[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 27-28 lipca
GKS Kaczyce - wolny los

Błyskawica Drogomyśl 2-1 Beskid 09 Skoczów 27 lipca, 17:00
Dominik Loska 68, Krzysztof Koczur 90 - Szymon Bezeg 86
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-1 Piast Cieszyn 27 lipca, 17:00 (100)
Przemysław Piekar 30, Damian Kozłowski 64, Martin Skácelík 69 (s) - Patryk Skakuj 81 (k)
Olza Pogwizdów 3-5 Spójnia Zebrzydowice 27 lipca, 17:00 (50)
Sebastian Szeląg 5, Kacper Gąska 63, Tomasz Węglorz 68 - Robert Janulek 22 (k), Tomasz Śleziona 35, 74, 76, Wojciech Grygierek 58
Orzeł Zabłocie 1-1 Cukrownik Chybie 27 lipca, 17:00 (100)
k. 4-2
Łukasz Szczygielski 79 - Konrad Michalski 41
LKS Pogórze 0-3 Tempo Puńców 28 lipca, 11:00 (100)
Tomasz Stasiak 3, Mateusz Wigezzi 50, Jakub Węglorz 86
Beskid Brenna 3-0 Błękitni Pierściec 28 lipca, 11:00
(wo)
Kamil Szadkowski 9, Maciej Mielniczek 48, Rafał Szczotka 55 (k), Seweryn Bujok 60
na boisku 0-4
Olimpia Goleszów 0-6 WSS Wisła 28 lipca, 16:00 (70)
Szymon Płoszaj 35 (k), 86, Jakub Marekwica 47, Sebastian Juroszek 53, 82, Marcin Mazurek 88
Iskra Iskrzyczyn 2-5 LKS 99 Pruchna 28 lipca, 17:00 (40)
Marcin Bajger 83, Marcin Szymala 86 - Marcin Siekierka 10, 57, Damian Hojka 27, Michał Chrysteczko 50, Wojciech Rzońca 80
Piast II Cieszyn 3-2 Wisła Strumień 28 lipca, 17:00 (100)
Tomasz Szyper 57, 65, Adrian Kiejnig 90 - Maksymilian Szczypka 14, Artur Pryczek 74
Góral Istebna 4-3 Kuźnia Ustroń 28 lipca, 18:00 (200)
Filip Zogata 36, 50, Andrzej Łacek 52, Dawid Wawrzacz 66 - Mychajło Ławruk 14, Adrian Sikora 20, Maksymilian Wojtasik 60 (k)

II runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2019 - siedziba PPN Skoczów)
Beskid Brenna, Błyskawica Drogomyśl, Spójnia Zebrzydowice, Tempo Puńców, WSS Wisła - wolny los

GKS Kaczyce 0-4 LKS 99 Pruchna 15 sierpnia, 17:00
Miłosz Brejza 13 (s), Damian Hojka 27, Marcin Siekierka 57, Marcin Wysiński 74
Orzeł Zabłocie 2-0 Góral Istebna 15 sierpnia, 17:00
Jakub Puzoń 13, Leszek Dziędziel 75
Piast II Cieszyn 6-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 15 sierpnia, 14:00
Tomasz Szyper 16, 36, Pavel Zahatlan 24, 90, Patryk Skakuj 50, Artur Rybka 67 - nieznany 48

III runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2019 - siedziba PPN Skoczów)

Beskid Brenna 2-0 Spójnia Zebrzydowice 15 sierpnia, 17:00
Jan Greń 44, Jerzy Szymura 67
LKS 99 Pruchna 1-4 WSS Wisła 28 sierpnia, 17:00
Damian Hojka 81 - Jakub Marekwica 9, Szymon Woźniczka 47, 84, Dawid Mazurek 65
Orzeł Zabłocie 1-5 Błyskawica Drogomyśl 4 września, 17:00
Dawid Pisarek 45 - Bartosz Szołtys 17, 52, Łukasz Góraczewski 54, Damian Stawicki 66, Tomasz Huzarewicz 81
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Piast II Cieszyn 1-2 Tempo Puńców 28 sierpnia, 17:00
Maciej Rucki 90 (s) - Tomasz Stasiak 33, Alan Pastuszak 37

1/2 finału - 18 września

Błyskawica Drogomyśl 3-1 Tempo Puńców 18 września, 16:30
Mateusz Bawoł 18, Krzysztof Koczur 57, Damian Żyła 90 - Tomasz Olszar 15
Beskid Brenna 2-1 WSS Wisła 24 września, 16:45
Łukasz Pietrzyk 31, Jerzy Szymura 89 - Szymon Płoszaj 49

Finał - 2 października

Beskid Brenna 0-4 Błyskawica Drogomyśl 2 października, 16:30
Łukasz Halama 21, Łukasz Górczewski 44, Michał Grześ 71, Daniel Krzempek 87
w Brennej

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas