[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Ruch Wysokie Mazowieckie Miejski Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie
Rok założenia: 1955
Barwy: biało-niebieskie
Adres: 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
telefon: (86) 275-49-93
WWW: http://www.ruchwysokiemazowieckie.pl/ (oficj.)
http://www.ruchwm.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 958 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 70 m
Prezes: Wojciech Brzozowski (od marca 2010)
Trener: Sławomir Kopczewski (od 24 czerwca 2010)


Sukcesy

Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2005/06, 2006/07
6. miejsce w II lidze - 2008/09
 
Kadra


Bramkarze: Artur Holewiński (18.05.78, 184/80, J -> Ceramika Opoczno), Daniel Iwanowski (02.09.80, 183/77, W, Narew Ostrołęka), Rafał Rakowiecki (20.05.87, 185/83).
Obrońcy: Adrian Bartkiewicz (08.01.86, 184/80), Arkadiusz Czarnecki (10.07.87, 186/78, J -> KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Faszczewski (13.08.89, 174/68, J -> Pogoń Łapy, W, Pogoń Łapy), Paweł Galiński (11.09.85, 188/85), Mariusz Gogol (28.07.91, 181/76, W, Jagiellonia Białystok), Przemysław Kołłątaj (09.06.77, 181/76), Artur Urban (08.05.92, 185/77), Mateusz Wiech (26.06.90).
Pomocnicy: Jakub Ambrożewicz (25.02.89, 180/71), Karol Drągowski (04.04.89, 187/80), Łukasz Grzybowski (25.03.89, 182/78, W, Czarni Olecko), Łukasz Jegliński (17.11.86, 182/65), Eugeniusz Kołodziejczyk (14.02.81, 173/67), Tomasz Kułkiewicz (18.04.78, 183/80, W, Dolcan Ząbki), Michał Oświęcimka (07.08.91, 166/62), Przemysław Płoszczuk (30.05.90, 186/65, J -> Huragan Morąg), Robert Speichler (27.11.80, 187/80, J -> Sokół Sokółka), Paweł Strózik (28.02.85, 186/81), Marcin Trzaskalski (19.06.82, 180/74), Arkadiusz Żaglewski (01.03.78, 177/69, J).
Napastnicy: Tomasz Bzdęga (18.03.85, 185/82, J -> KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Fidziukiewicz (08.02.91, 186/77), Paweł Łukasik (07.01.86, 178/71, J -> OKS 1945 Olsztyn), Arkadiusz Nowicki (09.09.84, 185/75, W, Notecianka Pakość).
 
Uwagi

• Nazwy: (1955) Ruch Wysokie Mazowieckie [fuzja Gwardii i Ogniwa] -> (1957) Ruch-Budowlani Wysokie Mazowieckie -> (1961) LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Społem Wysokie Mazowieckie -> (1964) LKS [Ludowy Klub Sportowy] Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1967) Międzyzakładowy Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1992) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (22 lipca 1996) KS Mlekovita-Ruch Wysokie Mazowieckie -> (7 lipca 2000) KS Mlekovita Wysokie Mazowieckie -> (2006) KS Freskovita Wysokie Mazowieckie -> (2010) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (?) MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: podlaska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 1
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: wschodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas