[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Idea Ekstraklasa 2004/2005
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 26 62 19 5 2 70-23 10 3 0 36-6 9 2 2 34-17
2.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 51 16 3 7 46-28 10 1 2 31-13 6 2 5 15-15
3.  Legia Warszawa 26 47 13 8 5 42-19 8 3 2 25-9 5 5 3 17-10
4.  Wisła Płock 26 41 12 5 9 35-30 8 4 1 21-6 4 1 8 14-24
5.  Cracovia 26 40 12 4 10 37-29 8 2 3 20-8 4 2 7 17-21
6.  Amica Wronki 26 38 10 8 8 29-28 6 4 3 14-13 4 4 5 15-15
7.  Górnik Łęczna 26 36 10 6 10 36-36 8 3 2 25-15 2 3 8 11-21
8.  Lech Poznań 26 34 10 4 12 34-40 7 4 2 23-16 3 0 10 11-24
9.  Pogoń Szczecin 26 31 7 10 9 34-43 7 3 3 21-17 0 7 6 13-26
10.  Polonia Warszawa 26 29 8 5 13 27-52 6 2 5 16-22 2 3 8 11-30
11.  Górnik Zabrze 26 28 7 7 12 27-30 5 3 5 16-13 2 4 7 11-17 2 2 0 2 0 2-2
12.  Zagłębie Lubin 26 28 6 10 10 31-41 4 6 3 22-19 2 4 7 9-22 2 2 0 2 0 2-2
13.  Odra Wodzisław Śląski 26 24 7 3 16 27-41 3 1 9 13-22 4 2 7 14-19
14.  GKS Katowice 26 16 4 4 18 23-58 4 2 7 13-23 0 2 11 10-35
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski, w Pucharze UEFA zagra czwarta drużyna ekstraklasy - Wisła Płock.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisła Kraków    3-0 2-0 4-0 0-0 1-1 5-1 4-1 1-1 4-0 2-1 6-0 3-1 1-0 
 2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-4     3-2 1-2 3-1 4-0 0-0 1-0 2-0 5-0 3-1 3-1 1-0 3-2 
 3 Legia Warszawa5-1 0-1     2-1 2-1 1-1 1-1 3-0 3-0 4-1 2-1 0-0 0-1 2-0 
 4 Wisła Płock1-1 0-1 0-0     3-0 2-0 3-0 2-1 3-2 4-1 0-0 2-0 1-0 0-0 
 5 Cracovia0-1 2-0 1-0 4-0     0-1 0-0 2-0 4-2 2-1 0-0 1-0 2-3 2-0 
 6 Amica Wronki0-1 1-3 1-1 2-1 3-2     1-0 1-0 0-0 1-0 1-1 0-2 2-2 1-0 
 7 Górnik Łęczna2-2 2-1 1-2 3-2 3-1 1-0     2-0 1-1 1-1 2-0 2-1 1-2 4-2 
 8 Lech Poznań3-1 2-2 1-1 4-2 0-2 0-4 3-0     x-x 
1-1 
1-1 2-1 2-0 1-0 3-1 
 9 Pogoń Szczecin0-5 1-0 1-2 2-0 1-1 1-0 2-1 3-1     1-1 0-2 1-1 4-1 4-2 
 10 Polonia Warszawa1-3 1-0 0-5 1-4 2-3 1-0 1-0 0-2 3-3     2-1 1-1 1-0 2-0 
 11 Górnik Zabrze1-3 0-1 0-0 1-0 1-0 1-1 0-3 1-2 4-0 0-1     1-1 2-0 4-1 
 12 Zagłębie Lubin1-7 1-1 0-0 0-1 2-5 1-1 1-0 2-0 2-2 3-0 1-1     1-1 7-0 
 13 Odra Wodzisław Śląski1-2 1-2 0-1 0-1 0-1 1-2 0-5 3-1 1-0 2-1 1-2 1-2     2-2 
 14 GKS Katowice0-3 1-3 0-3 0-0 1-0 1-4 4-0 0-3 1-1 2-3 1-0 2-0 0-3*     

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Wisła Kraków 5-1 Górnik Łęczna 31 lipca, 20:00 (10 500)
Tomasz Frankowski 31, 43, Maciej Żurawski 68, 84 (k), Tomasz Kłos 80 - Grzegorz Wędzyński 22
Polonia Warszawa 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 października, 15:30 (3000)
Piotr Stokowiec 43
przełożony z uwagi na remont stadionu Polonii
GKS Katowice 0-3 Lech Poznań 31 lipca, 18:00 (4000)
Michał Goliński 23, 75, Krzysztof Gajtkowski 60
Wisła Płock 0-0 Górnik Zabrze 31 lipca, 18:00 (4500)
Pogoń Szczecin 1-2 Legia Warszawa 1 sierpnia, 19:00 (18 000)
Grzegorz Matlak 6 (k) - Piotr Włodarczyk 32, Tomasz Sokołowski I 63
Zagłębie Lubin 2-5 Cracovia 30 lipca, 20:00 (7000)
Zbigniew Murdza 74 (k), Rafał Piętka 83 - Kazimierz Węgrzyn 22, Paweł Nowak 24, 43, Piotr Bania 38, Marcin Bojarski 72
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Amica Wronki 31 lipca, 18:00 (2500)
Tomasz Szewczuk 42 - Paweł Kryszałowicz 5, Jacek Dembiński 35
zamieniono gospodarza - po przeniesieniu meczu drugiej kolejki Legia - Amica do Wronek, Amica grałaby trzy mecze u siebie z rzędu

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Górnik Łęczna 3-1 Cracovia 7 sierpnia, 18:00 (5000)
Sylwester Czereszewski 28, Sławomir Nazaruk 65, 83 - Piotr Bania 61
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Zagłębie Lubin 7 sierpnia, 18:00 (1500)
Marek Kubisz 63 - Łukasz Mierzejewski 83, Paweł Strąk 86
Górnik Zabrze 4-0 Pogoń Szczecin 7 sierpnia, 18:00 (4000)
Jarosław Popiela 77 (k), Paweł Buśkiewicz 88, Michał Chałbiński 89, Krzysztof Bukalski 90
Lech Poznań 4-2 Wisła Płock 8 sierpnia, 17:00 (14 000)
Zbigniew Zakrzewski 3, Michał Goliński 13, Łukasz Madej 56, Damian Nawrocik 86 - Patryk Rachwał 63, Dariusz Gęsior 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 GKS Katowice 7 sierpnia, 18:00 (3000)
Jacek Ziarkowski 17, Sebastian Mila 52, Bartosz Ślusarski 63 - Grzegorz Kmiecik 34, 39
Wisła Kraków 4-0 Polonia Warszawa 7 sierpnia, 19:30 (10 500)
Mirosław Szymkowiak 56, Tomasz Frankowski 67, 74, Maciej Żurawski 77
Amica Wronki 1-1 Legia Warszawa 6 sierpnia, 20:00 (5000)
Jacek Dembiński 63 - Bartosz Karwan 29
zamieniono gospodarza z uwagi na remont murawy na stadionie Legii

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Polonia Warszawa 1-0 Górnik Łęczna 21 sierpnia, 18:00 (4000)
Benjamin Imeh 64
GKS Katowice 0-3 Wisła Kraków 21 sierpnia, 17:45 (4500)
Maciej Żurawski 25, 56, Tomasz Frankowski 44
W 88. minucie Marcin Kuźba (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 sierpnia, 20:15 (3500)
Sebastian Mila 66
Pogoń Szczecin 3-1 Lech Poznań 20 sierpnia, 20:00 (12 000)
Grzegorz Matlak 34, Tomasz Parzy 83, Cláudio Milar 90 - Piotr Reiss 39 (k)
Amica Wronki 1-1 Górnik Zabrze 21 sierpnia, 18:00 (1500)
Paweł Kryszałowicz 9 - Jarosław Popiela 50 (k)
Cracovia 2-3 Odra Wodzisław Śląski 21 sierpnia, 19:30 (10 000)
Piotr Giza 14, Arkadiusz Baran 49 - Tomasz Szewczuk 45, 59, Piotr Rocki 55
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Lubin 22 sierpnia, 19:15 (7000)
zamieniono gospodarza - po przeniesieniu meczu drugiej kolejki Legia - Amica do Wronek, Legia grałaby trzy mecze na wyjeździe z rzędu

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Górnik Łęczna 1-2 Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 18:00 (5500)
Remigiusz Jezierski 57 - Piotr Rocki 20, Marek Kubisz 65
Legia Warszawa 2-1 Cracovia 29 sierpnia, 16:00 (8000)
Marek Saganowski 29, Piotr Włodarczyk 46 - Paweł Drumlak 37
W 88. minucie Piotr Włodarczyk (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-1 Zagłębie Lubin 28 sierpnia, 18:00 (3500)
Arkadiusz Aleksander 14 - Zbigniew Murdza 88
Lech Poznań 0-4 Amica Wronki 29 sierpnia, 18:15 (8000)
Zbigniew Grzybowski 6, Paweł Kryszałowicz 69, Marcin Kikut 72, 74
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Pogoń Szczecin 27 sierpnia, 20:00 (2000)
Ivica Križanac 50, Bartosz Ślusarski 79
Wisła Kraków 4-0 Wisła Płock 28 sierpnia, 20:15 (10 500)
Damian Gorawski 4, Maciej Żurawski 27, Tomasz Frankowski 30, 32
Polonia Warszawa 2-0 GKS Katowice 28 sierpnia, 18:00 (3500)
Sebastian Olszar 41 (k), Piotr Stokowiec 80

Kolejka 5 - 11-12 września

GKS Katowice 4-0 Górnik Łęczna 11 września, 18:00 (3000)
Grzegorz Kmiecik 13, Paweł Brożek 51, Krzysztof Markowski 59, Artur Andruszczak 77
Wisła Płock 4-1 Polonia Warszawa 11 września, 18:00 (3500)
Ireneusz Jeleń 45 (k), 61, 87, Paweł Sobczak 80 - Igor Gołaszewski 23 (k)
Pogoń Szczecin 0-5 Wisła Kraków 12 września, 17:00 (15 000)
Tomasz Frankowski 5, 43, 74, Marcin Kuźba 82, Maciej Żurawski 83
Amica Wronki 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 września, 18:15 (3500)
Jacek Dembiński 75 - Bartosz Ślusarski 32, Rafał Kaczmarczyk 51, Adrian Sikora 84
Zagłębie Lubin 2-0 Lech Poznań 11 września, 18:00 (7000)
Petr Pokorný 35, Wojciech Łobodziński 67
Cracovia 0-0 Górnik Zabrze 10 września, 20:00 (7000)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Legia Warszawa 11 września, 18:00 (3400)
Piotr Włodarczyk 7

Kolejka 6 - 18-19 września

Górnik Łęczna 1-2 Legia Warszawa 19 września, 17:00 (5000)
Remigiusz Jezierski 37 - Mirko Poledica 25, Łukasz Surma 43
Górnik Zabrze 2-0 Odra Wodzisław Śląski 18 września, 18:00 (4000)
Paweł Wojciechowski 23, Krzysztof Bukalski 59
Lech Poznań 0-2 Cracovia 17 września, 20:00 (10 000)
Paweł Drumlak 22, Piotr Bania 70
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Zagłębie Lubin 18 września, 18:15 (4000)
Ivica Križanac 13, 81, Marcin Zając 90 - Wojciech Łobodziński 35
Wisła Kraków 1-1 Amica Wronki 19 września, 15:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 70 - Jacek Dembiński 86 (k)
Polonia Warszawa 3-3 Pogoń Szczecin 18 września, 18:00 (3500)
Jacek Kosmalski 6 (k), Konrad Gołoś 9, Ivan Udarević 57 - Przemysław Kaźmierczak 21, Paweł Magdoń 45 (k), Tomasz Parzy 60
GKS Katowice 0-0 Wisła Płock 18 września, 18:00 (3000)

Kolejka 7 - 25-26 września

Wisła Płock 3-0 Górnik Łęczna 25 września, 18:00 (3500)
Paweł Sobczak 54 (k), Dariusz Gęsior 75, Dariusz Romuzga 90
Pogoń Szczecin 4-2 GKS Katowice 25 września, 18:00 (10 000)
Cláudio Milar 18, 77, Artur Bugaj 34, Mariusz Masternak 74 - Artur Andruszczak 37, Stanisław Wróbel 52 (k)
Amica Wronki 1-0 Polonia Warszawa 25 września, 18:00 (2000)
Przemysław Łudziński 89
Zagłębie Lubin 1-7 Wisła Kraków 25 września, 18:15 (7000)
Rafał Piętka 52 - Maciej Żurawski 20, 29, Marek Zieńczuk 38, 64, Tomasz Frankowski 55, Damian Gorawski 61, Marcin Kuźba 74
Cracovia 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 września, 17:00 (7500)
Marcin Bojarski 69 (k), 90
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Lech Poznań 25 września, 18:00 (2500)
Piotr Rocki 53, 67, Wojciech Grzyb 57 (k) - Paweł Sasin 15
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 20 października, 18:30 (6000)
Marek Jóźwiak 37, Tomasz Kiełbowicz 43 - Michał Chałbiński 50
przełożony z uwagi na remont murawy na stadionie Legii

Kolejka 8 - 2-3 października

Górnik Łęczna 2-0 Górnik Zabrze 2 października, 15:30 (4000)
Sebastian Szałachowski 36, Remigiusz Jezierski 65
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 3 października, 13:00 (17 000)
Michał Goliński 31 - Marek Saganowski 9
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Odra Wodzisław Śląski 2 października, 15:30 (2500)
Marcin Zając 27
Wisła Kraków 0-0 Cracovia 3 października, 16:00 (11 000)
Polonia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 2 października, 15:30 (3000)
Adam Cichon 50 - Grzegorz Niciński 31
GKS Katowice 1-4 Amica Wronki 3 października, 16:00 (3000)
Artur Andruszczak 18 - Jacek Dembiński 8, 77, Filip Burkhardt 33, Karol Gregorek 62
Wisła Płock 3-2 Pogoń Szczecin 2 października, 15:30 (3500)
Paweł Sobczak 32, Dariusz Gęsior 45, 78 - Cláudio Milar 25, Tomasz Parzy 36

Kolejka 9 - 16-17 października

Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Łęczna 16 października, 15:30 (8000)
Tomasz Parzy 42, Batata 64 - Cezary Kucharski 57
Amica Wronki 2-1 Wisła Płock 16 października, 15:30 (2000)
Jacek Dembiński 25, Paweł Kryszałowicz 62 - Arkadiusz Klimek 90
Zagłębie Lubin 7-0 GKS Katowice 16 października, 18:00 (1500)
Grzegorz Niciński 36, 46, 62, Wojciech Łobodziński 40, 69, Dariusz Jackiewicz 51, Łukasz Piszczek 90
Cracovia 2-1 Polonia Warszawa 15 października, 19:00 (8000)
Piotr Giza 18, Piotr Bania 39 - Jacek Kosmalski 47
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Wisła Kraków 17 października, 17:00 (4000)
Piotr Rocki 28 (k) - Tomasz Frankowski 7, Marek Zieńczuk 17
W 10. minucie Maciej Żurawski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 października, 18:15 (8000)
Mićo Vranješ 49
Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań 16 października, 15:30 (2500)
Michał Chałbiński 13 - Krzysztof Gajtkowski 54, Błażej Telichowski 90

Kolejka 10 - 30-31 października

Górnik Łęczna 2-0 Lech Poznań 30 października, 15:30 (5500)
Veljko Nikitović 19 (k), Remigiusz Jezierski 66
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Górnik Zabrze 30 października, 15:30 (2500)
Sebastian Mila 48, Marcin Zając 56, Mićo Vranješ 82 - Arkadiusz Aleksander 51
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa 29 października, 20:00 (10 000)
Tomasz Kłos 3, Maciej Żurawski 67 (k)
Polonia Warszawa 1-0 Odra Wodzisław Śląski 30 października, 15:30 (2300)
Wojciech Szymanek 60
W 27. minucie Piotr Rocki (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 1-0 Cracovia 30 października, 15:30 (5000)
Stanisław Wróbel 68 (k)
Wisła Płock 2-0 Zagłębie Lubin 30 października, 15:30 (4000)
Ireneusz Jeleń 14 (k), 53
Pogoń Szczecin 1-0 Amica Wronki 30 października, 18:15 (6000)
Krzysztof Michalski 52

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Amica Wronki 1-0 Górnik Łęczna 7 listopada, 17:00 (1500)
Marcin Burkhardt 12
Zagłębie Lubin 2-2 Pogoń Szczecin 6 listopada, 18:00 (3000)
Wojciech Łobodziński 14, Dariusz Jackiewicz 43 - Przemysław Kaźmierczak 49, Łukasz Trałka 90
Cracovia 4-0 Wisła Płock 6 listopada, 15:30 (6000)
Piotr Bania 32, 56, 90 (k), Piotr Giza 66
Odra Wodzisław Śląski 2-2 GKS Katowice 6 listopada, 15:30 (2200)
Marek Kubisz 60 (k), Marcin Dymkowski 68 - Paweł Brożek 51, Grzegorz Fonfara 57
W 4. minucie Jan Woś (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 4-1 Polonia Warszawa 5 listopada, 20:00 (10 000)
Marcin Smoliński 30, Marek Saganowski 33 (k), 35, Tomasz Sokołowski I 47 - Łukasz Jarosiewicz 55
Górnik Zabrze 1-3 Wisła Kraków 7 listopada, 15:00 (6500)
Michał Chałbiński 58 - Marek Zieńczuk 9, Tomasz Frankowski 13, Maciej Żurawski 36
Lech Poznań 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 listopada, 18:15 (9000)
Łukasz Madej 9, Michał Goliński 27 - Zbigniew Wójcik 39 (s), Piotr Piechniak 77

Kolejka 12 - 13-14 listopada

Górnik Łęczna 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 listopada, 15:00 (4000)
Sławomir Nazaruk 39, Veljko Nikitović 90 - Ivica Križanac 39
W 45. minucie Veljko Nikitović (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 4-1 Lech Poznań 13 listopada, 17:45 (9000)
Mauro Cantoro 37, Tomasz Frankowski 47, 56, 58 - Piotr Reiss 88 (k)
Polonia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 13 listopada, 15:30 (3000)
Jarosław Mazurkiewicz 44, Łukasz Jarosiewicz 85 - Arkadiusz Aleksander 65
GKS Katowice 0-3 Legia Warszawa 13 listopada, 15:30 (5000)
Piotr Włodarczyk 37, Marek Saganowski 48, 59
Wisła Płock 1-0 Odra Wodzisław Śląski 23 października, 17:00 (3000)
Paweł Sobczak 3
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia 13 listopada, 15:30 (13 000)
César Fernando Silvera 51 - Piotr Bania 85
Amica Wronki 0-2 Zagłębie Lubin 13 listopada, 15:30 (800)
Łukasz Mierzejewski 30, 55

Kolejka 13 - 20-21 listopada

Zagłębie Lubin 1-0 Górnik Łęczna 20 listopada, 18:00 (2000)
Andrzej Szczypkowski 90 (k)
Cracovia 0-1 Amica Wronki 20 listopada, 18:15 (6500)
Filip Burkhardt 73
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Pogoń Szczecin 20 listopada, 15:30 (1500)
Tomasz Szewczuk 19
Legia Warszawa 2-1 Wisła Płock 20 listopada, 15:30 (5500)
Marek Saganowski 5, 40 (k) - Mamia Dżikia 10
Górnik Zabrze 4-1 GKS Katowice 20 listopada, 15:30 (3000)
Michał Chałbiński 4, Piotr Brożek 9, Jarosław Popiela 27, Arkadiusz Aleksander 72 - Grzegorz Kmiecik 43
Lech Poznań 1-1 Polonia Warszawa 19 listopada, 19:00 (4000)
Piotr Reiss 90 - Jacek Kosmalski 71 (k)
W 83. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 Wisła Kraków 21 listopada, 20:00 (4500)
Bartosz Ślusarski 6, Panče Ḱumbev 87 - Tomasz Frankowski 34, 63, Maciej Żurawski 50, 80 (k)

Kolejka 14 - 12-13 marca

Amica Wronki 2-2 Odra Wodzisław Śląski 20 kwietnia, 18:00 (1500)
Jacek Dembiński 2, Rafał Murawski 86 - Piotr Rocki 14, 83
Górnik Łęczna 2-2 Wisła Kraków 20 kwietnia, 18:30 (7000)
Sebastian Szałachowski 1, Grzegorz Wędzyński 42 - Marcin Baszczyński 36, Maciej Żurawski 58
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Polonia Warszawa 13 marca, 16:00 (1000)
Mićo Vranješ 30, Bartosz Ślusarski 40, 54, Marcin Zając 49, Adrian Sikora 85
Lech Poznań 3-1 GKS Katowice 20 kwietnia, 18:00 (6000)
Krzysztof Gajtkowski 25, Piotr Świerczewski 43, Damian Nawrocik 90 - Dawid Plizga 38
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Płock 20 kwietnia, 18:00 (2000)
Marcel Lička 11
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 11 marca, 20:00 (9000)
Marek Saganowski 48, Piotr Włodarczyk 70, Tomasz Kiełbowicz 75
Cracovia 1-0 Zagłębie Lubin 19 kwietnia, 18:00 (4500)
Marcin Bojarski 19

Kolejka 15 - 19-20 marca

Legia Warszawa 1-1 Amica Wronki 19 marca, 18:15 (7000)
Marek Saganowski 11 (k) - Paweł Kryszałowicz 90
W 53. minucie Marek Saganowski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Cracovia 0-0 Górnik Łęczna 18 marca, 19:00 (6000)
Zagłębie Lubin 1-1 Odra Wodzisław Śląski 19 marca, 18:00 (3500)
Łukasz Piszczek 10 - Jacek Ziarkowski 45
Pogoń Szczecin 0-2 Górnik Zabrze 19 marca, 15:30 (10 000)
Arkadiusz Aleksander 54, Michał Chałbiński 73
Wisła Płock 2-1 Lech Poznań 19 marca, 15:30 (3000)
Dariusz Gęsior 5, Marcin Wasilewski 51 - Maciej Scherfchen 15
GKS Katowice 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 marca, 15:30
Dawid Plizga 68 - Michał Goliński 11, Bartosz Ślusarski 45, Andrej Porázik 74
bez udziału publiczności
Polonia Warszawa 1-3 Wisła Kraków 20 marca, 15:00 (3500)
Jacek Kosmalski 9 - Radosław Sobolewski 16, Maciej Żurawski 68 (k), Tomasz Frankowski 78

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 2 kwietnia, 18:15 (7500)
Górnik Łęczna 1-1 Polonia Warszawa 23 marca, 18:00 (4000)
Łukasz Madej 38 - Jacek Kosmalski 90
W 86. minucie Jarosław Popiela (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-0 GKS Katowice 12 marca, 18:00 (8500)
Marek Zieńczuk 12
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Wisła Płock 2 kwietnia, 18:00 (2500)
Andrej Porázik 66 - Ireneusz Jeleń 32, Dariusz Gęsior 69
W 90. minucie Mićo Vranješ (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań x-x Pogoń Szczecin 1 kwietnia, 20:00 (15 000)
Radek Divecký 10
mecz przerwany przy stanie 0-1 w 39. minucie z powodu fałszywej informacji o śmierci Ojca Świętego; kontynuowany 27 kwietnia od 18:39
Górnik Zabrze 1-1 Amica Wronki 1 maja, 18:30 (3000)
Piotr Brożek 50 - Jacek Dembiński 86
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 18:00) nie odbył się z powodu choroby Ojca Świętego
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Cracovia 13 kwietnia, 18:00 (2000)
Krzysztof Przytuła 18
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 18:00) nie odbył się z powodu choroby Ojca Świętego

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Odra Wodzisław Śląski 0-5 Górnik Łęczna 9 kwietnia, 18:00 (1800)
Sławomir Nazaruk 18, Andrzej Kubica 23, Sebastian Szałachowski 25, 45, Cezary Kucharski 67
Cracovia 1-0 Legia Warszawa 10 kwietnia, 15:30 (8000)
Marcin Bojarski 90
W 90. minucie Łukasz Surma (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 9 kwietnia, 18:00 (4500)
Filipe 41 (s) - Michał Chałbiński 75
Amica Wronki 1-0 Lech Poznań 9 kwietnia, 18:00 (5000)
Waldemar Piątek 62 (s)
Pogoń Szczecin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 kwietnia, 18:00 (8000)
Radim Sáblík 88 (s)
Wisła Płock 1-1 Wisła Kraków 9 kwietnia, 18:15 (7000)
Ireneusz Jeleń 62 - Maciej Żurawski 36
GKS Katowice 2-3 Polonia Warszawa 9 kwietnia, 18:00 (4000)
Dawid Plizga 21, Tadeusz Bartnik 64 - Ivan Udarević 44, Igor Gołaszewski 58, Łukasz Wijas 72 (s)

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Górnik Łęczna 4-2 GKS Katowice 16 kwietnia, 18:00 (5000)
Sebastian Szałachowski 49, Andrzej Kubica 72, Grzegorz Wędzyński 83, Grzegorz Bronowicki 88 - Grzegorz Kmiecik 77, Krzysztof Markowski 87
Polonia Warszawa 1-4 Wisła Płock 16 kwietnia, 18:00 (3500)
Grzegorz Jakosz 74 - Ireneusz Jeleń 29, 76, Mitar Peković 57, Vahan Gevorgyan 88
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 17 kwietnia, 17:00 (8000)
Tomasz Frankowski 89 - Cláudio Milar 26
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Amica Wronki 16 kwietnia, 18:15 (3000)
Bartosz Ślusarski 39, 42, Adrian Sikora 76, Marek Sokołowski 82
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin 16 kwietnia, 18:00 (9000)
Maciej Scherfchen 41, Piotr Reiss 51
Górnik Zabrze 1-0 Cracovia 16 kwietnia, 18:00 (4000)
Michał Chałbiński 55
Legia Warszawa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 17 kwietnia, 17:15 (6000)
Jan Woś 56

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Legia Warszawa 1-1 Górnik Łęczna 23 kwietnia, 18:15 (4500)
Paweł Kaczorowski 40 - Cezary Kucharski 43
niektóre źródła zaliczają bramkę dla Górnika Grzegorzowi Wędzyńskiemu
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Górnik Zabrze 23 kwietnia, 18:00 (4000)
Marcin Dymkowski 8 - Piotr Brożek 55, Marcel Lička 63
Cracovia 2-0 Lech Poznań 23 kwietnia, 18:00 (5000)
Piotr Bania 2, Łukasz Skrzyński 90
Zagłębie Lubin 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 kwietnia, 19:00 (4000)
Andrzej Szczypkowski 78 (k) - Marcin Radzewicz 18
Amica Wronki 0-1 Wisła Kraków 24 kwietnia, 15:00 (4500)
Jakub Błaszczykowski 75
Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Warszawa 23 kwietnia, 18:00 (11 000)
Rafał Grzelak 46 - Jacek Kosmalski 83
Wisła Płock 0-0 GKS Katowice 23 kwietnia, 18:00 (3500)

Mecze przełożone

Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 27 kwietnia, 18:39 (7000)
Damian Nawrocik 80
kontynuacja meczu; w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 20:00) mecz przerwany przy stanie 0-1 w 39. minucie z powodu fałszywej informacji o śmierci Ojca Świętego

Kolejka 20 - 2-4 maja

Górnik Łęczna 3-2 Wisła Płock 1 maja, 18:00 (5000)
Andrzej Kubica 15, Sebastian Szałachowski 46, Grzegorz Wędzyński 60 - Adrian Mierzejewski 47, Žarko Belada 86
GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 3 maja, 18:00 (3000)
Tadeusz Bartnik 30 - Rafał Grzelak 28
Polonia Warszawa 1-0 Amica Wronki 4 maja, 18:00 (1500)
Adam Cichon 42
Wisła Kraków 6-0 Zagłębie Lubin 2 maja, 17:30 (9000)
Maciej Żurawski 53, 90, Marek Zieńczuk 56, Tomasz Frankowski 58, 66, Maciej Stolarczyk 83
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Cracovia 2 maja, 20:00 (4500)
Bartosz Ślusarski 17, Mićo Vranješ 49, Adrian Sikora 90 - Piotr Giza 66
Lech Poznań 1-0 Odra Wodzisław Śląski 3 maja, 18:00 (5000)
Piotr Reiss 12
Górnik Zabrze 0-0 Legia Warszawa 4 maja, 18:30 (4000)

Kolejka 21 - 7-8 maja

Górnik Zabrze 0-3 Górnik Łęczna 7 maja, 18:00 (3000)
Remigiusz Jezierski 61, Sebastian Szałachowski 81, Andrzej Kubica 85
Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań 7 maja, 18:30 (8000)
Bartosz Karwan 9, 60, Tomasz Kiełbowicz 11
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 maja, 19:15 (2000)
Wojciech Myszor 86 - Piotr Piechniak 41, 53
Cracovia 0-1 Wisła Kraków 6 maja, 20:00 (6500)
Tomasz Frankowski 22
Zagłębie Lubin 3-0 Polonia Warszawa 7 maja, 18:00 (2500)
Maciej Iwański 30, Grzegorz Niciński 75, Wojciech Łobodziński 77
Amica Wronki 1-0 GKS Katowice 7 maja, 18:00 (1000)
Paweł Kryszałowicz 15
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Płock 7 maja, 18:00 (6000)
Cláudio Milar 15 (k), Andradina 22

Kolejka 22 - 14-15 maja

Górnik Łęczna 1-1 Pogoń Szczecin 14 maja, 18:00 (6000)
Cezary Kucharski 89 - Andradina 90
Wisła Płock 2-0 Amica Wronki 14 maja, 18:00 (3000)
Ireneusz Jeleń 7, 31
GKS Katowice 2-0 Zagłębie Lubin 14 maja, 18:00 (2000)
Tadeusz Bartnik 39, Wojciech Krauze 90
Polonia Warszawa 2-3 Cracovia 13 maja, 20:00 (5000)
Dariusz Dźwigała 30, Grzegorz Jakosz 84 - Piotr Bania 4, Arkadiusz Baran 17, Łukasz Szczoczarz 58
Wisła Kraków 3-1 Odra Wodzisław Śląski 14 maja, 19:30 (9000)
Maciej Żurawski 20, 75, Marek Zieńczuk 57 - Wojciech Myszor 16
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Legia Warszawa 14 maja, 17:00 (4000)
Adrian Sikora 38, 45, Marcin Radzewicz 69 - Marek Saganowski 8, 33
Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze 13 maja, 19:00 (6000)
Maciej Scherfchen 24, Zbigniew Zakrzewski 66 - Michał Chałbiński 28

Kolejka 23 - 21-22 maja

Lech Poznań 3-0 Górnik Łęczna 21 maja, 18:00 (5500)
Piotr Reiss 15, 40, Paweł Bugała 59
Górnik Zabrze 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 maja, 18:00 (2000)
Adrian Sikora 90
Legia Warszawa 5-1 Wisła Kraków 22 maja, 19:00 (13 000)
Tomasz Sokołowski I 20, Piotr Włodarczyk 29, 34, 70, Jacek Magiera 60 - Maciej Żurawski 85
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Polonia Warszawa 21 maja, 18:00 (1500)
Mariusz Zganiacz 1, Marcin Drzymont 90 - Benjamin Imeh 78
Cracovia 2-0 GKS Katowice 21 maja, 18:00 (3200)
Piotr Bania 74 (k), Mirosław Widuch 77 (s)
Zagłębie Lubin 0-1 Wisła Płock 21 maja, 18:00 (2000)
Marko Čolaković 31
Amica Wronki 0-0 Pogoń Szczecin 21 maja, 18:00 (3000)

Kolejka 24 - 25 maja

Górnik Łęczna 1-0 Amica Wronki 25 maja, 18:30 (5500)
Sebastian Szałachowski 23
W 30. minucie Grzegorz Wędzyński (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin 25 maja, 18:30 (6000)
Andradina 16 - Grzegorz Bartczak 59
Wisła Płock 3-0 Cracovia 25 maja, 18:30 (6000)
Paweł Sobczak 76, 89, Sławomir Peszko 85
GKS Katowice 0-3 Odra Wodzisław Śląski 25 maja, 18:30 (2000)
(wo)
Krzysztof Markowski 23 (k) - Jan Woś 90
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 1-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Polonia Warszawa 0-5 Legia Warszawa 25 maja, 18:00 (2000)
Tomasz Kiełbowicz 20, 31 (k), Piotr Włodarczyk 51, Bartosz Karwan 73, Marek Saganowski 77
Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 25 maja, 18:00 (9000)
Marcin Baszczyński 25, Maciej Żurawski 89 - Marcel Lička 86
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Lech Poznań 24 maja, 20:00 (4500)
Andrej Porázik 50

Kolejka 25 - 9 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Górnik Łęczna 9 czerwca, 19:00 (2000)
Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków 9 czerwca, 19:00 (11 000)
Rafał Lasocki 9, Zbigniew Zakrzewski 23, Piotr Reiss 90 - Marek Zieńczuk 3
Górnik Zabrze 0-1 Polonia Warszawa 9 czerwca, 19:00 (2500)
Dariusz Dźwigała 79
Legia Warszawa 2-0 GKS Katowice 9 czerwca, 19:00 (4500)
Marek Saganowski 14, Jacek Magiera 31
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Wisła Płock 9 czerwca, 19:00 (1500)
Ireneusz Jeleń 90
Cracovia 4-2 Pogoń Szczecin 9 czerwca, 19:00 (4000)
Marcin Bojarski 20, Michał Świstak 23, Piotr Giza 85, Piotr Bania 88 - Rafał Grzelak 51, Artur Bugaj 90
Zagłębie Lubin 1-1 Amica Wronki 9 czerwca, 19:00 (2000)
Wojciech Łobodziński 32 - Dawid Banaczek 77

Kolejka 26 - 12 czerwca

Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Lubin 12 czerwca, 19:00 (4000)
Andrzej Kubica 26, Sebastian Szałachowski 80 - Tomasz Salamoński 83 (k)
Amica Wronki 3-2 Cracovia 12 czerwca, 19:00 (2000)
Marcin Burkhardt 74, Łukasz Skrzyński 84 (s), Dawid Banaczek 90 - Marcin Bojarski 8, Arkadiusz Baran 57
niektóre źródła przypisują samobójczą bramkę Skrzyńskiego Bieniukowi
Pogoń Szczecin 4-1 Odra Wodzisław Śląski 12 czerwca, 19:00 (5000)
Radek Divecký 11, Andradina 14, 51, Łukasz Trałka 85 - Marek Kubisz 78
Wisła Płock 0-0 Legia Warszawa 12 czerwca, 19:00 (9000)
GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze 12 czerwca, 19:00
Krzysztof Markowski 90 (k)
bez udziału publiczności
Polonia Warszawa 0-2 Lech Poznań 12 czerwca, 19:00 (2500)
Piotr Reiss 25, Zbigniew Zakrzewski 37
Wisła Kraków 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 czerwca, 19:00 (10 000)
Maciej Żurawski 49, 84, Tomasz Frankowski 53

Baraże o udział w I lidze

II liga 2004/2005

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas