[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

I runda - 3-4 sierpnia

Groń Bujaków 1-2 Zamek Grodziec Śląski 3 sierpnia, 16:00 (50)
Szymon Fołta 33 - Dawid Hatala 17, Norbert Kubala 79
Pasjonat Dankowice 1-2 Drzewiarz Jasienica 3 sierpnia, 16:00 (60)
Wojciech Małysz 20 - Dariusz Łoś 60, Kacper Gawor 66
Sokół Hecznarowice 0-3 Pionier Pisarzowice 3 sierpnia, 16:00 (110)
Michał Strzeżoń 73, Łukasz Nycz 83, Hassib Jedidi 88
Orzeł Kozy 2-4 KS Bestwinka 3 sierpnia, 16:00 (150)
Michał Glos 30, Patryk Pieczora 35 - Piotr Wydmański 42, 66, 75, 90
Rekord II Bielsko-Biała 1-4 Spójnia Landek 4 sierpnia, 17:00
Mateusz Tomko 5 - Szymon Kubica 7, Kamil Jaroś 21, Piotr Fortuna 82, Bartosz Rutkowski 90
LKS Łodygowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 3 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
LKS Bestwina 1-3 Rekord Bielsko-Biała 14 sierpnia, 18:00 (100)
Szymon Skęczek 50 - Marcin Wróbel 35, 41, Michał Czernek 72
w pierwotnym terminie (3 sierpnia, 17:00) odwołany
Centrum Ligota 0-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 sierpnia, 17:00
Mikołaj Wania 27, 67, Dawid Kukuła 38, Bartosz Gąsiorek 83
GLKS Wilkowice 3-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 sierpnia, 17:00 (66)
Mateusz Fiedor 8, 35, Jakub Caputa 39 - Dawid Byrdziak 18
Rotuz Bronów 0-6 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 sierpnia, 17:00 (110)
Mateusz Wajdzik 15, 38, Łukasz Szędzielarz 35, Kacper Polakowski 69, Rafał Żurek 78, Jakub Niemczyk 85
KS Międzyrzecze 1-3 Czarni Jaworze 4 sierpnia, 17:00 (100)
Jakub Denys 89 - Szymon Duława 22, Bogdan Legieć 43, Patryk Strzelczyk 50
Soła Kobiernice 0-6 LKS Czaniec 6 sierpnia, 18:00
Kamil Karcz 5, 19, Maciej Felsh 40, Ilja Nozdrin-Płotnickij 48, Paweł Kozioł 60, Wojciech Loranc 85

II runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2019 - siedziba Podokręgu Bielsko-Biała)

BKS Stal Bielsko-Biała 1-8 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 sierpnia, 17:30
Janusz Bąk 3 - Kacper Polakowski 11, 16, 38, Błażej Adamiec 21, Rafał Żurek 74, Mateusz Kubica 81, Łukasz Mąka 85, Mateusz Wajdzik 88
Spójnia Landek 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:30
Daniel Sobas 27, Jakub Więzik 49, Kacper Zaremba 90 (s) - Aleksander Maj 25
KS Bestwinka 1-3 Drzewiarz Jasienica 28 sierpnia, 17:30
Piotr Wydmański 23 - Bartłomiej Ślosarczyk 14, Jakub Szlosek 53, Szymon Królak 84
Czarni Jaworze 0-7 Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia, 18:00
Dawid Jampich 25, Marcin Kozina 31, 39, Michał Czernek 44, Marcin Wróbel 60, Mateusz Gleń 71, Mateusz Waliczek 75
Zamek Grodziec Śląski 0-1 GLKS Wilkowice 21 sierpnia, 18:00
Jakub Caputa 85 (k)
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:30) odwołany
Pionier Pisarzowice 0-4 LKS Czaniec 20 sierpnia, 17:30
Ilja Nozdrin-Płotnickij 55, 88, Paweł Kozioł 63 (k), 75

1/4 finału - 18 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2019 - siedziba Podokręgu Bielsko-Biała)
GLKS Wilkowice, LKS Czaniec - wolny los

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 11 września, 16:30
Dariusz Rucki 10, Marcin Czaicki 59, Mateusz Gleń 70
Drzewiarz Jasienica 1-1 Spójnia Landek 18 września, 16:30
k. 3-4
Bartosz Sekuła 7 - Bartosz Rutkowski 45
w Landeku; Drzewiarz gospodarzem

1/2 finału - 2 października

Spójnia Landek 1-0 Rekord Bielsko-Biała 1 października, 16:00
Kamil Jaroś 75
GLKS Wilkowice 0-4 LKS Czaniec 2 października, 16:30
Kamil Karcz 37, Filip Handy 54, Ilja Nozdrin-Płotnickij 77, Paweł Kozioł 90

Finał - 23 listopada

Spójnia Landek 3-0 LKS Czaniec 23 listopada, 12:00
Bartosz Rutkowski 72 (k), Marcin Habdas 85, Piotr Olszowski 90
w Jaworzu

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas