[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AP Reissa Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 CWZS Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 FASE Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Pogoń Szczecin    
 2 Lech Poznań    
 3 Lechia Gdańsk    
 4 Arka Gdynia    
 5 AP Reissa Poznań    
 6 Warta Poznań    
 7 CWZS Bydgoszcz    
 8 FASE Szczecin    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 15 sierpnia, 15:00
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 15 sierpnia, 12:00
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 16 sierpnia, 16:00
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 23 sierpnia, 14:00
Warta Poznań - Arka Gdynia
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 23 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 22 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lech Poznań - FASE Szczecin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 30 sierpnia, 16:00
Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz 29 sierpnia, 13:00
AP Reissa Poznań - Warta Poznań

Kolejka 4 - 5-6 września

FASE Szczecin - Warta Poznań 5 września, 14:00
CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 września, 12:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 13 września, 16:00
Arka Gdynia - Lech Poznań 12 września, 13:00
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz

Kolejka 6 - 19-20 września

FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz 19 września, 14:00
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 19 września, 12:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 19 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Arka Gdynia - FASE Szczecin 27 września, 16:00
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Lech Poznań
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

Kolejka 8 - 3-4 października

FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 3 października, 14:00
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia

Kolejka 9 - 10-11 października

AP Reissa Poznań - FASE Szczecin
Arka Gdynia - Warta Poznań 10 października, 15:00
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 11 października, 12:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 17-18 października

FASE Szczecin - Lech Poznań 17 października, 14:00
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia
Warta Poznań - AP Reissa Poznań

Kolejka 11 - 24-25 października

Warta Poznań - FASE Szczecin
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 25 października, 13:00
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 24 października, 12:00

Kolejka 12 - 31 października

FASE Szczecin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań
CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań

Kolejka 13 - 7-8 listopada

CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
AP Reissa Poznań - Lech Poznań
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 7 listopada, 15:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

FASE Szczecin - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 14 listopada, 15:30
Lech Poznań - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas