[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 15 sierpnia

KS Szczerbice 0-3 Odra Wodzisław Śląski 4 września, 16:00
Damian Tarka 58, Patryk Dudziński 90, 90
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
KS Kleszczów (Żory) 2-2 Górnik Radlin 15 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Adrian Jankowiak 30, Krzysztof Kowalczyk 81 - Daniel Chyczewski 14, Wojciech Frycz 28
Naprzód Rydułtowy 3-1 Forteca Świerklany 15 sierpnia, 17:00
Marcin Tlon 30, 34, Sebastian Margeciok 90 - Maciej Kasprzak 82
Borowik Szczejkowice 3-6 ROW 1964 II Rybnik 15 sierpnia, 17:00
Artur Trela 26, 44, Artur Szala 42 - Mateusz Mosz 56, 62, 63, 70, 90, Jakub Koch 73
Płomień Połomia 2-6 Unia Książenice 15 sierpnia, 17:00
Konrad Cieślak 10, Łukasz Sell 26 - Piotr Kwoska 50, Paweł Polak 57, Marcin Kuczera 69, 82, Patryk Grzybek 85, Łukasz Michalski 88
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Orzeł Palowice 15 sierpnia, 17:00
Daniel Gryman 9, Filip Łukasik 12, Szymon Kuś 73, 81 - Mateusz Pyszny 31
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-7 Polonia Łaziska Rybnickie 15 sierpnia, 17:00
Piotr Sitek 14, Paweł Hojka 22, 37, Krystian Dudzik 48, Mateusz Marcisz 76, Rafał Herda 78, Mateusz Kafka 90
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 sierpnia, 17:00
Robert Szymura 43 - Robert Tkocz 67, 70, Mateusz Danieluk 87
LKS Skrbeńsko 0-0 Jedność Jejkowice 15 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 LKS II Bełk 15 sierpnia, 11:00
k. 4-5
Rafał Karpowicz 65 - Kacper Górka 50
KP Kamień (Rybnik) 1-4 Inter Krostoszowice 15 sierpnia, 17:00
Rafał Papuga 62 - Mateusz Kurzydym 22, Przemysław Kurtyka 60, Paweł Siejok 80, 87
Polonia Marklowice 3-0 LKS Bełk 14 sierpnia, 17:00
(wo)
Tobiasz Wodecki 23, 66, 82, Damian Olczak 25, 29, Bartosz Wójcik 71, Kamil Maj 74
na boisku 0-7
LKS Baranowice (Żory) 3-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Piotr Tomecki 50 - Artur Łaciok 43, Grzegorz Piełka 66, Grzegorz Sułkowski 90
na boisku 1-3
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-11 ROW 1964 Rybnik 4 września, 16:00
Paweł Mandrysz 10, 26, Dawid Plizga 21, Dawid Niedźwiedzki 31, Alan Sadowski 32, Jan Janik 53, Kamil Spratek 55, 69, 77, Marek Krotofil 72, Jarosław Baranśkyj 81
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Start Mszana 2-3 Gwiazda Skrzyszów 15 sierpnia, 17:00
Robert Dzierżęga 61, Daniel Cichy 84 - Grzegorz Gojny 2, 73, Mirosław Stabla 68
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 sierpnia, 17:00
Paweł Dolaciński 20, Marcin Mosgalik 87 - Krzysztof Konopacki 15, Piotr Chmiel 70, 85, Kacper Szadkowski 90

II runda - 11 września

GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 11 września, 16:00
Mateusz Danieluk 15
Naprzód Rydułtowy 1-2 ROW 1964 Rybnik 18 września, 16:00
Łukasz Wolski 51 - Wiktor Plejak 7, Jarosław Baranśkyj 17
Inter Krostoszowice 1-11 ROW 1964 II Rybnik 11 września, 16:00
Przemysław Oślizło 8 - Szymon Kuzior 7, 53, Aleksander Folmert 14, Szymon Wilk 28, Mateusz Mosz 30, 50, Mateusz Budak 32, Mateusz Król 62, 86, Mateusz Kokot 64, Kamil Gaweł 72
LKS Baranowice (Żory) 3-6 LKS II Bełk 11 września, 16:00
Daniel Zielonka 9, 37, Michał Adamczyk 55 - Kacper Górka 17, Karol Paryła 27, 83, Sławomir Paluch 82, Tobiasz Wodecki 88, 89
Górnik Radlin 4-2 Polonia Marklowice 11 września, 16:00
Michał Jaskólski 21, Tomasz Kunatowski 23, Michał Szulik 33, Daniel Chyczewski 35 - Dawid Lubas 6, Marcin Plura 83
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 11 września, 16:00
Piotr Chmiel 12 - Paweł Sadowski 50, Krzysztof Sadowski 71, Mateusz Marcisz 82
LKS Skrbeńsko 1-7 Unia Książenice 11 września, 16:00
Piotr Mojżesz 62 - Piotr Kwoska 4, 21, 22, Marcin Kuczera 15, 58, Patryk Kaczmarzyk 20, 37
Gwiazda Skrzyszów 0-3 Odra Wodzisław Śląski 11 września, 16:00
Patryk Dudziński 20, Damian Tarka 65, Filip Franiczek 90
w Wodzisławiu Śląskim; Gwiazda gospodarzem

III runda - 2 października

Górnik Radlin 0-3 Unia Książenice 2 października, 15:30
Marcin Kuczera 68, 83, Jacek Drapacz 70
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-5 ROW 1964 Rybnik 2 października, 15:30
Adam Witoszek 70 - Przemysław Trytko 21, Marcin Wodecki 74, 80, 90, 90
LKS II Bełk 0-4 Odra Wodzisław Śląski 2 października, 15:30
Bartosz Pikul 27, Emmanuel Sarki 30, Paweł Juraszczyk 34, Piotr Szymiczek 66
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 ROW 1964 II Rybnik 2 października, 15:30
k. 3-1

1/2 finału - 30 listopada
(Losowanie - 10 października 2019, 16:00 - siedziba Podokręgu Rybnik)

Odra Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik 29 lutego, 17:00
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (20 listopada, 18:00) odwołany
Polonia Łaziska Rybnickie - Unia Książenice 23 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:00) odwołany

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas