[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: A - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS Łódź 14 28 9 1 4 46-23 5 1 1 25-10 4 0 3 21-13
2.  Stomil Olsztyn 14 27 9 0 5 35-33 5 0 2 20-14 4 0 3 15-19
3.  Legia Warszawa 14 26 8 2 4 23-26 4 1 2 14-12 4 1 2 9-14 2 4 1 1 0 6-4
4.  AP Jagiellonia Białystok 14 26 8 2 4 46-27 5 1 1 29-12 3 1 3 17-15 2 1 0 1 1 4-6
5.  MKS Polonia Warszawa 14 23 7 2 5 40-29 5 0 2 20-10 2 2 3 20-19
6.  Ząbkovia Ząbki 14 17 5 2 7 20-33 1 2 4 10-17 4 0 3 10-16
7.  Ursus Warszawa 14 9 2 3 9 18-32 2 0 5 11-16 0 3 4 7-16
8.  Znicz Pruszków 14 4 0 4 10 13-38 0 3 4 5-16 0 1 6 8-22

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 UKS SMS Łódź    6-2 5-0 2-1 3-3 0-2 5-1 4-1 
 2 Stomil Olsztyn2-1     0-1 5-2 6-5 1-2 3-1 3-2 
 3 Legia Warszawa3-2 1-3     3-3 2-1 2-3 1-0 2-0 
 4 AP Jagiellonia Białystok5-2 4-0 1-3     4-2 7-0 3-3 5-2 
 5 MKS Polonia Warszawa1-2 1-3 5-0 2-1     3-1 3-1 5-2 
 6 Ząbkovia Ząbki0-4 4-2 1-2 1-3 2-4     1-1 1-1 
 7 Ursus Warszawa1-4 2-3 1-2 1-3 1-4 3-0     2-0 
 8 Znicz Pruszków1-6 1-2 1-1 1-4 1-1 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 6-7 marca

Legia Warszawa 2-0 Znicz Pruszków 6 marca, 15:00
Jordan Majchrzak 38, Maciej Bochniak 50
w Urszulinie
Stomil Olsztyn 6-5 MKS Polonia Warszawa 7 marca, 12:15
Mateusz Sobotka 5, Jakub Brdak 17, Dawid Grablewski 44, 70, 90, Mateusz Szenfeld 84 (k) - Jan Piasek 22, Adrian Morawski 56 (s), Franciszek Antkiewicz 64, Kacper Śmiglewski 74, 79
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Ząbkovia Ząbki 1-3 AP Jagiellonia Białystok 7 marca, 12:00
Miłosz Skowronek 42 (s) - Bartosz Bernatowicz 24, Miłosz Skowronek 35, Kacper Piórkowski 46
UKS SMS Łódź 5-1 Ursus Warszawa 6 marca, 12:00
Karol Łysiak 3, 44, Jakub Jędrasik 10, 75, Mateusz Marter 51 (s) - Mieszko Maciejewski 88

Kolejka 2 - 13-14 marca

Znicz Pruszków 0-0 Ursus Warszawa 14 marca, 12:30
AP Jagiellonia Białystok 5-2 UKS SMS Łódź 13 marca, 15:00
Adrian Podczarski 36, Sebastian Dąbrowski 39, 90, Damian Wojdakowski 41, Szymon Żabiuk 82 - Karol Łysiak 5, Jakub Jędrasik 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
MKS Polonia Warszawa 3-1 Ząbkovia Ząbki 13 marca, 11:00
Kacper Śmiglewski 5, Kacper Włoch 50, Wojtek Chojczak 74 - Bartosz Lelito 61
na bocznym boisku
Legia Warszawa 1-3 Stomil Olsztyn 13 marca, 13:00
Dawid Kiedrowicz 22 - Mateusz Sobotka 15, 57, Bartosz Florek 72
w Urszulinie

Kolejka 3 - 20-21 marca

Stomil Olsztyn 3-2 Znicz Pruszków 19 marca, 14:00
Daniel Wasilewski 39 (s), Dawid Grablewski 46, Igor Zapałowski 82 - Oliwier Jurczak 50, Patryk Rojek 64
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Ząbkovia Ząbki 1-2 Legia Warszawa 20 marca, 12:00
Wiktor Kożuchowski 42 - Jakub Rutkowski 16, Maddox Sobociński 74
UKS SMS Łódź 3-3 MKS Polonia Warszawa 20 marca, 15:00
Karol Łysiak 20, 85, Marcel Lachowicz 89 - Kacper Śmiglewski 4, 74, Radosław Borowski 32
Ursus Warszawa 1-3 AP Jagiellonia Białystok 20 marca, 12:30
Mieszko Maciejewski 83 (k) - Alex Protaziuk 14, Sebastian Dąbrowski 21, Jakub Jaroszuk 71

Kolejka 4 - 27-28 marca

Znicz Pruszków 1-4 AP Jagiellonia Białystok 5 maja, 13:00
Maciej Zwierzchowski 48 - Daniel Siemieniuk 45, Sebastian Dąbrowski 62, Szymon Żabiuk 75, Adrian Podczarski 85
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Polonia Warszawa 3-1 Ursus Warszawa 5 maja, 15:30
Jakub Wichecki 35, Franciszek Antkiewicz 47, Piotr Urbański 83 - Hubert Wierucki 75
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa 3-2 UKS SMS Łódź 5 maja, 17:00
Igor Strzałek 12, Jakub Rutkowski 49 (k), Maciej Bochniak 90 - Jakub Kołodenny 18, Mikołaj Doniecki 90
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stomil Olsztyn 1-2 Ząbkovia Ząbki 5 maja, 12:00
Jakub Brdak 19 - Oliwier Antoniewicz 23, Michał Swat 43
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (28 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 5 - 3 kwietnia

Ząbkovia Ząbki 1-1 Znicz Pruszków 29 maja, 14:00
Jakub Lis 24 - Oliwier Jurczak 60
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS SMS Łódź 6-2 Stomil Olsztyn 29 maja, 15:00
Jakub Kołodenny 16, Szymon Pietrzak 45, Jakub Jędrasik 71, Marcel Lachowicz 87, Marcin Manikowski 90, Szymon Janicki 90 - Jakub Liter 21, Igor Zapałowski 85
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ursus Warszawa 1-2 Legia Warszawa 29 maja, 12:30
Aleksander Dwórnik 87 - Maciej Bochniak 65, Maksymilian Stangret 82
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:30) odwołany / w drugim terminie (1 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Jagiellonia Białystok 4-2 MKS Polonia Warszawa 30 maja, 16:00
Damian Wojdakowski 45, Mateusz Celmer 56, Kacper Skok 59, Alex Protaziuk 75 (k) - Kacper Włoch 52, Hubert Pilarz 62
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 6 - 10-11 kwietnia

Znicz Pruszków 1-1 MKS Polonia Warszawa 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa 3-3 AP Jagiellonia Białystok 2 czerwca, 15:00
Igor Strzałek 49, Jakub Rutkowski 55 (k), Marcel Ruszel 83 - Daniel Siemieniuk 56, 66, Mateusz Baranowski 71
w Urszulinie
Stomil Olsztyn 3-1 Ursus Warszawa 2 czerwca, 12:00
Jakub Liter 35, Adrian Morawski 52, Igor Zapałowski 87 - Hubert Wierucki 28
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ząbkovia Ząbki 0-4 UKS SMS Łódź 2 czerwca, 14:00
Szymon Janicki 9, Maciej Roguski 44 (s), Jakub Jędrasik 49, Marcel Lachowicz 52
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 7 - 17-18 kwietnia

UKS SMS Łódź 4-1 Znicz Pruszków 16 czerwca, 15:00
Jakub Jędrasik 10, Karol Łysiak 31, 71, Marcel Lachowicz 40 - Adrian Kazimierczak 37
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 czerwca, 12:30) odwołany
Ursus Warszawa 3-0 Ząbkovia Ząbki 5 czerwca, 12:15
Mateusz Zając 50 (k), Hubert Wierucki 71, Sebastian Nowak 90 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Jagiellonia Białystok 4-0 Stomil Olsztyn 5 czerwca, 17:00
Szymon Żabiuk 10, Damian Wojdakowski 25, Alex Protaziuk 50, Jakub Lewicki 80
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
MKS Polonia Warszawa 5-0 Legia Warszawa 5 czerwca, 17:00
Mateusz Majbański 42, Franciszek Antkiewicz 53, Jan Piasek 70, 83, Łukasz Florczuk 85
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 8 - 24-25 kwietnia

Znicz Pruszków 1-1 Legia Warszawa 25 kwietnia, 13:45
Adrian Kazimierczak 48 - Bartosz Dziemidowicz 67
MKS Polonia Warszawa 1-3 Stomil Olsztyn 24 kwietnia, 12:30
Dawid Łącki 85 - Bartosz Florek 20, Jakub Brdak 32, Jakub Banul 45
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 7-0 Ząbkovia Ząbki 24 kwietnia, 11:00
Alex Protaziuk 40, 62, Daniel Siemieniuk 41, Sebastian Dąbrowski 68, Adrian Podczarski 72, 88, Mateusz Baranowski 89
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ursus Warszawa 1-4 UKS SMS Łódź 24 kwietnia, 12:30
Mieszko Maciejewski 15 - Jakub Wódz 41, Jakub Jędrasik 51, Jakub Zawierucha 65, Szymon Pietrzak 71

Kolejka 9 - 1-2 maja

Ursus Warszawa 2-0 Znicz Pruszków 30 kwietnia, 14:00
Mieszko Maciejewski 10, Ksawery Uszko 60
UKS SMS Łódź 2-1 AP Jagiellonia Białystok 1 maja, 15:00
Mateusz Letkiewicz 33, Marcel Lachowicz 38 - Damian Wojdakowski 90
Ząbkovia Ząbki 2-4 MKS Polonia Warszawa 30 kwietnia, 16:00
Jakub Okusami 32 (s), Jakub Szczepocki 90 - Wojtek Chojczak 35, Piotr Urbański 42, Jan Piasek 63, Hubert Pilarz 84
Stomil Olsztyn 0-1 Legia Warszawa 29 kwietnia, 14:00
Maksymilian Stangret 82
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 10 - 8-9 maja

Znicz Pruszków 1-2 Stomil Olsztyn 9 maja, 14:00
Adrian Kazimierczak 63 - Mateusz Sobotka 58, Dawid Drzewiecki 68
Legia Warszawa 2-3 Ząbkovia Ząbki 8 maja, 11:00
Maciej Bochniak 75, Bartosz Dziemidowicz 88 - Bartosz Lelito 10, Jakub Lis 79, 84
w Urszulinie
MKS Polonia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź 8 maja, 17:00
Kacper Śmiglewski 74 - Szymon Janicki 22, Karol Łysiak 90
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 3-3 Ursus Warszawa 8 maja, 12:00
Sebastian Dąbrowski 10, Alex Protaziuk 28, Damian Wojdakowski 74 - Mateusz Zakrzewski 30, 70, Mateusz Dobosz 77
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 11 - 15-16 maja

AP Jagiellonia Białystok 5-2 Znicz Pruszków 15 maja, 14:30
Bartosz Bernatowicz 30, Mateusz Celmer 50, 90, Alex Protaziuk 63, Wojciech Moczulski 75 - Wiktor Nowak 10, Paweł Pulkowski 67
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ursus Warszawa 1-4 MKS Polonia Warszawa 15 maja, 12:30
Mieszko Maciejewski 55 - Stanisław Pruszkowski 5, 63, Wojtek Chojczak 85 (k), Dawid Łącki 90
UKS SMS Łódź 5-0 Legia Warszawa 15 maja, 15:00
Karol Łysiak 5, 30, Jakub Jędrasik 10, 20, Jakub Wódz 60
Ząbkovia Ząbki 4-2 Stomil Olsztyn 16 maja, 12:00
Bartosz Lelito 9, 40, Oliwier Antoniewicz 21, Jakub Szczepocki 87 - Bartosz Florek 14, Jakub Banul 85

Kolejka 12 - 22-23 maja

Znicz Pruszków 0-2 Ząbkovia Ząbki 23 maja, 12:30
Maciej Roguski 85, Jakub Szczepocki 89
Stomil Olsztyn 2-1 UKS SMS Łódź 23 maja, 13:00
Mateusz Sobotka 24, Igor Zapałowski 73 (k) - Mateusz Letkiewicz 90
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Legia Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 22 maja, 11:00
Jakub Rutkowski 32
w Urszulinie
MKS Polonia Warszawa 2-1 AP Jagiellonia Białystok 22 maja, 17:00
Franciszek Antkiewicz 42, Łukasz Florczuk 88 - Adrian Podczarski 8
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 12-13 czerwca

MKS Polonia Warszawa 5-2 Znicz Pruszków 12 czerwca, 14:30
Mateusz Majbański 7, Dawid Łącki 23, 52, Jan Piasek 48, Franciszek Antkiewicz 58 - Patryk Rojek 69, Maciej Zwierzchowski 82
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 1-3 Legia Warszawa 13 czerwca, 16:00
Dawid Kiedrowicz 89 (s) - Kacper Knera 6, Szymon Siodłowski 53, Dawid Kiedrowicz 67
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ursus Warszawa 2-3 Stomil Olsztyn 13 czerwca, 15:30
Adam Osica 37 (k), 55 - Seweryn Strzelec 15, 24, Marcel Abramczyk 45
w pierwotnym terminie (29 maja, 12:30) odwołany
UKS SMS Łódź 0-2 Ząbkovia Ząbki 12 czerwca, 15:00
Jakub Lis 14, 40
w pierwotnym terminie (29 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 14 - 19-20 czerwca

Znicz Pruszków 1-6 UKS SMS Łódź 19 czerwca, 15:00
Wiktor Nowak 86 - Marcel Lachowicz 10, Jakub Kołodenny 34, 44, Jakub Jędrasik 41, Szymon Janicki 55, Elijah Dibwe 76
Ząbkovia Ząbki 1-1 Ursus Warszawa 17 czerwca, 18:00
Jakub Szczepocki 14 - Bartłomiej Ponikowski 48
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 12:00) odwołany
Stomil Olsztyn 5-2 AP Jagiellonia Białystok 19 czerwca, 15:00
Bartosz Florek 26, Jakub Brdak 33, 45, Mateusz Sobotka 37, Seweryn Strzelec 79 - Alex Protaziuk 57, Stanisław Ubermanowicz 78
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (6 czerwca, 13:00) odwołany
Legia Warszawa 2-1 MKS Polonia Warszawa 19 czerwca, 14:00
Maksymilian Stangret 54, 61 - Kacper Jakóbczyk 22
w Urszulinie

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (wiosna)

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - wiosna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas