[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

DKS Dobre Miasto Dobromiejski Klub Sportowy Dobre Miasto
Data założenia: 5 października 1971
Barwy: niebiesko-czarne
Adres: Olsztyńska 2, 11-040 Dobre Miasto
telefon: (89) 616-15-27
WWW: http://www.dks.dobremiasto.net (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 500 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Stefan Charkiewicz (od sierpnia 2004)
Trener: Zbigniew Kieżun (od 1 lipca 2004), Andrzej Biedrzycki (od czerwca 2005)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - III liga (sezon 1978/1979)
 
Kadra


Bramkarze: Waldemar Wolski (76, 177/83), Andrzej Jóźwiak (76, 184/80), Rafał Gikiewicz (87, 184/74).
Obrońcy: Przemysław Chyżyński (85, 175/69), Michał Włodarski (77, 173/70), Dariusz Bratek (77, 174/70), Łukasz Michałowski (87, 188/72), Łukasz Małaszuk (82 170/63), Daniel Michałowski (87, 177/70).
Pomocnicy: Artur Sobierajski (72, 176/90), Marcin Szulęcki (76, 178/85), Marcin Kryński (78, 176/71), Artur Fedorczyk (84, 179/75), Maciej Włodarski (84, 169/63), Łukasz Michalski (87, 177/63), Adam Orłowski (78, 180/74).
Napastnicy: Przemysław Jurkiewicz (88, 179/65), Piotr Krasowski (75, 176/80), Arkadiusz Jurkiewicz (86, 173/73), Marek Kryński (72, 171/73), Arkadiusz Wiereszko (68, 183/97), Wojciech Kryński (76, 168/70), Adam Łopatko (79, 186/79), Paweł Holc (71, 182/85), Łukasz Gikiewicz (87, 182/73).
 
Uwagi

• Nazwy: (05.10.1971) Klub Sportowy Warfama przy Warmińskiej Fabryce Maszyn Rolniczych w Dobrym Mieście -> (1988) DKS Dobre Miasto
 
Dane z sezonu: 2004/05
Zobacz także dane z sezonu: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska I
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas