[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Pruszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AP Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Znicz Pruszków    
 2 Ursus Warszawa    
 3 AP Jagiellonia Białystok    
 4 MKS Polonia Warszawa    
 5 UKS SMS Łódź    
 6 Legia Warszawa    
 7 GKS Bełchatów    
 8 Escola Varsovia Warszawa    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Znicz Pruszków - Escola Varsovia Warszawa 16 sierpnia, 17:45
Ursus Warszawa - GKS Bełchatów 15 sierpnia, 12:00
AP Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 15 sierpnia, 17:00
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 17:00
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - AP Jagiellonia Białystok 23 sierpnia, 12:00
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Ursus Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 29 sierpnia, 15:30
AP Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków 29 sierpnia, 15:00
MKS Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 29 sierpnia, 12:30
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź
Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa - AP Jagiellonia Białystok 5 września, 12:30

Kolejka 5 - 12-13 września

AP Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 12 września, 18:00
MKS Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 12 września, 12:30
Legia Warszawa - GKS Bełchatów

Kolejka 6 - 19-20 września

Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów
Znicz Pruszków - Legia Warszawa
Ursus Warszawa - UKS SMS Łódź 19 września, 12:00
AP Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 19 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź - AP Jagiellonia Białystok 26 września, 12:30
Legia Warszawa - Ursus Warszawa
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków

Kolejka 8 - 3-4 października

Escola Varsovia Warszawa - Znicz Pruszków
GKS Bełchatów - Ursus Warszawa
Legia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 10 października, 18:00
Ursus Warszawa - Znicz Pruszków

Kolejka 10 - 17-18 października

Escola Varsovia Warszawa - Ursus Warszawa
Znicz Pruszków - AP Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź

Kolejka 11 - 24-25 października

Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 24 października, 12:00
MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
AP Jagiellonia Białystok - Ursus Warszawa 24 października, 18:00

Kolejka 12 - 31 października

Escola Varsovia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok
Ursus Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Znicz Pruszków - UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 7-8 listopada

GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa - Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź - Ursus Warszawa 7 listopada, 12:30
MKS Polonia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 14 listopada, 18:00
Ursus Warszawa - Legia Warszawa
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas