[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

I runda - 29 lipca

Centrum Ligota 1-2 KS Międzyrzecze 29 lipca, 16:00
nieznany 67 - Marcin Bebek 6, Damian Folek 15
Zamek Grodziec Śląski 0-3 Czarni II Jaworze 27 lipca, 18:00
Roman Kral 77, Mirosław Zdolski 82, Mariusz Sznajdrowicz 90
Rotuz Bronów 3-2 Iskra Rybarzowice 29 lipca, 17:30
Robert Raczek 14, Andrzej Tomalik 35, Krzysztof Chlebek 41 - Mateusz Stekla 60, Adam Gorczewski 71
KS Bestwinka 1-4 Pasjonat Dankowice 29 lipca, 17:00
Maciej Skęczek 23 (k) - Tomasz Magiera 11, Marcin Wróbel 15, Jakub Ogiegło 17, 70
Soła Kobiernice 3-5 Pionier Pisarzowice 29 lipca, 17:00
Oskar Kojder 56, 90, Paweł Wrona 70 - Robert Nycz 31, 90, Marcin Muszyński 54, Kamil Czarnecki 84, Wojciech Kasolik 88
Groń Bujaków 2-0 Orzeł Kozy 29 lipca, 17:00
Aleksander Wnęczak 25 (k), Alan Fender 70
Sokół Zabrzeg 5-4 GLKS Wilkowice 30 lipca, 17:00
Kamil Kozłowski 60, Damian Wojtas 65, Michał Spyra 68, Łukasz Podkański 84, Łukasz Jarczok 88 (k) - Michał Pilch 4, 8, Kamil Jakubiec 36, 47

II runda - 9 sierpnia

LKS Bestwina 1-3 Spójnia Landek 9 sierpnia, 17:30
Artur Sawicki 54 - Mateusz Skrobol 20, Mieczysław Sikora 27, Marcin Habdas 63
Przełom Kaniów 0-9 Drzewiarz Jasienica 9 sierpnia, 17:30
Dariusz Łoś 8, 56, 63, Kamil Sekuła 41, 69, Wojciech Czulak 48 (s), Marcin Studencki 51, 79, Dariusz Kołodziej 73
LKS Łodygowice 0-20 Rekord Bielsko-Biała 9 sierpnia, 17:30
Dawid Nagi 8, 65, 77, 83, Mateusz Kubica 19, 38, 64, 90, Daniel Iwanek 21, Damian Hilbrycht 28, 44, Łukasz Szędzielarz 52, Ronald Solórzano 54, 68, 75, 82, Michał Czernek 62, 86, Mikołaj Franusik 74, Mateusz Madzia 84
Sokół Zabrzeg 0-14 BKS Stal Bielsko-Biała 9 sierpnia, 17:30
Łukasz Radomski 2, 8, 69, Seweryn Caputa 4, 13, 19, Jacek Jarnot 21, 38, 55, Kamil Bezak 28, Marcin Wróbel 51, 83, Łukasz Zakrzewski 68, Fabian Klama 73
Groń Bujaków 1-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 sierpnia, 17:30
Alan Fender 36 - Marcin Sobczak 12, Kajetan Jendryczko 29, Szymon Machalica 42, Szymon Królak 55, Damian Oczko 56
Pasjonat Dankowice 6-0 Czarni II Jaworze 9 sierpnia, 18:00
Kamil Tobiasz 30, Tomasz Magiera 43, Błażej Cięciel 53, 55, 64, Adrian Śmiłowski 90 (k)
KS Międzyrzecze 1-6 Pionier Pisarzowice 13 sierpnia, 17:00
Marcin Bebek 65 - Łukasz Nycz 23, Jakub Wróbel 45, 83, Marcin Paw 68, Wojciech Kasolik 75, Michał Gacek 86
Rotuz Bronów 1-2 Czarni Jaworze 15 sierpnia, 17:00
Jakub Janik 50 (k) - Rafał Greń 6, Adrian Jasiński 88
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 LKS Czaniec 6 września, 17:00
Rafał Żurek 57, Damian Szczęsny 79

III runda - 30 sierpnia
(Losowanie - 17 sierpnia 2017 - siedziba PPN Bielsko-Biała)
Spójnia Landek, BKS Stal Bielsko-Biała, Drzewiarz Jasienica, Podbeskidzie II Bielsko-Biała, Rekord Bielsko-Biała - wolny los

Rekord II Bielsko-Biała 4-0 Czarni Jaworze 30 sierpnia, 17:30
Szymon Biernat 34 (k), Kacper Ziemkiewicz 47, Patryk Miłoń 58, Wojciech Łasak 72
Pionier Pisarzowice 3-1 Pasjonat Dankowice 30 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Paw 2, Łukasz Nycz 74, 86 - Błażej Cięciel 30

1/4 finału - 13 września

Spójnia Landek 4-0 BKS Stal Bielsko-Biała 13 września, 16:30
Filip Wiśniewski 52, Bartosz Woźniak 67, 79, Daniel Sobas 88 (k)
Rekord II Bielsko-Biała 1-6 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 września, 16:30
Wojciech Łasak 85 - Damian Szczęsny 4, 15, Krystian Patroń 53, 88, Rafał Adamczyk 57, Dominik Gałan 80
Drzewiarz Jasienica 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 września, 16:30
Mikołaj Gibas 84 (s) - Adrian Pindera 6, Bartłomiej Kręcichwost 26, Szymon Szymański 61, Kacper Gach 69
Pionier Pisarzowice 1-5 Rekord Bielsko-Biała 13 września, 16:30
Łukasz Nycz 57 (k) - Łukasz Szędzielarz 7, Dawid Ogrocki 24, Dawid Hałat 46, 66, Ronald Solórzano 73

1/2 finału - 27 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 2-4 Spójnia Landek 27 września, 16:00
pd.
Krzysztof Chrapek 49, Damian Szczęsny 69 - Daniel Sobas 80 (k), 118, Szymon Kubica 85, Piotr Trąd 112
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-3 Rekord Bielsko-Biała 27 września, 15:30
Mateusz Kubica 31, Mateusz Gaudyn 47, Łukasz Szędzielarz 79 (k)

Finał - 25 listopada

Spójnia Landek 0-0 Rekord Bielsko-Biała 25 listopada, 12:00
pd. k. 3-2
w Pisarzowicach

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas