[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 6 września
(Losowanie - 31 lipca 2017 - siedziba PPN Sosnowiec)
Górnik Sosnowiec - wolny los

Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 AKS Niwka Sosnowiec 6 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Strażak Nowa Wieś 4-3 MKS Poręba 6 września, 17:00
MKS Sławków 1-3 Ostoja Żelisławice 6 września, 17:00
Iskra Psary 3-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6 września, 17:00
pd. k. 4-5
Unia II Dąbrowa Górnicza 2-1 Gmina Psary 6 września, 17:00
pd.
Niwy Brudzowice 0-3 CKS Czeladź (2) 6 września, 17:00
(wo)
w Czeladzi; Niwy gospodarzem / przerwany w 15. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 6 września, 17:00
Błękitni Sarnów 3-0 Skalniak Kroczyce 6 września, 17:00
(wo)
przerwany w 30. minucie przy stanie 1-2 z powodu zdekompletowania drużyny gości

II runda - 20 września

MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Górnik Wojkowice 20 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-6 Zagłębie II Sosnowiec 19 września, 16:00
Górnik Sosnowiec 3-7 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 20 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 4-3 SKS Łagisza (Będzin) 20 września, 16:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 20 września, 16:00
Błękitni Sarnów 3-1 Ostoja Żelisławice 20 września, 16:00
Strażak Nowa Wieś 3-9 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 20 września, 16:00

III runda - 4 października
(Losowanie - 21 września 2017 - siedziba Podokręgu Sosnowiec)

Błękitni Sarnów 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 10 października, 17:30
pd.
w Czeladzi
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 CKS Czeladź (2) 4 października, 18:00
Mariusz Czajka ?, ?, Paweł Słabisz ?, Adrian Zimosz ? - nieznany ?, ?, ?
w Czeladzi; Przemsza gospodarzem
RKS Grodziec (Będzin) 5-1 Przemsza Siewierz 4 października, 16:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Marcin Ból ?
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-1 Sarmacja Będzin 4 października, 16:00
Józef Misztal 35
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Zagłębie II Sosnowiec 11 października, 15:30
nieznany ?, ?, ? - Marcin Mączka 34, Alexandre Cristóvão 41
Górnik Wojkowice 3-1 Szczakowianka Jaworzno 4 października, 16:00
Marcin Kondzielnik ?, Marcin Szopa ?, ? - nieznany ?
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Warta Zawiercie 3 października, 16:00 (40)
pd. k. 4-5
Sebastian Stefański 58 - Michał Mąka 66 (k)

IV runda - 25 października
(Losowanie - 12 października 2017 - siedziba Podokręgu Sosnowiec)
Górnik Piaski (Czeladź) - wolny los

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Warta Zawiercie 25 października, 15:30
Sebastian Radosz 23, 32, 60, Bartosz Zachara 38
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Górnik Wojkowice 25 października, 15:30
Kacper Lacheta ?, Mateusz Prysak ?, Marcin Pieniążek ?, ?, Karol Rech ?
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Sarmacja Będzin 25 października, 15:30
Damian Waśniewski 51, Okar Krawczyk 60, Tomasz Pryszcz 77 - Kacper Zawadzki 20

V runda - 8 listopada

Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Warta Zawiercie 10 marca, 13:30
w pierwotnym terminie (8 listopada, 15:30) odwołany
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 RKS Grodziec (Będzin) 10 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 15:30) odwołany

Finał - 18 kwietnia

RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Warta Zawiercie 18 kwietnia, 17:30
pd.
Przemysław Wołczyk 96 (k), Kamil Zalewski 99
w Sosnowcu; na Stadionie Ludowym

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas