[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

MKS Ełk Mazurski Klub Sportowy Ełk
Data założenia: 1 lipca 2015
Barwy:
Adres:
WWW: http://mkselk.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski (dawniej pod nazwą: Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Ełku)
pojemność - 2 618 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 67 m
Prezes: Jacek Ołdak (od 31 lipca 2017)
Trener: Paweł Sobolewski (od 5 lipca 2017), Janusz Limberger (od 31 października 2017), Przemysław Kołłątaj (od 27 listopada 2017)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Patryk Moldenhower (25.01.01, W, juniorzy), Adam Radzikowski (31.07.98), Mateusz Złotogórski (04.03.98, Bałtyk Koszalin, J -> ŁKS 1926 Łomża).
Obrońcy: Dawid Ejza (03.09.98, TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy)), Daniele Iraci (13.07.96, POL/ITA, 183/bd, US Darfo Boario), Kacper Jagłowski (11.09.96, 179/70), Hubert Kalicki (28.01.98), Wojciech Kuriata (01.10.96, 176/70), Hubert Molski (08.02.91, Rominta Gołdap), Piotr Rogala (25.05.95, 191/78, Korona II Kielce, J -> JKS 1909 Jarosław), Karol Stolarski (22.08.94, W, Perła Złotokłos), Krzysztof Supiński (05.02.94, 181/75, J -> Pojezierze Prostki), Bartosz Szaraniec (17.01.90, 178/77), Damian Toczydłowski (03.09.98, Siarka Tarnobrzeg).
Pomocnicy: Ołeksandr Berezowśkyj (23.07.91, UKR, 175/68), Maciej Famulak (18.11.99, W, Mamry Giżycko), Mateusz Furman (21.04.92, 180/72, J -> Znicz Biała Piska), Patryk Gondek (19.12.90, 174/76, MKS Kluczbork, J -> Znicz Biała Piska), Mateusz Jambrzycki (31.10.98, 169/52, J -> Znicz Biała Piska), Rafał Kalinowski (03.10.99, MOSP Białystok (juniorzy)), Marcin Kraska (06.11.96, 170/65, J -> Korona Ostrołęka), Mariusz Łapiński (27.06.87, 178/70, Znicz Biała Piska), Hubert Mularczyk (29.11.94, 179/65, Wierna Małogoszcz), Andrzej Paprocki (09.10.92, 165/60, Spartakus Daleszyce, J -> Spartakus Daleszyce), Konrad Romachów (31.07.95, W, Znicz Biała Piska), Paweł Sobolewski (20.06.79, 175/65), Michał Świderski (06.01.91, 179/77).
Napastnicy: Arkadiusz Bogdaniuk (18.08.98, J -> Znicz Biała Piska), Mateusz Skonieczka (24.09.98, Bałtyk II Koszalin, J -> Mrągovia Mrągowo), Michał Twardowski (17.05.89, 181/72, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85, 180/85, W).
Brak danych o pozycji: Michał Gosiewski (02.07.00, W), Jakub Jurczyk (26.09.00, W), Marek Pachucki (24.02.00, W, Mamry Giżycko), Patryk Woźniak (02.04.01, W, AKS SMS Łódź).
 
Uwagi

• Klub powstał w wyniku fuzji Płomienia Ełk i Mazura Ełk.
• W sezonie 2018/19 klub występował pod nazwą MKS Mazur Ełk.
 
Dane z sezonu: 2017/18
Zobacz także dane z sezonu: 2015/16 2016/17
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - Baraż o utrzymanie w III lidze, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas