[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Śląski ZPN - Tychy

Runda wstępna - 5 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2017 - siedziba PPN Tychy)

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-3 LKS Studzionka 6 sierpnia, 17:00
Konrad Nowak 90 - Daniel Król 7, 75, Stanisław Kowalczyk 31
Leśnik Kobiór 2-4 Fortuna Wyry 6 sierpnia, 18:00
Paweł Pasternak 5, Krzysztof Jaromin 84 - Norbert Stworzyjan 27, 56, Paweł Kubies 48, Mariusz Kozok 53
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 4 sierpnia, 18:00
Grzegorz Chrząścik 11, Rafał Pawłowicz 47

I runda - 23 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2017 - siedziba PPN Tychy)

Iskra Pszczyna 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00
Patryk Lach 52
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5 sierpnia, 17:00
k. 4-5
LKS Studzionka 4-0 Krupiński Suszec 23 sierpnia, 17:00
Damian Król 38, Kamil Kreja 76, 85, 89
LKS Goczałkowice Zdrój 1-2 GKS II Tychy 5 sierpnia, 13:00
Wojciech Dragon 80 - Konrad Jakubczyk 3, Dawid Rogalski 32
Sokół Wola 0-4 Polonia Łaziska Górne 5 sierpnia, 17:00
Sebastian Gielza 24, Michał Łęszczak 32, Mateusz Mazurek 38, Bartosz Just 88
Pniówek II Pawłowice Śląskie 0-7 Fortuna Wyry 23 sierpnia, 17:00
Tomasz Wieczorek 10, Norbert Stworzyjan 14, Paweł Załęcki 38, Dawid Nowok 68, Tomasz Szołtysek 77, Piotr Kapela 79, Marcin Pokorski 90
LKS Wisła Wielka 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 23 sierpnia, 17:00
Mateusz Ploch 40, Wojciech Janowski 70, Mateusz Kotas 90 - Przemysław Szczęsny 3
LKS Wisła Mała 0-7 MKS Lędziny 6 sierpnia, 17:00
Antoni Turczyński 17, 66, Łukasz Gardawski 23, Karol Nowrocki 34, Marcin Szczurek 72, Artur Kamiński 78, Łukasz Kut 87

1/4 finału - 6 września
(Losowanie - 13 lipca 2017 - siedziba PPN Tychy)

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 września, 17:00
LKS Studzionka 1-12 GKS II Tychy 6 września, 17:00
Fortuna Wyry 1-1 Polonia Łaziska Górne 5 września, 17:00
k. 3-4
LKS Wisła Wielka 2-3 MKS Lędziny 6 września, 17:00

1/2 finału - 20 września
(Losowanie - 13 lipca 2017 - siedziba PPN Tychy)

GKS II Tychy 4-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 września, 16:00
Daniel Duda 58, Seweryn Gancarczyk 62 (k), 86 (k), Dawid Rogalski 68
w Kompleksie Sportowym Paprocany / w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany
Polonia Łaziska Górne 2-0 MKS Lędziny 26 września, 16:00
Dawid Frąckowiak 51, Ireneusz Badura 83
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany

Finał - 21 marca

Polonia Łaziska Górne 3-1 GKS II Tychy 10 kwietnia, 17:00
Ireneusz Badura 13, Bartosz Rutkowski 17, Dawid Frąckowiak 83 - Dawid Rogalski 31
w Łaziskach Górnych / w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Jatta Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas