[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 6 sierpnia

MKS Żory 0-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 6 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Polonia Marklowice 6 sierpnia, 17:00
KS Szczerbice 3-0 Rymer Rybnik 6 sierpnia, 17:00
(wo)
Maxymilian Hadas ?
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jedność Rogoźna (Żory) 0-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-5 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 6 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Odra Wodzisław Śląski 5 sierpnia, 17:30
KP Kamień (Rybnik) 3-0 Naprzód Rydułtowy 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-6; w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik
KS 27 Gołkowice 3-0 Gwiazda Skrzyszów 6 sierpnia, 17:00
(wo)
nieznany ?, ? - Wojciech Oślizło ?, ?, ?, Rafał Mitko ?, ?, Mirosław Stabla ?, ?, Kamil Baranek ?, Bartosz Hudek ?
w Skrbeńsku / na boisku 2-10; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Baranowice (Żory) 0-3 Unia Książenice 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Inter Krostoszowice 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 5 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 0-5 Forteca Świerklany 5 sierpnia, 17:00
Maciej Kasprzak ?, Mateusz Zieleźny ?, Mateusz Klyta ?, ?, Tomasz Juraszek ?
Noster Rybnik 0-1 ROW 1964 II Rybnik 6 sierpnia, 17:00
Piotr Kwoska 1
w Jejkowicach
Orzeł Palowice 1-7 Płomień Połomia 6 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Łukasz Matuszek 40, 65, Arkadiusz Kindalski 42, 68, Paweł Szczeciński 44, Artur Kuczka 88, Przemysław Swoboda 90
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-0 LKS Bełk 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 30 sierpnia

Polonia Marklowice 1-4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 sierpnia, 17:00
KS Szczerbice 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-6 Odra Wodzisław Śląski 30 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 3-0 KS 27 Gołkowice 30 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Inter Krostoszowice 1-6 Unia Książenice 30 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 1-4 Forteca Świerklany 30 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Łukasz Mura ?, Damian Getler ?, Robert Peterko ?, Tomasz Steleblak ?
na boisku RKP
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-5 Płomień Połomia 30 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Łukasz Matuszek 70, 86, Marcin Plura 81, Dawid Łyżwa 83, Łukasz Herok 85

III runda - 20 września
Unia Książenice - wolny los

KP Kamień (Rybnik) 0-5 Forteca Świerklany 20 września, 16:00
Tomasz Steleblak 67, Robert Peterko 70, 71, Paweł Sudok 85, 88
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Odra Wodzisław Śląski 4 marca, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 15:30) odwołany / w trzecim terminie (11 października) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu / w czwartym terminie (29 listopada, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w piątym terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Płomień Połomia 2-4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 20 września, 16:00

IV runda - 11 marca
(Losowanie - 15 grudnia 2017 - siedziba Podokręgu Rybnik)

Unia Książenice 3-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 10 marca, 14:00
Kamil Kaczmarczyk ?, Mateusz Gajek ?, Arkadiusz Suchiński ? - Marcin Ośliźlok ?, ?
w Czerwionce-Leszczynach; na boisku przy ul. Asnyka
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Forteca Świerklany 10 marca, 15:30

Finał - 18 kwietnia

Unia Książenice 2-1 Forteca Świerklany 18 kwietnia, 19:00
w Rybniku; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas