[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1998/1999
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 73 23 4 3 75-23 12 1 2 41-12 11 3 1 34-11
2.  Widzew Łódź 30 56 18 2 10 50-33 12 2 1 34-8 6 0 9 16-25 2 3 1 0 1 3-3
3.  Legia Warszawa 30 56 16 8 6 41-25 9 4 2 22-8 7 4 4 19-17 2 3 1 0 1 3-3
4.  Lech Poznań 30 54 17 3 10 55-36 9 3 3 33-12 8 0 7 22-24
5.  Polonia Warszawa 30 46 13 7 10 38-31 9 3 3 27-14 4 4 7 11-17
6.  Ruch Radzionków 30 41 10 11 9 40-35 7 7 1 28-12 3 4 8 12-23
7.  Górnik Zabrze 30 39 9 12 9 34-31 5 6 4 19-14 4 6 5 15-17
8.  Zagłębie Lubin 30 38 9 11 10 42-44 5 4 6 23-22 4 7 4 19-22
9.  Stomil Olsztyn 30 37 10 7 13 29-38 9 2 4 22-15 1 5 9 7-23
10.  Ruch Chorzów 30 36 9 9 12 23-36 6 6 3 14-12 3 3 9 9-24
11.  Łódzki KS 30 34 8 10 12 33-45 5 5 5 16-16 3 5 7 17-29 2 6 2 0 0 4-1
12.  Amica Wronki 30 34 9 7 14 31-39 9 2 4 23-13 0 5 10 8-26 2 0 0 0 2 1-4
13.  Pogoń Szczecin 30 33 9 6 15 33-54 9 2 4 23-20 0 4 11 10-34
14.  Odra Wodzisław Śląski 30 32 8 8 14 33-41 6 4 5 19-15 2 4 9 14-26
15.  GKS Bełchatów 30 28 7 7 16 26-48 4 3 8 16-23 3 4 8 10-25
16.  GKS Katowice 30 23 5 8 17 25-49 3 6 6 13-19 2 2 11 12-30
Wobec kary nałożonej przez UEFA na Wisłę Kraków, w eliminacjach Ligi Mistrzów zagrał Widzew Łódź, natomiast zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajął Lech Poznań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    3-1 4-1 2-1 1-3 6-0 2-1 0-1 3-0 4-1 1-1 1-0 4-0 2-1 4-0 4-1 
 2 Widzew Łódź1-0     3-2 3-0 4-1 2-1 0-1 1-1 5-0 1-1 5-0 3-0 2-1 2-0 1-0 1-0 
 3 Legia Warszawa1-2 1-0     1-0 3-0 1-1 0-1 1-1 1-0 2-0 3-2 3-1 2-0 0-0 3-0 0-0 
 4 Lech Poznań1-3 2-0 0-0     0-1 1-2 3-1 4-0 1-1 5-0 3-1 2-0 2-2 3-0 3-0 3-1 
 5 Polonia Warszawa1-3 2-1 0-0 1-2     0-0 1-0 3-1 0-1 3-0 2-1 4-2 2-2 2-1 4-0 2-0 
 6 Ruch Radzionków1-1 5-0 1-2 4-1 0-0     0-0 3-3 1-0 1-0 4-0 1-1 3-2 2-0 1-1 1-1 
 7 Górnik Zabrze2-2 0-1 1-0 1-2 2-0 1-1     2-2 1-1 2-0 0-0 0-0 4-0 0-1 1-3 2-1 
 8 Zagłębie Lubin0-3 0-1 0-0 1-2 1-0 1-2 3-3     3-1 0-2 2-2 1-0 2-0 4-4 1-2 4-0 
 9 Stomil Olsztyn1-2 2-1 1-2 0-2 1-0 0-0 2-1 1-1     1-0 1-0 4-1 3-1 3-1 0-2 2-1 
 10 Ruch Chorzów1-1 2-1 0-1 2-1 0-0 1-0 2-1 0-0 1-0     1-2 0-0 1-1 0-2 1-1 2-1 
 11 Łódzki KS0-3 0-1 1-1 1-2 0-0 0-1 2-2 0-2 2-0 0-0     2-0 1-1 2-1 2-0 3-2 
 12 Amica Wronki1-3 2-3 0-2 2-1 1-0 1-0 0-0 2-1 0-0 2-0 1-2     2-0 3-1 2-0 4-0 
 13 Pogoń Szczecin0-4 1-2 3-1 2-3 1-0 3-2 0-1 3-2 2-2 1-0 1-1 3-2     1-0 1-0 1-0 
 14 Odra Wodzisław Śląski0-2 2-0 1-2 2-0 2-2 3-1 0-1 0-1 1-1 2-2 2-1 1-0 3-0     0-0 0-2 
 15 GKS Bełchatów0-3 3-2 1-2 1-3 0-1 2-1 1-1 0-1 1-0 0-2 2-3 1-1 2-0 1-1     1-2 
 16 GKS Katowice1-2 0-2 1-3 1-2 1-3 1-0 1-1 2-2 1-0 0-1 1-1 0-0 1-0 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Ruch Radzionków 5-0 Widzew Łódź 24 lipca (8000)
Rafał Jarosz 12, Marian Janoszka 13 (k), 30, Józef Żymańczyk 16, Tomasz Fornalik 71
Amica Wronki 2-1 Lech Poznań 25 lipca (2500)
Paweł Kryszałowicz 25, Dariusz Jackiewicz 90 - Krzysztof Piskuła 58
GKS Katowice 1-0 Stomil Olsztyn 25 lipca (1400)
Marcin Florek 76
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 25 lipca (3000)
Marcin Mięciel 64 - Dariusz Żuraw 89
GKS Bełchatów 0-1 Polonia Warszawa 25 lipca (3000)
Tomasz Moskal 75
Łódzki KS 2-2 Górnik Zabrze 25 lipca (3000)
Rafał Niżnik 30, Tomasz Wieszczycki 49 - Arkadiusz Kampka 66, Michał Probierz 79 (k)
Wisła Kraków 2-1 Odra Wodzisław Śląski 26 lipca (9000)
Grzegorz Pater 34, Tomasz Kulawik 55 - Mirosław Staniek 77
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 16 września (2300)
Krzysztof Bizacki 38 - Dariusz Lewandowski 3

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Stomil Olsztyn 1-2 Legia Warszawa 31 lipca (7000)
Jacek Chańko 38 - Sylwester Czereszewski 26, Marcin Mięciel 88
Ruch Radzionków 1-1 Amica Wronki 1 sierpnia (8000)
Tomasz Fornalik 74 - Dariusz Jackiewicz 90
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Ruch Chorzów 1 sierpnia (5500)
Piotr Jegor 5 (k), Mariusz Nosal 36 - Mariusz Śrutwa 36, 59
Zagłębie Lubin 1-2 GKS Bełchatów 1 sierpnia (2500)
Moses Molongo 27 - Dariusz Patalan 29, Grzegorz Cheda 64
Lech Poznań 3-1 GKS Katowice 1 sierpnia (3000)
Piotr Reiss 7, Robert Wilk 19, 59 - Mariusz Muszalik 40
Widzew Łódź 0-1 Górnik Zabrze 1 sierpnia (2835)
Arkadiusz Kampka 12
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 2 sierpnia (4000)
Robert Sikorski 43 - Dzidosław Żuberek 70
Polonia Warszawa 1-3 Wisła Kraków 2 sierpnia (2500)
Donatas Vencevičius 87 - Marcin Jałocha 13 (s), Grzegorz Niciński 72, Tomasz Frankowski 77
W 50. minucie Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 89. minucie Gražvydas Mikulėnas (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia
W związku ze strajkiem klubów, siedem meczów tej kolejki zostało rozegranych w terminie późniejszym.

GKS Katowice 1-0 Ruch Radzionków 8 sierpnia (3200)
Artur Andruszczak 39
Amica Wronki 2-3 Widzew Łódź 18 listopada (400)
Grzegorz Król 31, 34 - Marek Citko 9, Radosław Michalski 11, Dariusz Gęsior 83
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 18 listopada (5000)
Paweł Skrzypek 11
GKS Bełchatów 1-0 Stomil Olsztyn 18 listopada (1000)
Marek Jakóbczak 84
Wisła Kraków 0-1 Zagłębie Lubin 18 listopada (4500)
Marek Zając 3 (s)
W 5. minucie Tomasz Frankowski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-0 Polonia Warszawa 18 listopada (1000)
Łódzki KS 2-1 Odra Wodzisław Śląski 18 listopada (709)
Eddy Dombraye 14, Rafał Niżnik 81 - Mariusz Nosal 62
Górnik Zabrze 4-0 Pogoń Szczecin 18 listopada (1500)
Piotr Rocki 22, 54, Michał Probierz 25 (k), Piotr Gierczak 29

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia
W związku ze strajkiem klubów, mecze tej kolejki zostały rozegrane w terminie późniejszym.

Ruch Radzionków 1-2 Legia Warszawa 23 września (11 000)
Józef Żymańczyk 15 - Piotr Mosór 65, Bartosz Karwan 86
Amica Wronki 4-0 GKS Katowice 23 września (2000)
Paweł Kryszałowicz 3, 6, Grzegorz Król 51, Dariusz Jackiewicz 80 (k)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Górnik Zabrze 23 września (3700)
Piotr Gierczak 37
Polonia Warszawa 2-1 Łódzki KS 23 września (1000)
Jacek Dąbrowski 5, Bartosz Tarachulski 12 - Tomasz Wieszczycki 82
Zagłębie Lubin 0-2 Ruch Chorzów 23 września (1800)
Krzysztof Bizacki 26, Mariusz Śrutwa 44
Stomil Olsztyn 1-2 Wisła Kraków 23 września (8000)
Tomas Ramelis 12 - Tomasz Kulawik 48, Krzysztof Bukalski 75
Lech Poznań 3-0 GKS Bełchatów 23 września (6000)
Piotr Reiss 62, 74, Krzysztof Piskuła 88
Widzew Łódź 2-1 Pogoń Szczecin 23 września (2652)
Radosław Michalski 37, Dariusz Gęsior 53 - Piotr Mandrysz 73 (k)

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Wisła Kraków 2-1 Lech Poznań 21 sierpnia (8000)
Grzegorz Niciński 53, Tomasz Frankowski 89 - Jarosław Araszkiewicz 10
Ruch Chorzów 1-0 Stomil Olsztyn 21 sierpnia (2056)
Bartłomiej Jamróz 25
GKS Katowice 0-2 Widzew Łódź 22 sierpnia (2500)
Artur Wichniarek 17, 75
Legia Warszawa 3-1 Amica Wronki 22 sierpnia (3000)
Sylwester Czereszewski 8, 14, Jacek Magiera 87 - Paweł Kryszałowicz 71
Łódzki KS 0-2 Zagłębie Lubin 22 sierpnia (2000)
Wojciech Górski 9 (k), Bogusław Lizak 45
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Warszawa 22 sierpnia (3096)
Grzegorz Lekki 71, Piotr Gierczak 89
Pogoń Szczecin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 22 sierpnia (3000)
Piotr Mandrysz 85
GKS Bełchatów 2-1 Ruch Radzionków 23 sierpnia (3000)
Dariusz Patalan 69, 73 - Marian Janoszka 55

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Ruch Radzionków 1-1 Wisła Kraków 29 sierpnia (7000)
Robert Sierka 5 - Grzegorz Niciński 16
GKS Katowice 1-3 Legia Warszawa 29 sierpnia (3000)
Adam Bała 58 - Bartosz Karwan 65, 77, Mariusz Luncik 83 (s)
Polonia Warszawa 2-2 Pogoń Szczecin 29 sierpnia (1200)
Michał Żewłakow 31, Emmanuel Olisadebe 71 - Olgierd Moskalewicz 25, Piotr Mandrysz 80 (k)
Zagłębie Lubin 3-3 Górnik Zabrze 29 sierpnia (2000)
Zbigniew Wójcik 58, Grzegorz Lekki 73 (s), Wojciech Górski 88 (k) - Grzegorz Lekki 8, Piotr Gierczak 23, Dariusz Dźwigała 76
Lech Poznań 5-0 Ruch Chorzów 29 sierpnia (4000)
Piotr Reiss 7, Adam Majewski 23, Maciej Żurawski 44, 85, Jarosław Araszkiewicz 67
Amica Wronki 2-0 GKS Bełchatów 30 sierpnia (3000)
Paweł Kryszałowicz 65, Grzegorz Król 82
W 58. minucie Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-0 Łódzki KS 30 sierpnia (6000)
Marek Kwiatkowski II 62
Widzew Łódź 2-0 Odra Wodzisław Śląski 29 sierpnia (2766)
Radosław Michalski 29, Artur Wichniarek 32
W 8. minucie Maciej Terlecki (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 7 - 9 września

Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 9 września (10 000)
Bartosz Karwan 72
GKS Bełchatów 1-2 GKS Katowice 9 września (2500)
Jacek Krzynówek 45 (k) - Artur Andruszczak 26, Adam Kucz 54
Wisła Kraków 1-0 Amica Wronki 9 września (8000)
Tomasz Kulawik 52
W 43. minucie Bogdan Zając (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 1-0 Ruch Radzionków 9 września (4500)
Mariusz Śrutwa 81
Łódzki KS 1-2 Lech Poznań 9 września (1500)
Artur Bugaj 53 - Jarosław Araszkiewicz 24, Piotr Reiss 47
Górnik Zabrze 1-1 Stomil Olsztyn 9 września (3359)
Daniel Gacek 74 - Bartosz Jurkowski 90
Pogoń Szczecin 3-2 Zagłębie Lubin 9 września (3000)
Olgierd Moskalewicz 11, 65, Piotr Mandrysz 49 - Andrzej Szczypkowski 72, Wojciech Górski 90
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Polonia Warszawa 9 września (3100)
Ryszard Staniek 11, 79 - Gražvydas Mikulėnas 27, Arkadiusz Bąk 78

Kolejka 8 - 12-13 września

Ruch Radzionków 4-0 Łódzki KS 12 września (4500)
Robert Sierka 40, 85, Marian Janoszka 45 (k), Grzegorz Bonk 61
Amica Wronki 2-0 Ruch Chorzów 12 września (1200)
Grzegorz Król 69, 85
GKS Katowice 1-2 Wisła Kraków 12 września (2968)
Marcin Florek 86 - Ryszard Czerwiec 32, Grzegorz Pater 72
Zagłębie Lubin 4-4 Odra Wodzisław Śląski 12 września (1500)
Moses Molongo 35, Andrzej Szczypkowski 66, Wojciech Górski 73 (k), Arkadiusz Klimek 89 - Mariusz Nosal 32, 70, Ryszard Staniek 59, 90
Lech Poznań 3-1 Górnik Zabrze 12 września (6000)
Piotr Reiss 22 (k), Arkadiusz Głowacki 42, Jarosław Araszkiewicz 75 - Daniel Gacek 62
Legia Warszawa 3-0 GKS Bełchatów 13 września (7000)
Bartosz Karwan 2, Jacek Magiera 34, Sylwester Czereszewski 88 (k)
Stomil Olsztyn 3-1 Pogoń Szczecin 13 września (6000)
Piotr Orliński 43, Bartosz Jurkowski 70, Marcin Szulik 87 - Rafał Piotrowski 44
Widzew Łódź 4-1 Polonia Warszawa 13 września (3120)
Mirosław Szymkowiak 14, Artur Wichniarek 16, 38, Radosław Michalski 58 - Bartosz Tarachulski 90
W 75. minucie Artur Wichniarek (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 9 - 19-20 września

GKS Bełchatów 3-2 Widzew Łódź 18 września (4000)
Maciej Bykowski 63, Jacek Krzynówek 66 (k), 90 (k) - Daniel Bogusz 38, Artur Wichniarek 52
Wisła Kraków 4-1 Legia Warszawa 19 września (14 000)
Tomasz Frankowski 4, Grzegorz Niciński 46, Grzegorz Kaliciak 69, Daniel Dubicki 76 - Bartosz Karwan 20
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Radzionków 19 września (5734)
Daniel Gacek 82 - Grzegorz Bonk 39
Pogoń Szczecin 2-3 Lech Poznań 19 września (8000)
Olgierd Moskalewicz 9, Piotr Mandrysz 64 - Robert Wilk 3, Krzysztof Piskuła 45, Jarosław Araszkiewicz 49
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Stomil Olsztyn 19 września (2900)
Mariusz Nosal 84 - Marek Bęben 29 (s)
W 64. minucie Ryszard Staniek (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 3-1 Zagłębie Lubin 19 września (1200)
Bartosz Tarachulski 66, Arkadiusz Bąk 80, 90 - Moses Molongo 61
W 43. minucie Donatas Vencevičius (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 2-1 GKS Katowice 20 września (4000)
Krzysztof Bizacki 78, Mariusz Śrutwa 90 - Marek Kubisz 72
Łódzki KS 2-0 Amica Wronki 20 września (1412)
Rafał Pawlak 43, 75

Kolejka 10 - 26-27 września

Ruch Radzionków 3-2 Pogoń Szczecin 26 września (6000)
Marian Janoszka 55, 58, Roman Cegiełka 77 - Olgierd Moskalewicz 31, Rafał Piotrowski 57
W 58. minucie Marian Janoszka (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 0-0 Górnik Zabrze 26 września (1500)
GKS Katowice 1-1 Łódzki KS 26 września (2000)
Paweł Miąszkiewicz 86 - Rafał Niżnik 38
GKS Bełchatów 0-3 Wisła Kraków 26 września (4000)
Krzysztof Bukalski 20, Ryszard Czerwiec 26, Tomasz Frankowski 90
Lech Poznań 3-0 Odra Wodzisław Śląski 26 września (4000)
Piotr Reiss 19, 45 (k), 87 (k)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin 26 września (3000)
Artur Wichniarek 38 - Bogusław Lizak 16
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 27 września (8000)
Bartosz Karwan 15, Sylwester Czereszewski 33
Stomil Olsztyn 1-0 Polonia Warszawa 27 września (6000)
Marcin Szulik 50

Kolejka 11 - 3-4 października

Górnik Zabrze 2-1 GKS Katowice 2 października (3000)
Robert Kolasa 63, Michał Probierz 80 (k) - Paweł Miąszkiewicz 47
Ruch Chorzów 1-1 GKS Bełchatów 3 października (2000)
Mariusz Śrutwa 77 - Jacek Krzynówek 10
Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 3 października (2402)
Rafał Niżnik 10 (k) - Bartosz Karwan 46
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Ruch Radzionków 3 października (2700)
Mariusz Nosal 9, Rafał Policht 60, 64 - Rafał Jarosz 6
Polonia Warszawa 1-2 Lech Poznań 3 października (700)
Tomasz Moskal 85 - Maciej Żurawski 6, Piotr Reiss 80
Zagłębie Lubin 3-1 Stomil Olsztyn 3 października (1800)
Wojciech Górski 74 (k), Andrzej Niedzielan 79, 89 - Jacek Chańko 62
Wisła Kraków 3-1 Widzew Łódź 4 października (11 000)
Tomasz Frankowski 36, 84 (k), Grzegorz Pater 79 - Radosław Michalski 13 (k)
Pogoń Szczecin 3-2 Amica Wronki 4 października (2500)
Robert Dymkowski 10, 60, Olgierd Moskalewicz 78 - Dariusz Jackiewicz 53, Mirosław Kalita 84

Kolejka 12 - 17-18 października

Amica Wronki 3-1 Odra Wodzisław Śląski 17 października (1500)
Bartosz Bosacki 20, Grzegorz Król 38 (k), Piotr Dubiela 64 - Przemysław Pluta 81
GKS Katowice 1-0 Pogoń Szczecin 17 października (1500)
Marek Kubisz 10
GKS Bełchatów 2-3 Łódzki KS 17 października (3000)
Marek Jakóbczak 6, Bartosz Hinc 89 - Tomasz Cebula 33, Dzidosław Żuberek 41, Rafał Niżnik 61
Wisła Kraków 4-1 Ruch Chorzów 17 października (11 000)
Tomasz Frankowski 53, 88, Kazimierz Węgrzyn 66, 85 - Krzysztof Bizacki 57
W 56. minucie Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Lubin 17 października (8000)
Piotr Reiss 9 (k), 51, Jarosław Araszkiewicz 19, Krzysztof Piskuła 62
Widzew Łódź 5-0 Stomil Olsztyn 17 października (2100)
Artur Wichniarek 43, Mirosław Szymkowiak 54, 66, Radosław Michalski 64, 90 (k)
Ruch Radzionków 0-0 Polonia Warszawa 18 października (5000)
Legia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 18 października (6000)
Tomasz Sobczak 90

Kolejka 13 - 24-25 października

Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź 23 października (3000)
Mariusz Śrutwa 62, Krzysztof Bizacki 73 - Artur Wichniarek 57
W 16. minucie Marcin Baszczyński (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 0-3 Wisła Kraków 24 października (2809)
Grzegorz Pater 19, Tomasz Frankowski 22 (k), 34
W 45. minucie Rafał Niżnik (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-3 GKS Bełchatów 24 października (3100)
Piotr Gierczak 31 - Dariusz Patalan 24, Maciej Bykowski 27, 72
W 51. minucie Michał Probierz (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 0-2 GKS Katowice 24 października (3000)
Wojciech Szala 5, Paweł Miąszkiewicz 38
Polonia Warszawa 4-2 Amica Wronki 24 października (1300)
Grzegorz Wędzyński 2 (k), Gražvydas Mikulėnas 49, 66, 70 - Grzegorz Król 13 (k), Paweł Kryszałowicz 89 (k)
Stomil Olsztyn 0-2 Lech Poznań 24 października (4500)
Krzysztof Piskuła 27, Maciej Żurawski 42
Pogoń Szczecin 3-1 Legia Warszawa 25 października (7000)
Robert Sikorski 47, Cezary Kucharski 77 (s), Robert Dymkowski 90 - Sylwester Czereszewski 45 (k)
Zagłębie Lubin 1-2 Ruch Radzionków 25 października (1500)
Moses Molongo 37 - Józef Żymańczyk 53, Rafał Jarosz 68

Kolejka 14 - 30-31 października

Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 30 października (6500)
Tomasz Kulawik 5, Ryszard Czerwiec 62 - Mieczysław Agafon 40
Ruch Chorzów 1-2 Łódzki KS 30 października (2000)
Bartłomiej Jamróz 40 - Rafał Pawlak 32, Rafał Niżnik 87
Widzew Łódź 3-0 Lech Poznań 30 października (4000)
Artur Wichniarek 2, 78, Daniel Bogusz 56
Ruch Radzionków 1-0 Stomil Olsztyn 31 października (4500)
Grzegorz Bonk 72
Amica Wronki 2-1 Zagłębie Lubin 31 października (400)
Dariusz Jackiewicz 84, Grzegorz Król 90 - Paweł Piotrowski 79
GKS Katowice 1-3 Polonia Warszawa 31 października (2000)
Grzegorz Oberaj 85 - Arkadiusz Kaliszan 20, Arkadiusz Bąk 51, Gražvydas Mikulėnas 57
Legia Warszawa 0-0 Odra Wodzisław Śląski 31 października (3000)
GKS Bełchatów 2-0 Pogoń Szczecin 31 października (1500)
Dariusz Patalan 35, Marek Jakóbczak 56

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Łódzki KS 0-1 Widzew Łódź 14 listopada (10 021)
Mirosław Szymkowiak 22
Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 14 listopada (7000)
Piotr Gierczak 57, Piotr Rocki 90
Pogoń Szczecin 0-4 Wisła Kraków 14 listopada (6000)
Grzegorz Pater 34, Daniel Dubicki 60, Tomasz Kulawik 86, Tomasz Frankowski 89
Odra Wodzisław Śląski 0-0 GKS Bełchatów 14 listopada (2450)
W 90. minucie Piotr Jegor (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 14 listopada (0)
Stomil Olsztyn 4-1 Amica Wronki 14 listopada (2500)
Marek Kwiatkowski II 27, Tomas Ramelis 34, Aidas Preikšaitis 38, Jacek Chańko 75 - Marek Bajor 3
Lech Poznań 1-2 Ruch Radzionków 14 listopada (3000)
Maciej Żurawski 28 - Józef Żymańczyk 33, Marian Janoszka 90 (k)
Zagłębie Lubin 4-0 GKS Katowice 15 listopada (1200)
Arkadiusz Klimek 40, 54, Wojciech Górski 74, Andrzej Niedzielan 88
W 63. minucie Wojciech Górski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 16 - 27-28 lutego

Lech Poznań 2-0 Amica Wronki 26 lutego (5000)
Jarosław Maćkiewicz 9, Maciej Żurawski 59 (k)
Górnik Zabrze 0-0 Łódzki KS 27 lutego (4100)
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 27 lutego (4500)
Dariusz Solnica 16
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Wisła Kraków 27 lutego (4300)
Kazimierz Węgrzyn 26, Tomasz Kulawik 41
Polonia Warszawa 4-0 GKS Bełchatów 27 lutego (1000)
Tomasz Moskal 13, Emmanuel Olisadebe 56, Grzegorz Wędzyński 72, Mariusz Pawlak 77
Stomil Olsztyn 2-1 GKS Katowice 27 lutego (6500)
Marcin Florek 43, Jacek Chańko 90 - Paweł Holc 80 (s)
Widzew Łódź 2-1 Ruch Radzionków 27 lutego (3500)
Artur Wichniarek 39, 57 - Józef Żymańczyk 30
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 28 lutego (4000)

Kolejka 17 - 6-7 marca

Amica Wronki 1-0 Ruch Radzionków 6 marca (1000)
Paweł Kryszałowicz 67
Legia Warszawa 1-0 Stomil Olsztyn 6 marca (8000)
Sylwester Czereszewski 22
GKS Bełchatów 0-1 Zagłębie Lubin 6 marca (3000)
Andrzej Szczypkowski 14
Wisła Kraków 1-3 Polonia Warszawa 6 marca (6000)
Tomasz Frankowski 18 - Emmanuel Olisadebe 60, 73, Arkadiusz Bąk 86
Ruch Chorzów 0-2 Odra Wodzisław Śląski 6 marca (2957)
Mariusz Nosal 48, 65
Łódzki KS 1-1 Pogoń Szczecin 6 marca (12 000)
Robert Górski 52 - Damir Maretić 69
Górnik Zabrze 0-1 Widzew Łódź 6 marca (4200)
Artur Wichniarek 78
GKS Katowice 1-2 Lech Poznań 7 marca (3000)
Mariusz Muszalik 56 - Maciej Żurawski 14, Jarosław Maćkiewicz 55

Kolejka 18 - 13-14 marca

Ruch Radzionków 1-1 GKS Katowice 13 marca (4000)
Rafał Jarosz 39 - Zbigniew Mandziejewicz 23
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Zabrze 13 marca (8000)
Piotr Gierczak 33
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Łódzki KS 13 marca (3300)
Arkadiusz Kampka 14, Mariusz Nosal 65 - Robert Górski 85 (k)
Polonia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 13 marca (2500)
Tomasz Moskal 13, Jacek Dąbrowski 68, Bartosz Tarachulski 77
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 13 marca (16 000)
Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków 14 marca (4000)
Radosław Kałużny 25, Tomasz Frankowski 41, 85
Stomil Olsztyn 0-2 GKS Bełchatów 14 marca (1500)
Maciej Bykowski 45, Piotr Szarpak 69
Widzew Łódź 3-0 Amica Wronki 14 marca (4473)
Artur Wichniarek 17, 89, Zbigniew Czajkowski 22

Kolejka 19 - 20-21 marca

GKS Katowice 0-0 Amica Wronki 20 marca (1594)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Radzionków 20 marca (4500)
Mariusz Śrutwa 52 - Rafał Jarosz 55
GKS Bełchatów 1-3 Lech Poznań 20 marca (3000)
Marek Jakóbczak 90 - Jarosław Maćkiewicz 34, 45, Maciej Żurawski 71
Wisła Kraków 3-0 Stomil Olsztyn 20 marca (4000)
Grzegorz Pater 22, Ryszard Czerwiec 56, Marek Zając 79
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Lubin 20 marca (1578)
W 45. minucie Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 0-0 Polonia Warszawa 20 marca (10 000)
Górnik Zabrze 0-1 Odra Wodzisław Śląski 20 marca (3000)
Mariusz Nosal 73
Pogoń Szczecin 1-2 Widzew Łódź 20 marca (5000)
Maciej Stolarczyk 14 (k) - Daniel Bogusz 30, Radosław Michalski 52

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Zagłębie Lubin 2-2 Łódzki KS 2 kwietnia (3000)
Moses Molongo 38, Arkadiusz Klimek 51 - Tomasz Wieszczycki 19, Marek Saganowski 56
Stomil Olsztyn 1-0 Ruch Chorzów 2 kwietnia (6000)
Piotr Matys 87
Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice 2 kwietnia (3111)
Dariusz Gęsior 68
W 13. minucie Dariusz Dźwigała (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Radzionków 1-1 GKS Bełchatów 3 kwietnia (4000)
Marian Janoszka 50 - Jacek Krzynówek 76
Amica Wronki 0-2 Legia Warszawa 3 kwietnia (4000)
Marcin Mięciel 66, 77
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Pogoń Szczecin 3 kwietnia (3700)
Przemysław Pluta 62, Mariusz Nosal 78, Rafał Policht 85
Polonia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 3 kwietnia (2000)
Mariusz Pawlak 37
Lech Poznań 1-3 Wisła Kraków 3 kwietnia (15 000)
Krzysztof Piskuła 14 - Tomasz Frankowski 6, Grzegorz Kaliciak 11, Ryszard Czerwiec 32

Kolejka 21 - 10-11 kwietnia

Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice 10 kwietnia (5000)
GKS Bełchatów 1-1 Amica Wronki 10 kwietnia (2000)
Jacek Krzynówek 78 (k) - Tomasz Dawidowski 35
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 10 kwietnia (2244)
Krzysztof Bizacki 16, Piotr Włodarczyk 31 - Krzysztof Piskuła 60
Łódzki KS 2-0 Stomil Olsztyn 10 kwietnia (10 969)
Paweł Holc 17 (s), Robert Górski 87
W 85. minucie Robert Górski (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Lubin 10 kwietnia (1200)
Daniel Gacek 39, Piotr Gierczak 89 - Bogusław Lizak 45, 56
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Warszawa 10 kwietnia (3000)
Andrzej Rycak 50
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Widzew Łódź 10 kwietnia (4900)
Piotr Jegor 64 (k), Paweł Sibik 66 (k)
Wisła Kraków 6-0 Ruch Radzionków 11 kwietnia (5000)
Marek Zając 8, Tomasz Kulawik 18, 43, Grzegorz Pater 35, Ryszard Czerwiec 87, 88

Kolejka 22 - 17-18 kwietnia

Ruch Radzionków 1-0 Ruch Chorzów 17 kwietnia (6500)
Marian Janoszka 17 (k)
GKS Katowice 1-1 GKS Bełchatów 17 kwietnia (1414)
Marek Kubisz 90 - Bartosz Hinc 15
W 75. minucie Mirosław Widuch (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski 17 kwietnia (1000)
Tomasz Moskal 51, Arkadiusz Bąk 90 - Dariusz Jackiewicz 46
Zagłębie Lubin 2-0 Pogoń Szczecin 17 kwietnia (1500)
Maciej Nuckowski 55, Wojciech Górski 58
Lech Poznań 3-1 Łódzki KS 17 kwietnia (3000)
Krzysztof Piskuła 8, Leszek Zawadzki 43, Maciej Żurawski 60 - Tomasz Wieszczycki 75
Amica Wronki 1-3 Wisła Kraków 18 kwietnia (1500)
Maxwell Kalu 41 - Olgierd Moskalewicz 8, Marek Zając 48, Tomasz Frankowski 66
Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Zabrze 18 kwietnia (4500)
Aidas Preikšaitis 45, Krzysztof Kowalczyk 89 - Grzegorz Lekki 84
Widzew Łódź 3-2 Legia Warszawa 18 kwietnia (9000)
Artur Wichniarek 42, Sebastian Nowak 44 (s), Radosław Michalski 80 - Cezary Kucharski 61, Marcin Mięciel 68
W 90. minucie Radosław Michalski (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Wisła Kraków 4-1 GKS Katowice 23 kwietnia (4000)
Radosław Kałużny 47, Grzegorz Niciński 54, Tomasz Frankowski 73, Marek Zając 88 - Tomasz Owczarek 77
Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań 23 kwietnia (1500)
Daniel Gacek 45 - Jarosław Maćkiewicz 73, Maciej Żurawski 90
GKS Bełchatów 1-2 Legia Warszawa 24 kwietnia (4000)
Jacek Berensztajn 90 (k) - Mariusz Śrutwa 37, 72
Ruch Chorzów 0-0 Amica Wronki 24 kwietnia (1835)
Łódzki KS 0-1 Ruch Radzionków 24 kwietnia (9125)
Robert Sierka 40
Pogoń Szczecin 2-2 Stomil Olsztyn 24 kwietnia (3000)
Paweł Drumlak 54, 61 - Tomas Ramelis 45, Marcin Florek 75
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Zagłębie Lubin 24 kwietnia (3500)
Moses Molongo 88
W 61. minucie Mariusz Nosal (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-1 Widzew Łódź 24 kwietnia (5000)
Arkadiusz Bąk 45, Arkadiusz Kaliszan 47 - Rafał Kaczmarczyk 15

Kolejka 24 - 1-2 maja

GKS Katowice 0-1 Ruch Chorzów 30 kwietnia (4000)
Piotr Włodarczyk 86 (k)
Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 30 kwietnia (10 000)
Radosław Wróblewski 31 - Radosław Kałużny 28, 76
Lech Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 30 kwietnia (10 000)
Jarosław Maćkiewicz 7, Maciej Żurawski 79 - Robert Dymkowski 58, 81
Ruch Radzionków 0-0 Górnik Zabrze 1 maja (8000)
Amica Wronki 1-2 Łódzki KS 1 maja (2000)
Mariusz Kukiełka 65 - Michał Osiński 53, Rafał Pawlak 61
W 90. minucie Mariusz Kukiełka (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa 1 maja (4500)
Moses Molongo 31
Stomil Olsztyn 3-1 Odra Wodzisław Śląski 1 maja (6000)
Rafał Szwed 42, Tomas Ramelis 63, Piotr Matys 76 - Piotr Jegor 43 (k)
Widzew Łódź 1-0 GKS Bełchatów 1 maja (4500)
Maciej Terlecki 84

Kolejka 25 - 8-9 maja

Wisła Kraków 4-0 GKS Bełchatów 8 maja (7000)
Piotr Szarpak 69 (s), Tomasz Frankowski 72, 73, Daniel Dubicki 80
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 8 maja (4000)
Bartosz Karwan 26
Łódzki KS 3-2 GKS Katowice 8 maja (10 469)
Rafał Pawlak 12, Tomasz Wieszczycki 37, Eddy Dombraye 84 - Marek Kubisz 4, Adam Kucz 57
W 69. minucie Adam Kucz (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-0 Amica Wronki 8 maja (1150)
Pogoń Szczecin 3-2 Ruch Radzionków 8 maja (2500)
Piotr Mandrysz 49, Robert Dymkowski 71, Dariusz Solnica 82 - Marian Janoszka 35, Józef Żymańczyk 52
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Lech Poznań 8 maja (3000)
Rafał Policht 51, Mariusz Nosal 85
Polonia Warszawa 0-1 Stomil Olsztyn 8 maja (1800)
Piotr Matys 53
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź 8 maja (1500)
Dariusz Gęsior 87

Kolejka 26 - 12 maja

Ruch Radzionków 2-0 Odra Wodzisław Śląski 12 maja (3500)
Rafał Jarosz 38, Marian Janoszka 89 (k)
Amica Wronki 2-0 Pogoń Szczecin 12 maja (2500)
Maxwell Kalu 67, Paweł Kryszałowicz 71
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 12 maja (2076)
Marek Kubisz 66 - Adam Kompała 18
Legia Warszawa 3-2 Łódzki KS 12 maja (4000)
Marcin Mięciel 14, Mariusz Śrutwa 26, Bartosz Karwan 33 - Tomasz Wieszczycki 55, 79
GKS Bełchatów 0-2 Ruch Chorzów 12 maja (1000)
Piotr Włodarczyk 8, Krzysztof Bizacki 67
Stomil Olsztyn 1-1 Zagłębie Lubin 12 maja (5000)
Piotr Matys 63 - Arkadiusz Klimek 26
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 12 maja (5000)
Mariusz Pawlak 9
Widzew Łódź 1-0 Wisła Kraków 12 maja (6000)
Andrij Mychalczuk 21 (k)

Kolejka 27 - 15-16 maja

Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 15 maja (2500)
Piotr Włodarczyk 22 - Grzegorz Pater 88
Łódzki KS 2-0 GKS Bełchatów 15 maja (9888)
Rafał Pawlak 14, 61 (k)
Górnik Zabrze 1-0 Legia Warszawa 15 maja (2500)
Jacek Wiśniewski 9
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Amica Wronki 15 maja (2800)
Mariusz Nosal 48
Polonia Warszawa 0-0 Ruch Radzionków 15 maja (1000)
Zagłębie Lubin 1-2 Lech Poznań 15 maja (2000)
Moses Molongo 59 - Jarosław Maćkiewicz 24, Krzysztof Piskuła 45
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Katowice 16 maja (7000)
Maciej Stolarczyk 34 (k)
Stomil Olsztyn 2-1 Widzew Łódź 16 maja (7000)
Tomas Ramelis 22, Aidas Preikšaitis 68 - Maciej Terlecki 57

Kolejka 28 - 22-23 maja

Ruch Radzionków 3-3 Zagłębie Lubin 22 maja (4000)
Marian Janoszka 25 (k), Wojciech Grzyb 70, Roman Cegiełka 90 - Arkadiusz Klimek 37, Paweł Piotrowski 56, Moses Molongo 72
W 30. minucie Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 1-0 Polonia Warszawa 22 maja (1000)
Andrzej Przerada 38
GKS Katowice 1-1 Odra Wodzisław Śląski 22 maja (1334)
Artur Andruszczak 72 - Paweł Sibik 10
GKS Bełchatów 1-1 Górnik Zabrze 22 maja (2000)
Jacek Berensztajn 37 - Tomasz Sobczak 70
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS 22 maja (7800)
Olgierd Moskalewicz 53 - Zbigniew Wyciszkiewicz 45
Lech Poznań 1-1 Stomil Olsztyn 22 maja (4000)
Jarosław Maćkiewicz 50 - Aidas Preikšaitis 62
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów 22 maja (2429)
Marek Citko 34 - Piotr Włodarczyk 83 (k)
Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 23 maja, 12:00 (5500)
Marcin Mięciel 14, 88
w pierwotnym terminie (22 maja, 19:00) mecz się nie odbył z powodu zalanego boiska

Kolejka 29 - 26 maja

Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 26 maja (6500)
Górnik Zabrze 2-2 Wisła Kraków 26 maja (2300)
Piotr Rocki 20, Tomasz Prasnal 47 - Grzegorz Niciński 63, Tomasz Frankowski 84
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Bełchatów 26 maja (6000)
Piotr Mandrysz 69
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Legia Warszawa 26 maja (3400)
Mariusz Nosal 34 - Maciej Murawski 16, Jacek Magiera 64
Polonia Warszawa 2-0 GKS Katowice 26 maja (1000)
Tomasz Moskal 11, Grzegorz Wędzyński 78
Zagłębie Lubin 1-0 Amica Wronki 26 maja (1800)
Arkadiusz Klimek 21
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Radzionków 26 maja (6000)
Lech Poznań 2-0 Widzew Łódź 26 maja (12 000)
Justin Nnorom 90, Jarosław Maćkiewicz 90

Kolejka 30 - 29 maja

Ruch Radzionków 4-1 Lech Poznań 29 maja (5000)
Józef Żymańczyk 29, 56, 62, Grzegorz Bonk 75 - Adam Majewski 58
Amica Wronki 0-0 Stomil Olsztyn 29 maja (1000)
GKS Katowice 2-2 Zagłębie Lubin 29 maja (1500)
Dariusz Dudek 36, Artur Adamus 49 - Henryk Cackowski 18, Maciej Nuckowski 43
Legia Warszawa 3-0 Polonia Warszawa 29 maja (8000)
Bartosz Karwan 24, 83, Maciej Sawicki 88
GKS Bełchatów 1-1 Odra Wodzisław Śląski 29 maja (300)
Grzegorz Rasiak 63 - Jan Woś 77
W 60. minucie Jacek Berensztajn (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin 29 maja (10 000)
Olgierd Moskalewicz 8, 45, Tomasz Frankowski 65, Tomasz Kulawik 76
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Zabrze 29 maja (2800)
Piotr Włodarczyk 14, Maciej Mizia 52 - Piotr Gierczak 36
Widzew Łódź 5-0 Łódzki KS 29 maja (6000)
Artur Wichniarek 8, 45 (k), 64, Dariusz Gęsior 20, Arkadiusz Świętosławski 42
W 67. minucie Artur Wichniarek (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas