[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Sparta Rudna Gminny Klub Sportowy Sparta Rudna
Rok założenia: 1956
Barwy: czerwono-czarne
Adres: Polkowicka 23, 59-305 Rudna
telefon: (76) 843-44-65
WWW: brak
Stadion: pojemność - 350 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 110 m x 85 m
Prezes: Jerzy Cybulski
Trener: Tomasz Trznadel


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Michał Długosz (03.01.81), Witalis Firuta (08.11.90), Maciej Książek.
Obrońcy: Bartłomiej Sybis (28.08.84), Serafin Radkowski (07.11.87), Łukasz Umiński (07.05.77), Damian Grasza (27.11.79), Karol Bednarowski (21.11.88), Dariusz Wisłocki (15.07.84), Damian Nieckarz (10.01.83), Krystian Stadnicki, Łukasz Misiak (28.03.90), Paweł Misiak (21.10.88).
Pomocnicy: Daniel Wejksznia (75), Tomasz Siwak, Kamil Garbacz (29.11.89), Mateusz Jęcek, Mateusz Otocki, Kamil Sygnatowicz, Rafał Garczewski, Dawid Wechman, Tomasz Trznadel (12.11.74).
Napastnicy: Wojciech Sygnatowicz (15.10.88), Grzegorz Zagrodny (90), Grzegorz Ostrowski, Jarosław Jarszak (89), Grzegorz Longawa (29.11.70).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Michał Długosz, Enkeleid Dobi, Andrzej Hebda, Konrad Janczak, Maciej Kijewski, Mateusz Kochman, Wojciech Konefał, Robert Malawski, Kamil Nowakowski, Kamil Olszewski, Łukasz Stachów, Ariel Sworacki, Bartłomiej Sybis, Daniel Sygnatowicz, Dawid Świdwa, Tomasz Trznadel, Konrad Węglarz.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Legnica
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Legnica
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Legnica
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Legnica
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Legnica
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Legnica
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Legnica
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Legnica
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Legnica
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Legnica
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Legnica
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Legnica I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Legnica II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Legnica II
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Legnica II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Legnica
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: dolnośląska (zachód)
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: dolnośląska (zachód)
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

 

Napisz do nas