[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: C - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 14 32 10 2 2 35-17 6 1 0 19-6 4 1 2 16-11
2.  Śląsk Wrocław 14 27 8 3 3 45-24 3 1 3 21-16 5 2 0 24-8 2 3 1 0 1 5-4
3.  Raków Częstochowa 14 27 8 3 3 34-24 5 1 1 20-11 3 2 2 14-13 2 3 1 0 1 4-5
4.  Górnik Zabrze 14 26 8 2 4 37-16 4 1 2 22-6 4 1 2 15-10
5.  Rozwój Katowice 14 18 5 3 6 26-27 2 2 3 11-13 3 1 3 15-14
6.  Ruch Chorzów 14 17 5 2 7 17-24 3 1 3 9-12 2 1 4 8-12
7.  Odra Opole 14 6 1 3 10 14-37 0 2 5 7-18 1 1 5 7-19 2 3 1 0 1 3-2
8.  Gwarek Zabrze 14 6 2 0 12 13-52 0 0 7 7-23 2 0 5 6-29 2 3 1 0 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    2-2 1-0 2-1 1-0 4-0 5-2 4-1 
 2 Śląsk Wrocław2-4     0-4 1-3 7-3 2-0 2-2 7-0 
 3 Raków Częstochowa3-3 0-5     3-1 3-1 3-1 3-0 5-0 
 4 Górnik Zabrze0-1 1-1 5-1     1-2 1-0 5-1 9-0 
 5 Rozwój Katowice2-1 1-3 1-1 3-3     1-2 1-0 2-3 
 6 Ruch Chorzów1-0 2-6 2-2 0-1 0-3     3-0 1-0 
 7 Odra Opole1-3 1-4 1-2 0-4 2-2 1-1     1-2 
 8 Gwarek Zabrze2-4 1-3 3-4 1-2 0-4 0-4 0-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Górnik Zabrze 5-1 Odra Opole 15 sierpnia, 12:00
Kamil Moraczewski 3, Kacper Zborowski 9, 83, Karol Garwol 48, Kamil Skok 63 - Paweł Lake 76
na stadionie MOSiR-u Sparta
Gwarek Zabrze 2-4 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 12:00
Mikołaj Migdalski 29, Jakub Kozma 43 - Wojciech Szafranek 13, Oskar Kozdroń 27, Oliwier Sławiński 74, Jakub Łoboda 90
Ruch Chorzów 2-2 Raków Częstochowa 15 sierpnia, 12:00
Igor Bujoczek 28, Dominik Łosik 65 - Mateusz Niedziałkowski 75, 79
Rozwój Katowice 1-3 Śląsk Wrocław 15 sierpnia, 13:30
Wiktor Skroch 56 - Oliwier Ćwikła 31, Miłosz Kurowski 68, Dawid Gruszecki 78
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Odra Opole 1-4 Śląsk Wrocław 22 sierpnia, 11:00
Jakub Sługocki 68 - Dawid Gruszecki 45, 45, 47, Jakub Zawadzki 90
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 3-1 Rozwój Katowice 22 sierpnia, 11:00
Mateusz Niedziałkowski 85, Oliwier Długosz 90, Marcin Orzechowski 90 - Oliwier Kwiatkowski 75
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 4-0 Ruch Chorzów 22 sierpnia, 13:30
Oliwier Sławiński 24, Odyseusz Sygieniewicz 29, Kacper Masiak 53, 59
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 9-0 Gwarek Zabrze 22 sierpnia, 12:00
Jakub Koseła 13, 42, 45, Jakub Kowalski 43, Andrzej Piotrowski 50, 87, Kacper Rybacki 56, 59, Robert Zaborowski 67
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Gwarek Zabrze 0-2 Odra Opole 29 sierpnia, 11:30
Dominik Mrozek 70, Michał Witkowski 90
Ruch Chorzów 0-1 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 15:00
Kamil Moraczewski 72
na bocznym boisku
Rozwój Katowice 2-1 Zagłębie Lubin 29 sierpnia, 13:30
Dawid Parysz 67, Oliwier Kwiatkowski 77 - Wojciech Szafranek 80
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz
Śląsk Wrocław 0-4 Raków Częstochowa 29 sierpnia, 12:00
Miłosz Rogula 9, Dominik Sławuta 34, Łukasz Makarski 60, Mateusz Niedziałkowski 85
w Kobierzycach

Kolejka 4 - 5-6 września

Odra Opole 1-2 Raków Częstochowa 5 września, 11:00
Dominik Mrozek 87 - Łukasz Makarski 28, Bartosz Sitek 90
na boisku Centrum Sportu
Zagłębie Lubin 2-2 Śląsk Wrocław 5 września, 12:30
Kacper Masiak 17, Oliwier Sławiński 90 - Kuba Wiśniewski 51, Dawid Matuszewski 69
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 1-2 Rozwój Katowice 3 września, 17:00
Maciej Orzechowski 4 - Fabian Cieślar 45, Wojciech Bielec 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Gwarek Zabrze 0-4 Ruch Chorzów 5 września, 11:30
Krystian Mucha 36 (k), 56, 86, Igor Stasiński 83

Kolejka 5 - 12-13 września

Ruch Chorzów 3-0 Odra Opole 13 września, 11:30
Krystian Mucha 35, 48, 53
na bocznym boisku
Rozwój Katowice 2-3 Gwarek Zabrze 13 września, 12:45
Mateusz Draga 28, Dawid Parysz 56 - Szymon Głąb 20, Jakub Kozma 64, Dawid Kulik 70
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz
Śląsk Wrocław 1-3 Górnik Zabrze 13 września, 12:00
Filip Gryglak 55 - Tomasz Macha 16, Mikołaj Zięba 67, Kacper Zborowski 83
w Kobierzycach
Raków Częstochowa 3-3 Zagłębie Lubin 12 września, 12:00
Mateusz Niedziałkowski 35, 67, Miłosz Rogula 58 (k) - Oskar Kozdroń 12, Kacper Terlecki 45, Kacper Masiak 48
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 19-20 września

Odra Opole 1-3 Zagłębie Lubin 19 września, 12:00
Maksymilian Paszkowski 48 - Kacper Masiak 13, Szymon Panasiuk 30, Kacper Terlecki 61
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 5-1 Raków Częstochowa 20 września, 16:00
Kamil Skok 12, Kamil Moraczewski 16, Kacper Zborowski 52, 78, Dominik Klimkiewicz 85 - Mateusz Niedziałkowski 15
na stadionie MOSiR-u Sparta
Gwarek Zabrze 1-3 Śląsk Wrocław 19 września, 12:00
Szymon Głąb 13 - Aleksander Wołczek 38, Dawid Gruszecki 57, Jakub Zawadzki 61
Ruch Chorzów 0-3 Rozwój Katowice 20 września, 12:00
Dawid Parysz 21, Mikołaj Holeczek 25, 36
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 26-27 września

Rozwój Katowice 1-0 Odra Opole 27 września, 11:00
Wiktor Skroch 56 (k)
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz
Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów 30 września, 14:00
Dawid Gruszecki 38, Dawid Matuszewski 60
w Kobierzycach
Raków Częstochowa 5-0 Gwarek Zabrze 26 września, 11:00
Mateusz Niedziałkowski 10, 59, 82, Bartosz Sitek 60, Radosław Bąk 76
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 26 września, 15:30
Maksymilian Nowak 40, Wojciech Szafranek 50 - Kacper Zborowski 60
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 3-4 października

Odra Opole 0-4 Górnik Zabrze 3 października, 11:00
Mikołaj Zięba 30, Kacper Zborowski 45, Kacper Rybacki 53, Mateusz Jasiak 62
na boisku Centrum Sportu
Zagłębie Lubin 4-1 Gwarek Zabrze 3 października, 12:00
Wojciech Szafranek 8, Oskar Kozdroń 28, 55, Jakub Łoboda 71 - Florian Pielok 36
na bocznym boisku
Raków Częstochowa 3-1 Ruch Chorzów 3 października, 11:00
Mateusz Niedziałkowski 41, 45, Łukasz Makarski 77 - Krystian Mucha 26
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 7-3 Rozwój Katowice 3 października, 12:00
Dawid Matuszewski 48, 88, Dawid Gruszecki 55, 73, Jakub Zawadzki 62, Jakub Jezierski 67, Miłosz Kurowski 81 - Karol Adamiec 70, Szymon Jarek 83, Maksymilian Zieliński 84
w Kobierzycach

Kolejka 9 - 10-11 października

Śląsk Wrocław 2-2 Odra Opole 8 października, 14:00
Maurycy Majewski 42, Dawid Matuszewski 90 - Jakub Pawlak 48, Aleksander Duda 76
w Kobierzycach
Rozwój Katowice 1-1 Raków Częstochowa 10 października, 13:30
Maksymilian Zieliński 73 - Jakub Skupień 75 (k)
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 7 października, 15:00
Krystian Mucha 80
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-2 Górnik Zabrze 10 października, 11:30
Dawid Kulik 11 - Maciej Orzechowski 28, Kamil Skok 45

Kolejka 10 - 17-18 października

Odra Opole 1-2 Gwarek Zabrze 17 października, 11:00
Aleksander Duda 45 - Mateusz Michalski 38, Jakub Knejski 80
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 17 października, 11:30
Tomasz Macha 83
na bocznym boisku Walki
Zagłębie Lubin 1-0 Rozwój Katowice 17 października, 15:30
Kacper Masiak 66
na bocznym boisku
Raków Częstochowa 0-5 Śląsk Wrocław 17 października, 12:00
Mikołaj Marszałek 8, Marcin Bartoń 17, 76, Kacper Łyszczarczyk 48, Dawid Gruszecki 57
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 24-25 października

Raków Częstochowa 3-0 Odra Opole 24 października, 11:00
Miłosz Rogula 39, 75, Bartosz Sitek 90
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 2-4 Zagłębie Lubin 25 października, 12:00
Dawid Gruszecki 54, 62 - Oliwier Sławiński 13, 15, 22, Kacper Masiak 61
w Kobierzycach
Rozwój Katowice 3-3 Górnik Zabrze 25 października, 13:30
Jakub Myśliwczyk 64, Mikołaj Holeczek 74, Oliwier Kwiatkowski 90 - Kacper Zborowski 7, 69, Tomasz Macha 23
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz
Ruch Chorzów 1-0 Gwarek Zabrze 24 października, 12:00
Radosław Skała 62
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 31 października

Odra Opole 1-1 Ruch Chorzów 30 października, 14:00
Aleksander Duda 14 - Igor Bujoczek 21
na boisku Centrum Sportu
Gwarek Zabrze 0-4 Rozwój Katowice 31 października, 12:00
Oliwier Kwiatkowski 15, 29, Cezary Ziarkowski 45, 70
Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 29 października, 12:00
Karol Garwol 45 - Dawid Gruszecki 62
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (31 października, 12:30) odwołany
Zagłębie Lubin 1-0 Raków Częstochowa 11 listopada, 13:00
Maksymilian Nowak 48
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (31 października, 15:30) odwołany / w drugim terminie (29 października, 14:00) odwołany

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Zagłębie Lubin 5-2 Odra Opole 8 listopada, 14:00
Jakub Łoboda 55, Kacper Masiak 72, 85, Wojciech Szafranek 76, Maksymilian Nowak 81 - Maksymilian Paszkowski 16, 46
na bocznym boisku
Raków Częstochowa 3-1 Górnik Zabrze 7 listopada, 11:00
Mateusz Niedziałkowski 22, 85, 86 - Mikołaj Zięba 65
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 7-0 Gwarek Zabrze 8 listopada, 12:00
Jakub Zawadzki 14, 34, 90, Dawid Gruszecki 51, Karol Borys 53, Dawid Matuszewski 62, Szymon Lisiecki 78
w Kobierzycach
Rozwój Katowice 1-2 Ruch Chorzów 8 listopada, 15:30
Maksymilian Zieliński 54 - Igor Bujoczek 57, Igor Stasiński 75
na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Odra Opole 2-2 Rozwój Katowice 14 listopada, 11:00
Maksymilian Paszkowski 2, Michał Drescher 57 - Kacper Ciuchta 42, Wojciech Bielec 83
na boisku Centrum Sportu
Ruch Chorzów 2-6 Śląsk Wrocław 14 listopada, 13:30
Igor Bujoczek 5, 30 - Jerzy Zender 23, Szymon Michalski 39, Kuba Wiśniewski 59, 80, Jakub Zawadzki 72, Karol Borys 90
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Gwarek Zabrze 3-4 Raków Częstochowa 14 listopada, 11:30
Jakub Kozma 13, Dominik Płotka 47, Mikołaj Migdalski 87 - Radosław Bąk 43, Łukasz Makarski 64, Jakub Skupień 90, Mateusz Niedziałkowski 90
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 14 listopada, 13:30
Oskar Kozdroń 63
na bocznym boisku Walki

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - wiosna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas