[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 1997/1998
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łódzki KS 34 66 19 9 6 52-23 10 4 3 28-9 9 5 3 24-14
2.  Polonia Warszawa 34 63 18 9 7 46-30 13 2 2 28-12 5 7 5 18-18
3.  Wisła Kraków 34 61 18 7 9 50-30 12 3 2 35-8 6 4 7 15-22 2 4 1 1 0 7-1
4.  Widzew Łódź 34 61 18 7 9 53-34 9 5 3 28-9 9 2 6 25-25 2 1 0 1 1 1-7
5.  Legia Warszawa 34 59 16 11 7 50-32 11 5 1 33-10 5 6 6 17-22
6.  Ruch Chorzów 34 55 15 10 9 48-39 10 5 2 31-16 5 5 7 17-23
7.  Amica Wronki 34 50 13 11 10 38-31 8 5 4 22-12 5 6 6 16-19
8.  Górnik Zabrze 34 48 12 12 10 48-42 10 6 1 30-10 2 6 9 18-32 2 3 1 0 1 7-3
9.  Odra Wodzisław Śląski 34 48 14 6 14 51-50 9 3 5 32-18 5 3 9 19-32 2 3 1 0 1 3-7
10.  Lech Poznań 34 46 12 10 12 41-37 7 5 5 28-19 5 5 7 13-18
11.  Stomil Olsztyn 34 45 12 9 13 38-45 8 5 4 24-19 4 4 9 14-26
12.  GKS Katowice 34 43 10 13 11 37-33 7 7 3 26-13 3 6 8 11-20 4 8 2 2 0 8-6
13.  Zagłębie Lubin 34 43 12 7 15 39-40 8 4 5 24-17 4 3 10 15-23 4 6 1 3 0 6-3
14.  Pogoń Szczecin 34 43 10 13 11 36-40 6 6 5 18-19 4 7 6 18-21 4 1 0 1 3 5-10
15.  Petrochemia Płock 34 38 10 8 16 28-54 10 3 4 21-17 0 5 12 7-37
16.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 34 29 8 5 21 30-55 5 4 8 18-25 3 1 13 12-30
17.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 24 6 6 22 24-47 5 4 8 17-19 1 2 14 7-28
18.  Raków Częstochowa 34 17 4 5 25 21-68 2 3 12 9-26 2 2 13 12-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Łódzki KS    2-0 0-1 2-3 3-0 0-0 2-0 2-0 2-0 0-2 3-1 0-0 1-0 1-1 5-0 0-0 3-0 2-1 
 2 Polonia Warszawa0-3     2-0 1-3 1-1 1-0 1-0 3-1 2-1 1-1 2-1 1-0 4-1 1-0 1-0 2-0 2-0 3-0 
 3 Wisła Kraków1-0 3-0     6-0 2-2 0-1 1-1 2-1 1-2 2-0 0-0 2-0 2-1 3-0 5-0 1-0 1-0 3-0 
 4 Widzew Łódź0-0 0-0 1-1     1-0 1-0 1-1 5-0 2-0 0-1 0-0 2-0 3-1 0-1 3-0 2-3 2-0 5-1 
 5 Legia Warszawa1-1 1-1 1-0 3-1     3-3 2-0 4-0 0-1 0-0 4-1 2-0 2-0 1-1 3-0 1-0 3-1 2-0 
 6 Ruch Chorzów0-2 1-1 1-0 1-2 3-2     2-0 0-0 1-1 3-0 2-1 2-2 2-1 1-1 4-0 3-2 1-0 4-1 
 7 Amica Wronki0-1 1-1 2-0 1-2 0-1 1-1     1-1 3-0 3-1 2-0 1-0 1-0 1-1 1-1 0-1 2-0 2-1 
 8 Górnik Zabrze3-1 1-0 1-1 2-0 2-0 2-0 1-1     6-0 1-1 2-3 1-1 1-0 1-1 1-1 2-0 1-0 2-0 
 9 Odra Wodzisław Śląski1-2 3-1 1-1 1-1 1-3 5-0 1-2 3-1     1-0 4-0 3-1 0-1 0-1 0-0 2-0 3-2 3-2 
 10 Lech Poznań1-0 0-1 2-0 1-3 3-0 1-2 2-1 2-2 1-1     1-1 0-1 2-1 1-2 2-2 3-1 1-1 5-0 
 11 Stomil Olsztyn1-3 1-1 0-3 0-1 1-1 3-0 0-1 1-1 2-2 3-2     1-0 0-0 2-1 2-1 2-1 2-0 3-1 
 12 GKS Katowice2-2 1-1 4-0 1-1 0-1 1-0 0-0 1-1 5-1 0-1 0-1     0-0 3-2 1-1 3-1 1-0 3-0 
 13 Zagłębie Lubin2-4 0-1 1-2 2-0 0-0 0-4 1-2 1-0 1-0 3-1 1-1 2-2     0-0 2-0 3-0 3-0 2-0 
 14 Pogoń Szczecin1-2 1-0 2-2 0-2 1-1 0-0 2-2 1-0 0-1 0-0 1-0 2-3 1-4     2-0 2-1 1-0 1-1 
 15 Petrochemia Płock1-1 2-2 3-0 1-0 1-2 1-3 1-0 1-1 1-6 1-0 2-1 1-0 2-0 1-0     1-0 1-0 0-1 
 16 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-0 0-4 1-2 0-3 2-1 3-1 1-1 1-0 2-0 0-1 0-1 0-0 1-3 2-2 2-0     1-3 2-3 
 17 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-1 1-2 0-1 2-0 0-1 0-0 0-2 4-5 3-1 0-0 2-0 0-0 0-1 3-2 2-1 0-2     0-0 
 18 Raków Częstochowa0-1 0-2 0-1 1-3 1-1 1-2 1-2 0-4 0-2 0-2 0-2 0-1 1-1 0-2 1-0 3-0 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Widzew Łódź 9 sierpnia (5000)
Jacek Dembiński 61, 89, 90 (k)
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Warszawa 9 sierpnia (7000)
Robert Dymkowski 87
Stomil Olsztyn 3-0 Ruch Chorzów 9 sierpnia (5500)
Andrzej Jankowski 68 (k), Rafał Kaczmarczyk 73, Andrzej Jasiński II 89
Amica Wronki 3-0 Odra Wodzisław Śląski 9 sierpnia (2000)
Marek Bajor 33, Grzegorz Motyka 55, Tomasz Suwary 65
GKS Katowice 4-0 Wisła Kraków 9 sierpnia (3000)
Sławomir Wojciechowski 56 (k), 88, Tomasz Moskal 68, Adam Kucz 79
Legia Warszawa 4-0 Górnik Zabrze 9 sierpnia (3500)
Tomasz Sokołowski I 26, Marcin Mięciel 34, Piotr Włodarczyk 58, Dariusz Czykier 79
Łódzki KS 1-0 Zagłębie Lubin 9 sierpnia (3062)
Grzegorz Krysiak 55
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Lech Poznań 9 sierpnia (10 000)
Petrochemia Płock 0-1 Raków Częstochowa 10 sierpnia (6000)
Jan Spychalski 45

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Górnik Zabrze 3-1 Łódzki KS 15 sierpnia (4500)
Piotr Gruszka 24, Arkadiusz Kampka 47, Andrzej Orzeszek 87 - Tomasz Kłos 86
Stomil Olsztyn 1-1 Polonia Warszawa 16 sierpnia (5000)
Jacek Dąbrowski 39 (s) - Marcin Żewłakow 50
Odra Wodzisław Śląski 3-1 GKS Katowice 16 sierpnia (5000)
Sławomir Paluch 20, Bogdan Prusek 24, Paweł Sibik 79 - Sławomir Wojciechowski 16
Raków Częstochowa 1-2 Amica Wronki 16 sierpnia (4500)
Andrzej Jasiński I 70 (k) - Tomasz Suwary 35, Piotr Kasperski 55
Ruch Chorzów 4-0 Petrochemia Płock 16 sierpnia (3350)
Krzysztof Bizacki 5, 70, Mariusz Śrutwa 51, Robert Stachurski 85
Widzew Łódź 0-1 Lech Poznań 16 sierpnia (3500)
Maciej Bykowski 35
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Pogoń Szczecin 17 sierpnia (2500)
Grzegorz Więzik 11, Piotr Soczyński 23 - Olgierd Moskalewicz 18, 30
Zagłębie Lubin 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia (2500)
Edward Cecot 20, Radosław Jasiński 21, Radosław Kałużny 66 (k)
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 17 sierpnia (5000)
Grzegorz Pater 58, Wiktor Sydorenko 65 - Piotr Włodarczyk 22, Sylwester Czereszewski 90

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Pogoń Szczecin 0-2 Widzew Łódź 20 sierpnia (12 000)
Andrzej Kobylański 36, Marcin Zając 50
Stomil Olsztyn 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 sierpnia (4000)
Marcin Szulik 17, Rafał Kaczmarczyk 23 - Tomasz Molewski 88
Petrochemia Płock 2-2 Polonia Warszawa 20 sierpnia (5500)
Wojciech Małocha 19, Dariusz Podolski 82 - Michał Żewłakow 37 (k), Arkadiusz Bąk 81
Amica Wronki 1-1 Ruch Chorzów 20 sierpnia (2500)
Grzegorz Król 80 - Piotr Rowicki 34
GKS Katowice 3-0 Raków Częstochowa 20 sierpnia (2000)
Marek Kubisz 64, Sławomir Wojciechowski 67, Tomasz Moskal 88
W 16. minucie Andrzej Jasiński I (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia (4000)
Mirosław Staniek 31
Łódzki KS 0-1 Wisła Kraków 20 sierpnia (3050)
Grzegorz Pater 60
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-5 Górnik Zabrze 20 sierpnia (11 000)
Mirosław Budka 26, 80, 89 (k), Dariusz Brytan 48 - Piotr Gruszka 18, 70, Arkadiusz Kampka 67, Robert Wilk 81, Andrzej Orzeszek 88
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 20 sierpnia (5730)
Krzysztof Piskuła 11 (k), Piotr Reiss 41 - Radosław Kałużny 78

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Petrochemia Płock 23 sierpnia (1500)
Jarosław Araszkiewicz 59, Grzegorz Więzik 88 (k)
Pogoń Szczecin 1-0 Stomil Olsztyn 23 sierpnia (5500)
Olgierd Moskalewicz 26
Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań 23 sierpnia (4610)
Grzegorz Bonk 25 - Piotr Reiss 26
Wisła Kraków 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 sierpnia (4500)
Grzegorz Pater 1
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Łódzki KS 23 sierpnia (5000)
Bogdan Prusek 53 - Tomasz Kłos 80, Marek Saganowski 89
Raków Częstochowa 1-1 Legia Warszawa 23 sierpnia (6000)
Andrzej Jasiński I 6 - Sylwester Czereszewski 90
Widzew Łódź 3-1 Zagłębie Lubin 23 sierpnia (3000)
Marcin Zając 19, Dariusz Gęsior 57, Maciej Terlecki 80 - Jarosław Krzyżanowski 89
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice 24 sierpnia (7226)
Mirosław Bąk 26, Mariusz Śrutwa 65 - Tomasz Moskal 63, Marcin Baszczyński 86 (s)
Polonia Warszawa 1-0 Amica Wronki 24 sierpnia (500)
Arkadiusz Bąk 36

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Stomil Olsztyn 0-1 Widzew Łódź 30 sierpnia (11 000)
Daniel Bogusz 38
Petrochemia Płock 1-0 Pogoń Szczecin 30 sierpnia (6000)
Paweł Miąszkiewicz 82
Amica Wronki 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 sierpnia (2000)
Jarosław Araszkiewicz 85
GKS Katowice 1-1 Polonia Warszawa 30 sierpnia (3000)
Tomasz Moskal 11 - Arkadiusz Bąk 44
Łódzki KS 2-1 Raków Częstochowa 30 sierpnia (3000)
Rodrigo 40, Tomasz Kłos 87 (k) - Marek Kołtko 29
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 30 sierpnia (7130)
Maciej Bykowski 11, Waldemar Kryger 63
Legia Warszawa 3-3 Ruch Chorzów 31 sierpnia (4000)
Paweł Skrzypek 9, Marcin Mięciel 26, Kenneth Zeigbo 58 - Mamia Dżikia 19, Krzysztof Bizacki 63, Mariusz Śrutwa 69
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Odra Wodzisław Śląski 31 sierpnia (12 000)
Mirosław Budka 11, 14, Tadeusz Krawiec 31 - Krzysztof Zagórski 62 (k)
W 46. minucie Dariusz Brytan (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Górnik Zabrze 31 sierpnia (2500)
Radosław Jasiński 43

Kolejka 6 - 3 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 GKS Katowice 3 września (1500)
Pogoń Szczecin 2-2 Amica Wronki 3 września (3500)
Robert Dymkowski 7, Andrzej Rycak 59 - Tomasz Sokołowski II 26, Grzegorz Motyka 62
Stomil Olsztyn 2-1 Petrochemia Płock 3 września (6000)
Jacek Płuciennik 32, Arkadiusz Klimek 88 - Paweł Miąszkiewicz 60
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Lubin 3 września (6000)
Bogdan Zając 27, Grzegorz Pater 64 - Radosław Kałużny 55
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Lech Poznań 3 września (2700)
Piotr Jegor 30
Raków Częstochowa 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 września (3500)
Ruch Chorzów 0-2 Łódzki KS 3 września (2000)
Rodrigo 11, Zbigniew Wyciszkiewicz 28
Polonia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 3 września (0)
Grzegorz Wędzyński 30 - Dariusz Czykier 82
Widzew Łódź 5-0 Górnik Zabrze 3 września (3350)
Andrzej Kobylański 10 (k), 55, Marek Szemoński 18, 40, Dariusz Gęsior 57

Kolejka 7 - 13-14 września

Petrochemia Płock 1-0 Widzew Łódź 13 września (13 000)
Piotr Soczewka 28
Amica Wronki 2-0 Stomil Olsztyn 13 września (2000)
Marek Bajor 24, Maxwell Kalu 31
GKS Katowice 3-2 Pogoń Szczecin 13 września (4000)
Marcin Polarz 18, Sławomir Wojciechowski 55, Adam Kucz 63 - Zdzisław Leszczyński 7, Olgierd Moskalewicz 38
Legia Warszawa 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 września (4000)
Kenneth Zeigbo 49
Łódzki KS 2-0 Polonia Warszawa 13 września (3511)
Tomasz Kłos 72 (k), Rafał Niżnik 78
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Ruch Chorzów 13 września (11 000)
Lech Poznań 5-0 Raków Częstochowa 13 września (4200)
Krzysztof Piskuła 11 (k), 77, Tomasz Bekas 45, Piotr Reiss 82, Maciej Bykowski 90
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków 13 września (4000)
Marcin Kuźba 20 - Bogdan Zając 32 (k)
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 14 września (2000)
Radosław Jasiński 52
W 90. minucie Radosław Kałużny (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 8 - 20-21 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Łódzki KS 20 września (2000)
Stomil Olsztyn 1-0 GKS Katowice 20 września (5000)
Marcin Szulik 75
Petrochemia Płock 1-0 Amica Wronki 20 września (7000)
Paweł Miąszkiewicz 36 (k)
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Górnik Zabrze 20 września (5200)
Ryszard Wieczorek 12, Mirosław Staniek 69, Paweł Sibik 85 - Piotr Rocki 54
Raków Częstochowa 1-1 Zagłębie Lubin 20 września (3000)
Robert Szopa 35 - Wojciech Górski 76
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań 20 września (3364)
Maciej Mizia 13, Mamia Dżikia 53, Mirosław Jaworski 68
Polonia Warszawa 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 września (800)
Arkadiusz Bąk 13, Grzegorz Wędzyński 28
Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków 20 września (4000)
Dariusz Gęsior 57 - Tomasz Kulawik 33
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 22 października (9000)
Piotr Mandrysz 77 (k) - Sylwester Czereszewski 51

Kolejka 9 - 27-28 września

Amica Wronki 1-2 Widzew Łódź 27 września (5000)
Grzegorz Król 64 - Piotr Szarpak 50, Andrzej Kobylański 75
W 84. minucie Mirosław Siara (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 1-1 Petrochemia Płock 27 września (3000)
Marcin Polarz 57 - Paweł Sobczak 49
Legia Warszawa 4-1 Stomil Olsztyn 27 września (3500)
Sylwester Czereszewski 28, Ryszard Staniek 50, Bartosz Karwan 68, Jacek Kacprzak 82 - Andrij Hryszczenko 83
Łódzki KS 1-1 Pogoń Szczecin 27 września (4086)
Tomasz Kłos 15 - Grzegorz Niciński 67
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 września (10 000)
Jerzy Kaziów 2, Ryszard Rybak 32
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 28 września (4000)
Gražvydas Mikulėnas 14
Zagłębie Lubin 0-4 Ruch Chorzów 28 września (2000)
Mariusz Śrutwa 48, 74, 86, Krzysztof Bizacki 78
Górnik Zabrze 2-0 Raków Częstochowa 28 września (3500)
Piotr Rocki 62, Marcin Kuźba 89
Wisła Kraków 1-2 Odra Wodzisław Śląski 28 września (5000)
Janusz Świerad 71 - Mariusz Nosal 28, 43
W 78. minucie Janusz Świerad (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 10 - 15 października

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Lech Poznań 15 października (4000)
Krzysztof Piskuła 75 (k)
Pogoń Szczecin 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 października (4000)
Grzegorz Niciński 55
W 82. minucie Olgierd Moskalewicz (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-3 Łódzki KS 15 października (4000)
Rafał Szwed 33 - Marek Saganowski 26, Rodrigo 35, Tomasz Kłos 85
Petrochemia Płock 1-2 Legia Warszawa 15 października (11 000)
Piotr Soczewka 13 - Bartosz Karwan 78, Ryszard Staniek 89
Amica Wronki 1-0 GKS Katowice 15 października (1500)
Grzegorz Wódkiewicz 44
Raków Częstochowa 0-1 Wisła Kraków 15 października (2000)
Tomasz Kulawik 54
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 15 października (8277)
Polonia Warszawa 4-1 Zagłębie Lubin 15 października (1000)
Michał Żewłakow 38 (k), Mariusz Pawlak 58, Arkadiusz Bąk 82, Grzegorz Wędzyński 90 - Dariusz Dziarmaga 63
Widzew Łódź 2-0 Odra Wodzisław Śląski 15 października (1794)
Marcin Zając 10, 81

Kolejka 11 - 18-19 października

GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź 18 października (5000)
Artur Adamus 23 - Artur Szymczyk 67 (s)
Legia Warszawa 2-0 Amica Wronki 18 października (4000)
Dariusz Czykier 48 (k), Kenneth Zeigbo 68
Łódzki KS 5-0 Petrochemia Płock 18 października (4101)
Marek Saganowski 14, 56, Rodrigo 26, 71, Grzegorz Krysiak 52
Górnik Zabrze 1-0 Polonia Warszawa 18 października (3300)
Andrzej Orzeszek 29
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów 18 października (7000)
Marcin Molek 12
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Raków Częstochowa 18 października (3500)
Mariusz Nosal 39, Sławomir Paluch 64, Marcin Malinowski 70 - Robert Szopa 15, 86
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Stomil Olsztyn 19 października (8000)
Tadeusz Krawiec 21, Dariusz Brytan 69 (k)
Lech Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 19 października (0)
Tomasz Bekas 9 - Olgierd Moskalewicz 33, Piotr Mandrysz 54
Zagłębie Lubin 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 października (1500)
Andrzej Szczypkowski 41, Wojciech Górski 52, 81

Kolejka 12 - 25-26 października

Pogoń Szczecin 1-4 Zagłębie Lubin 25 października (4000)
Robert Dymkowski 52 - Radosław Jasiński 34, 45, Paweł Piotrowski 42, Bogusław Lizak 90
Stomil Olsztyn 3-2 Lech Poznań 25 października (2000)
Marek Kwiatkowski II 20, Marcin Szulik 33, Andrėjus Tereškinas 65 - Maciej Bykowski 55, Maciej Murawski 62
Petrochemia Płock 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 25 października (3000)
Dariusz Podolski 26
Amica Wronki 0-1 Łódzki KS 25 października (2500)
Rodrigo 27
GKS Katowice 0-1 Legia Warszawa 25 października (5000)
Sylwester Czereszewski 23
Ruch Chorzów 1-1 Odra Wodzisław Śląski 25 października (3334)
Marcin Baszczyński 75 - Bogdan Prusek 22
Widzew Łódź 5-1 Raków Częstochowa 25 października (1699)
Daniel Bogusz 3, 41, Alexandru Curteian 16, Rafał Siadaczka 74, Rafał Kubiak 87 - Marek Kołtko 54
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Górnik Zabrze 26 października (2000)
Jarosław Araszkiewicz 28
W 73. minucie Mieczysław Agafon (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 26 października (800)
Arkadiusz Bąk 38, 70

Kolejka 13 - 29 października

Legia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 29 października (12 000)
Sylwester Czereszewski 3, Kenneth Zeigbo 17, Tomasz Sokołowski I 74 - Marcin Zając 37
Łódzki KS 0-0 GKS Katowice 29 października (3000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Amica Wronki 29 października (7000)
Paweł Kryszałowicz 54, Grzegorz Król 89
Lech Poznań 2-2 Petrochemia Płock 29 października (1000)
Krzysztof Piskuła 27 (k), Damian Łukasik 35 - Paweł Miąszkiewicz 33, 53
Zagłębie Lubin 1-1 Stomil Olsztyn 29 października (500)
Wojciech Górski 36 (k) - Arkadiusz Klimek 1
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 29 października (2159)
Arkadiusz Kampka 10 - Jarosław Chwastek 55
Wisła Kraków 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 października (2500)
Grzegorz Pater 45
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Polonia Warszawa 29 października (2500)
Piotr Jegor 21, Marcin Malinowski 68, Arkadiusz Bałuszyński 90 - Igor Gołaszewski 86
Raków Częstochowa 1-2 Ruch Chorzów 29 października (1000)
Robert Szopa 81 - Maciej Mizia 13 (k), Piotr Włodarczyk 57

Kolejka 14 - 2 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Odra Wodzisław Śląski 2 listopada (1000)
Mariusz Rosiak I 33, Wladimer Gabedawa 90
Pogoń Szczecin 2-2 Wisła Kraków 2 listopada (3500)
Grzegorz Niciński 61, Piotr Mandrysz 63 - Michał Biskup 4, Jacek Matyja 19
Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Zabrze 2 listopada (3500)
Marek Kwiatkowski II 88 - Marcin Kuźba 65
Petrochemia Płock 2-0 Zagłębie Lubin 2 listopada (4000)
Paweł Miąszkiewicz 42 (k), Arkadiusz Gosik 73
Amica Wronki 3-1 Lech Poznań 2 listopada (3000)
Radosław Biliński 57 (k), Tomasz Sokołowski II 84, Maxwell Kalu 89 - Maciej Bykowski 61
GKS Katowice 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 listopada (2000)
Adam Olczak 22
Legia Warszawa 1-1 Łódzki KS 2 listopada (8500)
Kenneth Zeigbo 74 - Tomasz Kłos 17
Polonia Warszawa 3-0 Raków Częstochowa 2 listopada (1500)
Grzegorz Lewandowski 8, Gražvydas Mikulėnas 21, Arkadiusz Bąk 64 (k)
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów 2 listopada (1803)
Marek Szemoński 44

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Łódzki KS 2-3 Widzew Łódź 8 listopada (12 638)
Mirosław Trzeciak 34, Marek Saganowski 64 - Alexandru Curteian 23, Mirosław Szymkowiak 74, Andrzej Kobylański 87 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Legia Warszawa 8 listopada (12 000)
Sylwester Czereszewski 61
Lech Poznań 0-1 GKS Katowice 8 listopada (1000)
Sławomir Wojciechowski 40
Górnik Zabrze 1-1 Petrochemia Płock 8 listopada (2267)
Grzegorz Lekki 5 - Marek Witkowski 48
Wisła Kraków 0-0 Stomil Olsztyn 8 listopada (3500)
Ruch Chorzów 1-1 Polonia Warszawa 8 listopada (3129)
Krzysztof Bizacki 27 - Arkadiusz Bąk 37
Zagłębie Lubin 1-2 Amica Wronki 9 listopada (1500)
Moses Molongo 82 - Paweł Kryszałowicz 50, 74
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Pogoń Szczecin 9 listopada (4300)
Grzegorz Niciński 25
Raków Częstochowa 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 listopada (1500)
Robert Szopa 62, 77 (k), Tomasz Kiełbowicz 74

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Pogoń Szczecin 1-1 Raków Częstochowa 15 listopada (5000)
Olgierd Moskalewicz 27 - Marek Kołtko 11
Stomil Olsztyn 2-2 Odra Wodzisław Śląski 15 listopada (2000)
Rafał Kaczmarczyk 58, Sebastian Nowak 66 - Mirosław Staniek 45, Paweł Sibik 51
GKS Katowice 0-0 Zagłębie Lubin 15 listopada (3000)
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań 15 listopada (5000)
Widzew Łódź 0-0 Polonia Warszawa 15 listopada (2933)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Ruch Chorzów 16 listopada (2500)
Sławomir Suchomski 21, 90, Ryszard Rybak 28 - Mariusz Śrutwa 32
Petrochemia Płock 3-0 Wisła Kraków 16 listopada (4000)
Mirosław Milewski 40, Paweł Miąszkiewicz 70, Marek Witkowski 80
Amica Wronki 1-1 Górnik Zabrze 16 listopada (2500)
Piotr Dubiela 42 - Kamil Kosowski 45
Łódzki KS 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada (3108)
Marek Saganowski 35, Tomasz Kłos 75 (k), Rodrigo 79

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Lech Poznań 1-0 Łódzki KS 22 listopada (5000)
Krzysztof Piskuła 80
Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice 22 listopada (4400)
Mieczysław Agafon 66 - Tomasz Moskal 37
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 22 listopada (2425)
Sergiusz Wiechowski 56 - Jarosław Chwastek 36
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Widzew Łódź 23 listopada (12 000)
Tomasz Żelazowski 30, Mirosław Budka 83
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 23 listopada (2000)
Wisła Kraków 1-1 Amica Wronki 23 listopada (5000)
Tomasz Kulawik 31 (k) - Paweł Kryszałowicz 42
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Petrochemia Płock 23 listopada (3500)
W 11. minucie Paweł Miąszkiewicz (Petrochemia Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 0-2 Stomil Olsztyn 23 listopada (2500)
Rafał Szwed 70, Arkadiusz Klimek 72
W 81. minucie Andrzej Jankowski (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 listopada (2000)
Marcin Jałocha 42, Donatas Vencevičius 60

Kolejka 18 - 7-8 marca

Górnik Zabrze 2-0 Legia Warszawa 7 marca (6410)
Marcin Kuźba 28, 35
Wisła Kraków 2-0 GKS Katowice 7 marca (12 000)
Jacek Matyja 20, Tomasz Kulawik 59
Raków Częstochowa 1-0 Petrochemia Płock 7 marca (3000)
Grzegorz Skwara 12
Ruch Chorzów 2-1 Stomil Olsztyn 7 marca (4000)
Maciej Mizia 11, Sergiusz Wiechowski 32 - Dariusz Preis 86
Polonia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 7 marca (1200)
Bartosz Tarachulski 68
Widzew Łódź 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 marca (4555)
Marek Szemoński 47, Rafał Kubiak 85 - Piotr Juraszek 3, Mariusz Rosiak I 26, Jerzy Kaziów 65
W 83. minucie Andrzej Kobylański (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 marca (4000)
Tomasz Augustyniak 41 - Dariusz Brytan 33
Zagłębie Lubin 2-4 Łódzki KS 8 marca (4000)
Wojciech Górski 24 (k), Radosław Jasiński 31 - Rodrigo 45, Marek Saganowski 47, 54, 74
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Amica Wronki 8 marca (4000)
Sławomir Paluch 60 - Tomasz Sokołowski II 15, Paweł Kryszałowicz 57

Kolejka 19 - 14-15 marca

Pogoń Szczecin 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 marca (6000)
Robert Dymkowski 47, Dariusz Lewandowski 70 - Mariusz Rosiak I 37
Petrochemia Płock 1-3 Ruch Chorzów 14 marca (6500)
Arkadiusz Gosik 2 - Mariusz Śrutwa 19 (k), 55, Piotr Włodarczyk 51
Amica Wronki 2-1 Raków Częstochowa 14 marca (2500)
Remigiusz Sobociński 8, Paweł Kryszałowicz 49 - Grzegorz Skwara 46
GKS Katowice 5-1 Odra Wodzisław Śląski 14 marca (4000)
Paweł Primel 8 (s), Tomasz Moskal 21, 70, Marek Koniarek 23, Sławomir Wojciechowski 86 - Ryszard Wieczorek 32
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 14 marca (9000)
Sylwester Czereszewski 16
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze 14 marca (3875)
Tomasz Wieszczycki 49, Marek Saganowski 85
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Zagłębie Lubin 14 marca (10 000)
Radosław Jasiński 54
Lech Poznań 1-3 Widzew Łódź 15 marca (7000)
Jarosław Araszkiewicz 61 - Rafał Siadaczka 9, 58, Andrzej Kobylański 46
Polonia Warszawa 2-1 Stomil Olsztyn 15 marca (1500)
Arkadiusz Bąk 64 (k), 70 - Marek Kwiatkowski II 10

Kolejka 20 - 21-22 marca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Stomil Olsztyn 21 marca (1500)
Sebastian Nowak 71
Górnik Zabrze 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 marca (3249)
Jacek Wiśniewski 67
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 21 marca (9000)
Grzegorz Niciński 16
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Legia Warszawa 21 marca (5200)
Jan Woś 1 - Jacek Bednarz 13, Sylwester Czereszewski 33, 66
Raków Częstochowa 0-1 GKS Katowice 21 marca (2500)
Marek Koniarek 62
Ruch Chorzów 2-0 Amica Wronki 21 marca (3713)
Damian Gorawski 12, Mamia Dżikia 87
Polonia Warszawa 1-0 Petrochemia Płock 21 marca (1500)
Gražvydas Mikulėnas 76
W 81. minucie Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 3-1 Lech Poznań 22 marca (3000)
Radosław Jasiński 28, 60, 90 - Piotr Reiss 55 (k)
Widzew Łódź 0-1 Pogoń Szczecin 1 kwietnia (2516)
Rafał Piotrowski 60

Kolejka 21 - 28-29 marca

Stomil Olsztyn 2-1 Pogoń Szczecin 28 marca (7000)
Rafał Kaczmarczyk 11, Lewan Mikadze 16 (s) - Olgierd Moskalewicz 76 (k)
Petrochemia Płock 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 marca (4000)
Paweł Sobczak 17
Amica Wronki 1-1 Polonia Warszawa 28 marca (3500)
Remigiusz Sobociński 51 - Marcin Żewłakow 32
Legia Warszawa 2-0 Raków Częstochowa 28 marca (5500)
Jacek Bednarz 13, Sylwester Czereszewski 81
Łódzki KS 2-0 Odra Wodzisław Śląski 28 marca (4112)
Rodrigo 4, Marek Saganowski 87
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Wisła Kraków 28 marca (5500)
Sunday Ibrahim 79
Lech Poznań 2-2 Górnik Zabrze 29 marca (3000)
Piotr Reiss 70, Maciej Żurawski 85 - Arkadiusz Kampka 36, Łukasz Gorszkow 88
Zagłębie Lubin 2-0 Widzew Łódź 29 marca (3000)
Wojciech Górski 55 (k), Moses Molongo 79
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 29 kwietnia (0)
Tomasz Szuflita 58 (s)

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pogoń Szczecin 2-0 Petrochemia Płock 4 kwietnia (4000)
Andrzej Rycak 9, Piotr Mandrysz 29
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin 4 kwietnia (3871)
Dariusz Dźwigała 70
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań 4 kwietnia (10 000)
Ryszard Czerwiec 23, Radosław Kałużny 47
Odra Wodzisław Śląski 3-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia (3800)
Jacek Polak 2, 32, Sławomir Paluch 4 - Mariusz Jop 57, Benedykt Nocoń 72
Raków Częstochowa 0-1 Łódzki KS 4 kwietnia (2500)
Tomasz Wieszczycki 53
Ruch Chorzów 3-2 Legia Warszawa 4 kwietnia (1626)
Sergiusz Wiechowski 36, Piotr Włodarczyk 50, 79 - Bartosz Karwan 9, Jacek Magiera 83
Polonia Warszawa 1-0 GKS Katowice 4 kwietnia (1500)
Gražvydas Mikulėnas 69
Widzew Łódź 0-0 Stomil Olsztyn 4 kwietnia (3000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Amica Wronki 5 kwietnia (4000)
Sławomir Suchomski 73 - Mirosław Siara 37

Kolejka 23 - 8 kwietnia

Petrochemia Płock 2-1 Stomil Olsztyn 8 kwietnia (4000)
Paweł Miąszkiewicz 5, 30 - Jacek Chańko 9
Amica Wronki 1-1 Pogoń Szczecin 8 kwietnia (4000)
Dariusz Jackiewicz 71 - Zdzisław Leszczyński 79
GKS Katowice 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 kwietnia (1500)
Sławomir Wojciechowski 27, Tomasz Moskal 37, Paweł Pęczak 42 - Sławomir Suchomski 61
Legia Warszawa 1-1 Polonia Warszawa 8 kwietnia (8000)
Piotr Wojdyga 57 (s) - Gražvydas Mikulėnas 18
Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 8 kwietnia (4382)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Raków Częstochowa 8 kwietnia (7000)
Lech Poznań 1-1 Odra Wodzisław Śląski 8 kwietnia (1000)
Mirosław Staniek 57 (s) - Sławomir Paluch 63
Zagłębie Lubin 1-2 Wisła Kraków 8 kwietnia (2000)
Wojciech Górski 9 - Daniel Dubicki 68, Grzegorz Kaliciak 79
Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź 8 kwietnia (4676)
Robert Wilk 23, Marcin Kuźba 85

Kolejka 24 - 11 kwietnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Legia Warszawa 11 kwietnia (4500)
Jerzy Kaziów 77, 86 - Jacek Magiera 65
Pogoń Szczecin 2-3 GKS Katowice 11 kwietnia (5000)
Piotr Mandrysz 33, 90 - Marek Koniarek 15, Tomasz Moskal 30, Marcin Florek 89
Stomil Olsztyn 0-1 Amica Wronki 11 kwietnia (7000)
Radosław Biliński 64
Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 11 kwietnia (12 000)
Grzegorz Kaliciak 49, Tomasz Kulawik 58 (k) - Jacek Wiśniewski 63
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Zagłębie Lubin 11 kwietnia (4600)
Bogusław Lizak 3
Raków Częstochowa 0-2 Lech Poznań 11 kwietnia (1500)
Maciej Żurawski 43, Leszek Zawadzki 63
Ruch Chorzów 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 kwietnia (4200)
Dawid Bartos 87
Polonia Warszawa 0-3 Łódzki KS 11 kwietnia (2000)
Mirosław Trzeciak 8, 48, 90
Widzew Łódź 3-0 Petrochemia Płock 11 kwietnia (3381)
Andrzej Kobylański 58, Maciej Terlecki 84, Rafał Siadaczka 86

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Amica Wronki 1-1 Petrochemia Płock 18 kwietnia (2500)
Paweł Kryszałowicz 12 - Paweł Miąszkiewicz 27
GKS Katowice 0-1 Stomil Olsztyn 18 kwietnia (2000)
Sebastian Nowak 32
Legia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 18 kwietnia (8000)
Maciej Sawicki 60 - Olgierd Moskalewicz 68
Łódzki KS 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 kwietnia (4306)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Polonia Warszawa 18 kwietnia (9000)
Mariusz Malinowski I 85 (s) - Gražvydas Mikulėnas 5, Grzegorz Wędzyński 60
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów 18 kwietnia (1500)
Jarosław Araszkiewicz 37 - Mariusz Śrutwa 53, 73 (k)
Zagłębie Lubin 2-0 Raków Częstochowa 18 kwietnia (2000)
Radosław Jasiński 17, 77
W 22. minucie Wojciech Górski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 6-0 Odra Wodzisław Śląski 18 kwietnia (4000)
Mieczysław Agafon 16, Marcin Kuźba 42, 63, 76, Jan Urban 45, Grzegorz Lekki 52
Wisła Kraków 6-0 Widzew Łódź 18 kwietnia (15 000)
Grzegorz Niciński 15, Grzegorz Kaliciak 16, Kazimierz Węgrzyn 22, Tomasz Kulawik 23 (k), 37, Sunday Ibrahim 84

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-2 Łódzki KS 25 kwietnia (9000)
Piotr Mandrysz 46 - Mirosław Trzeciak 42, 70
Stomil Olsztyn 1-1 Legia Warszawa 25 kwietnia (12 000)
Piotr Orliński 44 - Piotr Mosór 47
Petrochemia Płock 1-0 GKS Katowice 25 kwietnia (5500)
Paweł Sobczak 54
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Wisła Kraków 25 kwietnia (5300)
Mirosław Szwarga 90 - Grzegorz Niciński 45
Raków Częstochowa 0-4 Górnik Zabrze 25 kwietnia (1500)
Michał Probierz 13, Marcin Kuźba 40, 73, Dariusz Dźwigała 57
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Lubin 25 kwietnia (4000)
Mamia Dżikia 38, Piotr Włodarczyk 67 - Edward Cecot 39
Polonia Warszawa 1-1 Lech Poznań 25 kwietnia (1300)
Grzegorz Lewandowski 17 - Leszek Zawadzki 28
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 kwietnia (2000)
Piotr Juraszek 31 - Dariusz Solnica 62, Benedykt Nocoń 73, Tomasz Żelazowski 89
Widzew Łódź 1-1 Amica Wronki 26 kwietnia (2709)
Mirosław Szymkowiak 22 - Mirosław Szymkowiak 62 (s)

Kolejka 27 - 2-3 maja

GKS Katowice 0-0 Amica Wronki 2 maja (3000)
Legia Warszawa 3-0 Petrochemia Płock 2 maja (4500)
Piotr Mosór 72, Marcin Mięciel 79, Cezary Kucharski 85
Łódzki KS 3-1 Stomil Olsztyn 2 maja (4061)
Mirosław Trzeciak 18, Rafał Niżnik 25, 32 - Maciej Dołęga 83
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Pogoń Szczecin 2 maja (5000)
Tomasz Żelazowski 9, Tadeusz Krawiec 37, Dariusz Solnica 64 (k) - Robert Dymkowski 52, Piotr Mandrysz 59
Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 2 maja (8000)
Dariusz Dźwigała 5, Grzegorz Lekki 27
Wisła Kraków 3-0 Raków Częstochowa 2 maja (8000)
Radosław Kałużny 30, Ryszard Czerwiec 55, Tomasz Kulawik 71
Lech Poznań 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 maja (3000)
Leszek Zawadzki 33 (k), Jarosław Araszkiewicz 59, Piotr Reiss 65 - Jerzy Kaziów 63
Zagłębie Lubin 0-1 Polonia Warszawa 3 maja (2000)
Grzegorz Lewandowski 70
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Widzew Łódź 3 maja (5500)
Sławomir Paluch 10 - Artur Wichniarek 31

Kolejka 28 - 9-10 maja

Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań 9 maja (8000)
Stomil Olsztyn 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 maja (6000)
Marek Kwiatkowski II 3, 23
Petrochemia Płock 1-1 Łódzki KS 9 maja (10 000)
Dariusz Podolski 64 - Tomasz Lenart 36
Amica Wronki 0-1 Legia Warszawa 9 maja (6000)
Jacek Magiera 2
Raków Częstochowa 0-2 Odra Wodzisław Śląski 9 maja (1000)
Mariusz Nosal 20, 58
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 9 maja (6000)
Mariusz Śrutwa 27
Polonia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 9 maja (1800)
Emmanuel Olisadebe 33, Gražvydas Mikulėnas 57, Bartosz Tarachulski 90 - Tomasz Sobczak 88
Widzew Łódź 2-0 GKS Katowice 9 maja (2821)
Dariusz Gęsior 49, Marcin Zając 77
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Zagłębie Lubin 10 maja (2000)
Jerzy Kaziów 87 - Edward Cecot 47, Andrzej Szczypkowski 70, Zbigniew Grzybowski 90

Kolejka 29 - 16-17 maja

Legia Warszawa 2-0 GKS Katowice 16 maja (7000)
Sylwester Czereszewski 12, 66
Łódzki KS 2-0 Amica Wronki 16 maja (4434)
Tomasz Kos 47, Tomasz Lenart 74
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Petrochemia Płock 16 maja (8000)
Benedykt Nocoń 6, Tomasz Żelazowski 45 - Paweł Sobczak 55
Lech Poznań 1-1 Stomil Olsztyn 16 maja (2500)
Piotr Reiss 25 - Radosław Borykin 73 (s)
Górnik Zabrze 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 maja (2300)
Arkadiusz Kampka 25, Piotr Gierczak 59
Wisła Kraków 3-0 Polonia Warszawa 16 maja (11 000)
Radosław Kałużny 26, Grzegorz Kaliciak 56, Grzegorz Pater 85
Odra Wodzisław Śląski 5-0 Ruch Chorzów 16 maja (6500)
Jan Woś 3, Piotr Jegor 5 (k), Arkadiusz Bałuszyński 74, Mariusz Nosal 84, Marcin Malinowski 90 (k)
W 86. minucie Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 1-3 Widzew Łódź 16 maja (1500)
Jaromir Wieprzęć 65 - Mirosław Szymkowiak 26, Marcin Zając 53, Zbigniew Czajkowski 67
Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin 17 maja (1500)

Kolejka 30 - 20 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Wisła Kraków 20 maja (2000)
Sławomir Najtkowski 31 - Grzegorz Niciński 51, Daniel Dubicki 72
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 20 maja (4000)
Piotr Mandrysz 67 (k)
Stomil Olsztyn 0-0 Zagłębie Lubin 20 maja (6000)
Petrochemia Płock 1-0 Lech Poznań 20 maja (5000)
Dariusz Podolski 9 (k)
Amica Wronki 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 maja (2000)
Radosław Biliński 3, Remigiusz Sobociński 86
W 15. minucie Radosław Biliński (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 2-2 Łódzki KS 20 maja (3000)
Adam Kucz 48, Mariusz Muszalik 61 - Darlington Omodiagbe 11, Mirosław Trzeciak 28
Ruch Chorzów 4-1 Raków Częstochowa 20 maja (1618)
Mariusz Śrutwa 17 (k), Krzysztof Bizacki 31, Sergiusz Wiechowski 34, Piotr Włodarczyk 77 - Grzegorz Skwara 65
Polonia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski 20 maja (1200)
Jacek Dąbrowski 30, Gražvydas Mikulėnas 47 - Mariusz Nosal 90
Widzew Łódź 1-0 Legia Warszawa 20 maja (10 000)
Piotr Szarpak 53
W 29. minucie Dariusz Czykier (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 31 - 30-31 maja

Łódzki KS 3-0 Legia Warszawa 30 maja (10 753)
Tomasz Kłos 4 (k), Mirosław Trzeciak 67, Rafał Niżnik 89
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 GKS Katowice 30 maja (7500)
Zagłębie Lubin 2-0 Petrochemia Płock 30 maja (3000)
Bogusław Lizak 17, Zbigniew Grzybowski 90
W 65. minucie Paweł Miąszkiewicz (Petrochemia Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 2-3 Stomil Olsztyn 30 maja (2000)
Łukasz Gorszkow 15, Marcin Kuźba 75 - Jacek Płuciennik 8, Dariusz Preis 66, Jacek Chańko 72
W 88. minucie Andrzej Biedrzycki (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 3-0 Pogoń Szczecin 30 maja (11 000)
Radosław Kałużny 9, Grzegorz Pater 11, Grzegorz Niciński 58
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 maja (3800)
Mariusz Nosal 9, Jan Woś 37
Raków Częstochowa 0-2 Polonia Warszawa 30 maja (1000)
Gražvydas Mikulėnas 49 (k), Bartosz Tarachulski 83
Ruch Chorzów 1-2 Widzew Łódź 30 maja (3734)
Mariusz Śrutwa 2 (k) - Artur Wichniarek 28, Rafał Siadaczka 40
Lech Poznań 2-1 Amica Wronki 31 maja (2000)
Leszek Zawadzki 23 (k), 70 (k) - Grzegorz Król 57

Kolejka 32 - 3 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-3 Raków Częstochowa 3 czerwca (500)
Adam Majewski 51, Zbigniew Królik 65 - Grzegorz Skwara 13, Daniel Kosmeľ 33, Artur Kurasiński 75
Pogoń Szczecin 0-1 Odra Wodzisław Śląski 3 czerwca (5000)
Piotr Jegor 5
Stomil Olsztyn 0-3 Wisła Kraków 3 czerwca (6500)
Jacek Matyja 44, Tomasz Kulawik 65, Grzegorz Pater 89
Petrochemia Płock 1-1 Górnik Zabrze 3 czerwca (6000)
Radosław Sobolewski 35 - Grzegorz Bonk 75
Amica Wronki 1-0 Zagłębie Lubin 3 czerwca (1500)
Andrzej Przerada 90
GKS Katowice 0-1 Lech Poznań 3 czerwca (1600)
Piotr Reiss 73
Legia Warszawa 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 czerwca (5000)
Sylwester Czereszewski 39, Bartosz Karwan 57, Maciej Sawicki 64 - Arkadiusz Bilski 53
Polonia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów 3 czerwca (1500)
Arkadiusz Bąk 89
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS 3 czerwca (13 272)

Kolejka 33 - 6 czerwca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Łódzki KS 6 czerwca (6215)
Tomasz Wieszczycki 52
Lech Poznań 3-0 Legia Warszawa 6 czerwca (12 000)
Piotr Reiss 27, 60, 69
Zagłębie Lubin 2-2 GKS Katowice 6 czerwca (2000)
Maciej Nuckowski 35, Radosław Jasiński 88 (k) - Sławomir Wojciechowski 67, Mariusz Muszalik 90
Górnik Zabrze 1-1 Amica Wronki 6 czerwca (1500)
Robert Wilk 9 - Paweł Kryszałowicz 11
Wisła Kraków 5-0 Petrochemia Płock 6 czerwca (11 000)
Sunday Ibrahim 18, Ryszard Czerwiec 50, 51, Daniel Dubicki 59, Tomasz Kulawik 66
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Stomil Olsztyn 6 czerwca (4200)
Mariusz Nosal 37, 61, Piotr Sowisz 52, Arkadiusz Bałuszyński 69
W 45. minucie Marcin Malinowski (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 0-2 Pogoń Szczecin 6 czerwca (1000)
Piotr Mandrysz 5, Dariusz Lewandowski 89
Ruch Chorzów 3-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 czerwca (1800)
Sergiusz Wiechowski 24, 43, Mirosław Bąk 50 - Mariusz Rosiak I 58, Sławomir Suchomski 61
W 57. minucie Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-3 Widzew Łódź 6 czerwca (2000)
Bartosz Tarachulski 74 - Mirosław Szymkowiak 9, Andrzej Kobylański 68, Maciej Terlecki 89

REKLAMA

Kolejka 34 - 9 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-4 Polonia Warszawa 9 czerwca (600)
Arkadiusz Bąk 8 (k), 70, Bartosz Tarachulski 22, Jacek Dąbrowski 85
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 9 czerwca (3000)
Stomil Olsztyn 3-1 Raków Częstochowa 9 czerwca (3000)
Marek Kwiatkowski II 24, 72, 88 - Artur Kurasiński 90
Petrochemia Płock 1-6 Odra Wodzisław Śląski 9 czerwca (1200)
Paweł Sobczak 44 - Mariusz Nosal 18, Sławomir Paluch 27, Paweł Sibik 34, Piotr Sowisz 67, Jan Woś 80, Marcin Pawłowski 90
Amica Wronki 2-0 Wisła Kraków 9 czerwca (2500)
Paweł Kryszałowicz 4 (k), 71
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 9 czerwca (3000)
Sławomir Wojciechowski 28 - Piotr Gierczak 51
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 9 czerwca (3000)
Marcin Mięciel 12, 43
W 70. minucie Radosław Jasiński (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 0-2 Lech Poznań 9 czerwca (7826)
Tomasz Augustyniak 13, Leszek Zawadzki 39
Widzew Łódź 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 czerwca (1800)
Marek Szemoński 47, Maciej Terlecki 76

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas