[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 15 sierpnia
Gwarek Tarnowskie Góry, Ruch Radzionków, Szombierki Bytom, Bytomski Sport Bytom - wolny los

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-2 Silesia II Miechowice (Bytom) 15 sierpnia, 17:00
Artur Siedlarczyk 29, Mariusz Żywiołek 55
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-5 Orzeł Miedary 22 sierpnia, 17:30
pd.
Marcin Surowiec 7, Alan Kudera 35, Sebastian Sprot 45, 94 - Sebastian Wójcik 5, Adam Krzęciesa 69, 79, Maciej Polis 104, Mateusz Ziaja 114
Rozbark Bytom 0-5 Odra Miasteczko Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Budny 33, 37, 76, Mateusz Pączek 45, Karol Turowski 45
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Szołtysik 52 - Mariusz Piwoń 6, Denis Taszek 50
Silesia Piekary Śląskie 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 22 sierpnia, 17:30
pd.
Jarosław Stachowicz 50, Adam Kowol 61 - Rafał Lewandowski 41, Wojciech Jankowski 45, Marek Suker 90
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Unia Świerklaniec 2-1 Nitron Krupski Młyn 15 sierpnia, 17:00
Marcin Stec 29, Piotr Wyderka 46 - Patryk Nowak 39
Rodło Górniki (Bytom) 0-3 Piast Ożarowice 15 sierpnia, 17:00
Piotr Kocot 20, 62, Tadeusz Bąbik 72
Nadzieja Bytom 1-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Duszyński 59 - Maciej Trefon 56, Michał Augustiniok 65
Olimpia Boruszowice 0-1 Drama Zbrosławice 15 sierpnia, 11:00
Piotr Chmurczyk 81

II runda - 6 września
Silesia Miechowice (Bytom), Piast Ożarowice, Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - wolny los

Odra Miasteczko Śląskie 0-5 Gwarek Tarnowskie Góry 5 września, 16:30
Tadeusz Urbainczyk 45, Mateusz Górka 70, 78, Adrian Sikora 75, Oskar Stanik 79
Drama Zbrosławice 2-4 Orzeł Miedary 6 września, 16:30
Dominik Halama 8, Patryk Hawryłów 86 - Paweł Daszkiewicz 44, 61, Karol Banaś 54, Dawid Miszok 67
Silesia II Miechowice (Bytom) 1-6 Szombierki Bytom 6 września, 16:30
Artur Siedlarczyk 3 - Krystian Rogala 31, Krzysztof Krzykawski 39, Sebastian Tumulka 42 (s), Mateusz Morys 51, Roman Terbalian 60, Michał Gralla 73
Unia Świerklaniec 2-12 Ruch Radzionków 6 września, 16:30
Damian Dramski 25 (k), Zbigniew Jarka 57 - Piotr Rocki 10, 32, 36, 45 (k), 84, Andrzej Piecuch 19, 40, Bartosz Nawrocki 50, 56, Mateusz Hermasz 69, 82, Daniel Skalski 87
Orzeł Nakło Śląskie 0-4 Polonia Bytom 6 września, 16:30 (60)
Arkadiusz Kowalczyk 37, 45, Przemysław Bąk 39, Szymon Ignacek 90
w Bytomiu; Orzeł gospodarzem

1/4 finału - 20 września

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-5 Szombierki Bytom 27 września, 16:00
Dominik Strączek 30, Amadeusz Zając 39, Tomasz Rybak 65, Przemysław Sawicki 68, Mateusz Morys 86
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Miechowice (Bytom) 3-4 Orzeł Miedary 27 września, 17:00
Marek Suker 6, Bartłomiej Pietras 37, 45 - Sebastian Wójcik 26, 82, Adam Krzęciesa 76, Piotr Konieczny 88
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Ożarowice 2-1 Ruch Radzionków 27 września, 16:00
pd.
Tadeusz Bąbik 37, Piotr Kocot 96 - Robert Wojsyk 9
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Bytom 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 września, 16:00
pd. k. 4-5

1/2 finału - 4 października

Orzeł Miedary 3-2 Szombierki Bytom 18 października, 18:00
Maciej Polis 27, Dawid Mróz 73, Michał Szkliniarz 86 - Mateusz Majsner 6, Krzysztof Krzykawski 9
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Ożarowice 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 11 października, 16:00
Piotr Kocot 61 - Jakub Sołdecki 16, Oskar Stanik 19, Michał Bobryk 30

Finał - 11 kwietnia

Orzeł Miedary 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 11 kwietnia, 17:00
Mateusz Bujak 25 - Bartłomiej Cymerys 43, Oskar Stanik 66, Sławomir Jaworski 73
w Miedarach

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas