[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: D - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 14 27 8 3 3 29-15 3 3 1 17-6 5 0 2 12-9
2.  Wisła Kraków 14 26 8 2 4 36-20 5 0 2 24-9 3 2 2 12-11
3.  Korona Kielce 14 25 8 1 5 27-20 4 1 2 15-9 4 0 3 12-11
4.  Motor Lublin 14 23 7 2 5 35-31 4 1 2 19-13 3 1 3 16-18
5.  TOP 54 Biała Podlaska 14 18 4 6 4 22-20 2 3 2 9-9 2 3 2 13-11
6.  Stal Rzeszów 14 15 4 3 7 26-33 3 1 3 12-13 1 2 4 14-20
7.  Górnik Łęczna 14 12 3 3 8 21-35 3 1 3 17-13 0 2 5 4-22
8.  Hutnik Kraków 14 11 3 2 9 20-42 2 1 4 11-20 1 1 5 9-22

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Cracovia    0-0 6-0 3-2 1-1 1-2 5-0 1-1 
 2 Wisła Kraków3-0     1-2 7-2 2-0 5-3 5-0 1-2 
 3 Korona Kielce1-3 1-2     3-2 0-0 2-1 5-1 3-0 
 4 Motor Lublin2-1 3-3 0-1     3-4 5-2 3-1 3-1 
 5 TOP 54 Biała Podlaska0-2 0-1 1-0 2-2     2-2 0-0 4-2 
 6 Stal Rzeszów1-2 2-1 1-4 2-3 1-1     2-0 3-2 
 7 Górnik Łęczna1-2 1-4 2-1 1-2 2-0 3-3     7-1 
 8 Hutnik Kraków1-2 4-1 0-4 0-3 2-7 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 6-7 marca

Wisła Kraków 1-2 Hutnik Kraków 7 marca, 18:00
Feliks Grzybowski 74 (k) - Dawid Maj 18, Oskar Wielecki 34
na stadionie AZS AWF
Stal Rzeszów 2-3 Motor Lublin 7 marca, 12:00
Aleksander Okoń 53, Kacper Paśko 90 - Maciej Łopuszyński 29, Kamil Szabłowski 64, Bartłomiej Donda 88
Górnik Łęczna 2-1 Korona Kielce 6 marca, 14:00
Kacper Brzyski 68, 86 - Michał Pokora 75 (k)
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-2 Cracovia 6 marca, 12:00
Aleksander Ptak 47, Mikołaj Kociołek 75

Kolejka 2 - 13-14 marca

Hutnik Kraków 1-2 Cracovia 13 marca, 13:00
Dawid Maj 88 (k) - Wiktor Łuczyk 33, Maciej Mrozik 54
Korona Kielce 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 13 marca, 10:00
na boisku przy ZSO nr 14
Motor Lublin 3-1 Górnik Łęczna 13 marca, 12:00
Kamil Szabłowski 9, Maciej Łopuszyński 33, Jonatan Wlizło 61 - Kacper Brzyski 51
na bocznym boisku
Wisła Kraków 5-3 Stal Rzeszów 14 marca, 12:00
Karol Tokarczyk 1, 19, Wojciech Urbański 26, Radosław Zając 66, Aleksander Zębala 70 - Aleksander Okoń 42, 47, 63
na stadionie AZS AWF

Kolejka 3 - 20-21 marca

Stal Rzeszów 3-2 Hutnik Kraków 20 marca, 12:00
Michał Opalski 11, Kacper Wolicki 27 (s), Kacper Sumara 58 - Piotr Podobiński 73, Oskar Wielecki 85
Górnik Łęczna 1-4 Wisła Kraków 21 marca, 15:00
Dawid Tkacz 17 - Karol Tokarczyk 20, 49, 68, Oliwier Oczkowski 81
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 2-2 Motor Lublin 20 marca, 13:30
Karol Domański 26, Jakub Kobyliński 82 - Maciej Łopuszyński 8, Igor Pytka 62
Cracovia 6-0 Korona Kielce 20 marca, 15:30
Wiktor Łuczyk 21, Maciej Mrozik 41, 55, 89, Mikołaj Susło 60 (s), Adam Kapusta 84
w Rącznej

Kolejka 4 - 27-28 marca

Hutnik Kraków 0-4 Korona Kielce 5 maja, 14:00
Michał Pokora 13, Jakub Przybysławski 24, 68, Kacper Żabka 70
w pierwotnym terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Motor Lublin 2-1 Cracovia 5 maja, 12:00
Igor Pytka 51, Michał Wojtowicz 85 - Bartłomiej Kolec 6
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (27 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków 2-0 TOP 54 Biała Podlaska 5 maja, 13:00
Dominik Sarga 47, Karol Tokarczyk 64
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Rzeszów 2-0 Górnik Łęczna 5 maja, 13:00
Michał Opalski 3, Kacper Paśko 42
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 5 - 3 kwietnia

Górnik Łęczna 7-1 Hutnik Kraków 30 maja, 13:30
Dawid Jawidzyk 5, Dawid Tkacz 21, 63, Kacper Brzyski 36, Paweł Perdun 41, 60, Michał Błaziak 85 - Maksymilian Żmuda 53
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany / w drugim terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
TOP 54 Biała Podlaska 2-2 Stal Rzeszów 30 maja, 12:00
Jakub Łukasiewicz 18, Karol Domański 43 - Michał Musik 46, Miłosz Kaczor 54
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia 0-0 Wisła Kraków 29 maja, 15:00
w Rącznej
Korona Kielce 3-2 Motor Lublin 29 maja, 12:00
Bartłomiej Juszczyk 45, 80 (k), Michał Pokora 60 - Kamil Szabłowski 90, Miłosz Kutyła 90
na stadionie MSOS / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 6 - 10-11 kwietnia

Hutnik Kraków 0-3 Motor Lublin 2 czerwca, 14:00
Bartłomiej Donda 40, 60, Maciej Łopuszyński 42
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków 1-2 Korona Kielce 2 czerwca, 12:00
Bartosz Seweryn 60 - Bartosz Kralka 2, Michał Pokora 66
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:05) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Rzeszów 1-2 Cracovia 2 czerwca, 12:00
Michał Musik 12 - Adam Kapusta 5, Bartłomiej Kolec 13
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Łęczna 2-0 TOP 54 Biała Podlaska 2 czerwca, 18:30
Karol Pendel 21, Sebastian Bałaszek 37
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 7 - 17-18 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 4-2 Hutnik Kraków 5 czerwca, 10:00
Adrian Wnuk 3, 45, Jakub Łukasiewicz 5, Adrian Opolski 82 - Oskar Wielecki 35, Dawid Maj 44
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia 5-0 Górnik Łęczna 5 czerwca, 12:30
Wiktor Łuczyk 4, 9, 75, Oliwier Hyla 78 (k), Kacper Brzyski 90 (s)
w Rącznej / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce 2-1 Stal Rzeszów 21 kwietnia, 15:45
Jakub Przybysławski 7, Kacper Kudzia 34 - Adrian Cieśla 54
na boisku przy ZSO nr 14 / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Motor Lublin 3-3 Wisła Kraków 6 czerwca, 12:00
Michał Wojtowicz 14, Marcel Złomańczuk 32, Maciej Łopuszyński 80 (k) - Karol Tokarczyk 25, 30, Bartosz Seweryn 88
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 24-25 kwietnia

Hutnik Kraków 4-1 Wisła Kraków 24 kwietnia, 12:00
Dawid Maj 58 (k), Mateusz Zębala 71, Filip Kogut 75, Maksymilian Żmuda 90 - Karol Tokarczyk 30
Motor Lublin 5-2 Stal Rzeszów 25 kwietnia, 13:00
Miłosz Kutyła 26, 56, Marcel Złomańczuk 39, Kacper Tracz 90, Tomasz Lemiecha 90 - Kacper Sumara 19, Aleksander Okoń 23
na bocznym boisku
Korona Kielce 5-1 Górnik Łęczna 24 kwietnia, 14:00
Jakub Przybysławski 8, Michał Pokora 25, 32, 65, Wiktor Nasidłowski 88 - Sebastian Bałaszek 48
na stadionie MSOS
Cracovia 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 24 kwietnia, 15:00
Michał Kęska 38 - Karol Domański 19
w Rącznej

Kolejka 9 - 1-2 maja

Cracovia 1-1 Hutnik Kraków 1 maja, 16:00
Aleksander Ptak 25 - Kacper Wolicki 35
w Rącznej
TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Korona Kielce 1 maja, 12:00
Karol Domański 69
Górnik Łęczna 1-2 Motor Lublin 1 maja, 10:00
Olaf Orełko 71 - Maciej Łopuszyński 68, Kacper Tracz 84
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 2-1 Wisła Kraków 1 maja, 14:30
Szymon Salamon 10, 13 - Mateusz Stanek 75

Kolejka 10 - 8-9 maja

Hutnik Kraków 2-1 Stal Rzeszów 8 maja, 12:00
Dawid Maj 70 (k), Antoni Godfrejów 89 - Norbert Pempuś 88
Wisła Kraków 5-0 Górnik Łęczna 9 maja, 12:00
Feliks Grzybowski 5 (k), Karol Tokarczyk 20, Bartosz Seweryn 72, Dorian Gądek 77, Aleksander Zębala 80
w Myślenicach
Motor Lublin 3-4 TOP 54 Biała Podlaska 8 maja, 13:00
Kacper Tracz 6, Klaudiusz Sypeń 44, Tomasz Lemiecha 65 - Maciej Kurowski 28, Bartłomiej Matejek 40, 73, Eryk Kowalewicz 88
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-3 Cracovia 8 maja, 12:00
Kacper Łoch 54 - Bartłomiej Kolec 41, Aleksander Ptak 58, 90
na stadionie MSOS

Kolejka 11 - 15-16 maja

Korona Kielce 3-0 Hutnik Kraków 15 maja, 12:00
Bartłomiej Juszczyk 3, Bartosz Kralka 54, Jakub Majchrzyk 90
na stadionie MSOS
Cracovia 3-2 Motor Lublin 15 maja, 18:00
Wiktor Łuczyk 12, Bartłomiej Kolec 16, Michał Zakrzewski 65 - Klaudiusz Sypeń 5, Miłosz Kutyła 70
w Rącznej
TOP 54 Biała Podlaska 0-1 Wisła Kraków 15 maja, 12:00
Feliks Grzybowski 88 (k)
Górnik Łęczna 3-3 Stal Rzeszów 16 maja, 12:00
Dawid Tkacz 29, 78, Dawid Jawidzyk 74 - Kacper Paśko 11, Aleksander Okoń 69, 83
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 22-23 maja

Hutnik Kraków 2-2 Górnik Łęczna 22 maja, 12:00
Adrian Obrzud 10, Kacper Wolicki 38 - Karol Pendel 48, 73
Stal Rzeszów 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 22 maja, 12:30
Kacper Paśko 88 - Maciej Kurowski 55
Wisła Kraków 3-0 Cracovia 23 maja, 11:00
Dominik Sarga 25, Karol Tokarczyk 30, Feliks Grzybowski 85
na boisku Fame Sport Club
Motor Lublin 0-1 Korona Kielce 22 maja, 13:00
Bartłomiej Juszczyk 87
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 12-13 czerwca

Motor Lublin 3-1 Hutnik Kraków 12 czerwca, 16:00
Marcel Złomańczuk 11, Bartłomiej Donda 65, Jonatan Wlizło 70 - Wiktor Kowalski 48
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-2 Wisła Kraków 12 czerwca, 12:00
Jakub Przybysławski 53 - Radosław Zając 44, Karol Tokarczyk 78
na stadionie MSOS / w pierwotnym terminie (29 maja, 12:00) odwołany
Cracovia 1-2 Stal Rzeszów 12 czerwca, 15:30
Wiktor Łuczyk 15 (k) - Mateusz Popiela 45 (k), Michał Opalski 51
w Rącznej
TOP 54 Biała Podlaska 0-0 Górnik Łęczna 12 czerwca, 13:30

Kolejka 14 - 19-20 czerwca

Hutnik Kraków 2-7 TOP 54 Biała Podlaska 20 czerwca, 10:00
Maksymilian Żmuda 34, Filip Kogut 35 - Karol Domański 10, 77, Jakub Łukasiewicz 19, Adrian Wnuk 31, Maciej Kurowski 74, Erwin Bahonko 84, 89
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 12:00) odwołany
Górnik Łęczna 1-2 Cracovia 20 czerwca, 12:00
Kacper Brzyski 9 - Oliwer Hyla 23, Wiktor Łuczyk 90
Stal Rzeszów 1-4 Korona Kielce 20 czerwca, 12:00
Mateusz Popiela 45 - Michał Pokora 15, Wiktor Nasidłowski 37, Jakub Przybysławski 72, Maciej Oziębło 82
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 14:00) odwołany
Wisła Kraków 7-2 Motor Lublin 19 czerwca, 12:00
Bartosz Zimnicki 10, 90, Mateusz Stanek 34, Karol Tokarczyk 35, Marcin Górkiewicz 51, Dominik Sarga 65, Feliks Grzybowski 78 - Maciej Łopuszyński 32, Jonatan Wlizło 60
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (5 czerwca, 12:00) odwołany

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (wiosna)

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas