[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 10 30 10 0 0 35-6 5 0 0 20-3 5 0 0 15-3
2.  Arka Gdynia 9 18 5 3 1 13-6 3 0 1 9-4 2 3 0 4-2
3.  Pogoń Szczecin 9 16 5 1 3 21-16 3 1 1 13-4 2 0 2 8-12
4.  AP Reissa Poznań 10 13 4 1 5 15-20 3 1 1 10-6 1 0 4 5-14
5.  FASE Szczecin 9 12 4 0 5 11-15 3 0 1 7-3 1 0 4 4-12 1 3 1 0 0 2-0
6.  Lechia Gdańsk 10 12 4 0 6 21-21 1 0 4 10-11 3 0 2 11-10 1 0 0 0 1 0-2
7.  Warta Poznań 9 10 3 1 5 11-19 1 1 2 4-9 2 0 3 7-10
8.  CWZS Bydgoszcz 10 0 0 0 10 8-32 0 0 6 7-15 0 0 4 1-17

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    5-1 3-1 3-0 3-1 6-0 
 2 Arka Gdynia2-3     3-0 2-1 2-0 
 3 Pogoń Szczecin0-2 1-1     5-0 4-1 3-0 
 4 AP Reissa Poznań1-1 4-2     2-1 0-1 3-1 
 5 FASE Szczecin0-2 1-0     3-1 3-0 
 6 Lechia Gdańsk0-1 3-4 0-2     1-3 6-1 
 7 Warta Poznań0-5 0-0 4-0 0-4     
 8 CWZS Bydgoszcz1-3 0-1 0-1 3-4 3-4 0-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pogoń Szczecin 5-0 FASE Szczecin 15 sierpnia, 15:00
Olivier Albiński 10, Michał Samborski 35, Dawid Kroczek 45, 55, Jakub Wlaźlik 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech Poznań 6-0 CWZS Bydgoszcz 15 sierpnia, 12:00
Mateusz Wójcik 13, Hubert Szulc 51, Jakub Złoch 68 (k), Mikołaj Borowski 79 (s), Aleksander Nadolski 88, Norbert Ratajczyk 90
w Popowie
Lechia Gdańsk 1-3 Warta Poznań 16 sierpnia, 16:00
Bartosz Borkowski 8 - Filip Pisarek 14, Jakub Juchacz 33, 70
w Sopocie
Arka Gdynia 3-0 AP Reissa Poznań 16 sierpnia, 15:00
Adrian Łyszkiewicz-Dustet 12, 45 (k), Mateusz Krause 75
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

FASE Szczecin 1-0 AP Reissa Poznań 23 sierpnia, 14:00
Marcel Juszczak 72
Warta Poznań 0-0 Arka Gdynia 22 sierpnia, 12:00
na boisku MOS
CWZS Bydgoszcz 3-4 Lechia Gdańsk 23 sierpnia, 12:00
Kacper Witkowski 62, 90, Mateusz Brzezicki 74 - Cyprian Włodarczyk 14, Filip Koperski 22, Bartosz Borkowski 36, Mikołaj Mekler 86
Pogoń Szczecin 0-2 Lech Poznań 22 sierpnia, 14:00
Dawid Zięba 12, Dawid Ławniczak 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lech Poznań 3-0 FASE Szczecin 26 sierpnia, 16:00
Kamil Budych 3, Hubert Szulc 70, 90
w Popowie
Lechia Gdańsk 3-4 Pogoń Szczecin 9 września, 11:00
Cyprian Włodarczyk 15, Bartosz Borkowski 45, Oliwier Stenzel 84 - Oskar Jarocha 8, Igor Mencnarowski 52, Dawid Kroczek 54, Jakub Wlaźlik 80
w Sopocie / w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 16:00) odwołany
Arka Gdynia 2-0 CWZS Bydgoszcz 29 sierpnia, 13:00
Kacper Skrobański 38, Nikodem Pniewski 81
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 4-0 AP Reissa Poznań 29 sierpnia, 12:00
Filip Jakubowski 15, Jakub Juchacz 26, Alan Rudawski 41, Mikołaj Stangel 42

Kolejka 4 - 5-6 września

FASE Szczecin 3-1 Warta Poznań 5 września, 14:00
Jędrzej Góral 2, Marcel Juszczak 5, Jan Mierzwa 50 - Jakub Juchacz 25
CWZS Bydgoszcz 3-4 AP Reissa Poznań 5 września, 15:00
Olaf Ossowicki 15, 86, Antoni Federowicz 62 - Maciej Paschke 24, 49, Bartosz Duda 53, Kacper Kroczyński 87
Pogoń Szczecin 1-1 Arka Gdynia 5 września, 11:00
Michał Samborski 90 - Marcel Predenkiewicz 13
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech Poznań 3-1 Lechia Gdańsk 5 września, 12:00
Hubert Szulc 40 (k), 62, Dawid Zięba 50 - Mikołaj Mekler 90
w Popowie

Kolejka 5 - 12-13 września

Lechia Gdańsk 0-2 FASE Szczecin 13 września, 12:15
Marcel Juszczak 58, Jeremiasz Sumiński 88
w Sopocie
Arka Gdynia 2-3 Lech Poznań 23 września, 12:30
Adrian Łyszkiewicz-Dustet 15, 41 - Dawid Zięba 38, Hubert Szulc 60, 73
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (12 września, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Reissa Poznań 4-2 Pogoń Szczecin 13 września, 12:00
Kacper Kroczyński 56, 82, Filip Tonder 60, Kamil Przywecki 73 - Olivier Albiński 35, Mikołaj Hudziak 37
w Opalenicy
CWZS Bydgoszcz 0-2 Warta Poznań 13 września, 12:00
Adam Pacholski 25, Jakub Juchacz 58

Kolejka 6 - 19-20 września

FASE Szczecin 3-0 CWZS Bydgoszcz 19 września, 14:00
Jędrzej Góral 6, Kamil Jakubczyk 57, Jan Mierzwa 69
Pogoń Szczecin 3-0 Warta Poznań 19 września, 15:00
Kacper Łunkiewicz 60, Mikołaj Hudziak 83, 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech Poznań 3-1 AP Reissa Poznań 19 września, 12:00
Ksawery Kukułka 47, Dawid Zięba 75, Maksym Pietrzak 90 - Maciej Paschke 50
w Popowie
Lechia Gdańsk 0-1 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Igor Luchowski 68
w Sopocie

Kolejka 7 - 26-27 września

Arka Gdynia 2-1 FASE Szczecin 26 września, 10:00
Adrian Łyszkiewicz-Dustet 31, Michał Galiński 64 - Patryk Rychlik 90
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Reissa Poznań 0-1 Lechia Gdańsk 27 września, 14:00
Bartosz Brylowski 50
w Opalenicy
Warta Poznań 0-5 Lech Poznań 26 września, 12:00
Filip Wełniak 8, 46, Hubert Szulc 12, 57, Maksymilian Dziuba 21
CWZS Bydgoszcz 0-1 Pogoń Szczecin 26 września, 12:00
Dawid Kroczek 35

Kolejka 8 - 3-4 października

FASE Szczecin - Pogoń Szczecin
w pierwotnym terminie (3 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
CWZS Bydgoszcz 1-3 Lech Poznań 3 października, 12:00
Tomasz Chabasiński 44 - Hubert Szulc 22, 49, Maksym Czekała 60
Warta Poznań 0-4 Lechia Gdańsk 4 października, 14:00
Konrad Kopiczyński 30, Mikołaj Mekler 55, Bartosz Borkowski 71, Cyprian Włodarczyk 76
na boisku MOS
AP Reissa Poznań 1-1 Arka Gdynia 3 października, 12:00
Filip Tuliszka 83 - Adrian Łyszkiewicz-Dustet 60 (k)
w Opalenicy

Kolejka 9 - 10-11 października

AP Reissa Poznań 2-1 FASE Szczecin 10 października, 14:30
Bartosz Duda 20, Kacper Kroczyński 40 - Maksymilian Walczak 75
w Opalenicy
Arka Gdynia - Warta Poznań
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Gdańsk 6-1 CWZS Bydgoszcz 11 października, 12:00
Bartosz Borkowski 14, Mikołaj Mekler 36, 38, 44, Oliwier Stenzel 69, Cyprian Włodarczyk 85 - Kacper Witkowski 33
w Sopocie
Lech Poznań 5-1 Pogoń Szczecin 11 października, 11:00
Kacper Sommerfeld 12, 87, Dawid Ławniczak 53, Hubert Szulc 68, Maksyma Pietrzak 90 - Dawid Fornalik 40
w Popowie

Kolejka 10 - 17-18 października

AP Reissa Poznań 3-1 Warta Poznań 20 października, 15:00
w Opalenicy / w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany
FASE Szczecin 0-2 Lech Poznań 17 października, 14:00
Hubert Szulc 11, 43
Pogoń Szczecin 4-1 Lechia Gdańsk 17 października, 15:00
Dawid Kroczek 21, 61, Kacper Łunkiewicz 36, Krystian Chromiński 85 - Amadeusz Mielnik 59
na Obiekcie Sportowym Bukowe
CWZS Bydgoszcz 0-1 Arka Gdynia 17 października, 14:00
Nikodem Pniewski 35

Kolejka 11 - 24-25 października

Warta Poznań - FASE Szczecin 24 października, 15:00
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz 24 października, 12:00
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 25 października, 13:00
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 24 października, 12:00

Kolejka 12 - 31 października

Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz 31 października, 12:15
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 31 października, 13:30
Lech Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 31 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin 7 listopada, 13:00
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 7 listopada, 12:15
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 8 listopada, 13:00
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 7 listopada, 15:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

FASE Szczecin - Arka Gdynia 15 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 14 listopada, 15:00
Lech Poznań - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 14 listopada, 15:00

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas