[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ruch Wysokie Mazowieckie Miejski Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie
Rok założenia: 1955
Barwy: biało-niebieskie
Adres: 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
telefon: (86) 275-49-93
WWW: http://republika.pl/ruch_wysokie_mazowieckie/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 800 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Dariusz Sapiński
Trener: Adam Popławski, Janusz Kaczmarz (od 27 sierpnia 2003), Libor Pala CZE (od 1 marca 2004), Bogusław Oblewski (od 26 kwietnia 2004)


Sukcesy

Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2005/06, 2006/07
6. miejsce w II lidze - 2008/09
 
Kadra


Bramkarze: Sylwester Jankowski (16.09.76), Łukasz Mariak (19, SMS Łódź), Marek Stepczyński (25.05.76), Przemysław Norko (J).
Obrońcy: Jan Dobecki (05.11.70), Robert Flery (25.04.75), Stanisław Kowalewski (31.05.81), Emil Pracz (24 03 82), Bartosz Skupiewski (05.07.82), Wojciech Wolański (24.03.84), Łukasz Morawski (20, SMS Łódź), Tomasz Buffi (24, Polonia Bytom).
Pomocnicy: Karol Buczyński (23.03.82), Tomasz Danowski (12.09.80), Piotr Krasucki (25.09.78), Robert Mioduszewski (27.07.79), Jarosław Modzelewski (26.1278), Tomasz Rogowski (23.04.81). Sławomir Włodkowski (03.02.75), Przemysław Papiernik (20, Jagiellonia Białystok), Tomasz Staniórski (23, ŁKS Łomża), Sławomir Lewicki (25, Pelikan Łowicz), Siergiej Żurawski (28, BLR), Paweł Kapelewski (21, Warmia Grajewo).
Napastnicy: Piotr Andrzejewski (11.05.78), Tomasz Jakuszewski (02.09.85), Tomasz Jastrzębski (06.09.75), Andrzej Zwierciadłowski (26.02.77), Sebastian Świerzbiński (20, Jagiellonia Białystok).
 
Uwagi

• Nazwy: (1955) Ruch Wysokie Mazowieckie [fuzja Gwardii i Ogniwa] -> (1957) Ruch-Budowlani Wysokie Mazowieckie -> (1961) LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Społem Wysokie Mazowieckie -> (1964) LKS [Ludowy Klub Sportowy] Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1967) Międzyzakładowy Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1992) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (22 lipca 1996) KS Mlekovita-Ruch Wysokie Mazowieckie -> (7 lipca 2000) KS Mlekovita Wysokie Mazowieckie -> (2006) KS Freskovita Wysokie Mazowieckie -> (2010) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (?) MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
 
Dane z sezonu: 2003/04
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: podlaska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 1
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: wschodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas