[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Orzeł Źlinice Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orzeł Źlinice
Data założenia: 26 lipca 1982
Barwy:
Adres: 1-go Maja 29, 46-060 Prószków
WWW: http://orzel-zlinice.futbolowo.pl/ (oficj.)
Stadion: pojemność - 500 miejsc (224 siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 64 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Krzysztof Bejcar, Adam Berbelicki, Dariusz Ciach, Tomasz Copik, Przemysław Czajkowski, Kamil Kowalczyk, Adam Michałowski, Maciej Miga, Szymon Mokrzycki, Adam Pasdzior, Grzegorz Reisig, Tomasz Schichta, Patryk Sochacki, Adam Steczek, Tomasz Suchecki, Jakub Syldorf, Tomasz Szpon, Sylwester Tomasik, Paweł Utrat, Krzysztof Werner.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Opole II
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Opole II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Opole II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Opole II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: opolska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: opolska I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: opolska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Saltex IV liga 2012/2013, grupa: opolska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas