[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Supraślanka Supraśl Miejski Klub Sportowy Supraślanka Supraśl
Rok założenia: 1934
Barwy: biało-zielone
Adres: Konarskiego 2, 16-030 Supraśl
telefon: (85) 718-36-64
WWW: brak
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes:
Trener: Dariusz Czykier, Wiesław Jancewicz (od stycznia 2009)


Sukcesy

Puchar Polski - Podlaski ZPN - (2x) - 2004/05, 2007/08
 
Kadra


Bramkarze: Piotr Bołtuć (14.05.75, J), Paweł Brałkowski (29.06.90, 187/78, W, Jagiellonia Białystok (ME)), Piotr Kulgawczuk (08.04.89, W, Warmia Grajewo), Maciej Majewski (24.01.89, 187/78, J -> Jagiellonia Białystok (ME)).
Obrońcy: Grzegorz Andrzejewski (02.07.86), Dariusz Jurczak (23.03.75, 183/77), Radosław Korzątkowski (02.01.85), Karol Lorenc (08.02.89, 187/75, J -> Sokół Sokółka), Grzegorz Nawrocki (12.02.86, 182/77, J), Dariusz Prokop (18.05.76, 183/82, W, MKS Mielnik), Karol Sipko (16.11.89, 180/73, W, Sokół Sokółka), Adam Waluk (04.05.80, 190/80), Rafał Wyszyński (04.05.83).
Pomocnicy: Jakub Ambrożewicz (25.02.89, 180/71, W, Jagiellonia Białystok (ME)), Tomasz Bernatowicz (12.02.81, J -> Iskra Narew), Adrian Citko (09.10.85, 183/80, J -> Sokół Sokółka), Dariusz Czykier (21.02.66, 181/71, J -> koniec kariery), Ariel Gęgotek (02.12.76), Michał Grygoruk (21.06.85, 179/65), Artur Grzegorczyk (25.04.87), Adrian Gudewicz (30.03.87, 177/71, W, Jagiellonia Białystok (ME)), Adrian Karankiewicz (14.04.87, 180/74, W, brak klubu), Adam Kisiel (07.06.90, 183/81, J -> Jagiellonia Białystok (ME)), Grzegorz Kujawski (18.02.85, W), Sławomir Lewicki (18.07.78, 173/70, W, Pogoń Łapy), Radosław Nikołajuk (13.02.85), Paweł Piesiecki (02.07.88, 178/75, W, brak klubu), Maciej Raczkowski (23.10.90), Wojciech Szpakowski (05.09.70), Tomasz Tupalski (04.09.80), Tomasz Walukiewicz (10.11.84, 182/70, J -> Hetman Białystok).
Napastnicy: Marcin Arciuch (01.01.89, 180/74, W, Warmia Grajewo), Michał Lange (10.02.87, J -> KS Michałowo), Rafał Muczyński (20.04.89, 178/72), Łukasz Śliwa (08.08.89, 180/72, J -> KS Michałowo), Mariusz Talecki (15.08.87, J -> Gryf Gródek), Samuel Tomar (11.08.73, 180/74, J -> BKS Jagiellonia Białystok), Łukasz Tumicz (01.03.85, 180/77, W, Jagiellonia Białystok), Łukasz Wójcik (04.12.89, W, Znicz Suraż).
 
Dane z sezonu: 2008/09
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: podlaska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: podlaska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: podlaska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: podlaska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: podlaska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: podlaska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Baraże o awans do II ligi
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: podlaska
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: podlaska I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Klasa B 2011/2012, grupa: podlaska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - Klasa B 2012/2013, grupa: podlaska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: podlaska III
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: podlaska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: podlaska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: podlaska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: podlaska III
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: podlaska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas