[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

Runda wstępna - 12 sierpnia

Znicz Kłobuck 6-0 Liswarta Popów 16 sierpnia, 18:00
Start Soborzyce 3-0 Oksza Łobodno
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ajaks Częstochowa 3-0 Sparta Siedlec Duży
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Maraton Waleńczów 0-3 Liswarta Krzepice 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Kolegium Sędziów Częstochowa 2-4 LKS Kamienica Polska 11 sierpnia, 18:30
Naprzód Ostrowy 1-2 Grom Miedźno 12 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 2-6 Olimpia Huta Stara 12 sierpnia, 17:00
Orły Kusięta 3-6 Kmicic Kruszyna 12 sierpnia, 17:00
Mała Panew Cynków 0-3 Czarni Starcza 12 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Alkas Aleksandria 3-0 Sokół Olsztyn 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

I runda - 23 sierpnia

Płomień Czarny Las 0-3 MKS Myszków 30 sierpnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 16:30) odwołany / na boisku 8-0
Znicz Kłobuck 7-0 KS Panki 23 sierpnia, 16:30
Start Soborzyce 2-5 Amator Golce 23 sierpnia, 17:30
Damian Sztymala 25, 31 - Jacek Rokosa 28, 36, Patryk Chajduś 41, Kamil Skowronek 58, Dawid Żyzny 79
Ajaks Częstochowa 0-1 Polonia Poraj 23 sierpnia, 16:30
Gmina Kłomnice 3-0 Sparta Szczekociny 23 sierpnia, 16:30
(wo)
nie odbył się
Liswarta Krzepice 0-5 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 23 sierpnia, 17:00
KS Złoty Potok 5-3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 23 sierpnia, 16:30
Warta Mstów 1-5 Victoria Częstochowa 23 sierpnia, 16:30
Olimpia Truskolasy 5-7 Raków II Częstochowa 23 sierpnia, 16:30
Cezary Tomziński 36, Oskar Bogus 55, 61, 73, Adrian Dymarek 75 - José Embaló 4, 9, 21, 28, Patryk Dzianok 15, Grzegorz Sośniak 47, Marcin Bawolik 90
LKS Kamienica Polska 3-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 23 sierpnia, 17:15
Adrian Niglus 25, Krzysztof Rak 37, Dawid Cierpiał 75 - Łukasz Lechowski 89, Michał Nowak 90
Grom Miedźno 3-6 Lotnik Kościelec 22 sierpnia, 17:30
pd.
Daniel Jóźwik 52, Michał Gierich 55, 79 - Dawid Ścigała 3, 25, Marcin Banaś 61, 120, Mateusz Chobot 95, Sebastian Kaniowski 105
Warta Myszków 0-6 Zieloni Żarki 23 sierpnia, 17:30
Marcin Brodziński 23, Bartosz Gliński 25, 75, Mateusz Niedbała 65, Dawid Skrzypczyk 78, Mateusz Bik 87
Olimpia Huta Stara 1-7 LZS Mrzygłód (Myszków) 23 sierpnia, 16:30
Krzysztof Pietrzykowski 59 - Jakub Machura 5, 63, Przemysław Malczewski 19, 22, 67, Dominik Nietresta 26, Tomasz Kukułka 45
Kmicic Kruszyna 1-0 Stradom Częstochowa 23 sierpnia, 16:30
Łukasz Serwa 18
Czarni Starcza 1-2 Pogoń Kamyk 23 sierpnia, 17:30
Alkas Aleksandria 0-3 Skra Częstochowa 23 sierpnia, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

II runda - 6 września

Znicz Kłobuck 3-1 MKS Myszków 13 września, 16:30
Krzysztof Łazowski 8, Przemysław Majczyna 32, 33 - Tomasz Zdanowski 59
Amator Golce 3-0 Polonia Poraj 6 września, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Gmina Kłomnice 7-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 20 września, 16:00
Bartłomiej Szymczyk 15, 33, 54, 62, 85, Tomasz Wypych 52, Mateusz Perliński 60
KS Złoty Potok 3-1 Victoria Częstochowa 6 września, 17:00
Damian Partyka 22, 79, Michał Haręza 62 - Jakub Nowakowski 13
LKS Kamienica Polska 0-12 Raków II Częstochowa 6 września, 16:30
Marcin Bawolik 9, 22, 80, Grzegorz Sośniak 12, 34, 60, Gracjan Kuśmierek 48, 74, 84, Jakub Olesiński 57, Patryk Dzianok 63, Dominik Kurek 88
Zieloni Żarki 3-0 Lotnik Kościelec 19 września, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (6 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Kmicic Kruszyna 3-7 LZS Mrzygłód (Myszków) 6 września, 16:30
Piotr Wrona 16, Adrian Bodanka 65, 86 - Piotr Prusko 15, 29, 33, Przemysław Malczewski 30, 44, Michał Szyda 64 (s), Jakub Machura 85
Pogoń Kamyk 0-5 Skra Częstochowa 20 września, 19:00
Eryk Krupa 15, Piotr Nocoń 19, 59, 83, Marcin Kowalski 40
w pierwotnym terminie (6 września, 16:30) odwołany

III runda - 4 października

Znicz Kłobuck 4-1 Amator Golce 10 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 marca, 14:00) odwołany
KS Złoty Potok 0-5 Gmina Kłomnice 11 października, 16:00
Zieloni Żarki 3-5 Raków II Częstochowa 10 marca, 13:00
Bartosz Gliński 25, Kajetan Sikora 38, Mateusz Bik 62 - nieznany 21, 35, 36, 58, 90
w pierwotnym terminie (25 listopada, 13:00) odwołany z powodu meczu ligowego gości
LZS Mrzygłód (Myszków) 1-6 Skra Częstochowa 4 października, 16:00
Piotr Prusko 51 - Łukasz Kowalczyk 2, Marcin Kowalski 17, Alan Jaworski 28, 43, Dominik Marek 78, Mateusz Piątkowski 80

1/2 finału - 4 kwietnia

Znicz Kłobuck 9-0 Gmina Kłomnice 4 kwietnia, 16:30
Raków II Częstochowa 1-6 Skra Częstochowa 4 kwietnia, 19:00
Marcin Bawolik 39 - Mateusz Piątkowski 2, Łukasz Kowalczyk 37 (k), 48, 86, Damian Nowak 41, 44

Finał - 11 kwietnia

Znicz Kłobuck 2-2 Skra Częstochowa 11 kwietnia, 17:30
pd. k. 2-4
Kamil Wojtyra 55 (k), Przemysław Majczyna 117 - Alan Jaworski 9, Łukasz Kowalczyk 93 (k)
w Łobodnie

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas