[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wielkopolska Komorniki 13 33 11 0 2 49-12 6 0 1 35-8 5 0 1 14-4
2.  Polonia Poznań 12 26 8 2 2 39-22 4 2 1 22-10 4 0 1 17-12 1 3 1 0 0 2-0
3.  Clescevia Kleszczewo 12 26 8 2 2 27-17 5 0 2 15-12 3 2 0 12-5 1 0 0 0 1 0-2
4.  Piast Łubowo 12 24 7 3 2 45-26 4 1 0 23-8 3 2 2 22-18
5.  1920 Mosina 13 23 7 2 4 29-24 4 1 2 17-11 3 1 2 12-13
6.  Tarnovia II Tarnowo Podgórne 11 22 7 1 3 23-19 4 0 2 12-7 3 1 1 11-12
7.  Las Puszczykowo 13 19 5 4 4 30-29 3 2 2 15-15 2 2 2 15-14 1 3 1 0 0 2-1
8.  Sokół Mieścisko 12 19 6 1 5 25-22 4 1 1 13-8 2 0 4 12-14 1 0 0 0 1 1-2
9.  Maratończyk Brzeźno 13 15 4 3 6 33-35 1 1 4 17-22 3 2 2 16-13
10.  Luboński KS 13 14 4 2 7 31-30 2 1 2 20-10 2 1 5 11-20
11.  Poznań FC 13 13 3 4 6 22-31 2 3 3 14-15 1 1 3 8-16
12.  Antares Zalasewo 13 8 2 2 9 30-45 2 1 3 16-16 0 1 6 14-29
13.  Pogrom Luboń 13 6 2 0 11 12-49 1 0 3 5-14 1 0 8 7-35
14.  WKS Owieczki 13 3 1 0 12 22-56 0 0 7 8-29 1 0 5 14-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wielkopolska Komorniki    6-0 1-3 7-0 6-2 5-0 3-0 7-3 
 2 Polonia Poznań    3-6 1-1 6-0 2-2 2-0 2-1 6-0 
 3 Clescevia Kleszczewo0-1 0-2     3-2 2-1 3-2 4-2 3-2 
 4 Piast Łubowo2-2     2-1 6-2 6-0 7-3 
 5 1920 Mosina0-2 1-0     2-2 2-4 3-1 3-1 6-1 
 6 Tarnovia II Tarnowo Podgórne4-0 0-2     0-1 2-1 2-0 4-3 
 7 Las Puszczykowo0-2 2-5 3-1     2-1 2-2 3-3 3-1 
 8 Sokół Mieścisko1-3 2-1     3-1 2-2 3-0 2-1 
 9 Maratończyk Brzeźno0-3 2-4 6-6 1-3     1-2 7-4 
 10 Luboński KS0-1 2-3 5-5     6-0 7-1 
 11 Poznań FC2-2 2-4 1-1 3-1 2-2 3-1     0-1 1-3 
 12 Antares Zalasewo3-3 2-4 1-3 3-4     3-1 4-1 
 13 Pogrom Luboń0-6 1-3 0-2     4-3 
 14 WKS Owieczki0-2 2-6 1-5 1-4 1-4 1-4 2-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

WKS Owieczki 1-4 1920 Mosina 18 sierpnia, 16:00
Polonia Poznań 2-1 Antares Zalasewo 18 sierpnia, 17:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Clescevia Kleszczewo 16 listopada, 18:00
Sokół Mieścisko 1-3 Piast Łubowo 17 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 5-0 Luboński KS 17 sierpnia, 18:00
Poznań FC 2-2 Maratończyk Brzeźno 17 sierpnia, 18:00
Las Puszczykowo 3-1 Pogrom Luboń 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

1920 Mosina 2-4 Maratończyk Brzeźno 24 sierpnia, 16:00
Las Puszczykowo 0-2 Wielkopolska Komorniki 25 sierpnia, 17:00
Piast Łubowo 6-0 Pogrom Luboń 25 sierpnia, 11:00
Clescevia Kleszczewo 2-1 Sokół Mieścisko 24 sierpnia, 17:00
Antares Zalasewo 2-4 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 25 sierpnia, 18:00
WKS Owieczki 2-6 Polonia Poznań 25 sierpnia, 12:00
Poznań FC 3-1 Luboński KS 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Polonia Poznań 1-1 1920 Mosina 1 września, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 4-3 WKS Owieczki 31 sierpnia, 16:00
Sokół Mieścisko 3-0 Antares Zalasewo 31 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-3 Piast Łubowo 1 września, 15:00
Poznań FC 3-1 Las Puszczykowo 31 sierpnia, 18:00
Maratończyk Brzeźno 1-2 Luboński KS 1 września, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-2 Pogrom Luboń 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 września

1920 Mosina 3-1 Luboński KS 7 września, 13:00
Las Puszczykowo 2-2 Maratończyk Brzeźno 7 września, 16:00
Piast Łubowo 6-2 Poznań FC 8 września, 11:00
Clescevia Kleszczewo 0-1 Wielkopolska Komorniki 8 września, 11:00
Antares Zalasewo 3-1 Pogrom Luboń 8 września, 17:00
WKS Owieczki 1-4 Sokół Mieścisko 7 września, 16:00
Polonia Poznań 6-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 6 września, 20:30

Kolejka 5 - 14-15 września

Tarnovia II Tarnowo Podgórne 0-2 1920 Mosina 15 września, 18:00
Sokół Mieścisko - Polonia Poznań 16 listopada, 14:00
Pogrom Luboń 4-3 WKS Owieczki 15 września, 12:00
Wielkopolska Komorniki 7-3 Antares Zalasewo 14 września, 16:00
Poznań FC 2-2 Clescevia Kleszczewo 14 września, 18:00
Maratończyk Brzeźno 6-6 Piast Łubowo 15 września, 14:00
Luboński KS 5-5 Las Puszczykowo 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

1920 Mosina 2-2 Las Puszczykowo 21 września, 15:00
Piast Łubowo 2-1 Luboński KS 22 września, 11:00
Clescevia Kleszczewo 3-2 Maratończyk Brzeźno 22 września, 11:00
Antares Zalasewo 3-4 Poznań FC 22 września, 18:00
WKS Owieczki 0-2 Wielkopolska Komorniki 21 września, 15:00
Polonia Poznań 6-0 Pogrom Luboń 22 września, 18:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-1 Sokół Mieścisko 22 września, 18:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Sokół Mieścisko 2-1 1920 Mosina 28 września, 15:00
Pogrom Luboń 1-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 29 września, 13:00
Wielkopolska Komorniki 6-0 Polonia Poznań 28 września, 16:00
Poznań FC 1-3 WKS Owieczki 28 września, 18:00
Maratończyk Brzeźno 7-4 Antares Zalasewo 29 września, 14:30
Luboński KS 0-1 Clescevia Kleszczewo 28 września, 16:00
Las Puszczykowo 3-1 Piast Łubowo 28 września, 16:30

Kolejka 8 - 5-6 października

1920 Mosina 1-0 Piast Łubowo 5 października, 15:00
Clescevia Kleszczewo 3-2 Las Puszczykowo 6 października, 11:00
Antares Zalasewo 1-3 Luboński KS 6 października, 18:00
WKS Owieczki 2-4 Maratończyk Brzeźno 6 października, 12:00
Polonia Poznań 2-0 Poznań FC 6 października, 18:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 4-0 Wielkopolska Komorniki 5 października, 16:00
Sokół Mieścisko 2-1 Pogrom Luboń 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Wielkopolska Komorniki 6-2 Sokół Mieścisko 13 października, 15:00
Poznań FC 1-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 12 października, 18:00
Maratończyk Brzeźno 2-4 Polonia Poznań 13 października, 14:00
Luboński KS 7-1 WKS Owieczki 12 października, 16:00
Las Puszczykowo 3-3 Antares Zalasewo 12 października, 16:00
Piast Łubowo 2-2 Clescevia Kleszczewo 13 października, 11:00
1920 Mosina 6-1 Pogrom Luboń 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

1920 Mosina 0-2 Clescevia Kleszczewo 19 października, 15:00
Antares Zalasewo 3-3 Piast Łubowo 20 października, 18:00
WKS Owieczki 1-4 Las Puszczykowo 20 października, 12:00
Polonia Poznań 2-2 Luboński KS 20 października, 18:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-0 Maratończyk Brzeźno 19 października, 16:00
Sokół Mieścisko 2-2 Poznań FC 20 października, 15:00
Pogrom Luboń 0-6 Wielkopolska Komorniki 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Wielkopolska Komorniki 7-0 1920 Mosina 27 października, 14:00
Poznań FC 0-1 Pogrom Luboń 26 października, 18:00
Maratończyk Brzeźno 1-3 Sokół Mieścisko 27 października, 14:00
Luboński KS 2-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 26 października, 15:00
Las Puszczykowo 2-5 Polonia Poznań 26 października, 13:00
Piast Łubowo 7-3 WKS Owieczki 27 października, 11:00
Clescevia Kleszczewo 4-2 Antares Zalasewo 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

1920 Mosina 3-1 Antares Zalasewo 3 listopada, 13:00
WKS Owieczki 1-5 Clescevia Kleszczewo 3 listopada, 12:00
Polonia Poznań 3-6 Piast Łubowo 3 listopada, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 0-1 Las Puszczykowo 31 października, 20:30
Sokół Mieścisko 3-1 Luboński KS 3 listopada, 13:00
Pogrom Luboń 0-2 Maratończyk Brzeźno 3 listopada, 13:00
Wielkopolska Komorniki 3-0 Poznań FC 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Poznań FC 2-4 1920 Mosina 9 listopada, 18:00
Maratończyk Brzeźno 0-3 Wielkopolska Komorniki 10 listopada, 14:00
Luboński KS 6-0 Pogrom Luboń 10 listopada, 14:00
Las Puszczykowo 2-1 Sokół Mieścisko 9 listopada, 13:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Polonia Poznań 10 listopada, 11:00
Antares Zalasewo 4-1 WKS Owieczki 9 listopada, 17:15
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Piast Łubowo 24 listopada, 14:00

Kolejka 14

Pogrom Luboń - Las Puszczykowo
1920 Mosina - WKS Owieczki
Antares Zalasewo - Polonia Poznań
Clescevia Kleszczewo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Piast Łubowo - Sokół Mieścisko
Luboński KS - Wielkopolska Komorniki
Maratończyk Brzeźno - Poznań FC

Kolejka 15

Luboński KS - Poznań FC
Maratończyk Brzeźno - 1920 Mosina
Wielkopolska Komorniki - Las Puszczykowo
Pogrom Luboń - Piast Łubowo
Sokół Mieścisko - Clescevia Kleszczewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Antares Zalasewo
Polonia Poznań - WKS Owieczki

Kolejka 16

Pogrom Luboń - Clescevia Kleszczewo
1920 Mosina - Polonia Poznań
WKS Owieczki - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Antares Zalasewo - Sokół Mieścisko
Piast Łubowo - Wielkopolska Komorniki
Las Puszczykowo - Poznań FC
Luboński KS - Maratończyk Brzeźno

Kolejka 17

Luboński KS - 1920 Mosina
Maratończyk Brzeźno - Las Puszczykowo
Poznań FC - Piast Łubowo
Wielkopolska Komorniki - Clescevia Kleszczewo
Pogrom Luboń - Antares Zalasewo
Sokół Mieścisko - WKS Owieczki
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Polonia Poznań

Kolejka 18

1920 Mosina - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Polonia Poznań - Sokół Mieścisko
WKS Owieczki - Pogrom Luboń
Antares Zalasewo - Wielkopolska Komorniki
Clescevia Kleszczewo - Poznań FC
Piast Łubowo - Maratończyk Brzeźno
Las Puszczykowo - Luboński KS

Kolejka 19

Las Puszczykowo - 1920 Mosina
Luboński KS - Piast Łubowo
Maratończyk Brzeźno - Clescevia Kleszczewo
Poznań FC - Antares Zalasewo
Wielkopolska Komorniki - WKS Owieczki
Pogrom Luboń - Polonia Poznań
Sokół Mieścisko - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

Kolejka 20

1920 Mosina - Sokół Mieścisko
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Pogrom Luboń
Polonia Poznań - Wielkopolska Komorniki
WKS Owieczki - Poznań FC
Antares Zalasewo - Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo - Luboński KS
Piast Łubowo - Las Puszczykowo

Kolejka 21

Piast Łubowo - 1920 Mosina
Las Puszczykowo - Clescevia Kleszczewo
Luboński KS - Antares Zalasewo
Maratończyk Brzeźno - WKS Owieczki
Poznań FC - Polonia Poznań
Wielkopolska Komorniki - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Pogrom Luboń - Sokół Mieścisko

Kolejka 22

Pogrom Luboń - 1920 Mosina
Sokół Mieścisko - Wielkopolska Komorniki
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Poznań FC
Polonia Poznań - Maratończyk Brzeźno
WKS Owieczki - Luboński KS
Antares Zalasewo - Las Puszczykowo
Clescevia Kleszczewo - Piast Łubowo

Kolejka 23

Clescevia Kleszczewo - 1920 Mosina
Piast Łubowo - Antares Zalasewo
Las Puszczykowo - WKS Owieczki
Luboński KS - Polonia Poznań
Maratończyk Brzeźno - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Poznań FC - Sokół Mieścisko
Wielkopolska Komorniki - Pogrom Luboń

Kolejka 24

1920 Mosina - Wielkopolska Komorniki
Pogrom Luboń - Poznań FC
Sokół Mieścisko - Maratończyk Brzeźno
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Luboński KS
Polonia Poznań - Las Puszczykowo
WKS Owieczki - Piast Łubowo
Antares Zalasewo - Clescevia Kleszczewo

Kolejka 25

Antares Zalasewo - 1920 Mosina
Clescevia Kleszczewo - WKS Owieczki
Piast Łubowo - Polonia Poznań
Las Puszczykowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Luboński KS - Sokół Mieścisko
Maratończyk Brzeźno - Pogrom Luboń
Poznań FC - Wielkopolska Komorniki

Kolejka 26

Piast Łubowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
1920 Mosina - Poznań FC
Wielkopolska Komorniki - Maratończyk Brzeźno
Pogrom Luboń - Luboński KS
Sokół Mieścisko - Las Puszczykowo
Polonia Poznań - Clescevia Kleszczewo
WKS Owieczki - Antares Zalasewo

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas