[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 10 25 8 1 1 38-8 4 1 0 18-4 4 0 1 20-4
2.  Korona Kielce 9 16 5 1 3 20-15 2 0 2 9-8 3 1 1 11-7
3.  Cracovia 9 15 5 0 4 16-7 2 0 2 9-4 3 0 2 7-3
4.  TOP 54 Biała Podlaska 10 13 3 4 3 13-16 2 2 1 8-8 1 2 2 5-8 2 3 1 0 1 2-1
5.  Motor Lublin 10 13 4 1 5 15-26 3 1 1 8-5 1 0 4 7-21 2 3 1 0 1 1-2
6.  Hutnik Kraków 10 11 3 2 5 18-24 2 1 2 10-11 1 1 3 8-13
7.  Stal Mielec 9 8 2 2 5 11-27 2 0 3 7-16 0 2 2 4-11
8.  Karpaty Krosno 9 7 2 1 6 13-21 0 1 4 5-14 2 0 2 8-7

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Wisła Kraków    2-1 1-0 2-2 8-1 5-0 
 2 Korona Kielce2-4     3-0 3-1 1-3 
 3 Cracovia2-3     0-1 5-0 2-0 
 4 TOP 54 Biała Podlaska1-0     2-0 3-3 2-2 0-3 
 5 Motor Lublin0-2 1-0 1-0     4-1 2-2 
 6 Hutnik Kraków0-5 1-2 2-2 4-1     3-1 
 7 Stal Mielec1-8 1-3 0-3 2-1     3-1 
 8 Karpaty Krosno0-3 2-2 0-2 2-5 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Motor Lublin 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 15 sierpnia, 13:30
Bartłomiej Donda 78
na bocznym boisku
Hutnik Kraków 3-1 Karpaty Krosno 16 sierpnia, 11:00
Filip Kogut 13, 38, Mateusz Zębala 68 - Konrad Głód 72
Cracovia 2-0 Stal Mielec 15 sierpnia, 15:00
Wiktor Łuczyk 56 (k), Kamil Konieczny 65
na stadionie AWF
Korona Kielce 2-4 Wisła Kraków 14 sierpnia, 16:00
Konrad Głowacki 1, Bartosz Kralka 54 - Dominik Sarga 45, Aleksander Zębala 57, Karol Tokarczyk 90, Mateusz Stanek 90
na stadionie MSOS

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Wisła Kraków 22 sierpnia, 12:00
Jakub Łukasiewicz 56
Stal Mielec 1-3 Korona Kielce 22 sierpnia, 12:00
Paweł Lewandowski 3 - Bartosz Kralka 47, 63, Michał Pokora 90
na bocznym boisku
Karpaty Krosno 0-2 Cracovia 23 sierpnia, 12:00
Bartłomiej Kolec 76, Adam Kapusta 85
Motor Lublin 4-1 Hutnik Kraków 23 sierpnia, 16:00
Kacper Tracz 21, Maciej Łopuszyński 50, Michał Wojtowicz 55, Jonatan Wlizło 80 - Oliwier Jakubaszek 70 (s)
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Hutnik Kraków 2-2 TOP 54 Biała Podlaska 29 sierpnia, 12:00
Adrian Obrzud 18, Mateusz Zębala 45 - Karol Domański 26, Szymon Juszczuk 87
Cracovia 5-0 Motor Lublin 29 sierpnia, 15:00
Aleksander Ptak 6, Michał Zakrzewski 57, Adam Kapusta 59, Wiktor Łuczyk 70, Mateusz Bednarz 89
na stadionie AWF
Korona Kielce 1-3 Karpaty Krosno 29 sierpnia, 12:00
Dawid Grabarczyk 67 - Patryk Pędrak 42, Wiktor Białogłowicz 83, Michał Sobieniak 90 (s)
na stadionie MSOS
Wisła Kraków 5-0 Stal Mielec 29 sierpnia, 13:00
Dominik Sarga 24, 46, Oliwier Oczkowski 54, Mateusz Stanek 85, Aleksander Zębala 89
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 5-6 września

TOP 54 Biała Podlaska 2-2 Stal Mielec 5 września, 12:00
Eryk Kowalewicz 13, 66 - Miłosz Koryciński 56 (s), Kacper Misiak 77
Karpaty Krosno 0-3 Wisła Kraków 6 września, 12:00
Karol Tokarczyk 10, 70, Mateusz Stanek 90
Motor Lublin 0-2 Korona Kielce 6 września, 12:00
Bartosz Kralka 53, 90
na bocznym boisku
Hutnik Kraków 1-2 Cracovia 5 września, 15:00
Adrian Obrzud 84 - Mikołaj Kociołek 25, Aleksander Ptak 50

Kolejka 5 - 12-13 września

Cracovia 0-1 TOP 54 Biała Podlaska 12 września, 12:30
Milan Storto 90
na stadionie AWF
Korona Kielce 3-1 Hutnik Kraków 12 września, 12:00
Bartosz Kralka 16, Kacper Żabka 45, Michał Pokora 84 - Mateusz Zębala 53
na stadionie MSOS
Wisła Kraków 8-1 Motor Lublin 12 września, 14:30
Karol Tokarczyk 9, 22, Mateusz Stanek 39, Bartosz Seweryn 48, 49, Dorian Gądek 54 (k), Piotr Starzyński 57, Dominik Sarga 75 - Klaudiusz Sypeń 19
w Myślenicach
Stal Mielec 3-1 Karpaty Krosno 12 września, 12:00
Patryk Szczurek 16, 74, Jakub Wójcik 59 - Michał Smoleń 61
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 19-20 września

TOP 54 Biała Podlaska 0-3 Karpaty Krosno 19 września, 11:00
Michał Telega 45, 79, Bartłomiej Jesionka 50
Motor Lublin 2-2 Stal Mielec 19 września, 13:30
Fabian Karwacki 63, Marcel Złomańczuk 90 - Paweł Ofiara 11, Daniel Ryba 15
na bocznym boisku
Hutnik Kraków 0-5 Wisła Kraków 19 września, 15:00
Karol Tokarczyk 4, Mariusz Kutwa 27, Bartosz Seweryn 29, Feliks Grzybowski 37, 57
Cracovia 2-3 Korona Kielce 19 września, 14:30
Jan Ziewiec 76, Aleksander Ptak 85 - Michał Pokora 45, Jakub Przybysławski 72, Piotr Wójcik 89
na stadionie AWF

Kolejka 7 - 26-27 września

Korona Kielce 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 26 września, 12:00
Michał Pokora 52, Jakub Przybysławski 76, Piotr Wójcik 86
na stadionie MSOS
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 26 września, 11:00
Aleksander Zębala 72
w Myślenicach
Stal Mielec 2-1 Hutnik Kraków 26 września, 12:00
Konrad Strzałka 40 (s), Bartosz Bajorek 42 - Mateusz Zębala 18
na bocznym boisku
Karpaty Krosno 2-5 Motor Lublin 26 września, 12:30
Mikołaj Dybuś 65, 90 - Jonatan Wlizło 12, Michał Wojtowicz 32, Bartłomiej Donda 37, Jan Gieroba 82, 89

Kolejka 8 - 3-4 października

TOP 54 Biała Podlaska 2-0 Motor Lublin 3 października, 11:00
Karol Domański 13, Jakub Łukasiewicz 36
Karpaty Krosno 1-2 Hutnik Kraków 3 października, 12:00
Michał Telega 9 - Filip Kogut 2, Wiktor Kowalski 72
Stal Mielec 0-3 Cracovia 3 października, 13:30
Wiktor Łuczyk 26, 35, Bartłomiej Kolec 65
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-1 Korona Kielce 21 października, 12:00
Bartosz Seweryn 28, Karol Tokarczyk 65 - Jakub Majchrzyk 79
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (3 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 9 - 10-11 października

Wisła Kraków 2-2 TOP 54 Biała Podlaska 10 października, 11:00
Karol Tokarczyk 30, Dominik Sarga 67 - Jakub Kobyliński 40, Karol Domański 54
w Myślenicach
Korona Kielce - Stal Mielec 28 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany
Cracovia - Karpaty Krosno 28 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków 4-1 Motor Lublin 10 października, 12:00
Wiktor Kowalski 4, 75, 85, Adrian Obrzud 21 - Michał Wojtowicz 63

Kolejka 10 - 17-18 października

TOP 54 Biała Podlaska 3-3 Hutnik Kraków 17 października, 11:00
Adrian Opolski 80, Jakub Kobyliński 89, Bartłomiej Matejek 90 - Wojciech Bogacz 4, Dawid Maj 67, Adrian Obrzud 85
Motor Lublin 1-0 Cracovia 18 października, 13:30
Kamil Mazur 74
na bocznym boisku
Karpaty Krosno 2-2 Korona Kielce 18 października, 12:00
Stal Mielec 1-8 Wisła Kraków 17 października, 13:30
Franciszek Jaskot 85 - Mateusz Stanek 61, 67, Bartosz Seweryn 70, 82, Feliks Grzybowski 74, Karol Tokarczyk 84, 90, Michał Bajor 89
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 24-25 października

Stal Mielec - TOP 54 Biała Podlaska 24 października, 12:00
na bocznym boisku
Wisła Kraków - Karpaty Krosno 24 października, 12:00
w Myślenicach
Korona Kielce - Motor Lublin 24 października, 15:00
na stadionie MSOS
Cracovia - Hutnik Kraków 24 października, 15:00
na stadionie AWF

Kolejka 12 - 31 października

TOP 54 Biała Podlaska - Cracovia 31 października, 11:00
Hutnik Kraków - Korona Kielce 31 października, 13:30
Motor Lublin - Wisła Kraków 31 października, 13:30
Karpaty Krosno - Stal Mielec 31 października, 12:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Karpaty Krosno - TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec - Motor Lublin 7 listopada, 12:00
Wisła Kraków - Hutnik Kraków
Korona Kielce - Cracovia 7 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

TOP 54 Biała Podlaska - Korona Kielce 14 listopada, 12:00
Cracovia - Wisła Kraków 14 listopada, 13:30
Hutnik Kraków - Stal Mielec 14 listopada, 12:00
Motor Lublin - Karpaty Krosno 14 listopada, 13:30

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas