[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Racławia Racławice Śląskie Ludowy Klub Sportowy Racłavia Racławice Śląskie
Rok założenia: 1946
Barwy: zielono-białe
Adres: 48-250 Głogówek
WWW: brak
Stadion: Boisko Sportowe
pojemność - 500 miejsc (200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 60 m
Prezes: Andrzej Wilisowski
Trener: Dagobert Kroll


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Kadra


Bramkarze: Tomasz Rozkosz, Darisz Bieganowski.
Obrońcy: Łukasz Jegierczyk, Jarosław Laskowski, Przemysław Laskowski, Łukasz Karpiel (W), Wiesław Rajewicz, Aleksander Reiwer.
Pomocnicy: Krystian Zając, Marek Surma, Marek Czerniak, Dariusz Stańkowski, Bartłomiej Bieganowski, Rafał Bodaszewski, Andrzej Mojzyk, Michał Zalewski, Łukasz Czarniecki.
Napastnicy: Łukasz Bielak, Łukasz Leśny, Szymon Maciaszczyk.
 
Dane z sezonu: 2005/06
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22 2022/23
W drużynie grali m.in.: Michał Berezowski, Wiesław Frydryk, Jerzy Gąsior, Dariusz Hajduk, Piotr Hanuszewski, Robert Rams, Jarosław Reiwer, Daniel Rychlewicz.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN - Prudnik
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Opole III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Prudnik
   2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: Prudnik
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN - Prudnik
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Opole III
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: opolska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: opolska II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: opolska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Opole IV
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2020/21 - Klasa A 2020/2021, grupa: Opole IV
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN - Nysa-Prudnik
   2021/22 - Klasa A 2021/2022, grupa: Opole IV
   2022/23 - Klasa A 2022/2023, grupa: Opole IV

 

Napisz do nas