[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Błękitni Pasym Ludowy Klub Sportowy Błękitni Pasym
Rok założenia: 1953
Barwy: błękitno-białe
Adres: Sportowa 1, 12-130 Pasym; Jana Pawła (stadion)
WWW: http://www.blekitni-pasym.pl/ (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 2 000 miejsc (576 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 62 m
Prezes: Artur Różnowski (od 18 lutego 2011)
Trener: Marcin Wincel (od 28 czerwca 2011)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga
 
Kadra


Bramkarze: Maciej Bukowiecki (01.08.92, 186/89, J), Patrycjusz Malanowski (10.10.92), Bartosz Grygorowicz (13.02.86, 190/85, W).
Obrońcy: Piotr Domżalski (15.07.92, J), Krzysztof Łączyński (03.02.86, J), Tomasz Panikowski (28.11.83, W), Krzysztof Pilski (03.02.88, Olimpia Olsztynek), Mateusz Stalmach (02.09.90, J), Damian Widuto (26.03.92, Mrągowia Mrągowo), Wojciech Wilamowski (17.03.93, J).
Pomocnicy: Kamil Dobrzycki (10.04.94), Arkadiusz Foruś (16.12.86), Mateusz Kędzierski (27.02.94), Sebastian Kowalski (26.05.92, 180/70, W, Mrągowia Mrągowo), Damian Kruczyk (03.05.92), Sebastian Łukaszewski (06.08.84), Maciej Magnuszewski (28.11.83, J), Bartosz Nosowicz (07.12.91, J), Michał Nosowicz (20.01.93, J), Paweł Pietrzak (30.03.83, MKS Szczytno), Michał Rytelewski (06.11.92, OKS 1945 II Olsztyn).
Napastnicy: Marcin Gołębiewski (28.05.84), Marcin Kruczyk (27.02.95), Jacek Łuczak (18.03.78), Marcin Łukaszewski (18.03.83), Mateusz Różowicz (19.06.90, OKS 1945 II Olsztyn, J).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Wiktor Abramczyk, Paweł Alancewicz, Piotr Brzostek, Filip Francuz, Bartosz Grygorowicz, Marcin Jurewicz, Sebastian Kowalski, Marcin Kruczyk, Artur Łazar, Marcin Łukaszewski II, Rafał Miara, Mateusz Mikulak, Artur Naczas, Grzegorz Naczas, Michał Romanowski, Mateusz Różowicz, Michał Rytelewski, Damian Widuto, Marcin Wincel, Rafał Wysocki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas