[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Orzeł Międzyrzecz Międzyrzecki Klub Sportowy Orzeł Międzyrzecz
Data założenia: 15 kwietnia 1945
Barwy: niebiesko-białe
Adres: Mieczysława Mikuły 1, 66-300 Międzyrzecz
telefon/faks: (95) 742-91-71
WWW: http://mksorzelmcz.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: Miejski (otwarty 1 maja 1936)
pojemność - 2 500 miejsc (1 500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Paweł Czop (od 26 lutego 2007)
Trener: Dariusz Borowy (od 13 listopada 2010)


Sukcesy

Udział w barażach o awans do II ligi - 1965/66
8. miejsce w III lidze - (2x) - 1966/67, 1991/92
Puchar Polski - OZPN Zielona Góra - 1967/68
 
Kadra


Bramkarze: Dominik Barłóg (09.03.93, rezerwy), Mateusz Kobylarz (02.05.84, Pogoń Skwierzyna, J), Robert Kukuska (16.09.91, 184/75).
Obrońcy: Łukasz Korczyński (26.07.88, Pogoń Skwierzyna, J), Henryk Kurdykowski (29.01.89), Patryk Kwaśniewski (13.04.90, 174/73, J), Tomasz Rejba (16.03.94, rezerwy), Wojciech Rejba (16.03.94, rezerwy), Tomasz Ruminkiewicz (15.07.79, 182/80), Miłosz Rutkowski (21.03.89, 180/73), Adam Suchowera (13.02.84, 182/79, Pogoń Skwierzyna, J -> Formacja Port 2000 Mostki).
Pomocnicy: Damian Budnik (04.02.92, 170/69, W), Dawid Dzięgielewski (12.05.92), Rafał Kopeć (05.05.91), Marek Kuźmińczuk (15.07.83, 173/70), Łukasz Kwiatkowski (19.07.83, J -> Sokół Dąbrówka Wielkopolska), Bartłomiej Pałubiak (17.10.92, W, Sokół Dąbrówka Wielkopolska), Maciej Sędziak (22.07.91, 176/64, Czarni Witnica), Tomasz Sobczak (14.10.81), Damian Szałas (26.02.88, 178/73), Dawid Śliwiński (20.01.96, W, juniorzy), Mateusz Waltrowski (10.01.94, 178/61, W, rezerwy).
Napastnicy: Damian Cieciński (10.06.95, W, rezerwy), Paweł Cygan (11.06.80), Daniel Klaus (21.04.93, Pogoń Skwierzyna), Mateusz Konefał (16.07.86, Pogoń Skwierzyna, J -> Formacja Port 2000 Mostki), Marcin Żeno (22.04.84, Pogoń Skwierzyna, J -> Formacja Port 2000 Mostki).
 
Uwagi

• Nazwy: (15.04.1945) ZS [Zrzeszenie Sportowe] Spójnia -> (02.09.1945) Sportowy Klub Spółdzielców Orzeł -> (jesień 1948) KS Spójnia -> (grudzień 1956) Wojskowy KS Orzeł -> (lato 1962) Międzyzakładowy Ludowy KS Orzeł -> (czerwiec 1982) fuzja z KS Zdrowie Obrzyce/Międzyrzecz [nazwa bez zmian] -> (15.12.1994) Międzyrzecki KS Orzeł-Sparta [fuzja z KS Sparta Międzyrzecz] -> (22.04.1999) Miejski KS Orzeł -> (czerwiec 2003) Międzyrzecki KS Orzeł
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: lubuska
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: lubuska
   2002/03 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: lubuska
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: lubuska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN
   2005/06 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: lubuska
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: lubuska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: lubuska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: lubuska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: lubuska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

 

Napisz do nas