[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 10-11 sierpnia
Gmina Kłomnice, Grom Cykarzew, Jura Niegowa, Kolegium Sędziów Częstochowa, MKS Myszków, Olimpia Truskolasy, Pogoń Kamyk, Polonia Poraj, Raków II Częstochowa, Skra/Nobilito Częstochowa, Stradom Częstochowa, Warta Mstów, Zieloni Żarki, Znicz Kłobuck - wolny los

Biała Gwiazda Krasice 5-1 Orkan Rzerzęczyce 10 sierpnia, 17:00
Patryk Chmielarz 23, 82, Łukasz Boral 44, Maciej Boral 55, Cezary Klemczyk 86 - Damian Bekus 7
Czarni Starcza 5-3 Olimpia Huta Stara 8 sierpnia, 18:30
Łukasz Nowak 29, 40, Łukasz Krzyczmanik 36, 39, Dominik Badora 74 - Bartłomiej Liszczyk 15 (s), Paweł Kowalczyk 69, Łukasz Wlazło 77
Pilica Koniecpol 5-4 LKS Kamienica Polska 10 sierpnia, 11:00
Adrian Sterczewski 17 (s), Paweł Prokop 52, Przemysław Samek 61, 74, 89 - Bartosz Hacaś 13, 22, Przemysław Sikora 53, 55
Grom Miedźno 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 7 sierpnia, 18:30
Sylwester Miętkiewicz 40 (k), Przemysław Lis 77 (k) - Jakub Skoczek 22
Victoria Częstochowa 0-3 Płomień Czarny Las 10 sierpnia, 17:00
(wo)
Mateusz Cichuta 40, Szymon Mendak 57, Jakub Jędryszczak 79
na boisku 3-0
Junior Szarlejka 1-4 Oksza Łobodno 9 sierpnia, 18:30
Tomasz Kozak 45 - Tomasz Turek 51, 63, Dawid Pietrzak 65, Adrian Kasprzyk 88
Lot Konopiska 0-1 Lotnik Kościelec 10 sierpnia, 15:00
Piotr Knapik 79
Warta Myszków 3-3 LZS Mrzygłód (Myszków) 13 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Aleksander Szerszeń 47, 51, 61 - Mateusz Rusek 5, Mateusz Wosik 23, Karol Ostalski 30
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany

II runda - 21 sierpnia
Biała Gwiazda Krasice, Czarni Starcza, Gmina Kłomnice, Grom Miedźno, Oksza Łobodno, Olimpia Truskolasy, Pilica Koniecpol, Płomień Czarny Las, Polonia Poraj, Raków II Częstochowa - wolny los

Kolegium Sędziów Częstochowa 1-1 Grom Cykarzew 28 sierpnia, 18:30
k. 5-4
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Stradom Częstochowa 0-6 Znicz Kłobuck 20 sierpnia, 18:00
Maciej Wolski 3, Alan Jaworski 37, Kamil Wojtyra 47, 48, 72, Maciej Obodecki 85
Lotnik Kościelec 1-0 Pogoń Kamyk 28 sierpnia, 17:30
Mateusz Kyzioł 12
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Skra/Nobilito Częstochowa 0-3 MKS Myszków 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Warta Mstów 1-6 Zieloni Żarki 27 sierpnia, 17:30
Bartłomiej Rak 75 - Konrad Skoczylas 9, 46, Mateusz Niedbała 21, Bartosz Gliński 22, Wiktor Gordel 55, Bartosz Zachara 63
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Jura Niegowa 7-1 LZS Mrzygłód (Myszków) 21 sierpnia, 17:00
Dawid Siwek 4, 44, Cyprian Czyż 33, 35, Norbert Pilis 65, Michał Haładus 70, Paweł Pikuła 80 - Patryk Czerwiński 72

III runda - 4 września

Jura Niegowa 7-0 Płomień Czarny Las 4 września, 16:30
Michał Jawura 15, 80, Tomasz Latos 16, Adam Haładus 20, Rafał Bacior 43, Adrian Lech 52, Krystian Beleć 83
Czarni Starcza 6-2 Lotnik Kościelec 4 września, 17:30
Łukasz Nowak 17, 74, 86, Patryk Korzec 20, Dominik Badora 56, Łukasz Krzyczmanik 86 - Łukasz Ciecierski 15, Damian Kotas 51
Gmina Kłomnice 0-4 Raków II Częstochowa 4 września, 17:30
Filip Głasek 24, Adrian Bajkiewicz 50, Bartosz Chłód 55 (k), Kacper Chiliński 69
Zieloni Żarki 2-5 Znicz Kłobuck 3 września, 17:00
Bartosz Gliński 13, 37 - Dominik Marek 5, Kamil Wojtyra 11, 55, Alan Jaworski 27, Dawid Wojtyra 90
w Kłobucku; Zieloni gospodarzem
Olimpia Truskolasy 2-4 Polonia Poraj 4 września, 16:30
Krzysztof Rendak 9, 38 - Mateusz Mielczarek 27, 35, Marcin Kowalski 60, 88
Grom Miedźno 2-2 MKS Myszków 3 września, 17:15
k. 1-4
Mateusz Pełka 38, Szymon Jóźwiak 90 - Michał Kowalczyk 71, Maciej Swatek 77
Biała Gwiazda Krasice 3-1 Pilica Koniecpol 4 września, 16:30
Kamil Boral 57, 86, Maciej Boral 70 - Dominik Kurek 15
Kolegium Sędziów Częstochowa 0-3 Oksza Łobodno 4 września, 16:30
(wo)
na boisku 3-2

1/4 finału - 18 września

Znicz Kłobuck 3-0 MKS Myszków 25 września, 16:00
Łukasz Kmieć 24, Kamil Wojtyra 60, Maciej Wolski 84
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany
Jura Niegowa 1-8 Raków II Częstochowa 18 września, 16:00
Adam Haładus 35 - Filip Głasek 3, Jakub Bator 6, Adrian Bajkiewicz 26, Oskar Januszewski 27, Michał Kobyłkiewicz 49, 65, 85, Adrian Krysik 69
Biała Gwiazda Krasice 0-5 Czarni Starcza 18 września, 16:00
Patryk Korzec 17, Mateusz Janczyk 20, Łukasz Nowak 26, 75, Łukasz Krzyczmanik 37
Oksza Łobodno 1-1 Polonia Poraj 18 września, 16:00
k. 5-3
Mateusz Grad 32 - Mateusz Piątkowski 11

1/2 finału - 9 października

Oksza Łobodno 1-2 Znicz Kłobuck 9 października, 15:30
Tomasz Turek 60 - Kamil Wojtyra 81, Dawid Wojtyra 90
Czarni Starcza 0-4 Raków II Częstochowa 23 listopada, 13:00
Jakub Budnicki 36, Mateusz Kaczmarek 53, Filip Głasek 54, 69
w pierwotnym terminie (9 października, 15:30) odwołany

Finał - 7 marca

Znicz Kłobuck 1-2 Raków II Częstochowa 7 marca, 14:00
Kamil Wojtyra 31 - Bryan Nouvier 69, Oskar Krzyżak 90
w Kościelcu

Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN - Racibórz)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas