[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Błękitni Raciąż Klub Sportowy Błękitni Raciąż
Rok założenia: 1922
Barwy: błękitne
Adres: Sportowa, 09-140 Raciąż
telefon: (23) 679-29-24
WWW: http://www.blekitniraciaz.eu (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski im. Jerzego Arceusza
pojemność - 648 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Janusz Chłopik, Robert Dobies (od 28 lipca 2015)
Trener: Marek Brakowiecki (od 23 września 2014), Karol Szweda (od 29 października 2015)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Kamil Bieńkowski (02.09.95), Adrian Janiszewski (31.03.98, juniorzy), Kamil Kalinowski (09.08.93, W, Jutrzenka Unieck), Dawid Kręt (02.08.88, 188/90), Marcin Kwiatkowski (07.11.91, 180/74, Wisła Płock, J -> Töcksfors IF), Kacper Zapała (22.01.88, Zorza Zaczernie, J -> Wolania Wola Rzędzińska).
Obrońcy: Adrian Bieńkowski (14.06.91, 185/79), Dawid Dębkowski (29.01.96), Mariusz Holik (21.04.93, 187/79, W, Nadwiślan Góra), Tomasz Kamiński (26.04.95, 172/63, MKS Przasnysz), Maciej Karwowski (04.08.99, juniorzy), Jarosław Kułaga (10.01.94, 174/64), Paweł Nowotka (12.12.84, 180/74, W, Start Otwock), Eryk Padzik (05.02.95, 185/65, Wisła II Płock), Wołodymyr Pidwirnyj (12.01.90, UKR, 180/72, W, SKK Demnia), Adrian Pluta (24.04.87, 191/80, W, Nadwiślan Góra), Konrad Popławski (20.02.95, Wisła II Płock, J -> Wisła II Płock), Damian Skumórski (18.06.91, 185/75, J -> KS Kutno), Robert Wróblewski (30.09.88, 178/74, Mławianka Mława, J -> MKS Przasnysz).
Pomocnicy: Dawid Antoszewski (10.10.98, W, juniorzy), Igor Gierzyński (21.07.97, W, juniorzy), Dawid Klepczyński (02.08.91, 177/72), Marcin Kowalski (20.10.94, J -> Skra Drobin), Kamil Majkowski (04.02.89, 178/71), Daniel Mitura (09.04.90, 178/61), Dawid Nawrocki (21.08.98, W, juniorzy), Piotr Paczkowski (07.06.91, 183/71), Krystian Pomorski (30.12.95, 179/73, W, Olimpia Zambrów), Adam Radwański (10.04.98, 170/63, W, Wisła Płock), Łukasz Stański (31.07.92, Włocłavia Włocławek, J -> Töcksfors IF), Damian Szczepański (18.09.96, 180/73, W, Legionovia Legionowo), Damian Szczytniewski (29.10.96, J -> Błękitni Gąbin), Damian Szelągiewicz (18.04.97, J -> Jutrzenka Unieck), Kamil Szelągiewicz (28.10.91, 176/66, J -> Jutrzenka Unieck), Łukasz Szelągiewicz (11.02.94, J -> Jutrzenka Unieck), Łukasz Wróblewski (18.03.84, 170/67, Mławianka Mława, J -> MKS Przasnysz).
Napastnicy: Konstantine Gabaszwili (06.02.92, GEO, 186/81, Metalurgi Rustawi, J -> FC Mccheta), Dariusz Gorczyczewski (21.06.94, Włocłavia Włocławek), Tomasz Grudzień (14.03.85, 176/68).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w V lidze, grupa: mazowiecka (północ)
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - Baraże o udział w V lidze, grupa: mazowiecka
   2005/06 - V liga 2005/2006, grupa: mazowiecka (północ)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: mazowiecka (północ)
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (północ)
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: mazowiecka (północ)
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: mazowiecka (północ)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: mazowiecka (północ)
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Ciechanów-Ostrołęka

 

Napisz do nas