[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, grupa: B - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 14 33 10 3 1 36-13 5 2 0 16-6 5 1 1 20-7
2.  Pogoń Szczecin 14 30 9 3 2 40-13 6 0 1 27-7 3 3 1 13-6
3.  FASE Szczecin 14 26 8 2 4 20-22 3 2 2 8-10 5 0 2 12-12
4.  Lechia Gdańsk 14 19 5 4 5 26-27 3 2 2 13-12 2 2 3 13-15
5.  Warta Poznań 14 17 5 2 7 22-23 3 2 2 10-7 2 0 5 12-16
6.  AP Reissa Poznań 14 14 4 2 8 16-28 4 0 3 11-14 0 2 5 5-14
7.  Bałtyk Koszalin 14 12 3 3 8 14-26 1 2 4 6-15 2 1 4 8-11
8.  Błękitni Wronki 14 7 2 1 11 14-36 2 0 5 8-18 0 1 6 6-18

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    2-2 4-1 2-2 1-0 2-0 3-1 2-0 
 2 Pogoń Szczecin4-2     1-2 4-1 5-1 3-1 4-0 6-0 
 3 FASE Szczecin0-3 1-1     1-3 2-1 1-1 1-0 2-1 
 4 Lechia Gdańsk2-2 0-0 2-3     3-2 4-1 0-3 2-1 
 5 Warta Poznań1-2 0-1 3-0 2-1     1-0 1-1 2-2 
 6 AP Reissa Poznań0-4 3-2 1-2 2-1 1-3     2-1 2-1 
 7 Bałtyk Koszalin0-4 0-2 1-3 2-2 0-2 1-1     2-1 
 8 Błękitni Wronki0-3 0-5 0-1 2-3 4-3 2-1 0-2     

Kolejka 1 - 6-7 marca

Bałtyk Koszalin 1-1 AP Reissa Poznań 6 marca, 14:00
Kacper Dudek 19 - Filip Tonder 7
Błękitni Wronki 2-3 Lechia Gdańsk 6 marca, 14:30
Miłosz Toczek 38, Jędrzej Osowski 77 (k) - Bartosz Borkowski 53, 79, Przemysław Płotka 87
w Popowie
FASE Szczecin 0-3 Lech Poznań 6 marca, 17:00
Filip Wełniak 60 (k), Norbert Ratajczyk 80, Jan Niedzielski 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Warta Poznań 0-1 Pogoń Szczecin 6 marca, 12:45
Oliwier Kasprzycki 66
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin

Kolejka 2 - 13-14 marca

AP Reissa Poznań 3-2 Pogoń Szczecin 14 marca, 12:00
Kamil Przywecki 38, Tymon Włodarczak 55, Wojciech Klimko 62 - Mateusz Mikulski 69, Jakub Wlaźlik 85
w Opalenicy
Lech Poznań 1-0 Warta Poznań 13 marca, 12:00
Maksym Pietrzak 77
w Popowie
Lechia Gdańsk 2-3 FASE Szczecin 13 marca, 12:00
Cyprian Włodarczyk 5, Mikołaj Mekler 90 - Jędrzej Góral 11, 50, Patryk Rychlik 64
w Sopocie
Bałtyk Koszalin 2-1 Błękitni Wronki 13 marca, 10:30
Kacper Dudek 19 (k), 67 (k) - Miłosz Toczek 60

Kolejka 3 - 20-21 marca

Błękitni Wronki 2-1 AP Reissa Poznań 19 marca, 13:00
Adrian Szaufer 45, Jakub Rendzio 77 - Leon Siemieńczuk 58
w Popowie
FASE Szczecin 1-0 Bałtyk Koszalin 21 marca, 16:30
Mateusz Walczak 67
na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Krygiera
Warta Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 20 marca, 12:00
Jakub Juchacz 63, Adam Pacholski 70 - Igor Martuszewski 66
na boisku MOS
Pogoń Szczecin 4-2 Lech Poznań 20 marca, 11:00
Dawid Kroczek 64, 72, Mateusz Mikulski 80, Krystian Chromiński 90 - Filip Wełniak 35, Dawid Ławniczak 38
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 4 - 27-28 marca

AP Reissa Poznań 0-4 Lech Poznań 26 marca, 13:00
Igor Kornobis 2, Filip Wełniak 12, 45, Dawid Ławniczak 67
w Opalenicy
Lechia Gdańsk 0-0 Pogoń Szczecin 4 maja, 11:00
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bałtyk Koszalin 0-2 Warta Poznań 5 maja, 12:00
Aleksander Kultys 35, Szymon Sarbinowski 60
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Wronki 0-1 FASE Szczecin 26 marca, 13:00
Jeremiasz Sumiński 47
w Popowie

Kolejka 5 - 3 kwietnia

FASE Szczecin 1-1 AP Reissa Poznań 28 maja, 12:30
Kamil Jakubczyk 16 - Hubert Dorczyk 43
na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Krygiera / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 10:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin 4-0 Bałtyk Koszalin 28 maja, 12:00
Remigiusz Waszak 16, Igor Mencnarowski 27, 68, 72
w Kołbaskowie / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech Poznań 2-2 Lechia Gdańsk 29 maja, 12:00
Dawid Zięba 5, Igor Kornobis 56 - Bartosz Brzęk 72, Dominik Lemka 85 (k)
w Popowie / w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Wronki 4-3 Warta Poznań 30 maja, 12:00
Adrian Szaufer 11, 88, Szymon Rola 31, Fabian Żygielewicz 71 - Bruno Siedlecki 2, Kacper Osajda 52, Jakub Juchacz 58
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin

Kolejka 6 - 10-11 kwietnia

AP Reissa Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 2 czerwca, 16:00
Filip Tonder 58, Bartosz Duda 69 - Jakub Poliński 90
w Buku / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bałtyk Koszalin 0-4 Lech Poznań 2 czerwca, 11:00
Maksymilian Dziuba 10, 60, Hubert Szulc 70, Igor Kornobis 75
Błękitni Wronki 0-5 Pogoń Szczecin 2 czerwca, 14:00
Michał Samborski 13, Igor Mencnarowski 61, Jakub Wlaźlik 63, Oliwier Kasprzycki 90, Mikołaj Hudziak 90
w Popowie / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FASE Szczecin 2-1 Warta Poznań 2 czerwca, 12:30
Kamil Jakubczyk 30, Mateusz Walczak 90 - Bruno Siedlecki 50
na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Krygiera / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 7 - 17-18 kwietnia

Warta Poznań 1-0 AP Reissa Poznań 5 czerwca, 14:00
Adam Pacholski 56
na boisku MOS / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin 1-2 FASE Szczecin 5 czerwca, 16:00
Igor Mencnarowski 73 (k) - Jeremiasz Sumiński 23, Jędrzej Góral 59 (k)
w Kołbaskowie
Lech Poznań 2-0 Błękitni Wronki 27 kwietnia, 11:00
Igor Kornobis 54, Norbert Ratajczyk 74
w Popowie
Lechia Gdańsk 0-3 Bałtyk Koszalin 5 czerwca, 12:00
Kacper Dudek 12, Michał Petrykowski 21, Dawid Grochowski 62
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 8 - 24-25 kwietnia

AP Reissa Poznań 2-1 Bałtyk Koszalin 25 kwietnia, 11:00
Bartosz Duda 12, Filip Tonder 83 - Kacper Dudek 40 (k)
w Opalenicy
Lechia Gdańsk 2-1 Błękitni Wronki 24 kwietnia, 12:00
Dominik Lemka 17, Bartosz Borkowski 55 - Kacper Czaja 24
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 4-1 FASE Szczecin 24 kwietnia, 12:00
Maksym Czekała 32, Oskar Klessa 69 (s), Igor Kornobis 81, Filip Wełniak 84 - Oliwer Jakuć 38
w Popowie
Pogoń Szczecin 5-1 Warta Poznań 24 kwietnia, 13:30
Jakub Wlaźlik 53, Jakub Laskowski 78, Dawid Kroczek 80, Oskar Jarocha 85, Kacper Łunkiewicz 90 - Jakub Juchacz 60
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 9 - 1-2 maja

Pogoń Szczecin 3-1 AP Reissa Poznań 29 kwietnia, 12:00
Dawid Fornalik 48, Mikołaj Hudziak 67, Jakub Laskowski 75 - Tymon Włodarczak 85
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Warta Poznań 1-2 Lech Poznań 1 maja, 17:00
Bruno Siedlecki 25 (k) - Dawid Zięba 36, Filip Wełniak 63
na boisku MOS
FASE Szczecin 1-3 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 15:00
Jakub Romanik 49 - Igor Martuszewski 30, Bartosz Brzęk 55, Bartosz Borkowski 86
na stadionie Hutnika
Błękitni Wronki 0-2 Bałtyk Koszalin 30 kwietnia, 13:00
Kacper Dudek 55, Jakub Graf 63
w Popowie

Kolejka 10 - 8-9 maja

AP Reissa Poznań 2-1 Błękitni Wronki 9 maja, 12:00
Leon Siemieńczuk 5, Filip Tuliszka 80 - Maciej Krawczuk 81
w Opalenicy
Bałtyk Koszalin 1-3 FASE Szczecin 8 maja, 12:00
Konrad Byszewski 79 - Jakub Romanik 40, Kamil Jakubczyk 52, Mateusz Walczak 89
Lechia Gdańsk 3-2 Warta Poznań 8 maja, 12:00
Błażej Kaim 32, Miłosz Kurzydłowski 42, Mikołaj Mekler 60 - Mateusz Liszyński 67, Alan Adamowicz 79
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 8 maja, 12:00
Mikołaj Tudruj 37, Dawid Zięba 42 - Jakub Wlaźlik 14, Krystian Chromiński 73
w Popowie

Kolejka 11 - 15-16 maja

Lech Poznań 2-0 AP Reissa Poznań 16 maja, 17:00
Hubert Szulc 38, 52
w Popowie
Pogoń Szczecin 4-1 Lechia Gdańsk 16 maja, 12:00
Dawid Kroczek 28, 47, Michał Samborski 64, Igor Mencnarowski 67 - Dominik Gil 84 (s)
w Kołbaskowie
Warta Poznań 1-1 Bałtyk Koszalin 15 maja, 13:00
Jakub Bylina 42 - Daniel Wotawa 29
na boisku MOS
FASE Szczecin 2-1 Błękitni Wronki 14 maja, 12:00
Szczepan Mazurek 24 (s), Bartłomiej Grzegórski 81 - Kacper Czaja 42
na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Krygiera

Kolejka 12 - 22-23 maja

Warta Poznań 2-2 Błękitni Wronki 23 maja, 12:00
Adam Wieczorek 80, Jakub Juchacz 90 - Miłosz Szynkiewicz 65, 85
na boisku MOS / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Reissa Poznań 1-2 FASE Szczecin 21 maja, 14:00
Oliwier Siuda 68 - Bartłomiej Grzegórski 29, Jędrzej Góral 82
w Opalenicy
Bałtyk Koszalin 0-2 Pogoń Szczecin 22 maja, 12:00
Kacper Łunkiewicz 23, Dawid Fornalik 48
Lechia Gdańsk 2-2 Lech Poznań 22 maja, 12:00
Dominik Lemka 86, Mateusz Śmiglewski 90 - Filip Wełniak 25, Dawid Ławniczak 90
na Stadionie Miejskim

Kolejka 13 - 12-13 czerwca

Lechia Gdańsk 4-1 AP Reissa Poznań 12 czerwca, 12:00
Oskar Nikadon 30, Bartosz Borkowski 49, 54, Miłosz Kurzydłowski 63 - Kacper Kroczyński 12
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (30 maja, 12:00) odwołany
Lech Poznań 3-1 Bałtyk Koszalin 12 czerwca, 12:00
Hubert Szulc 47, Igor Kornobis 53, Maksymilian Dziuba 83 - Krystian Glama 90
w Popowie
Pogoń Szczecin 6-0 Błękitni Wronki 12 czerwca, 12:00
Dawid Kroczek 12, Konrad Magnuszewski 23, Igor Mencnarowski 25, Kacper Łunkiewicz 81, Jakub Wlaźlik 83, Krystian Chromiński 90
na bocznym boisku
Warta Poznań 3-0 FASE Szczecin 12 czerwca, 12:00
Filip Pisarek 50, Jędrzej Góral 60 (s), Alan Adamowicz 88
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej / w pierwotnym terminie (29 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 14 - 19-20 czerwca

AP Reissa Poznań 1-3 Warta Poznań 20 czerwca, 9:30
Krzysztof Giertych 32 - Oliwier Dobosz 23, Bruno Siedlecki 44, Jakub Juchacz 65
w Opalenicy / w pierwotnym terminie (6 czerwca, 12:00) odwołany
FASE Szczecin 1-1 Pogoń Szczecin 18 czerwca, 12:30
Kamil Jakubczyk 80 - Igor Mencnarowski 37
na stadionie Hutnika / w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany
Błękitni Wronki 0-3 Lech Poznań 16 czerwca, 9:00
Dawid Ławniczak 32, Hubert Szulc 55, 79
w Popowie
Bałtyk Koszalin 2-2 Lechia Gdańsk 17 czerwca, 16:00
Filip Turcinavicius 23 (s), Kacper Dudek 64 - Wiktor Rachwał 55, Marcin Adamik 60
w pierwotnym terminie (20 czerwca, 16:00) odwołany

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (wiosna)

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021

Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021 (D - wiosna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas