
Kacper Sroka 54, Rafał Madej 82 - Dawid Świerkowski 37, 41, Paweł Krawczyk 38, Wojciech Kubicki 85
Rodło Górniki (Bytom) 3-0 Nitron Krupski Młyn 14 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Drama Zbrosławice 14 sierpnia, 18:00
Mateusz Mrożek 90
Olimpia Boruszowice 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 14 sierpnia, 18:00
Daniel Gondek 28, Piotr Bogacki 35, Michał Soporski 82 - Łukasz Malec 89
Orzeł Miedary 4-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 14 sierpnia, 18:00
k. 3-2
Piotr Kocot 28, 42, Dawid Miszok 57, 84 - Manuel Chwolik 6, 26, 44, Karol Banaś 13
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-0 Polonia Bytom 14 sierpnia, 18:00
(wo)
Dawid Wypych 27 - Dominik Konieczny 13, Jakub Belica 34, Jonasz Madeja 52, Patryk Stefański 55
w Bytomiu; Czarni gospodarzem / na boisku 1-4
Nadzieja Bytom 0-21 Ruch Radzionków 14 sierpnia, 18:00
Michał Szromek 3, 25, 32, Marcin Trzcionka 16, 60, Mateusz Pietryga 20, 63, Mikołaj Łabojko 22, 79, Dawid Gajewski 31, 34, Łukasz Jaworek 44, Patryk Wnuk 58, Amine Mohamed Boudguiga 65, 68, 69, 76, 89, Przemysław Figna 86, Oktawian Kopica 87, Daniel Skalski 90

II runda - 4 września
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie), Orzeł Miedary, Silesia Miechowice (Bytom), Szombierki Bytom - wolny los

Olimpia Boruszowice 0-6 Drama Zbrosławice 4 września, 17:00
Marcin Jakubowski 9, Marcin Wujek 45 (k), 77 (k), Damian Cziba 50, 70, Tadeusz Urbainczyk 68
Odra Miasteczko Śląskie 1-8 Gwarek Tarnowskie Góry 4 września, 17:00
Kevin Kołodziej 42 (s) - Mateusz Mazurek 4, Tomasz Polak 21, Dawid Jarka 43, 44, Kamil Bętkowski 53 (k), Patryk Joachim 65, Sebastian Dworaczek 69, Dawid Fojcik 75
Sokół Orzech 0-2 Ruch Radzionków 4 września, 17:00
Kevin Rocki 31, Kamil Kopeć 40
Rodło Górniki (Bytom) 0-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4 września, 17:00

III runda - 18 września

Silesia Miechowice (Bytom) 0-7 Drama Zbrosławice 18 września, 16:30
Tadeusz Urbainczyk 24, 43, 48, 69, Wojciech Gałęziok 68, Damian Cziba 75, Artur Koschny 83
Ruch Radzionków 0-6 Gwarek Tarnowskie Góry 18 września, 18:00
Rafał Kuliński 26, Kamil Kopeć 31 (s), Konrad Pipia 43, Patryk Joachim 44, Patryk Timochina 46, Adrian Pytlik 68
Orzeł Miedary 0-2 Szombierki Bytom 25 września, 16:30
Tomasz Rybak 12, Remigiusz Malicki 40
w pierwotnym terminie (18 września, 16:30) odwołany
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 18 września, 16:30
k. 5-4
Wojciech Kubicki 10, Sebastian Danecki 18 - Bartłomiej Lizurek 57, Dawid Wypych 78

1/2 finału - 2 października

Drama Zbrosławice 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 15 października, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (2 października, 16:00) odwołany / gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-8 Szombierki Bytom 2 października, 16:00
Kamil Moritz 13, 60, 76, Mateusz Kaiser 28, Marek Szubert 32, Łukasz Mieszczak 54, 80, Dominik Cieszyński 78

Finał

Gwarek Tarnowskie Góry - Szombierki Bytom
zostanie rozegrany wiosną 2020

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas