[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 2000/2001
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 62 19 5 6 66-27 9 4 2 37-14 10 1 4 29-13
2.  Pogoń Szczecin 30 53 16 5 9 43-33 9 4 2 27-16 7 1 7 16-17
3.  Legia Warszawa 30 50 14 8 8 45-29 10 3 2 25-11 4 5 6 20-18
4.  Polonia Warszawa 30 46 13 7 10 38-30 7 3 5 23-16 6 4 5 15-14 2 6 2 0 0 3-0
5.  Zagłębie Lubin 30 46 14 4 12 43-40 9 1 5 27-21 5 3 7 16-19 2 0 0 0 2 0-3
6.  Ruch Chorzów 30 44 13 5 12 50-46 8 2 5 28-23 5 3 7 22-23 2 3 1 0 1 4-3
7.  Amica Wronki 30 44 13 5 12 48-44 10 3 2 30-12 3 2 10 18-32 2 3 1 0 1 3-4
8.  GKS Katowice 30 42 9 15 6 28-22 5 8 2 19-13 4 7 4 9-9
9.  Odra Wodzisław Śląski 30 39 10 9 11 39-46 7 5 3 24-17 3 4 8 15-29
10.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 37 9 10 11 35-38 6 4 5 16-15 3 6 6 19-23
11.  Śląsk Wrocław 30 36 9 9 12 32-38 4 6 5 13-14 5 3 7 19-24 2 4 1 1 0 3-0
12.  Widzew Łódź 30 36 9 9 12 33-40 8 4 3 19-11 1 5 9 14-29 2 1 0 1 1 0-3
13.  Górnik Zabrze 30 34 9 7 14 29-35 8 3 4 18-11 1 4 10 11-24 2 3 1 0 1 2-1
14.  Stomil Olsztyn 30 34 10 4 16 22-41 8 2 5 14-15 2 2 11 8-26 2 3 1 0 1 1-2
15.  Orlen Płock 30 31 9 4 17 37-55 6 1 8 24-32 3 3 9 13-23 2 3 1 0 1 7-5
16.  Ruch Radzionków 30 31 9 4 17 27-51 7 2 6 15-15 2 2 11 12-36 2 3 1 0 1 5-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    1-2 3-3 4-0 3-0 2-0 4-0 3-1 2-1 1-1 2-2 2-2 3-0 2-0 1-2 4-0 
 2 Pogoń Szczecin0-0     1-1 3-4 1-1 3-3 2-1 1-2 2-1 2-0 2-0 3-0 2-1 1-0 3-2 1-0 
 3 Legia Warszawa1-2 3-2     1-0 1-0 1-0 3-0 0-2 2-0 3-1 3-1 0-0 1-1 2-1 1-1 3-0 
 4 Polonia Warszawa0-2 1-2 0-0     2-0 1-2 3-0 1-1 1-2 1-1 3-1 3-1 0-2 4-1 1-0 2-1 
 5 Zagłębie Lubin4-2 0-1 3-1 0-1     0-2 3-2 1-0 1-0 1-3 1-3 4-2 2-2 2-0 2-1 3-1 
 6 Ruch Chorzów2-1 0-1 1-4 0-3 1-2     3-1 0-0 3-0 4-3 3-1 2-1 3-2 4-1 1-1 1-2 
 7 Amica Wronki2-1 1-2 3-2 1-0 1-1 2-1     1-1 4-0 2-2 0-1 3-1 3-0 2-0 2-0 3-0 
 8 GKS Katowice0-3 0-0 1-0 0-0 0-2 1-1 4-1     2-2 1-1 1-1 3-1 1-1 2-0 0-0 3-0 
 9 Odra Wodzisław Śląski0-2 4-0 1-5 2-0 0-1 2-1 2-1 0-0     2-1 1-1 2-2 0-0 2-1 4-0 2-2 
 10 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-3 2-1 0-1 0-0 2-0 0-2 1-1 1-0 1-1     1-2 1-1 2-1 1-0 1-2 3-0 
 11 Śląsk Wrocław0-1 1-0 1-1 0-1 2-1 3-2 1-1 0-1 2-2 1-1     0-0 1-0 0-1 0-1 1-1 
 12 Widzew Łódź3-0 1-0 0-0 0-0 1-0 1-0 0-1 0-0 4-1 1-2 0-3     1-0 1-1 3-2 3-1 
 13 Górnik Zabrze1-2 1-0 1-0 2-1 1-1 4-1 1-0 0-0 1-1 1-2 2-0 0-2     2-0 1-0 0-1 
 14 Stomil Olsztyn0-3 0-1 2-1 0-3 1-3 0-0 2-1 1-0 3-1 0-0 1-2 1-0 1-0     1-0 1-0 
 15 Orlen Płock0-5 1-4 1-0 0-1 1-3 3-4 2-6 0-0 1-2 1-0 2-1 4-1 1-0 1-2     6-3 
 16 Ruch Radzionków0-2 1-0 0-1 1-1 2-1 0-3* 1-2 0-1 0-1 2-1 2-0 1-0 3-1 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 22-23 lipca

Wisła Kraków 4-0 Ruch Radzionków 22 lipca, 17:00 (7500)
Tomasz Frankowski 20, Ryszard Czerwiec 52, Marek Zając 65, Maciej Żurawski 75
Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Zabrze 22 lipca, 17:00 (7000)
Sławomir Nazaruk 38
Stomil Olsztyn 3-1 Odra Wodzisław Śląski 22 lipca, 17:00 (4000)
Paweł Holc 26, 70 (k), Rafał Szwed 47 - Michał Chałbiński 35
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 22 lipca, 17:30 (8000)
Marcin Mięciel 59
Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź 22 lipca, 17:30 (4000)
Tomasz Augustyniak 14 (s), Krzysztof Bizacki 72 (k) - Marek Wleciałowski 10 (s)
Amica Wronki 1-0 Polonia Warszawa 22 lipca, 18:30 (3500)
Paweł Kryszałowicz 37
Orlen Płock 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 lipca, 20:00 (6000)
Jarosław Maćkiewicz 57
GKS Katowice 0-0 Pogoń Szczecin 23 lipca, 18:00 (4500)

Kolejka 2 - 29-30 lipca

Ruch Radzionków 0-1 Legia Warszawa 29 lipca, 16:30 (4000)
Giuliano 90
Zagłębie Lubin 3-2 Amica Wronki 29 lipca, 16:30 (4000)
Dariusz Żuraw 10, Arkadiusz Klimek 34, Zbigniew Grzybowski 51 - Krzysztof Piskuła 6, Mirosław Siara 83
Odra Wodzisław Śląski 0-0 GKS Katowice 29 lipca, 16:30 (2900)
Górnik Zabrze 4-1 Ruch Chorzów 29 lipca, 17:00 (3085)
Marek Szemoński 31, Adam Kompała 47 (k), 66 (k), Shingi Kawondera 63 - Łukasz Surma 16
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Wisła Kraków 29 lipca, 17:00 (3500)
Marek Zając 10, Tomasz Frankowski 23, Maciej Żurawski 65 (k)
Polonia Warszawa 4-1 Stomil Olsztyn 29 lipca, 17:30 (2000)
Arkadiusz Bąk 17, Igor Gołaszewski 19, Paweł Kaczorowski 29, Emmanuel Olisadebe 67 - Rafał Szwed 40
W 10. minucie Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 3-2 Orlen Płock 29 lipca, 17:30 (1095)
Robertas Poškus 47, 54, Rafał Pawlak 65 - Marek Saganowski 73, Mariusz Nosal 76
Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław 29 lipca, 18:00 (15 000)
Brasília 26, Robert Dymkowski 80

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

Zagłębie Lubin 3-1 Ruch Radzionków 5 sierpnia, 16:30 (2500)
Jacek Manuszewski 61, Arkadiusz Klimek 65, 90 - Rafał Jarosz 45
Śląsk Wrocław 2-2 Odra Wodzisław Śląski 5 sierpnia, 17:00 (4000)
Piotr Włodarczyk 38, 52 - Piotr Jegor 50, Piotr Kuś 81
Wisła Kraków 2-2 Widzew Łódź 5 sierpnia, 17:00 (9000)
Marek Zając 10, Maciej Żurawski 53 (k) - Rafał Pawlak 48, Marcin Zając 66
Amica Wronki 2-0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia, 17:30 (1000)
Maxwell Kalu 58, Dariusz Jackiewicz 90
Legia Warszawa 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 sierpnia, 17:30 (7000)
Marcin Mięciel 45, 87, Marek Citko 50 - Jacek Kacprzak 58
Ruch Chorzów 0-1 Pogoń Szczecin 5 sierpnia, 18:00 (2900)
Robert Dymkowski 23
Orlen Płock 1-0 Górnik Zabrze 6 sierpnia, 17:30 (3500)
Mariusz Nosal 59 (k)
GKS Katowice 0-0 Polonia Warszawa 6 sierpnia, 17:30 (5000)

Kolejka 4 - 12-13 sierpnia

Stomil Olsztyn 1-0 GKS Katowice 12 sierpnia, 17:00 (3500)
Piotr Matys 69
Pogoń Szczecin 3-2 Orlen Płock 12 sierpnia, 17:30 (15 000)
Robert Dymkowski 2, Piotr Mosór 67 (k), Grzegorz Mielcarski 79 - Mariusz Nosal 23, Radosław Sobolewski 90
Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa 12 sierpnia, 18:00 (12 000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Zagłębie Lubin 13 sierpnia, 16:00 (2000)
Rafał Witkowski 14 (k), Jarosław Araszkiewicz 37
Polonia Warszawa 3-1 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 16:30 (2500)
Arkadiusz Bąk 37, Tomasz Wieszczycki 70, Mirosław Milewski 90 (s) - Sławomir Nazaruk 46
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Ruch Chorzów 13 sierpnia, 16:30 (3500)
Grzegorz Rasiak 8, Michał Chałbiński 43 - Mariusz Śrutwa 68 (k)
Ruch Radzionków 1-2 Amica Wronki 13 sierpnia, 16:30 (3500)
Rafał Oprzondek 48 - Remigiusz Sobociński 12, 40
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków 13 sierpnia, 17:00 (4620)
Adam Kompała 64 - Radosław Kałużny 19, 21

Kolejka 5 - 19-20 sierpnia

Wisła Kraków 1-2 Pogoń Szczecin 19 sierpnia, 16:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 85 (k) - Sergiusz Wiechowski 34, 80
Ruch Radzionków 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 sierpnia, 16:30 (2000)
Marian Janoszka 37 (k), Roman Madej 87 - Krzysztof Kłosiński 34
Zagłębie Lubin 4-2 Widzew Łódź 19 sierpnia, 16:30 (3000)
Jerzy Podbrożny 26 (k), Zbigniew Grzybowski 53, Arkadiusz Klimek 61, 67 - Robertas Poškus 4, Andrius Gedgaudas 14
Śląsk Wrocław 0-1 Stomil Olsztyn 19 sierpnia, 17:00 (4500)
Maciej Sawicki 56
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 17:30 (9000)
Giuliano 60 - Marek Szemoński 68
W 13. minucie Mariusz Piekarski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-3 Polonia Warszawa 19 sierpnia, 17:30 (2474)
Igor Gołaszewski 25, Tomasz Kiełbowicz 77, Tomasz Wieszczycki 87
Orlen Płock 1-2 Odra Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 17:30 (3000)
Jacek Dąbrowski 59 - Grzegorz Rasiak 40, Michał Chałbiński 80
Amica Wronki 1-1 GKS Katowice 19 sierpnia, 17:30 (2000)
Jarosław Bieniuk 25 - Bartosz Bosacki 89 (s)
W 52. minucie Marek Świerczewski (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 26 sierpnia, 16:00 (21 000)
Rafał Siadaczka 24 (s) - Radosław Wróblewski 56
W 43. minucie Sylwester Czereszewski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-1 Zagłębie Lubin 26 sierpnia, 17:00 (2500)
Daniel Gacek 86 - Zbigniew Grzybowski 66
Widzew Łódź 3-1 Ruch Radzionków 26 sierpnia, 17:30 (1505)
Daniel Bogusz 41, 54, Adam Kryger 52 - Wojciech Grzyb 1
GKS Katowice 1-1 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 17:30 (3000)
Marek Świerczewski 75 - Jarosław Lato 40
Polonia Warszawa 1-0 Orlen Płock 27 sierpnia, 16:00 (2500)
Igor Gołaszewski 13
W 64. minucie Mariusz Nosal (Orlen Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Wisła Kraków 27 sierpnia, 16:30 (4000)
Marcin Baszczyński 45, Radosław Kałużny 75
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 27 sierpnia, 17:00 (4000)
Amica Wronki 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 17:30 (1500)
Marek Zieńczuk 39, Tomasz Sokołowski II 76 - Jarosław Araszkiewicz 36, Krzysztof Majda 57

Kolejka 7 - 9-10 września

Zagłębie Lubin 0-1 Pogoń Szczecin 9 września, 16:00 (5500)
Kazimierz Węgrzyn 18
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Widzew Łódź 9 września, 16:00 (1500)
Dmytro Koszakow 73 - Robertas Poškus 57
Ruch Radzionków 3-1 Górnik Zabrze 9 września, 16:30 (5000)
Piotr Żaba 37 (k), 89, Rafał Jarosz 52 - Piotr Gierczak 74
Śląsk Wrocław 1-1 Amica Wronki 9 września, 17:00 (5500)
Jarosław Lato 35 - Grzegorz Król 57
Legia Warszawa 2-0 Odra Wodzisław Śląski 9 września, 17:30 (8000)
Marcin Mięciel 66, Marek Citko 90
Orlen Płock 1-2 Stomil Olsztyn 9 września, 17:30 (4000)
Marek Saganowski 67 - Paweł Holc 63, Austin Hamlet 84
W 80. minucie Bartosz Jurkowski (Orlen Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-0 GKS Katowice 9 września, 17:30 (3844)
Wisła Kraków 4-0 Polonia Warszawa 10 września, 16:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 49 (k), 79, Kamil Kosowski 65, Olgierd Moskalewicz 69

Kolejka 8 - 16-17 września

Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Radzionków 16 września, 16:00 (9000)
Dariusz Gęsior 88
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Zagłębie Lubin 16 września, 16:30 (2000)
Jerzy Podbrożny 67 (k)
GKS Katowice 0-0 Orlen Płock 16 września, 17:30 (3000)
Górnik Zabrze 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 września, 20:00 (1500)
Daniel Gacek 12 - Krzysztof Kłosiński 33, Krzysztof Majda 41
Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 17 września, 14:00 (5000)
Stomil Olsztyn 0-3 Wisła Kraków 17 września, 16:00 (7000)
Grzegorz Niciński 8, Marek Zając 64, Tomasz Frankowski 81
Śląsk Wrocław 3-2 Ruch Chorzów 17 września, 16:00 (3500)
Piotr Stokowiec 56, Maciej Kowalczyk 59, Marcin Janus 80 (k) - Damian Gorawski 88, 89
Amica Wronki 3-1 Widzew Łódź 17 września, 17:30 (2000)
Remigiusz Sobociński 28, 31, Dariusz Jackiewicz 90 - Andrzej Michalczuk 60

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Pogoń Szczecin 30 września, 15:00 (3000)
Krzysztof Kłosiński 38, Bogdan Prusek 58 - Brasília 67
Ruch Radzionków 0-1 Odra Wodzisław Śląski 30 września, 15:30 (3000)
Paweł Sibik 88
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 30 września, 16:00 (1500)
Rafał Pawlak 58
Orlen Płock 2-1 Śląsk Wrocław 30 września, 17:30 (3000)
Paweł Bocian 28, Marek Saganowski 50 - Marcin Janus 53 (k)
Legia Warszawa 2-1 Stomil Olsztyn 30 września, 20:00 (7000)
Jacek Zieliński II 45 (k), Marek Citko 61 - Paweł Holc 82
Wisła Kraków 3-1 GKS Katowice 1 października, 13:00 (8500)
Olgierd Moskalewicz 61, 87, Tomasz Frankowski 88 (k) - Krzysztof Bukalski 31
Zagłębie Lubin 0-1 Polonia Warszawa 1 października, 14:00 (3500)
Emmanuel Olisadebe 16
Ruch Chorzów 3-1 Amica Wronki 1 października, 17:30 (2385)
Bartłomiej Jamróz 21, Robert Górski 26, Krzysztof Bizacki 29 - Paweł Kryszałowicz 15

Kolejka 10 - 14-15 października

Polonia Warszawa 2-1 Ruch Radzionków 14 października, 14:00 (1500)
Kamil Jakubiak 4, 65 - Ireneusz Waluś 90
Stomil Olsztyn 1-3 Zagłębie Lubin 14 października, 14:00 (3500)
Paweł Holc 48 (k) - Jerzy Podbrożny 2, 4, Arkadiusz Klimek 37
Pogoń Szczecin 3-0 Widzew Łódź 14 października, 15:00 (10 000)
Grzegorz Mielcarski 49, Kazimierz Węgrzyn 61, Paweł Drumlak 90
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 października, 15:30 (3000)
Grzegorz Rasiak 47, Rafał Ruta 54 - Krzysztof Kłosiński 44
GKS Katowice 1-0 Legia Warszawa 14 października, 16:00 (5000)
Moussa Yahaya 90 (k)
W 40. minucie Jacek Zieliński II (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 1-1 Orlen Płock 14 października, 17:30 (2500)
Bartosz Tarachulski 83 - Mariusz Nosal 59
Amica Wronki 3-0 Górnik Zabrze 14 października, 17:30 (1500)
Grzegorz Król 8, 66, Paweł Kryszałowicz 90
Śląsk Wrocław 0-1 Wisła Kraków 15 października, 14:00 (9000)
Grzegorz Niciński 87

Kolejka 11 - 21-22 października

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Polonia Warszawa 21 października, 14:00 (2500)
Ruch Radzionków 0-0 Stomil Olsztyn 21 października, 14:00 (3000)
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin 21 października, 17:00 (2291)
Adam Kompała 49 (k)
Legia Warszawa 3-1 Śląsk Wrocław 21 października, 17:30 (8000)
Marek Citko 68, Piotr Jawny 70 (s), Cezary Kucharski 80 - Piotr Stokowiec 90
Orlen Płock 2-6 Amica Wronki 21 października, 17:30 (2500)
Dariusz Dudka 3 (s), Paweł Bocian 86 (k) - Paweł Kryszałowicz 20, Grzegorz Król 32, 70, 90, Mariusz Kukiełka 64 (k), Tomasz Dawidowski 90
Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów 22 października, 14:00 (8000)
Radosław Kałużny 60, Olgierd Moskalewicz 63
W 5. minucie Tomasz Frankowski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice 22 października, 14:00 (4000)
Grzegorz Lewandowski 14
Widzew Łódź 4-1 Odra Wodzisław Śląski 22 października, 15:00 (8000)
Robertas Poškus 16, 45, Rafał Pawlak 38, 40 - Paweł Sibik 6 (k)

Kolejka 12 - 28-29 października

Polonia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 28 października, 13:00 (2000)
Maciej Scherfchen 55, Tomasz Kiełbowicz 71, Arkadiusz Kaliszan 88 - Robertas Poškus 40
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Lubin 28 października, 14:00 (5000)
Marcin Janus 55 (k), Piotr Stokowiec 64 - Zbigniew Grzybowski 86 (k)
Stomil Olsztyn 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 października, 14:00 (3000)
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Zabrze 28 października, 15:00 (2600)
Ruch Chorzów 1-4 Legia Warszawa 28 października, 16:00 (2856)
Bartłomiej Jamróz 85 - Giuliano 25, Marcin Mięciel 47, Bartosz Karwan 84, Cezary Kucharski 89
GKS Katowice 3-0 Ruch Radzionków 28 października, 17:00 (2500)
Łukasz Gorszkow 52, Gražvydas Mikulėnas 54, Marcin Bojarski 85
Orlen Płock 0-5 Wisła Kraków 29 października, 17:00 (2500)
Tomasz Frankowski 3, Ryszard Czerwiec 23, Łukasz Sosin 61, 73, Olgierd Moskalewicz 88
Amica Wronki 1-2 Pogoń Szczecin 29 października, 17:30 (4000)
Paweł Kryszałowicz 45 - Dariusz Gęsior 45 (k), Paweł Drumlak 67

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Górnik Zabrze 2-1 Polonia Warszawa 3 listopada, 20:15 (2754)
Adam Kompała 45 (k), Piotr Gierczak 72 - Arkadiusz Bąk 54
Wisła Kraków 4-0 Amica Wronki 4 listopada, 13:00 (8000)
Tomasz Frankowski 15, 60, Olgierd Moskalewicz 17, Łukasz Sosin 82
Ruch Radzionków 2-0 Śląsk Wrocław 4 listopada, 13:30 (2000)
Mieczysław Agafon 24, Daniel Kosmeľ 36
Pogoń Szczecin 2-1 Odra Wodzisław Śląski 4 listopada, 14:00 (9000)
Grzegorz Mielcarski 58, Dariusz Dźwigała 87 - Paweł Sibik 7
Widzew Łódź 1-1 Stomil Olsztyn 4 listopada, 16:00 (1900)
Daniel Bogusz 23 - Maciej Sawicki 38
W 84. minucie Rafał Pawlak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 1-1 Orlen Płock 4 listopada, 17:30 (7000)
Giuliano 59 (k) - Paweł Miąszkiewicz 19
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 GKS Katowice 5 listopada, 13:00 (3000)
Bogdan Prusek 90
Zagłębie Lubin 0-2 Ruch Chorzów 5 listopada, 14:00 (3000)
Mariusz Śrutwa 45, Krzysztof Bizacki 80
W 86. minucie Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Śląsk Wrocław 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 listopada, 12:00 (3500)
Piotr Włodarczyk 48 - Mariusz Lewandowski 84 (k)
W 3. minucie Piotr Jawny (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-2 Pogoń Szczecin 11 listopada, 13:00 (4000)
Emmanuel Olisadebe 44 - Brasília 19 (k), Dariusz Gęsior 89
Stomil Olsztyn 1-0 Górnik Zabrze 11 listopada, 14:00 (2500)
Piotr Matys 3
Ruch Chorzów 1-2 Ruch Radzionków 11 listopada, 16:00 (3500)
Robert Górski 37 - Wojciech Górski 71 (k), Marian Janoszka 88
GKS Katowice 3-1 Widzew Łódź 11 listopada, 17:00 (4000)
Gražvydas Mikulėnas 4, 80, Marcin Bojarski 58 - Mirosław Szymkowiak 24
W 86. minucie Gražvydas Mikulėnas (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Orlen Płock 1-3 Zagłębie Lubin 11 listopada, 17:30 (2000)
Vahan Gevorgyan 90 - Zbigniew Grzybowski 35 (k), 67, Enkeleid Dobi 70
Wisła Kraków 3-3 Legia Warszawa 12 listopada, 13:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 45 (k), 70 (k), Marek Zając 66 - Tomasz Jarzębowski 24, Giuliano 56, 62 (k)
Amica Wronki 4-0 Odra Wodzisław Śląski 12 listopada, 17:30 (1000)
Paweł Kryszałowicz 18, Dariusz Jackiewicz 28, 53, Grzegorz Król 38

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Ruch Chorzów 18 listopada, 12:00 (2000)
Grzegorz Skwara 51, Damian Gorawski 86
W 20. minucie Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Polonia Warszawa 18 listopada, 13:00 (1850)
Paweł Sibik 65 (k), Marcin Gadomski 90
Pogoń Szczecin 1-0 Stomil Olsztyn 18 listopada, 13:00 (7000)
Daniel Dubicki 26
Ruch Radzionków 2-1 Orlen Płock 18 listopada, 13:00 (3500)
Wojciech Myszor 39 (k), Marian Janoszka 83 - Marek Saganowski 86 (k)
W 68. minucie Marian Janoszka (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-0 GKS Katowice 18 listopada, 15:30 (4000)
W 48. minucie Adam Kompała (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 0-3 Śląsk Wrocław 18 listopada, 16:00 (925)
Michał Stolarz 29, Piotr Włodarczyk 54, 90 (k)
Legia Warszawa 3-0 Amica Wronki 18 listopada, 20:15 (7000)
Marcin Mięciel 45, Tomasz Jarzębowski 50, Giuliano 85
Zagłębie Lubin 4-2 Wisła Kraków 19 listopada, 13:00 (4000)
Dariusz Żuraw 9, 63, Arkadiusz Klimek 60, 70 - Łukasz Sosin 49, Marek Zając 67

Kolejka 16 - 10-11 marca

Polonia Warszawa 3-0 Amica Wronki 10 marca, 14:00 (3300)
Maciej Bykowski 57, Tomasz Wieszczycki 71, Arkadiusz Bąk 90
Ruch Radzionków 0-2 Wisła Kraków 10 marca, 14:00 (5000)
Tomasz Frankowski 3 (k), 39 (k)
Pogoń Szczecin 1-2 GKS Katowice 10 marca, 14:30 (14 000)
Dariusz Dźwigała 90 (k) - Tomasz Moskała 40, Adam Bała 87
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Stomil Olsztyn 10 marca, 15:00 (3000)
Artur Januszewski 7 (s), Piotr Rocki 56 - Maciej Sawicki 80
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Orlen Płock 10 marca, 15:00 (2500)
Maciej Nuckowski 53 - Jarosław Maćkiewicz 45, Mariusz Nosal 90
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów 10 marca, 16:00 (5010)
Daniel Bogusz 39
Górnik Zabrze 2-0 Śląsk Wrocław 10 marca, 17:15 (5200)
Ireneusz Kościelniak 37, Błażej Radler 61
W 90. minucie Adam Kompała (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 3-1 Legia Warszawa 11 marca, 14:30 (4000)
Arkadiusz Klimek 43, Jacek Manuszewski 44, 61 - Radosław Wróblewski 26

Kolejka 17 - 17-18 marca

Stomil Olsztyn 0-3 Polonia Warszawa 17 marca, 14:00 (3000)
Maciej Bykowski 18, Arkadiusz Bąk 33, Tomasz Wieszczycki 89 (k)
GKS Katowice 2-2 Odra Wodzisław Śląski 17 marca, 15:00 (4000)
Tomasz Moskała 17, Moussa Yahaya 80 - Jacek Berensztajn 40, Dariusz Dudek 79
Wisła Kraków 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 17 marca, 15:00 (9000)
Łukasz Sosin 90 - Krzysztof Kłosiński 23
Ruch Chorzów 3-2 Górnik Zabrze 17 marca, 16:00 (6529)
Jan Woś 45 (k), Damian Gorawski 60, Mariusz Śrutwa 88 - Piotr Gierczak 59, Grzegorz Bonk 90
W 90. minucie Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 3-0 Ruch Radzionków 17 marca, 17:30 (8500)
Marcin Mięciel 49, 86, Cezary Kucharski 76
Orlen Płock 4-1 Widzew Łódź 17 marca, 17:30 (8000)
Radosław Sobolewski 4, 67, Vahan Gevorgyan 38, Jarosław Popiela 65 - Zbigniew Wyciszkiewicz 50
Amica Wronki 1-1 Zagłębie Lubin 17 marca, 20:00 (1000)
Tomasz Sokołowski II 41 - Arkadiusz Klimek 45
Śląsk Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin 18 marca, 14:30 (5500)
Jacek Paszulewicz 66

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Widzew Łódź 3-0 Wisła Kraków 30 marca, 19:00 (5000)
Marcin Zając 18, Bartosz Tarachulski 33, Rafał Kaczmarczyk 56
Stomil Olsztyn 2-1 Amica Wronki 31 marca, 15:00 (3000)
Paweł Holc 51, Piotr Matys 75 - Tomasz Dawidowski 66 (k)
Ruch Radzionków 2-1 Zagłębie Lubin 31 marca, 15:30 (3000)
Marian Janoszka 57, Roman Madej 80 - Zbigniew Grzybowski 72
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Legia Warszawa 31 marca, 16:00 (5000)
Marcin Mięciel 84
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Śląsk Wrocław 31 marca, 16:00 (2300)
Paweł Sibik 34 - Jacek Paszulewicz 58
Pogoń Szczecin 3-3 Ruch Chorzów 31 marca, 16:00 (8000)
Brasília 45, Jerzy Podbrożny 71, Grzegorz Mielcarski 72 - Mariusz Śrutwa 23, Mamia Dżikia 87, Bartłomiej Jamróz 89
W 85. minucie Brasília (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-0 Orlen Płock 31 marca, 17:15 (2253)
Shingi Kawondera 71
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice 1 kwietnia, 14:30 (3000)
Arkadiusz Bąk 35 - Marek Kubisz 72

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Legia Warszawa 0-0 Widzew Łódź 6 kwietnia, 20:00 (13 000)
GKS Katowice 2-0 Stomil Olsztyn 7 kwietnia, 15:00 (2500)
Moussa Yahaya 39 (k), 47
Śląsk Wrocław 0-1 Polonia Warszawa 7 kwietnia, 16:00 (5000)
Tomasz Wieszczycki 56
Ruch Chorzów 3-0 Odra Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 16:00 (3911)
Damian Gorawski 55, 68, Krzysztof Bizacki 58
Zagłębie Lubin 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 kwietnia, 16:00 (3000)
Dariusz Żuraw 64 - Maciej Nuckowski 42, Odartey Lamptey 45, Dmytro Koszakow 85
Amica Wronki 3-0 Ruch Radzionków 7 kwietnia, 17:00 (1500)
Mirosław Siara 1, Tomasz Dawidowski 14, 41
Orlen Płock 1-4 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 17:30 (7500)
Jarosław Popiela 72 - Dariusz Gęsior 45, Paweł Drumlak 64, Grzegorz Mielcarski 90, 90
Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 14:30 (8000)
Maciej Żurawski 12, 80, Olgierd Moskalewicz 63

Kolejka 20 - 14 kwietnia

Polonia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów 14 kwietnia, 13:00 (4000)
Tomasz Wieszczycki 78 - Sławomir Paluch 15, Rafał Grzelak 76
GKS Katowice 4-1 Amica Wronki 14 kwietnia, 15:00 (3500)
Marek Świerczewski 8, 90, Marek Kubisz 43, Tomasz Moskała 64 - Tomasz Sokołowski II 5
Pogoń Szczecin 0-0 Wisła Kraków 14 kwietnia, 16:00 (16 000)
W 10. minucie Tomasz Frankowski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin 14 kwietnia, 16:00 (3000)
Bartosz Tarachulski 49
Stomil Olsztyn 1-2 Śląsk Wrocław 14 kwietnia, 16:00 (2000)
Piotr Orliński 40 (k) - Dariusz Filipczak 6, Krzysztof Sadzawicki 50
W 52. minucie Piotr Jawny (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Orlen Płock 14 kwietnia, 16:00 (1650)
Piotr Rocki 26, Paweł Sibik 58 (k), 70, Jacek Matyja 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Ruch Radzionków 14 kwietnia, 16:00 (2000)
Jacek Kacprzak 64, Krzysztof Kłosiński 70, Dmytro Koszakow 90
Górnik Zabrze 1-0 Legia Warszawa 14 kwietnia, 18:00 (3500)
Shingi Kawondera 56

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Legia Warszawa 3-2 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 19:00 (10 000)
Wojciech Kowalczyk 16, Tomasz Jarzębowski 22, 74 - Paweł Drumlak 6, Grzegorz Kaliciak 26
Ruch Chorzów 4-1 Stomil Olsztyn 21 kwietnia, 16:00 (2800)
Sławomir Paluch 2, Łukasz Kościuczuk 17 (s), Krzysztof Bizacki 50, Łukasz Surma 90 - Rafał Szwed 62
Ruch Radzionków 1-0 Widzew Łódź 21 kwietnia, 16:30 (2000)
Rafał Jarosz 74
Wisła Kraków 2-1 Odra Wodzisław Śląski 21 kwietnia, 17:00 (6500)
Radosław Kałużny 80, Paweł Brożek 85 - Paweł Sibik 87
Śląsk Wrocław 0-1 GKS Katowice 21 kwietnia, 17:00 (4000)
Łukasz Gorszkow 60
Zagłębie Lubin 2-2 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 17:00 (1200)
Aleksandr Osipowicz 55, Grzegorz Lewandowski 58 - Tomasz Prasnal 31, Grzegorz Bonk 84
Orlen Płock 0-1 Polonia Warszawa 21 kwietnia, 17:30 (3000)
Maciej Bykowski 32
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Amica Wronki 22 kwietnia, 14:30 (2500)
Piotr Piechniak 65 - Tomasz Dawidowski 70

Kolejka 22 - 28 maja-29 kwietnia

GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 27 kwietnia, 19:00 (7000)
Tomasz Moskała 23 - Jan Woś 81
Odra Wodzisław Śląski 1-5 Legia Warszawa 28 kwietnia, 16:00 (3500)
Grzegorz Rasiak 59 - Marcin Mięciel 28, 79, 90, Wojciech Kowalczyk 32, Marek Citko 86
Stomil Olsztyn 1-0 Orlen Płock 28 kwietnia, 16:00 (5000)
Marek Kwiatkowski II 27
Amica Wronki 0-1 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 17:00 (2000)
Piotr Włodarczyk 61
Widzew Łódź 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 kwietnia, 17:00 (1250)
Jacek Dembiński 58 - Odartey Lamptey 39, Dmytro Koszakow 86
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin 28 kwietnia, 17:00 (8000)
Robert Dymkowski 86 - Zbigniew Grzybowski 60
Górnik Zabrze 0-1 Ruch Radzionków 28 kwietnia, 17:15 (3165)
Marcin Klaczka 13
W 82. minucie Adam Kompała (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 29 kwietnia, 14:30 (5000)
Ryszard Czerwiec 15, Maciej Żurawski 74 (k)

Kolejka 23 - 2 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Górnik Zabrze 2 maja, 16:30 (3000)
Odartey Lamptey 48, 68 - Jarosław Araszkiewicz 86 (s)
Widzew Łódź 0-1 Amica Wronki 2 maja, 17:00 (1059)
Tomasz Dawidowski 24
Ruch Radzionków 1-0 Pogoń Szczecin 2 maja, 17:00 (2000)
Rafał Jarosz 8
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 2 maja, 17:00 (1500)
Zbigniew Grzybowski 46
Wisła Kraków 2-0 Stomil Olsztyn 2 maja, 17:00 (8500)
Olgierd Moskalewicz 32, 37
Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław 2 maja, 17:00 (3622)
Damian Gorawski 19, Jan Woś 31 (k), Rafał Grzelak 50 - Jacek Paszulewicz 90
W 20. minucie Dariusz Filipczak (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Orlen Płock 0-0 GKS Katowice 2 maja, 17:30 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Polonia Warszawa 2 maja, 18:00 (12 000)
Giuliano 57

Kolejka 24 - 5-6 maja

Stomil Olsztyn 2-1 Legia Warszawa 5 maja, 15:00 (6000)
Krzysztof Kowalczyk 14, Paweł Holc 79 - Cezary Kucharski 61
Amica Wronki 2-1 Ruch Chorzów 5 maja, 17:00 (3000)
Tomasz Dawidowski 21, Remigiusz Sobociński 84 - Damian Gorawski 54
Śląsk Wrocław 0-1 Orlen Płock 5 maja, 17:00 (4500)
Radosław Sobolewski 43
Polonia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 5 maja, 17:00 (1200)
Piotr Dziewicki 7, Maciej Bykowski 18
Pogoń Szczecin 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 maja, 17:00 (4000)
Paweł Drumlak 41, Brasília 88
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Ruch Radzionków 5 maja, 17:00 (2000)
Grzegorz Rasiak 18, 64 - Dariusz Koseła 45, Rafał Jarosz 90
Górnik Zabrze 0-2 Widzew Łódź 5 maja, 17:15 (2031)
Jacek Dembiński 18, Bartosz Tarachulski 64
GKS Katowice 0-3 Wisła Kraków 6 maja, 15:00 (6000)
Tomasz Frankowski 14, 89, Grzegorz Pater 79

Kolejka 25 - 9 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Odra Wodzisław Śląski 9 maja, 16:30 (2000)
Artur Kościuk 10 (s) - Grzegorz Rasiak 48
W 6. minucie Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin 9 maja, 17:00 (4500)
Daniel Bogusz 49
Wisła Kraków 2-2 Śląsk Wrocław 9 maja, 17:00 (9000)
Mirosław Szymkowiak 67, 69 - Marek Zając 3 (s), Sławomir Nazaruk 88
Ruch Radzionków 1-1 Polonia Warszawa 9 maja, 17:00 (3500)
Rafał Jarosz 35 - Arkadiusz Kaliszan 1
Zagłębie Lubin 2-0 Stomil Olsztyn 9 maja, 17:00 (2500)
Marcin Narwojsz 47, Enkeleid Dobi 79
Orlen Płock 3-4 Ruch Chorzów 9 maja, 17:30 (2000)
Radosław Sobolewski 14, Łukasz Pachelski 58, Vahan Gevorgyan 64 - Mariusz Śrutwa 23, 28, 45, Łukasz Madej 87
Legia Warszawa 0-2 GKS Katowice 9 maja, 18:00 (7000)
Moussa Yahaya 39, Tomasz Moskała 90
Górnik Zabrze 1-0 Amica Wronki 2 czerwca, 19:00 (1404)
Piotr Gierczak 60

Kolejka 26 - 12-13 maja

Polonia Warszawa 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 maja, 16:30 (3000)
Mariusz Pawlak 49 (k) - Jacek Kacprzak 25
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 12 maja, 17:00 (6000)
Marcin Wasilewski 36 - Giuliano 75
Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze 12 maja, 17:00 (4000)
Grzegorz Mielcarski 49, 78 - Adam Kompała 11
Amica Wronki 2-0 Orlen Płock 12 maja, 17:00 (1000)
Mariusz Kukiełka 16 (k), Jarosław Popiela 43 (s)
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Widzew Łódź 12 maja, 17:00 (2100)
Artur Kościuk 41, Andrzej Michalczuk 57 (s) - Bartosz Tarachulski 12, Jacek Dembiński 51
GKS Katowice 0-2 Zagłębie Lubin 12 maja, 17:00 (3500)
Zbigniew Grzybowski 58, 87
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 12 maja, 18:00 (5500)
Mariusz Śrutwa 40, Łukasz Surma 88 - Grzegorz Pater 85
Stomil Olsztyn 1-0 Ruch Radzionków 13 maja, 17:00 (5000)
Piotr Matys 33

Kolejka 27 - 19-20 maja

Legia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów 18 maja, 20:00 (6500)
Mariusz Piekarski 38
Wisła Kraków 1-2 Orlen Płock 19 maja, 16:00 (6000)
Tomasz Frankowski 41 - Radosław Sobolewski 51, Vahan Gevorgyan 65
Zagłębie Lubin 1-3 Śląsk Wrocław 19 maja, 17:00 (6000)
Zbigniew Grzybowski 14 (k) - Piotr Włodarczyk 49, Jacek Paszulewicz 67, Krzysztof Sadzawicki 90
Pogoń Szczecin 2-1 Amica Wronki 19 maja, 17:00 (7500)
Dariusz Dźwigała 24, Robert Dymkowski 90 - Mariusz Kukiełka 69
W 88. minucie Brasília (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 0-0 Polonia Warszawa 19 maja, 17:00 (1965)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Stomil Olsztyn 19 maja, 17:00 (2500)
Mariusz Lewandowski 58
Górnik Zabrze 1-1 Odra Wodzisław Śląski 19 maja, 17:15 (7611)
Piotr Gierczak 90 - Grzegorz Rasiak 72
Ruch Radzionków 0-1 GKS Katowice 20 maja, 17:00 (3500)
Moussa Yahaya 16

Kolejka 28 - 23 maja

Odra Wodzisław Śląski 4-0 Pogoń Szczecin 23 maja, 17:00 (2500)
Piotr Rocki 23, 52, Michał Chałbiński 70, Paweł Adamczyk 90
Stomil Olsztyn 1-0 Widzew Łódź 23 maja, 17:00 (5000)
Edward Cecot 45
Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Lubin 23 maja, 17:00 (2314)
Sławomir Paluch 80 - Zbigniew Grzybowski 53 (k), Enkeleid Dobi 62
Polonia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 23 maja, 17:15 (2000)
Piotr Gierczak 33, Andrejs Prohorenkovs 61
W 55. minucie Sebastian Kęska (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Orlen Płock 1-0 Legia Warszawa 23 maja, 17:30 (6000)
Dariusz Romuzga 11
GKS Katowice 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 maja, 17:30 (1500)
Marek Kubisz 42 - Krzysztof Kłosiński 81
W 16. minucie Moussa Yahaya (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 2-1 Wisła Kraków 23 maja, 18:00 (2500)
Remigiusz Sobociński 31, Maxwell Kalu 90 - Kazimierz Moskal 38
Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Radzionków 23 maja, 18:00 (5000)
Leszek Pisz 66 - Marian Janoszka 81 (k)

Kolejka 29 - 9 czerwca

Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 9 czerwca, 17:00 (12 000)
Wojciech Kowalczyk 87 - Maciej Żurawski 11 (k), Grzegorz Pater 73
Zagłębie Lubin 2-1 Orlen Płock 9 czerwca, 17:00 (2000)
Aleksandr Osipowicz 62, Zbigniew Grzybowski 90 - Mariusz Nosal 66
Górnik Zabrze 2-0 Stomil Olsztyn 9 czerwca, 17:00 (8197)
Jacek Wiśniewski 21, Sebastian Olszar 71
Pogoń Szczecin 3-4 Polonia Warszawa 9 czerwca, 17:00 (4000)
Brasília 4, Grzegorz Mielcarski 9, Grzegorz Kaliciak 57 - Igor Gołaszewski 16, Arkadiusz Bąk 69, Sebastian Kęska 79, Mateusz Bartczak 82
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Śląsk Wrocław 9 czerwca, 17:00 (2000)
Maciej Nuckowski 76 - Krzysztof Szewczyk 50, Piotr Włodarczyk 75
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice 9 czerwca, 17:00 (5000)
Ruch Radzionków 0-3 Ruch Chorzów 9 czerwca, 17:00 (3000)
(wo)
Rafał Jarosz 17, Marian Janoszka 71 (k) - Jan Woś 60, Mariusz Śrutwa 89, 90
na boisku 2-3, zagrał nieuprawniony Marcin Klaczka
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Amica Wronki 9 czerwca, 17:00 (2000)
Jacek Berensztajn 43 (k), Paweł Sibik 50 - Remigiusz Sobociński 29

Kolejka 30 - 13 czerwca

Amica Wronki 3-2 Legia Warszawa 13 czerwca, 17:00 (3000)
Mariusz Kukiełka 65, Grzegorz Król 81 (k), Krzysztof Piskuła 84 - Tomasz Mazurkiewicz 50, Marcin Mięciel 66
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 13 czerwca, 17:00 (3000)
Tomasz Moskała 10 - Piotr Gierczak 89 (k)
Stomil Olsztyn 0-1 Pogoń Szczecin 13 czerwca, 17:00 (6000)
Ferdinand Chi Fon 9
Wisła Kraków 3-0 Zagłębie Lubin 13 czerwca, 17:00 (10 000)
Maciej Żurawski 12, Olgierd Moskalewicz 48, Tomasz Frankowski 76
Polonia Warszawa 1-2 Odra Wodzisław Śląski 13 czerwca, 17:00 (2300)
Mateusz Bartczak 41 - Jacek Matyja 37, Grzegorz Rasiak 73
Orlen Płock 6-3 Ruch Radzionków 13 czerwca, 17:00 (1000)
Łukasz Pachelski 4, 77, Bartłomiej Grzelak 33, 66, Mariusz Nosal 70 (k), Wojciech Łobodziński 72 - Piotr Żaba 62 (k), 86 (k), Dariusz Koseła 83
Śląsk Wrocław 0-0 Widzew Łódź 13 czerwca, 17:00 (4500)
Ruch Chorzów 4-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 czerwca, 17:00 (1856)
Jan Woś 52 (k), 87, 90 (k), Mariusz Śrutwa 62 - Odartey Lamptey 29, Tomasz Fornalik 33 (s), Krzysztof Kłosiński 74

Baraże o udział w I lidze

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas