[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Jatta Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 12 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2017 - siedziba Podokręgu Zabrze)

GSF Gliwice 1-1 Zamkowiec Toszek 12 sierpnia, 15:00
k. 3-4
Patryk Kluzek 48 - Rafał Szwed 28
Naprzód Żernica 0-6 Sokół Łany Wielkie 12 sierpnia, 17:00
Patryk Oleś 21, 47, Mateusz Raczyński 41, Łukasz Czaja 44, 57, Dawid Piórkowski 52
Młodość Rudno 2-1 Czarni Pyskowice 13 sierpnia, 17:00
Sebastian Prochota 45, Mirosław Nowak 72 - Zbigniew Sodel 56
Victoria Pilchowice 2-4 Korona Bargłówka 12 sierpnia, 17:00
Krzysztof Urbaniak 28, Piotr Pokora 59 - Roman Bębnowicz 18, 37, Krzysztof Gorywoda 61, Marco Rapsiewicz 71
Start Sierakowice 1-1 Gwiazda Chudów 12 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Grzegorz Wszołek 28 - Piotr Kołodziej 10
Walka Zabrze 0-3 Piast Pawłów (Zabrze) 12 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zryw Radonia 1-3 Ruch Kozłów 12 sierpnia, 17:00
Michał Sałek 90 - Jarosław Luka 31, Jakub Kasperek 33, Krzysztof Hassa 40
LKS 45 Bujaków 3-0 Gwarek II Ornontowice 13 sierpnia, 11:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sośnica Gliwice 15-0 Drama Kamieniec 12 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0-1 Piast II Gliwice 16 sierpnia, 18:00
Damian Bartos 30
Zaborze Zabrze 0-5 Gwarek Ornontowice 16 sierpnia, 18:00
Łukasz Lewandowski 2, Tomasz Kasprzyk 11, 13, 18, Szymon Saliński 50
Tempo Paniówki 0-3 KS 94 Rachowice 15 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Przyszłość Ciochowice 3-0 Concordia Knurów 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Wilki Wilcza 22 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Sławomir Kantor 24 - Jakub Podyma 62
Tęcza Wielowieś 1-0 Górnik II Zabrze 23 sierpnia, 17:30
Aleksander Latoska 51

II runda - 6 września
(Losowanie - 18 lipca 2017 - siedziba Podokręgu Zabrze)
Ruch Kozłów - ŁTS Łabędy (Gliwice)
Sośnica Gliwice - Gwarek Ornontowice
Sokół Łany Wielkie - Piast II Gliwice
KS 94 Rachowice - Przyszłość Ciochowice
Korona Bargłówka - Piast Pawłów (Zabrze)
Gwiazda Chudów - Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek - Tęcza Wielowieś
LKS 45 Bujaków - wolny los
W związku z wycofaniem się z rozgrywek pięciu drużyn zarząd Podokręgu Zabrze zadecydował o ponownym przeprowadzeniu losowania.
(Losowanie - 24 sierpnia 2017 - siedziba Podokręgu Zabrze)
Gwarek Ornontowice, Piast II Gliwice - wolny los

Młodość Rudno 4-4 Tęcza Wielowieś 6 września, 16:30
k. 1-4
Sośnica Gliwice 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 6 września, 16:30
Ruch Kozłów 1-4 Sokół Łany Wielkie 6 września, 16:30
Korona Bargłówka 2-8 KS 94 Rachowice 6 września, 16:30
LKS 45 Bujaków 0-7 Gwiazda Chudów 6 września, 16:30
Zamkowiec Toszek 0-3 Przyszłość Ciochowice 6 września, 16:30

III runda - 20 września

Tęcza Wielowieś 2-1 Przyszłość Ciochowice 20 września, 16:30
Dawid Dziambor 51, Kewin Bieniek 65 - Kewin Jonik 6
Sokół Łany Wielkie 3-2 Sośnica Gliwice 19 września, 16:30
Patryk Oleś 23, Dawid Piórkowski 30, Sergiusz Pasecki 65 - Marcin Kiełpiński 16, Damian Ficek 29
KS 94 Rachowice 2-2 Piast II Gliwice 20 września, 16:30
k. 3-0
Gwiazda Chudów 2-2 Gwarek Ornontowice 20 września, 16:30
k. 4-3

IV runda - 10 marca
(Losowanie - 27 września 2017 - siedziba firmy Jatta)

Sokół Łany Wielkie 5-1 Tęcza Wielowieś 4 kwietnia, 17:00
Kamil Czieszowic 18, Mateusz Raczyński 23, Sergiusz Pasecki 28, 58, Jarosław Mizera 59 - Marcin Burda 49
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Gwiazda Chudów 0-2 KS 94 Rachowice 10 marca, 16:00
Tomasz Czech 84, Igor Leszczyński 90

Finał - 18 kwietnia

Sokół Łany Wielkie 1-3 KS 94 Rachowice 18 kwietnia, 17:00
Patryk Oleś 33 - Bartosz Sopel 27, Tomasz Czech 35, 90
w Gliwicach; na stadionie Carbo

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas