[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

TOR Dobrzeń Wielki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej TOR Dobrzeń Wielki
Data założenia: 11 sierpnia 1926
Barwy: niebiesko-zielono-białe
Adres: Sportowa 1, 46-081 Dobrzeń Wielki
telefon: (77) 469-67-27
WWW: http://www.tordobrzen.com (oficj.)
Stadion: pojemność - 1 000 miejsc (650 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 65 m
Prezes: Piotr Wolny (od 24 stycznia 2013)
Trener: Sławomir Sieńczewski (od lipca 2012), Jarosław Draguć (od stycznia 2013)


Sukcesy

14. miejsce w III lidze - (2x) - 2008/09, 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Rafał Balsewicz (17.04.88, J), Alan Kantor (12.09.92, J -> Swornica Czarnowąsy), Jarosław Grabowski (25.04.83), Rafał Rosiński (02.03.93), Wojciech Maziarski (26.08.89), Patryk Walkowicz (30.09.94, W, LZS Popielów).
Obrońcy: Adam Bojanowski (19.12.91, J), Bartłomiej Jacek (28.01.82, J -> Małapanew Ozimek), Jordan Krężlewski (05.06.81, J -> Silesius Kotórz Mały), Denis Kotula (10.03.91, J -> Małapanew Ozimek), Lesław Kilian (11.07.89, J -> LZS Starowice), Bartosz Szułkowski (02.10.88, J), Daniel Rychlik (26.09.90), Maciej Łodziana (17.05.91), Michał Grajoszek (01.01.93, W, Małapanew Ozimek), Krzysztof Siejka (08.08.87), Andrzej Owsiak (18.08.89, W), Mateusz Doktór (17.02.94), Andrzej Wolniaczyk (08.10.88), Rafał Stiller (19.04.78), Patryk Zakrzewski (01.05.90).
Pomocnicy: Grzegorz Henke (12.02.91, J), Marek Owsiak (30.05.86, J -> Polonia Prószków), Mateusz Młynek (11.08.90), Wojciech Morka (06.01.93), Krzysztof Morka (25.07.90, W, LZS Kup), Tomasz Markiewicz (19.02.89, W, Gazownik Wawelno), Łukasz Mehl (12.06.95), Jarosław Draguć (07.04.75), Michał Sadowski (21.08.88, J), Krzysztof Koszyk (01.04.91), Grzegorz Rupental (13.02.90), Sławomir Sieńczewski (28.06.80), Łukasz Pyka (07.12.88), Kamil Śmieja (25.07.90), Artur Mazur (24.04.92, J).
Napastnicy: Adam Mojsiejewicz (04.01.86), Piotr Wolny (02.04.84), Daniel Wolny (10.04.90, J -> Piast Strzelce Opolskie), Tomasz Komor (14.08.95, J -> Swornica Czarnowąsy), Piotr Sobotta (16.05.77, J -> LZS Ligota Turawska).
 
Uwagi

• Skrót TOR w rozwinięciu to Techniczna Obsługa Rolnictwa.
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: opolska
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: opolska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: opolska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: opolska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 3
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: opolska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: opolsko-śląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: opolsko-śląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: opolska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: opolsko-śląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Saltex IV liga 2012/2013, grupa: opolska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas