[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ruch Wysokie Mazowieckie Miejski Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie
Rok założenia: 1955
Barwy: biało-niebieskie
Adres: 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
telefon: (86) 275-49-93
WWW: http://www.ruchwm.90minut.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 800 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 70 m
Prezes: Seweryn Sapiński (od 1 lipca 2005)
Trener: Grzegorz Lewandowski, Tadeusz Gaszyński (od 26 sierpnia 2005), Piotr Zajączkowski (od 24 kwietnia 2006)


Sukcesy

Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2005/06, 2006/07
6. miejsce w II lidze - 2008/09
 
Kadra


Bramkarze: Daniel Iwanowski (02.09.80), Robert Nowogórski (20.03.78), Marcin Ostrowski (28.08.87, J).
Obrońcy: Grzegorz Lewandowski (01.09.69, J-> Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Chrupałła (26.12.80), Stanisław Kowalewski (31.05.81), Emil Pracz (24.03.82), Janusz Bucholc (18.06.85), Michał Gruszczyński (24.04.82, Wisła Nowe, J), Paweł Jurgielewicz (15.07.85, Jagiellonia Białystok, J-> Unia Janikowo), Przemysław Koźlik (18.09.85, Warmia Grajewo), Marcin Warakomski (09.01.79, W, Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Jóźwiak (08.12.77, W, Mrągowia Mrągowo).
Pomocnicy: Sebastian Marzec (30.11.81), Piotr Orliński (22.09.76), Przemysław Papiernik (19.01.83), Michał Popławski (09.09.84), Michał Adamczyk (16.05.79, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Marcin Ignaszewski (25.08.76, Arka Gdynia, J-> Rega-Merida Trzebiatów), Artur Toborek (20.10.73, Ruch Chorzów), Łukasz Kapelewski (30.03.89), Szymon Rybicki (09.03.89, wychowanek).
Napastnicy: Łukasz Czyżyk (03.11.81), Tomasz Jakuszewski (02.09.85), Tomasz Kułkiewicz (18.04.78, Znicz Pruszków), Marcin Narwojsz (25.05.76, Chrobry Głogów, J-> Hetman Zamość), Marek Gołębiewski (18.05.80, W, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Sebastian Janusiński (18.01.86, W, Polonia Warszawa), Daniel Dylewski (25.10.83, W, Polonia Słubice).
 
Uwagi

• Nazwy: (1955) Ruch Wysokie Mazowieckie [fuzja Gwardii i Ogniwa] -> (1957) Ruch-Budowlani Wysokie Mazowieckie -> (1961) LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Społem Wysokie Mazowieckie -> (1964) LKS [Ludowy Klub Sportowy] Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1967) Międzyzakładowy Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1992) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (22 lipca 1996) KS Mlekovita-Ruch Wysokie Mazowieckie -> (7 lipca 2000) KS Mlekovita Wysokie Mazowieckie -> (2006) KS Freskovita Wysokie Mazowieckie -> (2010) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (?) MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
 
Dane z sezonu: 2005/06
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: podlaska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 1
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: wschodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas