[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Tychy

I runda - 3-4 sierpnia

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-3 Polonia Łaziska Górne 7 sierpnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 sierpnia, 17:00) odwołany / gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem
LKS Studzienice 4-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 3 sierpnia, 17:00
Wojciech Janosz 28, Mateusz Żemła 63, 72, Mateusz Tomaszczyk 81 - Michał Puchała 54
GTS Bojszowy 1-4 GKS II Tychy 4 sierpnia, 17:00
Pawło Sawełenko 40 - Michał Staniucha 17, Nikolas Wróblewski 19, Kajetan Rutkowski 70, Mariusz Bojarski 88 (k)
w Tychach; GTS gospodarzem
LKS Wisła Wielka 0-7 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 sierpnia, 17:30
Wojciech Łaski 15, Mateusz Szatkowski 17, Tomasz Dzida 63, Szymon Zalewski 65, Dawid Morcinek 68, 85, Piotr Trąd 70
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-3 LKS Studzionka 4 sierpnia, 17:00
Mateusz Matejko 19, 38 - Stanisław Kowalczyk 18, Wojciech Czerwiński 33, Karol Sodzawiczny 90
Krupiński Suszec 0-2 LKS Woszczyce (Orzesze) 3 sierpnia, 17:00
Dawid Kancelista 64, Tomasz Pietrzok 85
MKS II Lędziny 0-3 UKS Warszowice 4 sierpnia, 17:00
Paweł Orszulik 10, Dawid Schab 30, Mateusz Rutka 44
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-1 LKS Brzeźce 3 sierpnia, 17:00
k. 1-3
Adrian Gąsior 13 - Patryk Sleziona 35
Czułowianka Tychy 1-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 sierpnia, 16:00
Szymon Wróbel 85 - Ryszard Białas 43, Marek Kołodziejczyk 52, Dawid Bojarski 56
Fortuna Wyry 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój 4 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Leśnik Kobiór 0-2 Iskra Pszczyna 3 sierpnia, 17:00
Radosław Rakowski 19, Tomasz Zawadzki 33
MKS Lędziny 2-1 Sokół Wola 3 sierpnia, 17:00
Łukasz Malicki 17, Grzegorz Kostrzewa 30 - Jakub Krawczyk 63

II runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2019 - siedziba Podokręgu Tychy)
GKS II Tychy, LKS Studzienice, LKS Woszczyce (Orzesze), Pniówek Pawłowice Śląskie - wolny los

UKS Warszowice 2-5 Polonia Łaziska Górne 21 sierpnia, 17:00
Marcin Dziendziel 25, Błażej Krupka 48 - Kamil Uniejewski 18, Bartosz Smyla 21, Władysław Pedenko 76, Gabriel Nowak 84, Dawid Hewlik 87
LKS Studzionka 2-1 MKS Lędziny 21 sierpnia, 17:00
Tomasz Czerwiński 38, Robert Dunat 48 - Grzegorz Kostrzewa 31
LKS Brzeźce 0-4 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 11 września, 17:00
Piotr Kokoszka 31, Marek Kołodziejczyk 35, Olaf Augustyniak 65, Daniel Olszewski 89
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Iskra Pszczyna 1-4 LKS Goczałkowice Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Tomasz Cempura 37 - Łukasz Hanzel 11, 63, Damian Furczyk 83, Marek Jonda 89

1/4 finału - 11 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2019, 11:00 - siedziba Podokręgu Tychy)

LKS Studzienice 2-5 GKS II Tychy 11 września, 16:30
Łukasz Kopczyk 26 (s), Krystian Węglarz 84 - Nikolas Wróblewski 22, 38, Michał Staniucha 25, Bruno Worotyński 80, 83
LKS Woszczyce (Orzesze) 0-8 LKS Goczałkowice Zdrój 11 września, 16:30
Dawid Kukułka 3 (s), Dawid Ogrocki 6, 45, Piotr Ćwielong 31, Bartosz Kiełbasa 70, Daniel Biela 77, Damian Baron 79, Jakub Benek 84
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-7 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 września, 16:30
Piotr Trąd 4, 79, Bartosz Waśkiewicz 53, Damian Zajączkowski 58, 65, Dawid Hanzel 73, 89
LKS Studzionka 0-4 Polonia Łaziska Górne 11 września, 16:30
Błażej Prochownik 2, Szymon Bandura 65, Bartosz Smyla 68, Bartosz Just 85

1/2 finału - 2 października

GKS II Tychy 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 października, 16:00
k. 2-4
LKS Goczałkowice Zdrój 0-3 Polonia Łaziska Górne 2 października, 16:00
Dawid Hewlik 4, 14, 44

Finał - 1 marca

Polonia Łaziska Górne - Pniówek Pawłowice Śląskie

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas