[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Racibórz

Runda wstępna - 5 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017 - siedziba Podokręgu Racibórz)

KS Kuźnia Raciborska 0-8 KS 1905 Krzanowice 5 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 5 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Denis Abramczyk ?, Wojciech Grabiniok ?
Sparta Babice 2-3 Czarni Nowa Wieś 5 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Bartłomiej Surma ? (k), Kamil Dziok ?, Wojciech Stawiarz ? (k)
Płomień Kobyla 4-0 LKS Raszczyce 5 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 23 sierpnia
(Losowanie - 20 lipca 2017 - siedziba Podokręgu Racibórz)

Płomień Kobyla 5-4 Unia Turza Śląska 23 sierpnia, 17:00
pd.
Naprzód Czyżowice 1-0 Rafako Racibórz 23 sierpnia, 17:00
Zameczek Czernica 0-4 LKS 1908 Nędza 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-4 Przyszłość Rogów 23 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-4 Dąb Gaszowice 23 sierpnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-3 Naprzód Syrynia 23 sierpnia, 17:00
pd.
Czarni Nowa Wieś 0-6 Naprzód Borucin 23 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-2 Unia Racibórz 23 sierpnia, 17:00

1/4 finału - 6 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2017, 17:00 - siedziba Podokręgu Racibórz)

Naprzód Czyżowice 1-9 Dąb Gaszowice 6 września, 16:30
Naprzód Borucin 1-2 Przyszłość Rogów 6 września, 16:30
pd.
Naprzód Syrynia 1-3 Unia Racibórz 6 września, 16:30
Michał Biczysko 44 - Bartosz Remień 18, Mateusz Kocot 86, Paweł Woniakowski 90
Płomień Kobyla 1-6 LKS 1908 Nędza 6 września, 16:30

1/2 finału - 20 września
(Losowanie - 14 września 2017, 17:00 - siedziba Podokręgu Racibórz)

Przyszłość Rogów 2-1 Unia Racibórz 11 kwietnia, 16:00
Jarosław Pawelec 65, Bartosz Stebel 76 - Jonatan Domin 45
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 1-7 Dąb Gaszowice 11 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 18 kwietnia

Przyszłość Rogów 0-4 Dąb Gaszowice 18 kwietnia, 17:00
Tomasz Kozielski 9 (s), Łukasz Michalski 17, 70, Kamil Sikora 90
w Raciborzu; na stadionie Rafako

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas